• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
děkujem:slight_smile: vyřídím Kubikovi:slight_smile:
25. črc 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak na dnešek jsme spali od 20-6 a pak do 8 takže super, kdyby to tak bylo každý den. :grinning: dneska to vypadá na slušné počásko tak snad bude.
27. črc 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@peta86 a koukám,že se budete časem stěhovat,tak držím pěsti,at brzy najdete hezký a seženete kupce na ten váš.:slight_smile:

@criterska ahoj Jitu,teda ta Tádíkova uchylka je fakt drsná a zároven dost k smíchu. :grinning: Chápu tě,že to musí být na palici.Pamatuju se,jak jsme se potkali a říkala jsi to a to už je delší dobu.:slight_smile:
Ta představa,jak se těší až bude moct okouknout novou popelnici :grinning: Ted mi to je fakt k smíchu. :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Holky.Tak se hlásím,že jsme dojeli z dovolené.Počasí sice nebylo na koupání,ale nepršelo nám nijak moc,takže bylo fajn.Byli jsme v Třeboni v aquaparku,na zámku v Hluboké nad Vltavou a v Zoo,Karolínka jezdila na poníkovi,viděli jsem loutkové divadlo,byli s tátou na šlapadle...Takže každému doporučuju Jižní Čechy :slight_smile: Hlavně na kole by tam bylo fajn.Až přetáhnu fotky,tak tady nějaké hodím :grinning:
30. črc 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
počasí nám vůbec nepřeje co???to j děs, už je tady asi podzim :frowning2:
Teuška se nám konečně rozlezla po čtyřech dopředu tak máme úspěšný den. :grinning: :grinning:
31. črc 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 ahoj,Peti.Dneska se mi o Tobě zdálo.Hrozný sen,že jsi se oběsila na stromě!Chápeš to?Mně už fakt hrabe,kde já na takové pi.oviny chodím!!!Ale napsat jsem to musela! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kijonkova.k teda to je děsivý, zatím jsem živá a zdravá, věšet se nechystám. :grinning: :grinning:
31. črc 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@peta86 To je dobře,byla by Tě škoda:slight_smile:
31. črc 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Teuška tenhle víkend strašně kadí, třeba 4-5 za den ale na průjem to nevypadá a už je úplně opruzená. Vůbec nevím čím to může být, tak snad bepanthen zabere, mažeme na střídačku se sudokrémem, ale nevím teda.vypadá to hrozně, nikdy tohle neměla, tak jsem takový vydivočená z toho. :frowning2:
31. črc 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 a neměla něco,co ji prohnalo?Něco nového třeba?Omývej vodou a mýdlem,ne ubrouskama,větrej.Sudocreme je super,taky máme.Mně se takhle Štěpán oprudil asi ve 2m,měl bílé boláky na prdelce,protože já kráva jsem se mu v noci nepodívala do plíny a on tam měl hovino.Ráno jsem brečela,co jsem mu to udělala.Za 3 dny bylo po všem.Dneska je taky opruzený,ale jen trošku,taky furt kadí.
31. črc 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peta86
@kijonkova.k holky, my taky kadíme, dnes 4x a taky žádnej průjem teda...jen si v tom vždy sedne a jdeme pokaždé do sprchy :grinning: tak vopruz...dnes se mi vykakala na zem,sundala jsem jí plínku a nechala at se provětrá a za chvilku přijdu a ona hovino v ruce, celá upatlaná, ale vytlemená, čunátko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@kijonkova.k teda, zajímavé sny :sweat_smile:

jinak my jsme také zpět z minidovči, děti teda zlobily, smradoši, ale lázně byly naprosto super :slight_smile:
31. črc 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj :slight_smile:
A náš kluk nekadí :confounded: . A když, tak tuhoše :slight_smile: a tlačí u toho jako já u porodu, chuděra malá..ale zato krásně spinká v noci, včera celou noc v kuse - poprvé za dobu, co je na světě - krom první noci v porodnici, a dneska od 19.15 do 6.35, ale ve 4 ráno jedno kojo.
1. srp 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem mu dala trochu podušené jablíčko, dneska poprvé. Natahuje ho z toho! Pomačkala jsem ho jen vidličkou, nešlo, tak jsem ho rozmixovala, taky nechtěl...ach jo.
1. srp 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 teda to jsou zážitky s těma dětma co? A teda to si polebedila v hovínku :grinning: To musela zkusit no :grinning:
Super,že jste si užili lázně.

Jinak s tím opruzením,taky se mi občas stane,že když si nevšimnu,že tlačí a kaká a chvíli mu to tam nechám,tak se oprudí.Tak ted jsem radši začala v noci aspon jednou přebalovat. Ale my kakáme tak jednou za den. A teda zabírá Bepanthen,nebo ten sudocrem. Na Bepanthen nedám dopustit,to je prostě super.
1. srp 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila než si zase zvykne na něco nového. Kuba spoustu věcí taky nechce,mu člověk vyvařuje a on pak nic. Zkus přidat třeba hrušku,to u nás zabralo,samotný jabko moc nechutnalo. Hruška je sladká.
Kuba ze začátku vůbec nechtěl banán,navalovalo se mu z toho a dávil se. Ted spráskne celej na posezení :slight_smile:. Ale zase nechce jíst maso. Zeleninové polévky,vývary,br.kaši,to on rád,ale něco s masem a rýží,to vůbec nechce.
1. srp 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Ty děcka mají chutě, že? A přitom to jablíčko bylo sladké, i to pyré, co jsem z něj udělala...ani vůbec nebylo kyselkavé. Dneska velký Zdeněk koupil to třítko na ovoce, tak postupně zkusím i banán...snad se nějak chytne. Samozřejmě že oběd spráskal celý a ted´180g kaše, jen to hvízdlo. Zkusila jsem mu ještě dát na odpolední svačinku to jablíčko, no něco snědl, ale moc ne, ale uvidíme :slight_smile:
1. srp 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, jaká zajímavá témata se tu řeší :slight_smile: Míša taky moc nekaká,ale asi mu to nevadí, jen prdíky ho pořád berou. Taky mi mudr říkala, že mám dávat na noc kaši, ale když neřve, tak mu jí dávat nebudu ne? Co myslíte, je to zbytečné, když má 6 měsíců až za měsíc ne? A budí se mi tak normálne 1-2x za noc... Děkuji za rady, jsem zvědavá na příkrmy, jak budeme válčit :grinning:
1. srp 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 Ahoj :slight_smile: Já bych kaši nedávala, pokud se ti budí tak málo. Vím o holkách, co dávaly kaši, bo jim malé špatně spalo, ale stejně to nepomohlo..Já jsem začla mrkvičkou, když měl Zdeněček 6 měsíců a dva dny :slight_smile: Prvně to nešlo vůbec, ale za týden snědl 100g a za další týden jsme byli na 150g :grinning: . Včera jsem prvně dala jablíčko, a nechtěl, úplně ho natahovalo na zvracení, podobně jako u mrkve. Teď mi na obědovou zeleninu otvírá pusu a na kaši se vyloženě třepe! :slight_smile: Kaše sní 180g úplně v pohodě. No jen to ovoce asi trochu potrvá.
2. srp 2011 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se musím pochlubit, že se budeme stěhovat, konečně je to stoprocentně jisté, náš byt je prodaný, záloha za nový zaplacená, teď jen musíme čekat než se bývalý majitel vystěhuje - má na to tři týdny - a pak se musíme fofrem nastěhovat my, protože my musíme zase náš byt vyklidit do posledního srpna..Docela stresy na konci těhotenství, ale bude to stát za to - už se moc těším, konečně budeme v novém, krásném a ve svém..
Sranda je, že se stěhujeme jen do vedlejšího domu :grinning: A jsem za to ráda, jsem tu zvyklá, je tu klid, stěhovat se jinam, tak to asi obulím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takže my se máme dobře, Tadík má teda občas nálady, hlavně teď jak bylo hnusně a byli jsme jen doma, tak to bylo na pár facek, ale snad teď zase bude hezky a to je nálada hned lepší..Theuška pěkně roste, břicho mám jak když čekám dvojčata :stuck_out_tongue_closed_eyes: - doufám, že se ten růst zase trochu zasekne..Čím dál víc lidí z okolí se mě ptá "kdy už"? a mi je vyloženě blbý říct, že až v říjnu :grinning:

Jinak u nás nového ani nic není, pomalu to tu začnu vyklízet, to bude asi o nervy, protože náš byt je hotové skladiště, ještě si pěkně mákneme. A jediný co mě fakt stresuje je, že nemám nic nachystaný - jako na malou - u Tadíka jsem měla věcičky vyprané a vyžehlené snad někdy v průběhu šestého měsíce, ne- li dřív, teď mám hadříky jen ve dvou pytlech, který si přetáhnu do nového bytu a prát a žehlit to chci až tam - takže cca za měsíc..Tak snad to v pohodě stihnu. To samé s postýlkou, přebalovákem, atd. - vše rozložené v krabicích..:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak mě někdo trochu uklidněte ať nejsem taková hysterka, že to v pohodě stihneme..
2. srp 2011 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 taky bych kaši nedávala,když je spokojený a v noci vstává málo. Navíc by ho mohlo bolet víc bříško. A jak píše Zuzka,ona kaše stejně na spaní nezabírá.U nás teda určitě ne.

@criterska týýý jo,tak to je super,že nebudeš muset měnit ani lokalitu. Tak držím palečky,at to všechno v relativní pohodě zvládnete,no nezávidím ti to,takhle na konci těhu. :wink: A teda do bytu se vejde šílených věcí,jsem nevěřila,co jsme tam měli.Ale jednu výhodu to má.Rovnou to všechno přeber a nepotřebné vyhod. Jestli to tam leží dobu a nebylo to potřeba,tak to potřeba nebude. :grinning: Já to tak udělala a stejně bych te ještě něco vyhodila. A že nemáš vypráno,no a,ted to stejně nemá cenu,až v novém .A malá se narodí do nového bytečku a krásného. :slight_smile:Takže klid,ono se to nějak zvládne.:slight_smile:
2. srp 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek - Luci, díky, jsi hodná, snad to vše v pohodě stihneme, to je něco na mně, na hysterku a zmatkařku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A s těma krámama - to máš stoprocentní pravdu, tady je to jak na smeťáku, no hrůza, vyházím třičtvrtiny věcí a ani se nám po nich nezasteskne :slight_smile: Hlavně aby Theuška vydržela až do konce, z toho mám největší strach..
2. srp 2011 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
po dlouhé době se hlásíme i my :slight_smile:
Pouť sme přežili ve zdraví, i když bylo hnusný počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zkazilo to celý víkend. Minulý týden jsme byli v té Praze. Prošli jsme zoo, Hradčany, okolí Petřínu, nábřeží a samozřejmě i nákupy :slight_smile: Bylo to super, ANetka zvládla všechnu na jedničku. Teď už snad jen nějaký výlety. Chtěla bych ještě na Šiklák,tak uvidíme.

@criterska Jíťo tak to je super, že se stěhujete!Budete mít byt větší nebo novější? Jak píše Lucka co nepotřebuješ tak vyhoď, zjištíš že toho co máš nashromážděnýho minimálně půlku nepotřebuješ a nepoužíváš :slight_smile: Ve který bytovce budete bydlet? Teď tu asi v nejbližší době nebudete,co? když budete mít kvalty s bytečkem... aby sme se už "konečně" taky domluvili :slight_smile:

Holky a co srazík??? :slight_smile: :slight_smile:
3. srp 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ndeska super výlet na pilák a Zelenou horu, jsem uťapaná a půjdu spát s Teuškou, počasí super. Na srazík se podřídíme. teď válčíme bez taťky tak chodí pomáhat tety. :grinning: snad na víkend už dorazí.tak se zatím mějte jdeme spát.
3. srp 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Ahoj Zuzko, děkuji moc za radu. Jsem zvědavá, jak to bude u nás vypadat s příkrmama :wink:
3. srp 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Peťo, opravdu super výlet, už teď se těším na fotky. Teuška i Míša jsou naše zlatíčka a byli hodný viď?
3. srp 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek LUcko taky děkuji za radu, kašlu na kaši a uvidíme co přinese čas a pak ty příkrmy. Míša dělá pokroky každým dnem. Včera už začal více mluvit... teda takové to jejich žvatlání, ale je to k sežrání :grinning:
3. srp 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 Malá ochutnávka fotek:grinning:
3. srp 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 holky hezký a kukám že tam máš tu vložku do kočárku je pekná:slight_smile:
3. srp 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Ahojky, jo bylo to fajn akorát Teuška to prospala, tak musíme jít ještě jednou aby měla taky fotku. :grinning: jo už máme nový vnitřek a super.
3. srp 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím, kdyby jste některá kupovala bepanthen, potřebovala bych paragon, kdyby jste mi mohly věnovat. Musí mít datum nejdéle do 22.8. tak se na mě kdyžtak vzpomeňte. díky.
3. srp 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek