• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@zita14 petule33 Holky bylo to super, už se těšíme na příště, jídlo bylo mňamy a ten dortík, no nemůžu ani pomyslet jak se mi sbíhají sliny. Peťo jsi šikulka :wink:

Představte si, že mi s baby direktu přišel omluvný dopis a balík s dárečkama, člověk si musí holt hlídat co mu náleží.
30. čer 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 no vidíš a co Ti poslali a jakou máte autosedačku?
30. čer 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnešní den v Olší
30. čer 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@peta86 Teuška si půjčila káru?
30. čer 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 máme zopa carreara, poslali zavěsný řetěž na kočár zn.playgro, pak hrající hračku a lahvičku. Ale člověk je musel urgovat a taky jsem provolala když jsem to řešila..Hlavně že nabízí dárečky k objednávkách . když bych se neozvala tak nepošlou nic.
30. čer 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jo jo.od Kubíka. :grinning:
30. čer 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky srazíkantky.. no super..krásný den jste si užili :slight_smile:
a
@peta86 krásný fotečky holky \:slight_smile:
30. čer 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..holky...
prave jsem založila nove,UZAMČENE tema pro snazilky kterym to stale nejde,počít miminečko.nebo se to podařilo a prostě to nevyslo ( ..
nemám rada otevřené dizkuze v zamčené můžete vsechno a nehrozí nějake..šmírování,, zvu vás tedy ke me do čerstvé diskuze snad se nás tam pár sejde pište mi do ip .-) a já vás vpustím

http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mimi-stale-nikde-/?page=1#post-59701941

@monaberuska1 ahoj mony :grinning:
30. čer 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek AHOJKY LÁSENKO MOJUE :grinning: JŮŮŮŮŮŮŮ NO ALE JÁ NESJEM ŽÁDNA SNAŽILA :frowning2:
30. čer 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 jo to znám :stuck_out_tongue_closed_eyes: na čáryfukovi jsem se snažila vyreklamovat pyžamko(poslali špatnou velikost) a nic a pak jsem se tam už nedovolala, ale naštěstí synovci pasovala i tahle velikost, tak se ta strašně moc nestalo, ale šlo mi o princip - a nedočkala jsem se :angry:
30. čer 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 co není může být :grinning:
30. čer 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včerejší výlet na Tálák, poslední fotka- cesta domů. :grinning:
30. čer 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 No já jsem tam psala meil na dala jim to na fb, na meil žádná odpověď, a večer zvonila soudedka, že mi u ní nechali balík.:slight_smile: jsem si myslela že to aspoň na meil odpoví., ale apsoň že tak. Příště asi budu nakupovat přes heureku, tak jsou na ty obchody recenze.
30. čer 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 taky pěkný, malá je kus ženský :slight_smile: to je super :slight_smile:
30. čer 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 aha ted koukám, že sedí v x-landrovi :grinning: a kde máš svůj kočárek??
30. čer 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. čer 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 aha :grinning: jo vy jste jeli bez kočíku :grinning: já ted právě jak Janča psala, že máte půjčenou káru od malého tak jsme kouklaa auž mě to blesklo :grinning:
30. čer 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 asi bych do auta 2 kočárky narvala, ale Kubíček je moc hodný a Teušce půjčil svůj. :grinning:
30. čer 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14
@peta86 bylo to opravdu supr :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tom vás zdraví a mrzí že se nerozloučil on byl v garáži zabraný do práce že si toho ani nevšiml že už jedete :frowning2: takže vás mám pozdravovat a musite zase prijet azopakujem to :slight_smile: :slight_smile: těšíme se a ješte jednou dekujem za dárečky :slight_smile:
1. črc 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 opožděně všechno nejlepší Kubíčkovi
@monaberuska1 co holky, jak jim dneska je? Už je to lepší?
1. črc 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Jani, nejsou. Jsou černé, nekožené, a na špičce mají drobnou aplikaci v podobě maličkých koleček.

No, tak jsme dneska třetí den papali mrkvičku. Nám to žrádlo je souzeno k tomu, aby to moc nešlo .Jak nešlo kojo, tak ted příkrmy. U jídla ho natahuje, plive, prská. To, co jsem do něj dneska v 11 hodin horkotěžko dostala, to mi ve 15 hodin vyblil. A to jsem si libovala, jak už neublinkává, že už má půl roku, že je to mnohem lepší...no třeba ted´je skoro hodinu po kojení a je to 2 minuty, co se zase poblil, v klidu v křesílku...Celý mokrý, smradlavý...no nevím, zda se to ublinkávání s příkrmama zlepší, ale jestli bude všechno blít, tak v něm žádný příkrm nezůstane...a budu asi jen kojit, nebo co. Moje nerv, už to cítím, jsem vytočená do nebes!

No, tak z něj i ted vyletěla mrkev! Ku.va drát :angry: :angry: :angry: :frowning2:
1. črc 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila neboj malý si zvykne :wink: , ale to blindění je naprd - pořád namáčet a předpírat, aby ta mrkev pustila :angry:
1. črc 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila to je hrůza, no jestli to u nás bude taky tak, tak to mě potěš :angry: Ale musím uznat, že jsem se i zasmála, jak jsi to pěkně všechno popsala.... tak pevné nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 No já to vyprala v Rexu - kupodivu pere dobře, jinak kupuju jen Persil, ale byl v akci, tak jsem ho vzala...
Vařila jsem ted´ na zítra - mrkev a bramborek, rozmixovala a šoupla malému asi 2 lžičky do pusy, a celkem se mi zdálo, že by to šlo, sice ho zase natahovalo, ale polknul to v pohodě. No je fakt, že někdy se to prostě naučí, přece nebudu kojit do jeho 15 let, že :grinning: :grinning:
1. črc 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila to víš, že naučí :grinning:
1. črc 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 :grinning: Díky, Pevné nervy...to je to, co nemám už od narození!! Bohajeho, se mi chtělo dneska valit hlavou do zdi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Příkrmy, to bude vojna! :grinning:
1. črc 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Zuzi, taky přeju pevné nervíky, můžu tě uklidnit, že mě malá dodneška bramboru nesní, normálně jí to dáví, takže my bez brambor. Chce to svůj čas a netlačit na pilu. my na příkmech jsme ale jsou dny, že je odmítá a je jen na prsu a vodě.kor jak jsou hice.a s ovocem to taky není žádná sláva.
2. črc 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
tak jsme doma, bylo to super, pak přihodím fotečky :slight_smile: děti úžasný, počasí super, až teda na poslední dva dny, bylo pod mrakem a poprchávalo... cesta báááječná, obavy byly zbytečné :slight_smile: jen jednou jsem zuzku kojila, jinak oba chrápali :slight_smile:

jinak nestíhám dočíst, tak až budu mít chvilku, ted vybaluju a peru jak divá :stuck_out_tongue_closed_eyes: počasí tady na hov**, jak mi má to prádlo uschnout!

@petule33 Peti, Kubíčkovi všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile: jaká byla oslava? nás to čeká zítra, už se všichni moc těšíme :slight_smile:
2. črc 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 děkuji za optání, :slight_smile: Jojo je to lepší, dneska už odpoledne vyjdeme na malou procházku, zítra máme jed do Batelova na pouť, takže pojedeme.
Jen je škoda, že teda počásko vůbec nepřeje..

@zuzimila vydrž, ono to přijde později samo a Zdeněček bude jíst jak divej :slight_smile:Oni ty začátky jsou někdy blicí :slight_smile:Držím pěstičky aby to s příkrmama brzy šlo jak po másle :slight_smile:

@gaba3 Vítej zpět a kde jste byli vlastně?? U moře?? to ne?? to by jsi asi jen jednou nekojila že? :grinning: na fotečky se těším :slight_smile:
to praní nezávidím, já teď prala pořád a naštěstí už mám i vše vyžehlené :grinning:

Jinak holky mějte krásný den :slight_smile:
2. črc 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 jojo v chorvatsku a kojila jsem jednou za cestu, jinak chrněla, cesta i s přestávkama trvala necelých 9hodin, takže jsem byla ráda, že je zuzka taková šikulka a spinkala :slight_smile: vojtík už je v pohodě, u něj obavy nebyly, ten ted zpět nechtěl ani moc spát, u Rijeky je to samej tunel, tak měl zážitek :slight_smile:
tak a já jdu zase makat, pa
2. črc 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek