• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Dobré ráno, tak dnešní noc celekm v klídku, malá usnula ve 22 pak v 1 a ráno v 7 tak doufám, že se vše vrací do normálu. :wink:
14. črc 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 no vidiš paráda:slight_smile:)
14. črc 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 tak to je fajn
14. črc 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
@janaj0 dneska to nevypadá moc dobře to počasí co???jsme zvědavá ja bude v neděli
14. črc 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 to já taky
14. črc 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konečně jsme Vás dočetla, nějak se sem nemůžu poslední dny dostat. Jinak u nás vše OK, Michálek se už otáčí, nejdřív sice z bříška na záda a pak i obrácené. Dneska, když ležel v kočárku, udělala jsem na něj kukuč a smál se krásně nahlas, už je to s ním sranda :slight_smile: No počasí si s námi hraje, ale přece nás to holky nerozhází ne?
14. črc 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, máme u nás pouť, tak jsme pouťovaly už dneska. Nelinka byla na trampolíně (já s ní) a pak na labutích. Bohužel leto přijely jen 3 atrakce a pro ty nejmenší toho moc není. Snad příště
15. črc 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, koukám, že je tady docela mrtvo. Každý si holt užíváme léta a sluníčka :slight_smile: :slight_smile: My sme dneska byli skoro celý den v Brně u mojí sestřenice a bylo to moc prima. Jinak zkoušíme den bez plíny, ale zatím bez úspěchu :( :( Doufám, že do konce prázdnin to nějak zvládneme.

@peta86 Petí už je vám dobře?
@janaj0 jak ste si užili pouť? dneska vám počasí přálo :D
17. črc 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka pouť byla fajn, Nelinka byla na labutích, vláčku i takové trampolině - tam jsem byla i já :wink: . Jinak odplínkování nechávám na příští měsíc, malá to začla bojkotovat, tak ji nebudu nutit
17. črc 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka Ahoj,
celkem dobrý ale furt odsáváme docela dost z nosu, ale snad se to brzo zlepší. Noci se zlepšili, aůe chodí spát kolem 9 a dvakrát za noc se budí.
18. črc 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak se zase po delší době hlásím.Karolínka spí,Štěpánek se před chvílí vzbudil a hraje si na dece...pohoda.Jinak Štěpule se začal krásně plazit,dneska jsem ho pozorovala a je perfektní,ručičku dá pod sebe a posune se,tak ho teď budu trošku trápit a dávat mu hračky co nejdál,ať se snaží:slight_smile:Už papá i mrkvičku,dneska měl 3 den,sní tak 10 lžiček,ale jsem ráda aspoň za to.Zítra zkusíme brambor.

O víkendu bylo fajně,slavili jsme ještě tu 70,počasí v Tišnově parádní,děti celkem hodné,takže bylo dobře.Navíc přijeli i bratranci s manželkami a dětmi,tak se nás sešlo celkem hodně.Příští týden má Jarda závody v Olomouci,tak pojedeme v pátek k mojemu otci a budeme tam do neděle.Jen Kubu musíme dát do Tišnova,otec má 2 psy a to by nedělalo dobrotu.Ale celkem se těším,je tam hezky a aspoň bude změna.A další týden jedeme na dovolenou do Jižních Čech,máme tam zamluvená karavan****,tak snad se nám tam bude líbit.Ale kamarádka tam jezdila s rodiči od 2 let a prý je to tam moc hezké.Právě jsme se o tom bavili o víkendu v Tišnově,tak jsem zvědavá.Hlavně,aby trochu vyšlo počasí.
18. črc 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. črc 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k tak tam jsme byli jo malé s rodiči a pak ještě v 18-ti, je to tam super. Rybník je v jedné části jako Balaton - jdeš jdeš a vody po kolena, takže pro děti ideální :wink:
18. črc 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, omlouvám se že vám tak vpadávám do zaběhnuté diskuze, jen bych potřebovala poradit, kam ve Žďáře chodíte s dětmi k zubaři, bere tady v ZR vůbec někdo ty ,,nejmenší''?? Děkuju.. :sweat_smile:
18. črc 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raci správně by měl brát Tvé děti Tvůj zubař, ale jinak můžeš zkusit Dr. Hraškovou na poliklinice. Můj zubař je Dr. Kopecký na Žďase a ten děti bere automaticky
18. črc 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
19. črc 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kijonkova.k kristi: tak si to moc užijte :slight_smile: je tam prej nádherně, na stankov jezdí švagrovci s dětma už od mala (děti mají už veliký) a taky jsou v karavanu, oni už mají teda za ty roky, co tam jezdí vlastní, ale máte 4*, tak to budete mít určitě krásný :slight_smile: tak fot fot, at pak můžeme mrknout :slight_smile:

@raci jak píše janče, děti ti většinou vezmou všude, tak někoho vyzkoušej :wink:

holky, neuděláme zase nějakej SRAZÍK? :slight_smile:

19. črc 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se zase jdeme ukázat :wink:
vubec vás nestíhám..ted přes léto je to boj není čas :slight_smile: ale jen tak na skok dala jsem sem fotečku miminka :slight_smile:
byly jsme minulí týden u dr. tak jsem byla na tom placeném vyšetření vypadá to vše moc dobře a jsme o.k. ...

my letos na dovču nepojedem :frowning2: no jo co se dá dělat ale za rok to třeba vyjde...

srazík by byl fajn...

@raci, já chodím k Bílkové na Žďas jsem spokojená a Domču mě bezproblému vzala...
19. črc 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad srazím sem klidně pro ale nevím hlásí tento týden že má být škaredě
19. črc 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj:co ty taky bys dala srazík né???
@kyticka33 gratulace že je vše v pořádku :dizzy_face: a závidím
@antana123 určitě
@kyticka33 tak to je fajn, že je vše ok
19. črc 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fajn, taky bych se přidala ke srazu, ale kdy, asi příští týden ne? A možná by to bylo dobré ve Žďáru u Sokolovny, tam je venku posezení, pískoviště pro děti, houpačky a trávník. Nehrozí nějaké auto a na děti pěkně vidíš.... Jinak u nás taky vše v pohodě, pořád kojíme, jen na dnešek Míša nemohl zabrat a pořád řval snad až do půl 22 a nic nezabíralo. Musel ho uspat manžel a to tím způsobem, že no nechal uřvat, to není nic pro mě. Nevíte čím by to mohlo být? Nekakal teda 2 dny, ale to by snad neměl být problém ne? Dnešek snad bude lepší....
20. črc 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já jsem taky pro srazík, ale příští týden se bohužel nechytám :( Do středy jsme mimo a pak musím uklízet a péct před poutí. Takže pokud by byl příští týden tak vynecháme, pak ten další bysme už dorazili ;)
20. črc 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak každá napiště, kdy se vám to hodí, zda příští týden nebo radši až ten další jo? a dáme to dohromady :slight_smile:

@eelka co budeš péct dobrého? v neděli se chystáme, že do losky taky přijedeme dětičky zkolotočovat :slight_smile:

@zita14 to ti nevím a třeba zoubek? s tím kakáním to taky může být, i když se říká, že ne, že je normální, že kojenec nekaká..., ale naše zuzka, když měla tyhle nekakací období, tak je většinou teda prořvala :sweat_smile: tak přeji pevné nervíky a at to brzo přejde!! :wink:

jiank u nás se zase špatně spí, budíme se snad 10x s pláčem :frowning2: ale dnes jsem přišla, čím to je...dělaly jsme kravinky a jak se zuza řechtala, tak jsem se jí konečně mohla kouknout do pusiny (nechce potvůrka otvírat a ukazovat) a valí nám asi 6-8 zubů najednou, vykukujou zatím bílé špičky, tak jí to asi chuděrku trápí, ale zase jsem ráda, že tolik najednou bude venku :slight_smile:

jo holky, máte některá dobrej recept na kapustu? díky

20. črc 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ranko,

srazík- holky já se nezůčastním, jelikož příští týden toho mám moc a pak už začíná Michalovi dovča, takže máme vplánu nějaké výlety a hlavně pak odjíždíme na dovolenou a jak přijedeme z dovolené budeme doma jen 2 týdny a odjíždíme na tu druhou dovolenou, no a pak už se nastupuje do školky a tak... takže já se zůčastním až v září a to spíš až po naší pouti, protože počítám, že budu píct atd.... :slight_smile:když nějaký srazík bude. :slight_smile:

@kyticka33 a @criterska holky bylo fajn vás těhulinky potkat na koupáku v Přiby.. škoda, že jsme odjížděli a moc nepokecali, ale mohli by jsme se domluvit a vidět se :slight_smile:) my budeme moc rádi :slight_smile:

@gaba3 držím pěstičky aby zoubky přestali bolet a spínkání zas bylo relativně fajn :slight_smile:

jinak holky u nás je hnus fialovej, co se týče počasí :-P děs běs...... snad se nám na dovolenou takovéto počasí vyhne :slight_smile:
21. črc 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 tak to je hezké, že tolik zoubků, ale malá musí trpět jak pes, chudinka
21. črc 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
@janaj0 Ahoj jak se máte s Nelinkou??,se ted míjíme hlavně malý mi v noci nespí a celý dny mi probrečí no jsem z něj na prášky
21. črc 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Nelinka je v pohodě, no co se dá dělat manžel má přednost :grinning: :grinning: :grinning: . A nerostou malému další zuby?
21. črc 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no v puse zduřelá dásníčka nemá tt nemá nevím co s ním proč se budí a řádí najíst mu dáme a stejně křičí větráme at ho nebudí horko už sem bezradná ted mi tady zase řve no radost
21. črc 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek