• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@gaba3 Gabčo fotky úžasný. Hned bych jala taky
2. črc 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Gabčo:parádní a máš obě děti šikuly, to Luci by 9 hodin nedala, ta se začíná mrskat v sedačce již po 1,5h(takže mám hrůzu jen z cesty do Prahy)

Moničko:super že už jsou holčičky lepší, to jste si teda užily:frowning2:

Já jsem si teď dala 3h spánku po obědě a jak mi je krásně:slight_smile:

hezký víkend všem
2. črc 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 no fotenky úžasný, super, jde vidět jak jste si to tam užívali :slight_smile: a prosím kde jste byli? v jakém městě jako, vždy jsem slyšela jaké jsou pláže na púrd a tady koukám, máte písečnou pláž, to je parádní :slight_smile:
My se moři vyhýbáme co to jde teda :grinning: Ale nemine nás to tak cca za ty 3 roky, jelikož chceme aby se holky podívali k moři, ale jinak právě, že by nás to tam táhlo to vůbec :frowning2:
Milujeme hory, skály, zámky, hrady atd..takže kempy, chataření, kde je krásně je na Slovensku, tam chceme příští rok:slight_smile:
Letos pojedeme na takovou malou dovolenou do Českýho ráje ( prachovské skály ) takže to s děsně těšíme, ale teda klobouk dolů pře malou.. to je opravdu zlatíčko takhle to celé prospínkat :slight_smile:
Niký moc auta ráda nemá, takže ty cca 3 hodiny do Českýho ráje jsem zvědavá jak to zvládne, Markétka ta ne..ta je úplně v pohodě v autě.. ta od malička :slight_smile:

@ivis vy jste si taky užívali, že :frowning2: a už jste dobrý, Teď jsme přišli z prochajdy a holky vypadají dobře, že jim to docela prospělo, chladnější počasí a čerství vzdoušek, příští týden bych si přijela pro ty věcičky:slight_smile: a kdyby jsi něco ještě vkládala tak mi řekni jo? Já bych klidně vzala toho víc :slight_smile:
Máme fakt krutej nedostatek..jelikož Niký ze všeho vyroste.. a Markétka prostě ty věci ještě nosí.. Niký je prostě faldatá :grinning: a Markétka je hubená :grinning: co je Markétce oblíkne i Nikýs :grinning: to je hrozný :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gabčo fotečky náádherný. Taky bych vyrazila, uvidíme jestli příští rok to vyjde :slight_smile: Jak píšou holky z cesty bych měla asi taky strach. Anetka sice ráda jezdí autem, ale v klidu vydrží tak do Žďáru a pak už jí to tam nebaví.

@ivis Ivet to máš fajn, že si můžeš takhle odpoledne zdřímnout :D Já sem zavařovala třešně, pak tu byla na pokec sousedka a nakonec sem musela ještě jít vyvenčit Anetku. Zadrhli sme se u prodejny na skluzavce, no znáš to :slight_smile:

@monaberuska1 Mončo v prachovskejch skalách je hezky, byla sem tam už kdysi a ráda bych se tam ještě někdy podívala ;) tak se těším na vaše zážitky a fotečky ..... :slight_smile:
2. črc 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky: díky za pochvalu, opravdu jsme si to užili :slight_smile: jen ten tepl. šok :frowning2:

@ivis @eelka jeli jsme na noc, takže spali...úplně holky chápu, zuzka nevydrží sedět a koukat ani do jihlavy :wink:
@monaberuska1 moni: byla to směska - písek a kameny.... a jak byly dva dny vlny, tak to takto vymlelo a byl na kraji krásný píseček :slight_smile: vstup do moře pozvolný, takže pro děti ideální :slight_smile: jinak nás už moře lákalo moc, ještě jsme s dětima nebyli a vojta je alergik a zuza krapet ekzém, tak jim to snad prospěje :slight_smile: teda u zuzky už jde vidět - nemá ani jeden pupínek :slight_smile:
2. črc 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka no už se tam těšíme, budeme na hoteli Doni..ten vypadá taky skvosně. takže už se těšíme :slight_smile: hlavně na to okolí :slight_smile:

@gaba3 jojo na tyto trable je moře úžasný, od Michala příbuznej taky jezdí pravidelně, má lupenku a po moři se mu to vždycky nádherně zlepší :slight_smile:

No nic..jdu makat. ted jsem měla dobu, že sem se nemohla kloudně dokopat a ještě ty holky marodný...takže ted jdu an to.. pá
2. črc 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 jééé vy jedete na prach. skály? tam je to prej nádherný :slight_smile: my tohle taky můžeme :slight_smile: tak si to pěkně užijte a těším se na fotečky :slight_smile:a copak vám bylo? ono něco ted řádí? nezlob se, nestíhám dočítat...
2. črc 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 jj :slight_smile: je to tam nádherný, celkově Český ráj je prostě srdce :slight_smile:
No měli jsme nějakou střevní chřipku...jedna zvracela, druhá průjem.. no měli jsme veselo :grinning: Ale už je to pryč, tak te´d snad to nedostanu ještě já :frowning2: Michal to s holkama měl a snad mě se to vyhne obloukem :dizzy_face:
2. črc 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...přešli jsme do fáze samokrmení před spínkáním :slight_smile: ... :dizzy_face: Flašku nedá, dokuď nezasyčí :dizzy_face: :dizzy_face: a nechce abych jí u toho asistovala :grinning: :grinning:
2. črc 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 šikulka malá :slight_smile: a hlavně, že už to máte za sebou :slight_smile:

jinak mě se všechny fotky vymazaly, nevím, jak, asi moje chyba :angry: tak se omlouvám, kdo dal komentáře atd...dávám to tam znova...

@lucifirek: luci: taky zítra slavíte nebo už máte po oslavičce?

dobrou...
2. črc 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek @gaba3 Holky, přejeme Kubíkovi a Zuzance vše nejlepší k prvním narozeninám!!! Zuzka a Zdeněček :dizzy_face:
3. črc 2011 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 @lucifirek
Všecičko nejlepší Kubíčkovi a Zuzance k narozeninám :hearts: :hearts: Tak nezapomeňte to pořádně oslavit a taky nám nafotit ať ztoho něco máme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A všem přeji krásné ranko ( v polné uplakané - co se týče počasí )
Dneska jedeme na pouť k tetě, jedeme tam už na oběd, tak se těšíme, ale jen to počasí mě trochu mrzí, ne kvůli sobě, ale spíš kvůli dětem :frowning2:
Mějte i přes nepříznivé počasí krásný den :dizzy_face:
3. črc 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 @lucifirek taky gratulujeme k narozeninám
3. črc 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3@lucifirek dětičkám všechno nejlepší k narozeninám, pořádnou oslavu a rodiče ať nezlobí :slight_smile: Těšíme se na fotečky :sunglasses: :sunglasses:

Počasí dneska na prdlačku :angry: :angry: Chtěli sme jet do Jihlavy do ZOO a nic z toho nebude. Třeba bude zítra nebo v úterý líp a vyjde nám to :slight_smile:
3. črc 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzance a Kubíčkovi přejeme jen to nej k 1. narozeninám
My máme oslavu zítra, měli jsme taťku celý víkend pryč,vrací se dneska večer, dort mi dělá kamarádka, tak se poprvé nemusím o tohle starat, pak dám fotečky :slight_smile:
My v úterý nebo ve středu vyrážíme na dovolenou, pojedeme do česko-saského švícarska, na saskou stranu, potom projet nějaké cyklostezky okolo Lužických jezer :slight_smile:
S Kiki jsme byli poprvé u moře když jí bylo 7 měsíců a pohodička..Ona v autě vždycky usne za chvilku a vydrží spát celou cestu,teda my jezdíme na noc
3. črc 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 Hani, Otíkovi taky vše nej, i když trochu pozdě... :sweat_smile:

Holky, novinka, před chvílí jsem našla špičku prvního zoubku :slight_smile: . Jednička vlevo dole, ta pravá taky na sebe nenechá dlouho čekat. Mi se zdálo už delší dobu, že má na dásni dole takové jakoby dvě čárky, no a moje tušení se potvrdilo :grinning: . Už je to na dotek drsné a je to i trochu vidět, ale nechce si tam nechat šahat :grinning: . Bez pláče, bez teplot, spinkal normálně - no možná trochu více, to je fakt...jsem ráda, že to šlo tak hladce, ani tu dáseň neměl oteklou :grinning: .
3. črc 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechno nejlepší Zuzance a Kubíčkovi, hlavně hodně zdravíčka:slight_smile:

Moničko, super že už jsou holky lepší, my už snad taky-ťuky, ťuky. V týdnu písni, já ještě mrknu co tady mám, ale nějak není čas to pořádně probrat, a hlavně Luci mi taky nic moc z ničeho teď neroste, co jsme nosili loni, tak letos jí ještě je, takže toho se budu zbavovat až na jaře.A co mám v Losce, tak to už jsou věci když byla mimino, tak proto už tam další věci nechci vozit a raději se toho zbavit, naštěstí kombinace aukro-MMB-modrý koník-burza funguje tak se mi po troškách daří toho zbavovat.

Eliško, včera jsme byli navečer taky v Losce na třešních, ale zavařovat nebudu, baštíme rovnou:slight_smile:

Jinak venku hnus jeden fialovej, asi se budeme celý den poflakovat jen doma a dohánět resty s úklidem:slight_smile:

3. črc 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 vše nejlepší Zuzance k narozeninám :wink:
3. črc 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! Tak dneska musím Nelinku pochválit, celý den bez plíny a jen jedna nehoda a za tu jsem mohla spíš já, protože jsem se zakecala se sestřenkou :wink:
3. črc 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janaj0 Jani tak to je super!! Nám se pořád nedaří :frowning2: :frowning2: Už nevím jak na to..... :unamused:
3. črc 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka no u nás to byl taky první větší úspěch, však mají ještě čas :wink:
3. črc 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všechny vás tu zdravím.
Tak jsme dneska oslavili 1.narozeniny. Oslava byla menší,12lidí,Kubíček byl nadšený z dortu i dárečků,ani spát jít nechtěl. Tak po šesté padl za vlast. Bylo to fajn,ale je to neskutečné,jak to uteklo. Pokojíček už má také vymalovaný.Jen ho ještě dozařídit.
Přidala jsem fotoalbum s fotečkama.
Snad se konečně dostanu k tomu,abych vás dočetla.
3. črc 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Ahoj Gabčo,slavili jsme dneska,měli jsme tu rodinu. Tak dovča super ne? A oslava taky?
3. črc 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci fotečky krásné, dort úžasný a k výmalbě nemám slov - ukazovala jsem to manželoi a ten říkal - to je nalepený, ne? Opravdu krásný
3. črc 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 děkuji,nalepené to není.Ale dalo mi teda fušku.
3. črc 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Lucko fotky jsou nádherné, dort super a to jsi dělala sama i tučňáky? Pokojíček je taky moc hezky vymalovaný, jsi skrytý talent :slight_smile:
3. črc 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gabčo to musela být nádhera a fotky jsou úžasný. Dokonce se mi tam jedna moc líbí - byla by pěkná na titulní straně katalogu :slight_smile:
3. črc 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 jo,jo všechno jsem dělala sama.
3. črc 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zita14 jo? :grinning: děkuji...

@lucifirek luci, ty jsi borec, dort super a malba úžasná!!!!!! já pak taky přihodím, ale dnes už nemám sílu..
3. črc 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifirek luci: koncem týdne bychom se mohly domluvit jo? pokecáme, jinak dovča supeeer a oslava celkem taky, jen zuzku bolelo bříško a když všichny po 18hod. odešli, tak se vykakala a teprve ožila...

a já jdu chrnět...dobrou holky
3. črc 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek