• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@antana123 jak se Ti chce, třeba teda u nás :wink:
7. črc 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 ok budu tam půjdeme se projít když je tak hezky né????
7. črc 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 určitě, málá se teď dokonce nechá vozit :grinning:
7. črc 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 aa super sem zvědavá jak jí to dlouho vydrží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 myslím tak 5 minut a pak bude chtít na koně :grinning:
7. črc 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
@janaj0 tvůj má příští týden odpolední????že bychm něco podnikli???třeba zajeli do Ždáru na procházku nebo tak
7. črc 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 má raní, ale když se domluvíme, tak můžeme určitě. Jen nahlásím, že potřebuju auto :wink:
7. črc 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska poradna ve 12.měsíci 9800g a 77cm. Dostali jsme injekci,usnul v půl sedmé do osmi,nakojili jsme a spí dál. Asi mu není uplně dobře .Jinak já jsem dostala čokoládovou medaili za kojení. :grinning:
7. črc 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifirek Tak to jste šikulky, pěkný míry. Jakože ti povolili jíst čokokládu? :grinning:
7. črc 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 no tak tu už naštěstí můžu nějakou dobu. Ale Koštálová dává mamince čokoládovou medaily,když vydrží kojit rok. :slight_smile:
7. črc 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,že tu skoro nikdo není,asi všichni užívají krásného počasí. Já jdu dát sprchu a taky zapluju do postele.I když teda spát se mi vůbec nechce.
7. črc 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Aha tak to jsem nevěděla.tak to se mám na co těšit. :grinning:
7. črc 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,dlouho jsem tu nebyla,takže ani nevím co nového:slight_smile:A na dočtení není čas,tak snad se nic zásadního nedělo.
Já dneska pekla dva dorty,jeden medovník a ještě dort pro přítele od tchyně,v sobotu slavíme jeho 70 v Tišnově.Vůbec se mi nedařilo,marcipán se trhal(už ho nikdy nekoupím),zlatá potahovací hmota nebo falešný marcipán!!!A medovník mám pro kolegu od Jardy,ten slaví zítra 50.Taťka bude mít náročný víkend.My zítra jedeme s tchyní do Tišnova a taťka dorazí v sobotu,jestli bude schopen řídit:slight_smile:)))
Jinak není nic nového,jen Štěpánek trošku zlobí,často pije,bývá ukňouraný,budí se v noci...tak nevím,asi už má málo+zuby..,kdo ví.

No nic,zajdu s hafanem a jdu zalehnout,beztak budu za chvíli kojit.Mějte se hezky a užívejte sluníčka:slight_smile:)

@lucifirek Hezké míry a ta medaile je super nápad,Dr.je originální :wink:
7. črc 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 No to teda máš :slight_smile:

@kijonkova.k to tedy je,potěší to :slight_smile: Teda ty jsi se taky činila,to tedy obdivuju.:slight_smile:
8. črc 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Vás chci upozornit na DM drogerku, dávejte si pozor , aby vám opravdu všechny kuponky paní prodavačka na pokladně projela!!!. Dneska jsem takhle přišla o 130,-, takže jsem docela naštvaná. :frowning2:
8. črc 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky....moc se omluuvám vůbec nedočítám.... peču a peču.. a ted sem dodělala pro tetu dort je ještě bez peněz ale každá Myška ještě bude mít v čumáčku 200 kč :grinning:
a ten marcipán z toho mléka je mnohem lepší, mnohem líp se s ním pracuje :slight_smile:))) :dizzy_face: :dizzy_face: před tím sem dělala z těch bonbonu a hůř se jakoby spracovával :slight_smile:))ale tento z toho mlíka super a je vynikající :slight_smile:))
pak dočtu..ale jdu ještě dělat řezy dvoje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a jinak včera jsme našli 3 kešky :dizzy_face: :dizzy_face: a super..včera nádherný výlet
pak vás dočtu teda a tady ted dort.. :grinning:
8. črc 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monaberuska1 Mončo pěkný dortík :slight_smile: s myškama... kde berete holky ty předlohy na jakých stránkách?
8. črc 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 děkuji... na internetu jsem našla insiraci, ale jinak nic dle předloh nedělám :slight_smile: matlám a matlám dokuď z toho nevznikne tvar který potřebuju :grinning: a jinak na internetu najdeš inspiraci na dorty :slight_smile: :hearts::hearts:
8. črc 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Peťo tak to bych si tam zítra zašla a něco jí řekla, ať mi to vrátí nebo tak něco, to je teda b...l, aby si člověk dával opravdu pozor na všechno!!! Jinak dneska pěkné odpoledne vid? Já už mám upečeno, tak trochu uklizeno, tak zítra může přijít ta " slavná návštěva ". Pa a dobrou jsem KO!!!
8. črc 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 No já jsem to zjistila doma a hned jsem tam pelášila. Baba dělala že si mě nepamatuje, ale nenechala jsem se, tak to našla a zjistila že mi to zapomněla projet.a tím že jsem platila katrou tam s tím nic nešlo dělat.tak mi vrátila ten kupon zpátky, ale mě stve to, že jsem tam schválně nakoupila i to co až zas tak nepotřebujeme a ona mi to neprojela.mohla jsem mít ještě 130 kč slevu a řekne ti že se omlouvá.to je mi k prdu.
Bylo to fajn, zase vyrazíme.
Bych do toho kopla.Nemůžu mít z ničeho raodst.
8. črc 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 a u které se Ti to stalo u takové vysoké starší? Já teď většinou nakupuju na brněské - je tam větší klid :wink:
8. črc 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 dortík vypadá krásně
8. črc 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 ta starší brýlatá. když já to mám z brněnský daleko, když jsu pěšky a kdo to má tahat, takhle sejdu kopec a jsem doma.a ona mi řekne ať si to schovám na příště, co jí je do toho. Katalog už jsem si vyzvedla.
8. črc 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 to je jasný, že nepooletíš nahoru, tak to byla vedoucí - to se dost divím, vždycky byla taková důsledná :confounded: . Tak až bude zboží, tak písni
8. črc 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 ne vedoucí ne, to hle byla na krátko baba brýle měla namalovaná a starší, ještě je tam taková mladá černovlasá.
8. črc 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 jo aha, tak tu jsem myslela napoprvé, ta mi je nesympatická ani nevím proč, ale zdá se mi taková studená
8. črc 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jo to máš pravdu, hází machry a ve finále všechno zkazí.
8. črc 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
zdravím po delší době :slight_smile: Dneska sme se vrátili ze Třech Studní, bylo to super :slight_smile: Jen škoda že Anetka je ještě tak malá a nemohla to všechno tolik prožít a vychutnat ......... Bylo to organizováno spíš pro větší děti, ale i tak to bylo bezkonkurenční!!!! Určitě zase někdy příště pojedeme. Zítra se chystáme do ZOO tak snad vyjde počasí a nebudem to muset odložit.

@peta86 Peti já taky nakupuju na brněnský tak ani nevím o jakou prodavačku jde, ale když půjdu na convent tak si dám bacha, díky za info.
@monaberuska1 Dortík teda nááádhernej :slight_smile: Ještě sem se tě chtěla zeptat, nezkoušela si dělat quiilling? docela by mě to lákalo ale na druhou stranu mám strach jestli to zvládnu těma svejma levejma rukama :sunglasses: Teď na pobytu jsme plstili z ovčího rouna tak bych ráda zkusila víc i to. Mám toho nějak moc a do toho ještě tu školu.......
@lucifirek Luci byli ste za Michalou?? já jsem jí psala, ale vůbec se neozvala, má toho asi dost nebo nevim :fearful: :fearful:
9. črc 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka taky se chystáme do Zoo, tak se třeba potkáme :wink: . Jé ty ještě studuješ? A můžu se zeptat co? Já si vždycky říkala, že zkusím na MD VŠ, ale s Nelinkou bych to stopro nedala. Obdivuju každého, kdo to zvládne
9. črc 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jéé no tak to se třeba uvidíme :slight_smile: Doufám že nebude pršet..... Dostala sem se na VŠ do Jihlavy, obor Finance a řízení. Tak sem zvědavá jak to zvládnu....
9. črc 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek