• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@eelka tak to gratuluju
9. črc 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka koukám,že jste si dovču užili a vyšlo vám nádherné počasí :wink:
10. črc 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
přihodila jsem pár foteček z naší mini dovolené :slight_smile:
10. črc 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eelka šikula, určitě to zvládneš, obdivuju!! :slight_smile: já se taky chystala, u vojty se to nestihlo a jak jsou dvě, tak na to nemám sílu a bylo by to asi šílený....
@monaberuska1 moni: ty jseš borec! krásný :slight_smile: jako vždy, jsi šikulka :dizzy_face:
10. črc 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka krásné fotky. A jak bylo v ZOO?
10. črc 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eliško, fotky hezké :slight_smile: .

Holky, u nás katastrofa. Zdenda si asi rozhodl změnit režim spinkání - posunout - a tak máme veselo. Chodíal spát kolem 18. hodiny, no včera to byl masakr. 17.50 usnul, ale 18.20 se vzbudil a řval do 20.00, usnul ve čtvrt na 9...Se diím, že na nás nazavolali sousedi sociálku a policajty, jaký to byl ře. Řval, jen když jsem odešla, když jsem tam byla, byl klid, tak jsem ho pochovala, dala do postýlky a zase. Celou dobu byl zvyklý spinkat sám, nikdy jsem ho neuspávala,krom když ho bolelo bříško kvůli prdíkům, ale pak už ne, dala jsem ho do postýlky a on vždy pěkně usnul. No od 6.7. je to u nás boj...Jestli je to těma příkrmama nebo co...prostě zlobí se spaním. Od zubů to asi nebude, jelikož už jsou dávno prořezané, když se prořezávaly, ani jsem to lastně na jeho chování nepoznala, a ted´toto...no havárka.
11. črc 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila zuzi z toho si nic nedělej.My to tak měli taky. Ještě na starém bytě,jsme ho měli zvyklého,že jsme ho uložili a spinkal,popř.jsme tam několikrát šly,ale nebyl zvyklý na chování. Ale jak jsme se přestěhovali,tak se to nějak zlomilo.Takže i ted uspáváme a někdy je to tedy fakt mazec,předevčírem usnul ve čtvrt na deset a včera před devátou. A to byl utahaný jak kotě.
Taky jsme včera byli zkusit Vodní ráj,tak uvidíme,co bude s ekzemem,jestli se zhorší,nebo ne.Kubovi se tam líbilo. A vevnitř nebyla ani noha.Venku nátřesk.
11. črc 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek takym jste šli dovnitř, tak to máme taky v plánu až se Nelinka oklepe po nemoci
11. črc 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jo,jo a pokud se nechcete pařit na slunci,tak doporučuji. Venku bylo hrozně vedro a Kuba je ještě na slunění malý. A vevnitř bylo málo lidí,takže pohodička. Moc se mu tam líbilo.V brouzdališti i ve velkém bazenu.
11. črc 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás katastrofa, malé teče z nosu a očí, no děs běs, v noci jsme byli vzhůru do půl hodiny, takže o ničem koukaly jsme na bouřku. :confounded: navíc mě začalo taky škrabat v krku, takže jsme k.o.to je děs.
11. črc 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Alergie, Peti, nebo nachlazení? To je vždycky nepříjemné..no cítím s váma... :unamused:
@lucifirek Luci, no dneska jsme ho koupala o hodinu později, a usnul potichu a bez slziček. Takže já to chápu tak, že si sám posunul režim :slight_smile: . My jsme mu ho chtěli posunout, ale nevěděli jsme jak, jelikož fakt odevšad chodit v 17 hod. domů, protože malý 18 hod. spinkal, to byla někdy otrava. A to, co my bychom lámali násilím a dlouho, on vyřešil během ani ne týdne a sám. No jsem ráda, že jsem to poznala docela brzo a že máme tak šikovného chlapečka :grinning:
11. črc 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Ne chytla asi rýmu z těch změn teplot nebo nevím.a já taky ještě aby jsme měli angínu nebo něco. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Tak my máme po jedné oslavě v Tišnově,ještě nás čeká jedna tenhle víkend.Tentokrát s rodinou.Ale nebylo to tak divoké,oslavenci bylo špatně,mně taky,Jarda přijel za náma v sobotu ráno nametený(jel rovnou z oslavy od kolegy,kluci ho tam dovezli cestou domů),takže taky byl k.o.Tak jsem zvědavá,jak to dopadne teď v sobotu. :slight_smile:

Dneska jsem dala Štěpánkovi první kašičku.Pořád se budí co 2h v noci,i přes den tak pije.Takže jsem koupila Sunar a rýžovou kašičku.Snědl asi 2 lžičky,moc se na to netvářil,ale bohužel.Sice máme ještě 11 dní čas,ale nedá se nic dělat.Te´d už je zase vzhůru a to jsem kojila v 18,30 :angry: Snad to zaspí!
11. črc 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila rak super,žeto šlo vklidu. Malýý chodí ted spát třetí den kolem deváté,takže spibkání v sedm,nebo osm nehrozí.Ale jakpíšeš,můžete,i my, někde pobýt déle.Stejně ty děti nezlomíš jinak.Takže je asi lepší se v určitých věcech se jim přizpůsobit.
11. črc 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, u nás řev, to je děs. Už od 21, jestli to bude jak včera tak máme do 2 ráno co dělat.už jsem z toho na mrtvici. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 koukám,všude stejné.My poslední tři dny spátek až o půl desáté,popř.v devět. Mají ty děti nějaký divný dny ted :grinning:
12. črc 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 brzy bude líp. A odsáváte? nebo tomu necháváš volný průběh?
12. črc 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Tak jak to s váma vypadá? U nás teď řádila angína, tak radši běž k Dr., ať malé udělá vítěr
12. črc 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky !
omlouvám se za odmlku, ale nějak jsme měli týden napíchnutý na max..

holky děkuji všem za pochavlu dortu :slight_smile: Jinak na oslavě se dort taky líbil a hlavně chutnal :slight_smile: :slight_smile: Takže to mě těší ještě víc :slight_smile: Jinak oslava fajn, teta svojí 40 cítku oslavila na 1*, v neděli přijeli pak známý a bylo to taky super :slight_smile:

a ten týden jsme jen keškovali a keškovali takže super týden až do neděle a od včerejška začal Michal zas chodit do práce... takže ho máme v práci a odpoledne pojedeme za známou na zahrádku na kafíčko a děti si pohrají :slight_smile:

jinak ohledně tvého dotazu @eelka to ani nevím co to je jak jsi psala :grinning: ale zní to zajímavě tak to zkus . a ještě mi prozra´d co to je?

Jinak jsme se rozhodli jen nakonec na dovolenou a jedeme do chatky semka http://www.campmilovice.cz/ moc se tam těšíme. pojedou snámi i známý takže bude sranda odjíždíme 8.8 a na týden jedeme a pak toho 1.9 jedeme na to Doni s tou partou lidiček jak jsme byli na Dářku takže to se taky těšíme :slight_smile:

jinak spontání nápad jed do Jihalvy už dnes a koupit mamince plavečky dneska, jelikož když bude krásně zítra vyrazíme do Přibyslavy na koupaliště… a holky byl to boj teda… mě vadí jak mi to všude leze pořád sem hledala chyby v plavkách a ups..on byl problém v mý obtloustlý postavě no prdelllll jako bych to nevěděla ale to je fuk koupila jsem si tyto ..nejvíc mi sedli:hearts: tak supe, nakonec v modetě od Axis…za ten klub jsem kdysi plavala tak sem to brala pobídku :-P a Michalovi se nejvíc líbili a prý mi seknou..tak jsem dala na chlapa

@peta86 jejda a teď čtu, že máte trápeníčko :frowning2: my je to skoro 2 týdny taky bojovali s různýma virama :frowning2: ať jste brzy fit, kapej libenar, odsávej...opatrně skrz sliznici a co bych ti doporučila je mast od justu tymiánový je super ta tyto potvory a určitě bych šla k dr. pokud je to angína tak by to chtělo penicilin :slight_smile: a hlavně aby jste byli brzky fit..držím ti pěstičky :slight_smile: hlavně malé...posíláme pohlazeníčko

@kijonkova.k 11 dní je jak prd, z toho bych si vůbec hlau nedělala :slight_smile: a za chvilku se rozpapá jak nic a bude spínkat celou noc a nebo se aspoň nebude tak často budit :slight_smile:

tak všem krásný den... a já pádím
12. črc 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a tyto plavky jsem si koupila jsem zapoměla přihodit foto, jen teda tu postavu bych taky potřebovala ale ta nbyla v nabídce :grinning:
12. črc 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
@lucifirek odsáváme o 106, ale už jí to tak neteče jak včera, tak jestli set o pomalu klidní, ale jinak je teda zasoplená noc děs
@janaj0 ještě zkouším čekat, dneska už měpřišla lepší, ale zase má takovej nakřáplej hlásek, tak nevím......
@monaberuska1 díky no je to děs, taky jsem se těšila jak budeme chodit do bazénu a zase nic.hoavně aby se jí ulevilo.a mě taky.tak ymám plnej nos a bolí mě v krku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

asi to bude z toho počasí, takový výkyvy teplot, to je mazec.
12. črc 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 no sotjí to za prd, snad to bylo jen nachlazení
12. črc 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 no snad uvidím zítra a kdyžtak bych asi šla.zase si říkám abych tam nebyla za hysterku, že tam jdu s rýmou.
12. črc 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 no uvidíš a Teuška už spí?
12. črc 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 no představ si že už 20 min tak čekám kdy to příjde.
12. črc 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky já mám dneska pohodu delám testovinový salát a tatka uspal kubika tak máme večer pro sebe kluci jsou na prázdninách tak jsem si rozdelaala frisko a jdem se opit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme byli nakonec u mudry, tak nám dala nějaké kapky do nosu a že v krku nic není, tak se mi ulevilo že to není angína, a říkala zvlhčovat vzduch, podložit matraci, a odsávat.jinak na dnešek už spala 3 hodiny v kuse od půl 2 do půl 5 ale stejně je to děs. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jo a ta paní prodavačka z toho DM se jmenuje Nenadálová.tak bycha na ni. :wink:
13. črc 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 tak alespoň víš, že je to jen nachlazení, za chvilku bude líp :wink:
13. črc 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petule33 :grinning: tak sis to užila vid?
@peta86 peti: to je fajn, že to není angína, tak se té rýmky brzo zbavte!!! :wink:
@monaberuska1 pěkné plavečky, postavu bych taky brala :grinning:

@lucifirek kubíček šikulka, že spinkal a jakej je krásnej blondáček vlasatej :slight_smile: já dala zuzce sunar, se vykakala a usnula v 11 a spí ještě ted, ta byla utahaná, že ještě spí, úplně čubrním.... doma blbinec, přišlo mi to směšný, jsem potkala ještě sousedku, tak byla svědkem, se musela smát, jakej mám blázinec s těma dvouma rarachama, bych se nudila bez nich, asi fakt :grinning: tak já ti písnu a určitě brzo zase vyrazíme nebo na návštěvu se domluvíme, těšíme se :slight_smile:

13. črc 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek