• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@gaba3 dík,no pokojíček bych sama nedorazila,kdyby nepomohl Aleš a kámoška. Dort se celkem povedl,tak jsem ráda,ted můžu vyrábět o stošest.Docela mě to bavilo. A těch předloh na internetu. Ale vlastní fantazie teda nic moc. :slight_smile:
Chudák Zuzik,pupik zlobivej,jí dal zabrat. No malý po obědě už nespal,tak jsem myslela,jak bude super noc.A ono prd,každou chvíli řval,poslední dobou zase na prd.,nevím,jestli zuby,nebo co. :frowning2:Tak si dáme vědět.
4. črc 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky nestíhám dočítat dávám jednu fotku Juráš jak ukončil 9.B :frowning2: sem to obrečela :frowning2:
4. črc 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Peťo, moc hezké a Jirka Ti je podobný, no Petr taky:slight_smile: Se nedivím, znám to a je to vždycky doják... to počasí je hrůza!!!!
4. črc 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 díky :slight_smile: počasí hruza jsem zvedavá na ten čtvrtek :slight_smile:
4. črc 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci, chtěla jsem se zeptat, kde jsi hledala inspiraci na dort. A marcipán jsi si dělala sama? Poslala bys mi recept? Dík
4. črc 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Koukám syn Ti může už do tanečních :wink: , fešák
4. črc 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci, dort i malba sama? Já se jdu zahrabat.. :confounded: umím akorát bábovku a malovat vůbec...ale pletu docela hezké svetry :grinning: :grinning: :wink: .

Dneska Zdenda papal mrkvičku s bramborkem, trochu mateřského mlíčka + troška oliv. oleje, no bylo toho dost a snědl všechno :grinning: . Sice na 2x, ale všechno, šikulka moje. Ale vždy prvních pár lžiček je masakr, nechce, vždy ho překvapí ta chut´, tak se tváří hrozně, ale pak to jde. :slight_smile:

Počasí na hovno, už 4. den sedíme doma!!! :angry:
4. črc 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobrý večer
dlouho sem tady nebyla byla sem u našich tak nebyl čas
jak se máte???nějaké novinky???
@lucifirek
@petule33
opožděně gratulka k roku
@petule33:jé to už je velký chlap ani se nedivím že si to obrečela
@zuzimila jo počasí je naprd hlasí že ke konci týdne už má být hezky
4. črc 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer všem !
tak Lucí
@lucifirek dort je opravdu úžasný :slight_smile: Jsi strašně moc šikovná :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: a fotečky nádherný, :slight_smile:jakýpak jsi dělaal korpus? a marcipán jsi dělala z marshalow bonbonku? nebo jsi dělala pravý marcipán :slight_smile: Nikolce taky chci dělat potahovaný a máš pravdu na internetu toho je strašně moc že? :grinning: taky budu čerpat dokonce jeden mám vyhlídlej :grinning: jen teda nechci krém..ty jsi měla krém? nebo jsi dělala taky na způsob jakoby jovo :slight_smile: a pokojíček je úžasnej, :grinning: však už jsme na FB se kochala, jsi fakt šikovná :slight_smile:skryté talenty v sobě ukrýváš :slight_smile::hearts:

@petule33 teda to letí že? Suší to synáčkovi na fotečce :slight_smile:

@zuzimila no to je super, že už mu pamalu ale jistě začíná chutnat :slight_smile::hearts: za chvilklu to bude jíst po tunách :grinning: počkej v 15-ti to nebudeš stíhat vařit :grinning: :grinning: :grinning:

@ivis děkuji:hearts: určo písnu :slight_smile: jojo Marký se taky tak zasekla, ale Niký ta roste jak z vody právě :grinning:

Všen přeji krásný večer... u nás dobrý, pouť včerejší v Batelově teda nic moc..jelikož fakt pršelo bez přestávky, ale užili jsme si to s tetou :slight_smile: a holkama malýma :slight_smile:
nejspíš zítra podnikáme výlet na hrádek.. takže se těším a ve čtvrtek jedeme do Polničky :slight_smile::hearts: jestli znáte... a sttaní ještě nevíme...jen že v sobotu, máme oslavu 40 let takže to bude velké a v neděli přijedou známý... nutně si potřebuji koupit plavky, takže to dáme asi v pátek :slight_smile:
4. črc 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nestíhám odepisovat, dočíst jsem stačila.
Gratulujeme všem k ročkům, fotky super, dorty k nakousnutí....
Zuzi se zoubkem jste nás předběhli, my furt nic.
Dneska jsme byli na otočku v Hlinsku, taková rychlovka, zítra nevím co podniknem, uvidíme podle počasí, jsme samy doma, taťka nám pracuje, takže musíme si něco vymyslet. :grinning:
@petule33 Ty jo, je to kus chlapa, taky bych brečela. čtvrtek snad výjde, ve středu už má být taky hezky. kdyby aspoň nepršelo.
4. črc 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila tak já zase neumím vůbec plést a háčkovat jako Kristinka.Takže každý něco.
5. črc 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky taky nejak ted nestíhám:slight_smile:
@lucifirek nádhernej dortík fakt šikula.
5. črc 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 děkujem za přání a zuzance taky :slight_smile: :slight_smile: dovolená byla suépr vid podle fotek jste si to užívali:slight_smile:
5. črc 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
co podnikáte o svátcích?já nevím kluky mám na prázdninách tak jsem osiřela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 určitě neco vymyslíš, jsi super mamka 3 krásných kluků a určitě za chvilku se nápady pohrnou :slight_smile:

Jinak holky jdu uklízet a chystat věci na naší výpravu za keškama dneska zdoláme multi kešku…Michal už má vše propočítané atd..takže se těšíme… zítra jedeme na Zříceninu hradu Ronov u Přibyslavi na nějaký a ve čtvrtek jedeme nejspíš koupit konečně ty plavky a pojedeme za Žďár do Polničky jestli víte jak jsme byli na Dářku a bylo to vplánu tam se jed podívat, ale neměli to ještě otevřený. Tak přesně tam jedeme
no a v pátek zatím nevíme…pokud bude počasí na koupání tak pofrčíme do Přibyslav na koupák ale večer budu píct jak oteklá, jelikož v sobotu máme oslavu na naší rodinné chalupě v jamném 40 let slaví teta a chtěla by upéct řezy atd a přemýšlím, že jí udělám i dort..ať ty 40tiny nezapíjí jen alkoholem ale ať to pořádně i zají sladkým moc se těšíme bude to super… :hearts:
no a v neděli mají přijed známý ( kamarádi ) a budou tu celé odpoledne, takže nějakou akci vymyslet ještě pro ně a zůstanou na večeři, takže udělám něco k večeři...ještě nevím co... snad nepohrdnou nějakou rybou, jelikož se mi nechce dělat k véči zrovna něco moc takového nestravitelného na noc a těžkého..tak to se ještě uvidí
5. črc 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
teda Mončo @monaberuska1 máte pěkně nabitý program až do konce týdne :slight_smile: Do Polničky pojedete na Vagon?nebo kam tam?
My odjíždíme zítra na Tři Studně a vracíme se v sobotu. Sem zvědavá jak to všechno Anetka zvládne. Jedem na pobyt pro rodiče a děti, tak se těším jaký programy mají pro dětičky nachystané (i když je Anet malá doufám,že se něčeho zúčastníme :grinning: ).
@petule33 máš doma fešáka :slight_smile: a jak tu kdosi říkal, může jít mentem do tanečních :slight_smile:
5. črc 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka jojo tak ještě aby počasí vyšlo, ale hlásí nádherně takže věřím, že počasí bude super :slight_smile:
jů tak to si moc užijte na Studních :slight_smile: určitě to Anetka zvládne to budeš mrkat jakou máš šikulku doma :slight_smile:
5. črc 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer...
holky, dnešní den byl super.. přišli jsme právě před chvilkou a nejvíc uťapaný dneska máme v nohou 13,5 kiláčku bomba, ještě by to mohlo být vidět na mé postavě :grinning:
našli jsme poklad.. ten velký a super.. hodím vám fotečky
Zítra vyrážíme nakonec do té Polničky a na jednu sochu jelikož je postavena nová a hlavně v Polničce jdeme zas na kešky..tak se těšíme:slight_smile: :slight_smile:
tak tady jsou fotečky pro ty co nemají FB
5. črc 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Moni, krásné fotky, už jsem koukala i na FB :slight_smile: .

Zdenda mi včera spapal 100g zeleninky :slight_smile: . Mrkev, bramborek a květák. Dala jsem mu ve 11 a pak v 15 hod. dojedl ten zbytek. Tentokrát bez mlíčka. Nabízím zatím 2x denně, aby si zvyknul, ale jsem nadšená, že se vzpamatoval a papá. Akorát už by mohl i kakat, sakra, byl v neděli hodně pak už ne, no ale bříško je měkké, nebolestivé a prdí...tak počkám, třeba se mi zesere až na záda :grinning: :grinning: .

Jinak počasí je hnusné, ale půjdeme dneska ven, už jsem nebyla s kočárkem ani nepamatuju :wink: . Zatím neprší.
6. črc 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
gaba3
@monaberuska1 krásné fotky
Včera jsme vyrazili do Dobré Vody na pouť a malá je po nemoci nějaká ukňouraná, chce se jen nosit a jen se mnou, tak snad ji to brzo přejde. Jinak včera jsme ji nechali ostříhat, tak má hlavičku jak kuličku :grinning: , ale tentokrát to byl boj. V neděli bysme chtěli vyrazit zase do Zoo, tak snad bude pořád pěkně
6. črc 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Mončo, fotky nádherný, teda vy jste cestovatelé, 13km by Luci nedala ani za nic, jsem ráda, když bez keců dojdeme k nám do obchodu - tj. asi 150m:frowning2:(((

Jančo: Luci taky chce pořád jen maminku(tedy když jsem v její přítomnosti, jakmile mě nevidí, tak mě nijak nevyžaduje, byla v pondělí v Losce a vůbec nechtěla domů, dělala zdenkovi scény, tak jsme ji tam nechali a potvůrka si ani nevzpomněla, jen mi říkala do telefonu, že má hodně práce - sledovala ve chlívě jak vlaštovka krmí mladé a strašně ji to zaujalo:slight_smile:tak přeci nemůže jet domů, ale jinak je to moje miloučké klíšťátko:slight_smile:

krásný sluníčkový den všem
7. črc 2011 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 moc děkuji.Teda tak jsi doma sama jo? a syn je teda už veliký a jak mu to sekne:slight_smile:

@monaberuska1 mončo dort jsem pekla sama. Korpus bílý, plnila jsem jenom šlehačkou s jedním vanil.cukrem. Krem by byl moc sladký.Stačí sladká potah.hmota. Figurky jsem si dělala sama z marcipánu a potahovala jsem profi potahovací fondánovou hmotou,dodala mi ji jedna cukrářka. A co to je dort na jovo způsob.To neznám. A o té hmotě z marshmalow jsem taky slyšela,ale nezkoušela.
A koukám,že jste výletovali:slight_smile:Krásné fotky
7. črc 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 nám už také někdo říkal,at malého vezmeme strojkem,ale my zatím nechceme,nemá těch vlásků tolik.
JInak my jsme teda taky strašné přísavky. Jen jak zvednu zadek tak křik a myslí si,že jdu pryč.Když si s ním hraju nebo u něj ležím v pokojíčku,tak si krásně hraje a nepotřebuje mě,občas se přijde pomazlit a dát pusinku.Ale jakmile začnu něco dělat,tak mi visí na noze a křičí.

Dneska to vypadá na hezký den,i když je tedy trošku zataženo.My jdeme odpoledne na poradnu,tak jsem zvědavá,jak jsme zase přibrali a vyrostli:slight_smile:
7. črc 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek my už jsme ostříhali :grinning: :grinning:
7. črc 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 fakt? :grinning: My zatím odoláváme:slight_smile:
7. črc 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek my už jsme museli né že by to mel dlouhý akorát u uší a to mu moc vadilo páč si to pořád škrábal až si rozškrábal ouško :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ted vypadá tak divně uplne jinak o hodně starší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis
@lucifirek máme to přesně jak vy, dokud jsem sní a věnuju se jí na 100%, tak mě ani nepotřebuje, ale jak začnu vařit, dělat nadobí, tak už volá mamííí

7. črc 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 krásné fotečky :wink:
@zuzimila šikula krásně papá :slight_smile:
@janaj0 jé Nelčka je ostříhaná už se na ní těším půjdeme dneska na prochajdu????
taky se nemůžu nikam hnout malý hned křičí
7. črc 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 utčitě, malá ještě spí, ale tak kolem 2?
7. črc 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 ok kde???u vašeho???
7. črc 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek