• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@antana123 v noci může mít i divoké sny. Nelinka řádila si od 8-9měsíce. Je to na zbláznění
21. črc 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 no snad ho to brzo přejde :wink:
21. črc 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, počasí hnus fialovej, co?
Předevčírem večer a dneska v noci mi houkal monitor dechu... :frowning2: . Předevčírem to malého vzbudilo a začal plakat ( byl v dosahu desky ), dneska v noci spal dál, já jsem vyskočila, zatřásla s ním, on se jen otočil na bok a spinkal dál, já jsem pak nemohla usnout...to nechápu, vždyt už mu je skro 7 měsíců. V noci dneska byl přesně na desce, ale spal tak tvrdě, že i když jsem s ním třepala, nevzbudil se a spal klidně dál...moje nervy, vždyt toto je o zdravý rozum pomalu! Tu nanny nevytáhnu snad ani ve dvou letech, jak se bojím... :frowning2: :frowning2:
22. črc 2011 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj no to teda je hnus.Tak tos byla pěkně vyplašená viď?chudáku.

Holky kdyby jste věděli o někom kdo shání byt 2+1 tak dejte vědět. :wink:
22. črc 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 budete se stěhovat? Dneska Ti hodím do masny katelog, po 1 tam bude
22. črc 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 o.k. snad nebude pršet, kdyby jo vyzvednu si příští týden. no chceme do většího, tak zkoušíme tento prodat. :wink:
22. črc 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 a už máte vyhlídnutý?
22. črc 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 ne ješte ne.
22. črc 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzimila zuzi: to je nepříjemné co? mě se to stalo u vojty jednou a u zuzky víckrát, od té doby jsem to přestala používat, byla jsem vynervovaná, nemohla pak usnul (samo myslela na nejhorší) a zuzku to budilo...zdeneček určitě dýchal a vše je v pořádku, však je to jen přístroj, hodně to lidem v noci řve a pak zbytečně plaší...víš jak to je a jak se to říká, když bude mět mímo umřít na SIDS, tak mu žádná nanny nepomůže, bohužel... prej pověry, že se lekne a nadechne, jsou blbost...už je veliký a kus zdravého chlapa, mamko klídek :slight_smile: :wink:

@peta86 peti: tak at se brzo zadaří a byteček dobře prodáte :slight_smile: bohužel o nikom nevím...
22. črc 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3
@peta86
No jo, byla jsem vyplašená a vyklepaná jako startka! 2x po sobě. Celou dobu nic a ted´toto. Budu používat dál. Bojím se. A Gábi, s tím SIDS je to pravda, prý když dítě zmírá na SIDS, nic nepomůže...ale třeba při vdechnutí mlíčka atd. tě to upozorní na potíže. A Zdeněček pořád ublinkává...
22. črc 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi a co máš za monitor?a malej je zdravej ne?
já bych asi ani u zdravýho miminka nekupovala monitor
normálně,kámošce ted umřelo miminko,je to děs,vubec si nedokážu představit co bych dělala,já bych asi umřela
děs
22. črc 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Jo díky, je to na dlouhé lokte, ale náhoda může být blbec, zatím nikam nechvátáme. :grinning: spíš sondujeme.
22. črc 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem tu zase po delší době..Pěkně to utíká, nemůžu ani uvěřit, že už jsme ve třicátém týdnu.
Se SIDS mě vůbec neděste, to je hrozný, myslela jsem, že se tomu dá zabránit, pokud se zakročí včas. My monitor taky určitě pořídíme, myslela jsem, že si ho půjčíme, ale asi ne :grinning: Už mám jeden vyhlídnutý na MMB.
K počasí se snad ani nebudu vyjadřovat, na červenec to teda fakt nevypadá, ale aspoň, že dneska už neprší. Za chvilku poklidíme a vyrazíme se projít aspoň do Lidlu. Taky nám dali před barák nové kontejnery na bioodpad, tak je Tadík v sedmém nebi, od rána o ní mluví a nemůže se dočkat, až půjdeme zase okolo, aby ji trochu pomuckal :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@zuzimila - ale jinak, Zuzi, nám taky párkrát houkal, nemáte tam třeba už i slabší baterky? My měli takový ten starší typ..Buď v klidu, Zdenda už je velký, ale cca do toho roku bych taky používala.

@monaberuska1 - Moni, taky jsem vás ráda viděla, jste krásná rodinka :slight_smile: My jsme se pak ještě asi hodinku a půl zdrželi, kluci ti by se ráchali až do večera.

@peta86 - taky nevím o nikom..Každopádně pevné nervy :wink:
22. črc 2011 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 My máme Nanny, ten český kupovali jsme nový. Chtěla jsem ho. Zdenda je zdravé miminko. No kdyby mi umřelo dítě, já bych se zabila, já bych na to neměla, abych to zvládla. To je to nejhorší, co tě může potkat, at´je to miminko nebo už dospělé dítě...
@criterska Já vždycky mřu, jak si představím tadíka, jak se objímá s popelnicema :grinning: Docelá dobrá úchylka :grinning: :grinning:
22. črc 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila - jo, objímá, jednou ji i olíbával než jsem ho stihla od ní odervat..Všude vykřikuje jak je miluje, to je fakt na provaz..Si přijdu kolikrát jako pako.Na každou musí hrábnout, naučil se je otevírat - klasické kontíky, obejde ji zezadu (zepředu na ni nedosáhne tak aby ji otevřel), chytne a táhne dolů, popelnice rozvalená..A takhle ho to drží v kuse snad tři měsíce..Doufám, že to na podzim zase ustane..
22. črc 2011 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@criterska Já umírám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jitulí :grinning: to je fakt mazec ta Tádíkova úchylka :grinning: jaktože si tak oblíbil zrovna popelnice že? :grinning:
23. črc 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska děkujem :slight_smile:))) :hearts: to vy jste taky krásná rodinka, a tobě to těhulenkování děsně sluší :slight_smile:))
23. črc 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 taky o nikom nevím.. :frowning2: Ať brzy prodáte :slight_smile:))
23. črc 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem dorazili z Moravy a zítra jedeme na dovču.To bylo vybalování a zase balení!A to beztak ještě polovinu věcí zapomeneme.

Holky,nevíte někdo,co je s Katkou?Už tady dlouho nebyla,myslím,ne?
24. črc 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k kterou teď myslíš? Cvachna se teď stěhovala a už se chystá k porodu
24. črc 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 to vím,já myslím Katku Kunzovou.KK28
24. črc 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k tak o té nevím :unamused:
24. črc 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska jsme měli perfektní den, jeli jsme na Jarmark do Krásného a bylo to moc fajn. Vystupoval tam folklorní soubor z Hlinska a pak čechomor, takže super, počasí vydrželo co víc si přát. :grinning:
jinak my máme zase řvací večer tak nevím co to zase bude, snad ne celou noc.
24. črc 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k ahojky,Káta jsou v pořádku.Jen nemají moc času. Zahrádka a pod.Mluvila jsem s ní minulý týden :slight_smile:
24. črc 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, vše nejlepší všem Kubíkům k svátku:slight_smile: Sice počasí nic moc, ale aspoň že neprší. Koukám, jak si všichni užíváte, u nás taky pohoda, Míša roste jako z vody, jsem zvědavá kolik bude ve středu na kontrole vážit a hlavně měřit. Přijde mi moc dlouhej....Tak pěkný start do nového týdne :wink:
25. črc 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také přejeme Kubíčkům vše nejlepší, hlavně zdraváíčko a žádné neduhy. :wink: u nás noc zase děs, tak nevím co to zase bude, rýmy jsme se zbavily, tak jestli teď ty zuby nebo nevím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubíkům vše nej k svátku
25. črc 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme.:slight_smile:
@peta86 Peti u nás dnešní noc na prd. Ale ze soboty na neděli super. Usnul v deset,zalomil to totiž na kole,tak šel spát později a spal do devíti do rána,jsem tomu nemohla uvěřit. Na kojení vstával asi jenom jednou. Za to dneska asi šestkrát vzhůru. No každá noc jiná.
25. črc 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
My půjdem za chvíli ven,obejít uřady a po obchodech.
25. črc 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek