Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
lucifirek
4. črc 2011
@gaba3 dík,no pokojíček bych sama nedorazila,kdyby nepomohl Aleš a kámoška. Dort se celkem povedl,tak jsem ráda,ted můžu vyrábět o stošest.Docela mě to bavilo. A těch předloh na internetu. Ale vlastní fantazie teda nic moc. 🙂
Chudák Zuzik,pupik zlobivej,jí dal zabrat. No malý po obědě už nespal,tak jsem myslela,jak bude super noc.A ono prd,každou chvíli řval,poslední dobou zase na prd.,nevím,jestli zuby,nebo co. 😞Tak si dáme vědět.
petule33
4. črc 2011
ahoj holky nestíhám dočítat dávám jednu fotku Juráš jak ukončil 9.B 😞 sem to obrečela 😞
zita14
4. črc 2011
@petule33 Peťo, moc hezké a Jirka Ti je podobný, no Petr taky🙂 Se nedivím, znám to a je to vždycky doják... to počasí je hrůza!!!!
petule33
4. črc 2011
@zita14 díky 🙂 počasí hruza jsem zvedavá na ten čtvrtek 🙂
janaj0
4. črc 2011
@lucifirek Luci, chtěla jsem se zeptat, kde jsi hledala inspiraci na dort. A marcipán jsi si dělala sama? Poslala bys mi recept? Dík
janaj0
4. črc 2011
@petule33 Koukám syn Ti může už do tanečních 😉 , fešák
zuzimila
4. črc 2011
@lucifirek Luci, dort i malba sama? Já se jdu zahrabat.. :-S umím akorát bábovku a malovat vůbec...ale pletu docela hezké svetry 😃 😃 😉 .

Dneska Zdenda papal mrkvičku s bramborkem, trochu mateřského mlíčka + troška oliv. oleje, no bylo toho dost a snědl všechno 😃 . Sice na 2x, ale všechno, šikulka moje. Ale vždy prvních pár lžiček je masakr, nechce, vždy ho překvapí ta chut´, tak se tváří hrozně, ale pak to jde. 🙂

Počasí na hovno, už 4. den sedíme doma!!! ]-(
antana123
4. črc 2011
Přeju dobrý večer
dlouho sem tady nebyla byla sem u našich tak nebyl čas
jak se máte???nějaké novinky???
@lucifirek
@petule33
opožděně gratulka k roku
@petule33:jé to už je velký chlap ani se nedivím že si to obrečela
@zuzimila jo počasí je naprd hlasí že ke konci týdne už má být hezky
monaberuska1
4. črc 2011
Hezký večer všem !
tak Lucí
@lucifirek dort je opravdu úžasný 🙂 Jsi strašně moc šikovná 🙂 x-) x-) a fotečky nádherný, 🙂jakýpak jsi dělaal korpus? a marcipán jsi dělala z marshalow bonbonku? nebo jsi dělala pravý marcipán 🙂 Nikolce taky chci dělat potahovaný a máš pravdu na internetu toho je strašně moc že? 😃 taky budu čerpat dokonce jeden mám vyhlídlej 😃 jen teda nechci krém..ty jsi měla krém? nebo jsi dělala taky na způsob jakoby jovo 🙂 a pokojíček je úžasnej, 😃 však už jsme na FB se kochala, jsi fakt šikovná 🙂skryté talenty v sobě ukrýváš 🙂♥

@petule33 teda to letí že? Suší to synáčkovi na fotečce 🙂

@zuzimila no to je super, že už mu pamalu ale jistě začíná chutnat 🙂♥ za chvilklu to bude jíst po tunách 😃 počkej v 15-ti to nebudeš stíhat vařit 😃 😃 😃

@ivis děkuji♥ určo písnu 🙂 jojo Marký se taky tak zasekla, ale Niký ta roste jak z vody právě 😃

Všen přeji krásný večer... u nás dobrý, pouť včerejší v Batelově teda nic moc..jelikož fakt pršelo bez přestávky, ale užili jsme si to s tetou 🙂 a holkama malýma 🙂
nejspíš zítra podnikáme výlet na hrádek.. takže se těším a ve čtvrtek jedeme do Polničky 🙂♥ jestli znáte... a sttaní ještě nevíme...jen že v sobotu, máme oslavu 40 let takže to bude velké a v neděli přijedou známý... nutně si potřebuji koupit plavky, takže to dáme asi v pátek 🙂
peta86
4. črc 2011
Ahoj holky,
nestíhám odepisovat, dočíst jsem stačila.
Gratulujeme všem k ročkům, fotky super, dorty k nakousnutí....
Zuzi se zoubkem jste nás předběhli, my furt nic.
Dneska jsme byli na otočku v Hlinsku, taková rychlovka, zítra nevím co podniknem, uvidíme podle počasí, jsme samy doma, taťka nám pracuje, takže musíme si něco vymyslet. 😃
@petule33 Ty jo, je to kus chlapa, taky bych brečela. čtvrtek snad výjde, ve středu už má být taky hezky. kdyby aspoň nepršelo.
lucifirek
5. črc 2011
@zuzimila tak já zase neumím vůbec plést a háčkovat jako Kristinka.Takže každý něco.
petule33
5. črc 2011
ahoj holky taky nejak ted nestíhám🙂
@lucifirek nádhernej dortík fakt šikula.
petule33
5. črc 2011
@gaba3 děkujem za přání a zuzance taky 🙂 🙂 dovolená byla suépr vid podle fotek jste si to užívali🙂
petule33
5. črc 2011
co podnikáte o svátcích?já nevím kluky mám na prázdninách tak jsem osiřela 😃 😃 😃 😃 😃 😃
monaberuska1
5. črc 2011
@petule33 určitě neco vymyslíš, jsi super mamka 3 krásných kluků a určitě za chvilku se nápady pohrnou 🙂

Jinak holky jdu uklízet a chystat věci na naší výpravu za keškama dneska zdoláme multi kešku…Michal už má vše propočítané atd..takže se těšíme… zítra jedeme na Zříceninu hradu Ronov u Přibyslavi na nějaký a ve čtvrtek jedeme nejspíš koupit konečně ty plavky a pojedeme za Žďár do Polničky jestli víte jak jsme byli na Dářku a bylo to vplánu tam se jed podívat, ale neměli to ještě otevřený. Tak přesně tam jedeme
no a v pátek zatím nevíme…pokud bude počasí na koupání tak pofrčíme do Přibyslav na koupák ale večer budu píct jak oteklá, jelikož v sobotu máme oslavu na naší rodinné chalupě v jamném 40 let slaví teta a chtěla by upéct řezy atd a přemýšlím, že jí udělám i dort..ať ty 40tiny nezapíjí jen alkoholem ale ať to pořádně i zají sladkým moc se těšíme bude to super… ♥
no a v neděli mají přijed známý ( kamarádi ) a budou tu celé odpoledne, takže nějakou akci vymyslet ještě pro ně a zůstanou na večeři, takže udělám něco k večeři...ještě nevím co... snad nepohrdnou nějakou rybou, jelikož se mi nechce dělat k véči zrovna něco moc takového nestravitelného na noc a těžkého..tak to se ještě uvidí
eelka
5. črc 2011
Ahojky,
teda Mončo @monaberuska1 máte pěkně nabitý program až do konce týdne 🙂 Do Polničky pojedete na Vagon?nebo kam tam?
My odjíždíme zítra na Tři Studně a vracíme se v sobotu. Sem zvědavá jak to všechno Anetka zvládne. Jedem na pobyt pro rodiče a děti, tak se těším jaký programy mají pro dětičky nachystané (i když je Anet malá doufám,že se něčeho zúčastníme 😃 ).
@petule33 máš doma fešáka 🙂 a jak tu kdosi říkal, může jít mentem do tanečních 🙂
monaberuska1
5. črc 2011
@eelka jojo tak ještě aby počasí vyšlo, ale hlásí nádherně takže věřím, že počasí bude super 🙂
jů tak to si moc užijte na Studních 🙂 určitě to Anetka zvládne to budeš mrkat jakou máš šikulku doma 🙂
monaberuska1
5. črc 2011
krásný večer...
holky, dnešní den byl super.. přišli jsme právě před chvilkou a nejvíc uťapaný dneska máme v nohou 13,5 kiláčku bomba, ještě by to mohlo být vidět na mé postavě 😃
našli jsme poklad.. ten velký a super.. hodím vám fotečky
Zítra vyrážíme nakonec do té Polničky a na jednu sochu jelikož je postavena nová a hlavně v Polničce jdeme zas na kešky..tak se těšíme🙂 🙂
tak tady jsou fotečky pro ty co nemají FB
zuzimila
6. črc 2011
@monaberuska1 Moni, krásné fotky, už jsem koukala i na FB 🙂 .

Zdenda mi včera spapal 100g zeleninky 🙂 . Mrkev, bramborek a květák. Dala jsem mu ve 11 a pak v 15 hod. dojedl ten zbytek. Tentokrát bez mlíčka. Nabízím zatím 2x denně, aby si zvyknul, ale jsem nadšená, že se vzpamatoval a papá. Akorát už by mohl i kakat, sakra, byl v neděli hodně pak už ne, no ale bříško je měkké, nebolestivé a prdí...tak počkám, třeba se mi zesere až na záda 😃 😃 .

Jinak počasí je hnusné, ale půjdeme dneska ven, už jsem nebyla s kočárkem ani nepamatuju 😉 . Zatím neprší.
janaj0
6. črc 2011
gaba3
@monaberuska1 krásné fotky
Včera jsme vyrazili do Dobré Vody na pouť a malá je po nemoci nějaká ukňouraná, chce se jen nosit a jen se mnou, tak snad ji to brzo přejde. Jinak včera jsme ji nechali ostříhat, tak má hlavičku jak kuličku 😃 , ale tentokrát to byl boj. V neděli bysme chtěli vyrazit zase do Zoo, tak snad bude pořád pěkně
ivis
7. črc 2011
ahoj holky,

Mončo, fotky nádherný, teda vy jste cestovatelé, 13km by Luci nedala ani za nic, jsem ráda, když bez keců dojdeme k nám do obchodu - tj. asi 150m😞(((

Jančo: Luci taky chce pořád jen maminku(tedy když jsem v její přítomnosti, jakmile mě nevidí, tak mě nijak nevyžaduje, byla v pondělí v Losce a vůbec nechtěla domů, dělala zdenkovi scény, tak jsme ji tam nechali a potvůrka si ani nevzpomněla, jen mi říkala do telefonu, že má hodně práce - sledovala ve chlívě jak vlaštovka krmí mladé a strašně ji to zaujalo:-)tak přeci nemůže jet domů, ale jinak je to moje miloučké klíšťátko:-)

krásný sluníčkový den všem
lucifirek
7. črc 2011
@petule33 moc děkuji.Teda tak jsi doma sama jo? a syn je teda už veliký a jak mu to sekne🙂

@monaberuska1 mončo dort jsem pekla sama. Korpus bílý, plnila jsem jenom šlehačkou s jedním vanil.cukrem. Krem by byl moc sladký.Stačí sladká potah.hmota. Figurky jsem si dělala sama z marcipánu a potahovala jsem profi potahovací fondánovou hmotou,dodala mi ji jedna cukrářka. A co to je dort na jovo způsob.To neznám. A o té hmotě z marshmalow jsem taky slyšela,ale nezkoušela.
A koukám,že jste výletovali🙂Krásné fotky
lucifirek
7. črc 2011
@janaj0 nám už také někdo říkal,at malého vezmeme strojkem,ale my zatím nechceme,nemá těch vlásků tolik.
JInak my jsme teda taky strašné přísavky. Jen jak zvednu zadek tak křik a myslí si,že jdu pryč.Když si s ním hraju nebo u něj ležím v pokojíčku,tak si krásně hraje a nepotřebuje mě,občas se přijde pomazlit a dát pusinku.Ale jakmile začnu něco dělat,tak mi visí na noze a křičí.

Dneska to vypadá na hezký den,i když je tedy trošku zataženo.My jdeme odpoledne na poradnu,tak jsem zvědavá,jak jsme zase přibrali a vyrostli🙂
petule33
7. črc 2011
@lucifirek my už jsme ostříhali 😃 😃
lucifirek
7. črc 2011
@petule33 fakt? 😃 My zatím odoláváme🙂
petule33
7. črc 2011
@lucifirek my už jsme museli né že by to mel dlouhý akorát u uší a to mu moc vadilo páč si to pořád škrábal až si rozškrábal ouško 😃 😃 😃 😃 a ted vypadá tak divně uplne jinak o hodně starší 😃 😃 😃 😃 😃
janaj0
7. črc 2011
@ivis
@lucifirek máme to přesně jak vy, dokud jsem sní a věnuju se jí na 100%, tak mě ani nepotřebuje, ale jak začnu vařit, dělat nadobí, tak už volá mamííí

antana123
7. črc 2011
@monaberuska1 krásné fotečky 😉
@zuzimila šikula krásně papá 🙂
@janaj0 jé Nelčka je ostříhaná už se na ní těším půjdeme dneska na prochajdu????
taky se nemůžu nikam hnout malý hned křičí
janaj0
7. črc 2011
@antana123 utčitě, malá ještě spí, ale tak kolem 2?
antana123
7. črc 2011
@janaj0 ok kde???u vašeho???