• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
ahoj holky, tak jsem vás konečně trochu dočetla, jinak jsem chytla chřipku, a bylo mě opravdu hodně mizerně tak jsme se nachvilku odstěhovaly k našim, aby se my postaraly o malou a já to trochu vyležela, a jelikož nemaj pc, tak jsem se sem celej tejden nedostala :frowning2: .Jinak jsem ráda že už jsem doma i když přítel navrhl že by jsme byt mohly prodat a jít chvilku bydlet k našim, než by jsme postavily, no nevím, nevím, moc se my nechce, ale na bytě mě to taky moc nebaví, ach jo to bude ještě dilema :unamused: a co cukroví holky už pečete, pečete, my budeme zítra a o víkendu pćt s mamkou dohromady, ale už se na ty vanilkové rohlíčky těším, mňam, mňam :slight_smile:
kyticka33:moc to gratuluji k Dominičkovy je překrásnej, ať vám dělá jenom radost, aspoň tady nejsme už nejmladší :slight_smile:
11. pro 2008 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Vladusko,dekuji.Zatim nam radost dela sned mu to dlouho vydrzi. :wink:
Jinac my se asi nezname nebo jo?Ja prave nevim? :unamused:
No jo chripka to je svinstvo...Jo jo peceme peceme letos poprve vcera jsem pekla s mamkou linecke a zitra budu pokracovat dnes uz se me nechce cucim na serialy dohanim to co jsem prosvyhla lezenim v nemocnici...jsem trochu zavislak. :grinning: :grinning: malej jeste spi tak mam pohodicku.. :sunglasses:
11. pro 2008 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, my se neznáme, když jsem zjistila tuhle diskuzi tak jsi byla už v nemocnici, a porod co dobrý, kdo tě rodil jestly se můžu zeptat, jinak takovýhle drobci jsou krásný a nejlepší na tom je že každej den udělají obrovskej pokrok, až se tomu kolikrát divím :slight_smile:
11. pro 2008 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha tak to jo.No pobyla jsem si tam 14 dni...Jinac me rodila porodni asistentka a doktorka tam byla Matouskova takova hodne malada blondinka ale simpaticka.A jake ty mas mimi male nebo uz vetsi?Jsi ze Zdaru?A co fotecky?My holky jsme tu zvedavi.... :grinning:
11. pro 2008 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,jak se máte?
Já jsem dnes upekla perníčky,hned ráno jsem to udělala.Odpoledne udělám těsta na linecké a arašídové cukroví a upeču to zítra,možná ještě rohlíčky budou,to uvidím,jak se mi bude chtít.Musím péct o víkendu,kdy je taťka doma.

Ale jsem už teď úplně bolavá,ráno hned povysávat a vytřít celý byt,pak to pečení,obstarat malou,udělat oběd,vlastně 2 :slight_smile: Už toho mám plnou pr**l :grinning: A na větší vánoční úklid se asi vykašlu,stejně by to nebylo poznat :slight_smile: Uklidím jako vždycky a bude :slight_smile:

Odpooedne ještě pojedeme do ZR,asi do Kaufu nebo Hypky.Je třeba něco nakoupit. :slight_smile:
12. pro 2008 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky, jdu jen na skok... dnes odpo jsme přišli z procházky a vojtík z ničeho nic rýma, kejchá, no děsný, samé nudle u nosu :frowning2: myslím, že to chytl ode mě a od mirka :unamused: a mě se to zase zhoršilo, celej den jsem lítala po venku, promoklá, tak není divu, můžu si zato sama.. prostě se vojtík bude muset naučit spát odpo doma a to bude boj...
ted mi řve v postýlce, dala jsem mu na uvolnění opět nurofen a otrivin kapičky do nosánku, tak snad bude líp, ale noc určo šílená! na dnešek to taky byla katastrofana, chrápal a funěl, to už asi měl rýmečku zaraženou :pensive:

kijo: do kaufu chci jít zítra, spíš asi mirek... mají tam v akci pomelo, jak já ho zbožňuju :grinning: :slight_smile: :wink:

kytička: základní údaje vladusky najdeš ve vizitce, což je když najedeš myší na fotečku (v jejím případě na “nefotečku“ ). má tam napsáno, že je ze zr a verunce jsou dva měsíce a jeden týden :wink:

jíta dnes slavila (a chystala chlebíčky... šikulka) a zítra nanovo, tak na nás ani nemá čas, psala jsem si s ní sms, holt gratulanti mají přednost :grinning: :wink: :wink: :wink:
12. pro 2008 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my byli nakonec v Hypernově,koupili jsme malé ještě jeden dárek k Vánocům.Takovou knížku s písničkama a malým piánkem,které přehrává melodie těch písniček nebo hraje normálně tóny.Moc se mi to líbí a bylo to ve slevě z 444 na 222Kč.A písničky tam jsou i se slovy napsané a hezké obrázky u toho-třeba Mach a Šebestová,Princezna ze mlejna,Skákal Pes,Prší prší....moc hezké fakt.
Pak jsme se ještě stavili k babičce a domů přijeli v 19.00,tak jsem malé udělala kaši(snědla bez remcání celou),okoupala jsem ji a hned usla,tak snad bude spinkat hezky.Teď jdu ještě udělat těsto na linecké a zítra ráno budu péct :slight_smile:

Gabi,tak o je mi líto,že je malý nemocný,snad se mu to nezhorší a bude ráno třeba fit :slight_smile: Ty se taky vylež,ať nejsi pak na Vánoce úplně chcíplá :wink:
12. pro 2008 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, teď jsem tu asi dva dny nebyla, nějak nestíhačka..Včera večer mi psala Raduš - jsou s malým v nemocnici - jeli tam na kontrolu kvůli té žloutence a už si je tam rovnou nechali - leží s ním na dětském, je pod lampou, žloutenka se zhoršila, proto byl tak spavý..Chudáci, bylo mi jich líto..V po by ale měli jít domů, tak snad..

Koukám, teď jste skoro všichni nachrchlaní - Gabi, Vladuska byla taky...Tak to, Gabčo, vylež, jednou to Vojtíšek bez procházky vydrží, nebo třeba Ti ho dnes vyveze mamča - je víkend, volno, tak třeba to půjde, pokud nepeče, že? Kristi - jsi šikulka, já nepeču ani náhodou, jednak si to nedovedu představit s tím úklidem a dvojitým vařením k tomu, mám dost i bez pečení.. :slight_smile: Navíc jak už jsem psala dřív, trouba je v kelu, takže by to asi ani moc nešlo, příští rok ale už péct určitě chci, pokud to budu umět.. :grinning: To se ještě neví..

Vladuska - ahojky, to jsem ráda, že už jsi zdravá, je to pěkně blbý marodit, když má člověk zodpovědnost a hlavně na starost prcka, jak už to někde psala Gabča, lehnout si nemůžeš jako dřív, je to těžký..Já pamatuju, když jsem měla zánět v prsu, to jsem byla úplně hotová, přítel měl odpolední - takže to bylo ještě horší, trval mi 2 dny, ale bylo to peklo, horečky 40, ledový ruce, bylo mi líto, když jsem malýho přebalovala, brečel protože bylo léto, hic, a já na něj těma studenýma rukama..No hnus, už bych to nechtěla zažít..Máš dobrý, že můžeš aspoň k rodičům..A kde chcete stavět? Tady ve Zr asi ne, že? Na to jsme se taky informovali, ale když jsme zjistili jak to je, tak jsme to vzdali, takže zrekonstruujeme v létě byl a bude..

Jo a Hani - fotečky fakt krásné, Miky je kus chlapa, Tobě to taky moc sluší, jsi štíhlounká a na svůj věk opravdu nevypadáš, tipla bych Ti tak 27 :wink: :slight_smile:

Kristi - tu knížečku jsem v Hypernově asi viděla, je krásná, taky jsem nad ní přemýšlela, ale už máme dárků hafo, takže jsem ji nakonec nekoupila..A už nepeč, maniaku :grinning:

Držíme s Tadíkem palce Vojtíškovi, ať je brzy fit..Mějte se krásně holky, zatím pa.
13. pro 2008 v 07:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,Jituško :slight_smile: Přejeme Ti k dnešním narozeninám všechno nejlepší,hodně štěstí,zdraví a ať Ti v životě všechno vychází :grinning: Moc si to užij :wink: :slight_smile:

Jinak,my noc -hrůza,už jsem byla fakt vzteklá.Já už nevím,co s ní.počkám do roka,jak to nepřestane,raději nebudu kojit.Prostě ať se naučí,že v noci se spí a basta. :frowning2:
13. pro 2008 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Krïstinko, díky moc.. :wink: Jinak se Ti nedivím, já už někdy taky chytám vzteka..Je to dost nápor na nervy, občas..Já kojit chci, mám pocit, že ty noci jsou stejně jenom kvůli zoubkům, dnes se nám prořízl vrchní levej, ale stejně pořád říve a má packu v papulce.. :frowning2: Dopo byl hodnej, pohodář, usměvavej a během odpo se to nějak zvrtlo a je z něj protivka.. :unamused: Teď jsem mu dala na hraní poklop od jedné dózičky, tak bude chvilku klid, zdá se, že ho zaujal.. :slight_smile: Kolikrát mi přijde, že je pěknej herec, už jako malinkej vytlačoval kašlík a teď s těmi zoubky, to leží, křičí, ručičku v pusince, a jen s ním člověk začně dělat blbosti, tak ožije, hned se chechtá, na zub okamžitě zapomene..Tak nevím..Je to lumpík.. :slight_smile: Radka a Dominiček pořád stejný, zatím neví nic nového..

Jo a co vy, Gabi, co Vojtíšek, je to lepší? A jak Ty? Vyvezl Ti dnes někdo malýho? Jinak k narozkám jsem teda dostala kytku v květináči - nějakou bromelii - se v tom nevyznám, ale vypadá pěkně, bonbošku a takovou velikánskou dózu na stopce od skorotchyně a skorotchána.. :slight_smile: Tu kytku jsem dostala asi proto, že všechny mi už doma skoro pomřely, moc to s kytkama neumím.. :slight_smile: Pak od Járy čokoládové pralinky a 70% čokinku - to já můžu - tady ze Zr z Čokoládového ráje a sadu od Christiny Aguilery - parfém, tělové mléko a sprchový gel, strašně krásně voní, jsem nadšená.. :slight_smile: Od táty nic, od báby - nebudu tu zdlouhavě vysvětlovat, proč jí tak říkám, ale věřte, že si to zaslouží - 200 Kč a hrnec - a od skorošvagrovky a švagra krásný parfém Antonio Banderas women a Rafaelo a sůl do koupele v krásné dózičce..Takže maximální spokojenost.. :slight_smile: Jo a ještě od ségry kabelku - už asi před měsícem - protože to nemohla vydržet..

A co ostatní, jaký jste měly dnešek?
13. pro 2008 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky,
teda jíto: krásný a moooc dárečků :slight_smile: koukám, že sis to pořádně užila, to jsme zase o rok starší co :grinning: :wink:

kijo: šikulka šikovná, já letos asi neupeču :frowning2: chtěla jsem tento víkend, ale děs, vojtík je na tom ještě hůř, chudinka moje malá :cry: pořák kejchá a má nos mokrej, naštěstí nemusím odsávat, zatím to fakt teče samo, stačí, když leze po čtyřech, nebo hajá na bříšku, nebo si kýchne a to lítá na míle daleko :grinning: takže jsme doma zabacilovaný a zaprskaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě už je líp, ale jsme zalezlý doma, nechci kvůli vojtíkovi,s rýmou by se asi nemělo že? známá normálně s rýmou choděj, ale mě intuice říká že ne, tak nevím, zda se může či ne,mám strach, aby se mu to nezhoršilo, či nesedlo na průdušky a nebyly vánoce v pytli! jo a bez kočáru přes den děs, vojtík doma nechce spát, tak jsem byla tak zoufalá a abych ho nemusela úspávat udrndáváním v rukách či ho v žádném případě nechci nechávat usínat u prsa (to mi pak dává v noci sežrat, že řve a chce dudat a neodlepí se ode mě), tak jsem dotáhla nahoru kočár, aspoń jsem ho pořádně vydrbala, čistounkej a jako novej, hned hezčí :slight_smile: :wink: ale nevydrží spát dýl jak půl hodky, nebo se budí po chvilká, že začne prskat či pokašlávat, jak hajá na zádíčkách a asi ty hleníky spolkne :frowning2: no myslete prosím na nás, at je líp a hl. at nemusím odsávat, jen čistění a utírání nosu s kapáním je s šíleným řevem :frowning2: :frowning2:

já jdu sednout k tv a věnovat se mirkovi, mám na stole milku a sušenku, tak se jdu zpráskat, at mi je blbě a mám na noc sílu :grinning: tak dobrou a klidnou noc...

jo kijo: cukroví nám vyfot, ráda se inspiruju a podívám hm? :slight_smile: :wink:

jo a jak s tím srazem, vypadá to asi blbě že? já nevím, jak to s námi bude a hlavně se tam nemůžu dostat, kvůli rezervaci (teda jestli je vůbec potřeba)......
13. pro 2008 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jíťo:super narozky,tolik dárků,a za chvilku Vánoce,to bude zase.Ty se máš, teda :slight_smile:

Gábi:raději ven nechoďte,stejně je tam škaredě.A máš pravdu,mohlo by se to dostat na průdušky a je to na prd.Budu na vás myslet s Karolínkou,rychle se uzdravte a na srazík se teď vyprdneme,ne?Vždyť nám nic neuteče a můžeme se sejít mezi svátkama nebo až v novém roce :slight_smile: Aspoň si můžeme vylíčit zážitky ze Šťedrého dne :slight_smile:

Já jsem dneska upekla linecké,ale vůbec se nedařilo.Trhalo se těsto,něco jsem i vyhodila.Ale něco bude,už jsem to i slepila marmoškou a je to uložené v krabici u perníčků :slight_smile: Teď jsem udělala těsto na nějaké arašídové cukroví,vyčetla jsem to na netu,tak ho upeču zase zítra.Je toho jen trošku,tak to bude rychle a možná stihnu ještě rohlíčky.Celkem mě to baví,ale nevydržím u toho dlouho stát,bolí mě záda,jak se nad tou linkou ohýbám.Tak musím postupně,každý den něco :slight_smile: Taťka slíbil masáž,tak se jdu natáhnout,ať se činí :wink: :grinning:
13. pro 2008 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jééé kijo, ty se máš, tak si jí užij :slight_smile: a jseš fakt šikulka, manža asi malou hlídá ne? že to tak hezky zvládáš :wink:
díky: že myslíš, ted každých pár minut pobrekává, furt se budí, asi se mu špatně dýchá, bobínkovi, je mi ho líto, já uslzená očíčka, ale zase pěkně papá, což se dívím, šmakujeme jako nikdy jindy, tak to tak zlý nebude :grinning: :wink: :wink:
srazík teda odložíme, máš pravdu, zážitky z vánoc, budeme mít co prodrbat :grinning: a ta knížečka zní moc dobře, to budou radosti co? :dizzy_face: moje mamka vojtíkovi ještě koupila štěkacího pejska, kterej dělá kotrmelce a leze, to se vojtík radosti zblázní, má pejsky mooooc ráda a od salinky (vestík od tchýně a tchána) se nechá i olízat a i na ksichtíku, to teda rostu, ale co mám s nima dělat, když si tak spolu hrají a říká se, že psi mají ústní dutinu čistčí jak lidi (teda pokud zrovna nesežrali myšičku že) :slight_smile: :wink:

tak jsem nakoukla... a už vážně dobrou papa
13. pro 2008 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už je po masáži,ale fakt to pomohlo,super :slight_smile:
Jára hlídá,jinak bych musela pořád odbíhat a to by asi nešlo.Právě peču,když je doma.Dneska byli s malou ve městě dopoledne,tak jsem měla ''klid'' :grinning:

Chudáček Vojtíšek,je mi ho líto :frowning2: A že ho občas olízne pes,z toho bych si nic nedělala,aspoň si zvykne na jiné bacily.Kuba občas taky olízne malou,teď už mi to neva,když byla miminko,tak jsem to zakazovala.Ale on se moc na obličej nenechá,ale na ručce se jí to líbí,to se hrozně směje.A naše pediatrička byla nadšená,když přišla poprvé k nám na kontrolu a viděla Kubu,tak z něj byla hotová.Rychle si prohlídla malou a pak si hrála s Kubíkem :slight_smile: Říkala,že je to nejlepší,když dítě vyrůstá se psem,že jsou to nejzdravější děti :slight_smile: A je pravda,že malá Kubu miluje,on ji teda moc ne,protože malá piští,což mu nedělá dobře a taky ho pořád tahá za ocas.On má taky strach,aby ji neublížil,takže před ní prchá. :slight_smile:

Já už taky končím,půjdu se dodívat na Slavíka a pak do hajan.Tak dobrou noc
13. pro 2008 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky kočky, to je dnes ale venku hnusně, že? Gabi, nikam nechoďte, buďte hezky doma v teplíčku, ať se to Vojtíkovi zlepší a Tobě koneckonců taky, ať nakonec nepromarodíte Vánoce..Jen škoda, chtěli jsme vás ještě vidět, že bychom vyrazili na vychajdičku společně..A se srazíkem můžeme v pohodě počkat, máte pravdu, aspoň pak probereme vánoční zážitky, budeme všichni zdraví a dorazí třeba už i Raduš s Dominičkem - dnes je pouštěli domů, malej už je bez žloutenky, to jsem moc ráda..My se za nimi možná otočíme v týdnu, pokud seženu řidiče - musela bych ukecat tátu.. :slight_smile: V Nížkově jsem už dlouho nebyla a pro Tadíka by to byla premiéra, navíc, když nám tatín marodí, tak by měl doma i kdo hlídat psa a bylo by to super, nemusela bych se na něj ohlížet a stresovat se kvůli venčení - náš milostpán totiž vydrží max. 5 hodin.. :slight_smile:

Řeknu vám,dnešní noc katastrofa, vstávali jsme 9x, mazec na entou, takhle blbě jsme naposledy spali snad někdy v šestinedělí, vstával co hodinu a pak i po půlhodinách.. :frowning2: A žužlal a žužlal.. :angry: Kristinko - taky jsem byla s nervama na štíru.. :grinning:

Gabi - a jak píšeš o tom psím olizování, tak to je u nás taky, pěstují si imunitku a doktorka taky chválila, jak psala Kija.. :slight_smile: Navíc Tadíkovi se líbí Matesova pr..l, tak mu na ni pořád sahá, hlavně teda na ocas, ale kolikrát mu to ujede a už se patlá o kus níž, to myjeme ručičky často.. :grinning: Včera jak u nás byla Mirča - moc jí to sluší, bříško má pěkný, viděla jsem ji po měsíci, tak zítra nastupuje do porodky a asi se bude co nejdřív malej vyvolávat..Hrůza, jak se těm mimísům teď nechce ven..

Kristi - hezká nová fotečka v pase..Nevím, zda ji tam máš už dýl, ale všimla jsem si dnes..Se máš, že Ti taťka masíruje záda, taky bych to dost často potřebovala.. :slight_smile: A s tím pečením jsi fakt dobrá, obdivuju Tě, já bych se na to asi letos vyprdla, i kdybych měla supertroubu a hlídání na půl dne.. :grinning: Budeme mít krabici kupovaného, Tadík letos stejně nebude a nám to stačí, jsem schopná za Vánoce přibrat třeba 5 kg, takže jsem radši že nic moc není :grinning: A Kuba je dobrej, když před Karolínkou zdrhá :grinning: :slight_smile: Mates zatím ne, ten se nechá kolikrát tak rvát, že je mi ho až líto, ale sedí jako trouba a drží..Tadík ho miluje..
14. pro 2008 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
criterska : Ahojky :slight_smile: Tak já jen hlásím, že jsem se nakonec na zmiňované vánoční trhy dostavila :slight_smile: Nebyla jsi taky náhodou? Měli tam i pár pěkných stánků, malýmu jsem koupila prďácký botky z kůže a ovčí vlny, tak má na nohy teplíčko :slight_smile: Pak jsem tam objevila i rukavičky, tak musely být do sady... Bylo fajn, zrovna i padal sníh, tak mě brala vánoční nálada. Už se MOOC těším! trochu jsem četla vaše příspěvky - moc se nechytám, \le každopádně taky nepeču :grinning:
14. pro 2008 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda :slight_smile:

Jíťo,máš pravdu,venku je hnusně.Byli jsme odpoledne u babičky a celkem jsme vymrzli a to je fakt kousek.
Já měla dneska noc super,malá se vzbudila jen ve 4,15 na mlíčko a pak ještě spinkala do 6,30.Nemohla jsem tomu uvěřit,když jsem se koukala na mobil v noci,že vydržela tak dlouho.A pak,že se má hlad.Nemá,když to šlo dneska,tak proč ne pořád,že?Jsem ji přemlouvala,ať tak hezky spinká pořád :grinning: No,uvidíme,jak si to vzala k srdci :wink:
Fotku jsem tam dala dneska :slight_smile: ,ale není moc vidět,tak musím něco vyfotit a zase změnit :slight_smile:
Dneska jsem upekla to arašídové cukroví,ale těsto na rohlíčky se mi už nechce,tak udělám zítra ráno a až se taťka vrátí z práce,tak to upeču a končím.Já to taky moc nejím,jen perníčky mám moc ráda.Karolínce to taky dávat letos nebudu ani náhodou,takže nám to taky stačí.

A Gábi,jak jste na tom? :slight_smile:
14. pro 2008 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky, tak jsem napsala asi tisíc slov a ono se mi to smazalo... tak už se mi nechce, vojtík je na tom lépe, díky :slight_smile: ale celou noc nespal a plakal, chvilkama se dusil, ale už je to snad za námi... tak dobrou a třeba zíta, nezlobte se, znovu nemám sílu psát, jdu do hajan nahradit tu předešlou noc, snad budeme spát :wink:
14. pro 2008 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky jen tak na skok.Uz jsme doma ani nemusim psat kde jsme byly koukam ze jste perfektne informovany od Jitusky.Jo jo zloutenka je snad uz daleko za nami a uz se k nam doufam nevrati nesnasim nemocnice jeste ze nas dnes pustily jinac by jsme tam trcely do zitra.Malej je ale zatim porad hodnej ted spinka.tak mam chvilku pro sebe ikdyz z nemocnice je clovek odpocatej az az i kdyz to byla jedna noc taky zahul uz se mu pod lampou nelibylo musel nosit takove hadrove bryle a s toho byl na prasky :sunglasses: :frowning2: ja se mu nedivim porad jen lezet a nahrivat se :wink: .Tak se mejte jdu si na chvily lehnout zitra mame navstevu prijede Jitus s Tadou.Tak cau.
14. pro 2008 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,holky.Jak se máte?Jaká byla noc?Malá se vzbudila 2x,což není tak hrozné,ale myslela jsem,že už se třeba budit nebude.Tak třeba příště :slight_smile:

Ráno jsme byly ve městě,dokoupila jsem jsem taťkovi něco na Vánoce a teď jsem to i zabalila.Tak už jsou dárečky připravené,jen Karolínce to musíme ještě zabalit.Ta jich má nejvíce.
Pak jsem uvařila oběd,nám zapékané těstoviny a Karolínce hovězí s rýží a zeleninkou.Teď malá spinká,tak mám chvilku času.Myslela jsem ,že se půjdu taky natáhnout,ale asi ne.Raději utřu prach,ať nemusím zítra :unamused:
15. pro 2008 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky absolutně nestíhám :frowning2: , ale aspoň vás v rychlosti stíhám dočítat, dneska jsme byly u doktorky jaksi malé ačli téct očíčka a ta nás hned poslala na oční jestly nemá zanešené kanálky, no řeknu vám mazec, řvlala moc chudinka moje malinká, ještě že mě vyhnaly ven, jinak bych to nezvládla, ach jo, no snad to bude dobrý, jinak ráda bych vám sem dala fotčky, ale nějak my to nejde, vždycky se my tam ukáže že fotka je větší, než co může být, tak když my některá poradíte budu ráda, zatím papapapapa :slight_smile:
15. pro 2008 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ,holky,co je s váma? :slight_smile:

Gábi,jak Ti je?A co Vojta?Už jste v pořádku?

Jíťo,jak bylo včera u Kytičky?A co Dominiček?Určitě k sežrání,že? :slight_smile:

Vladusko,snad bude malé brzo lépe.A fotky musíš zmenčit,záleží prý,jaký máš na to program v počítači :wink:
16. pro 2008 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, jdu jen na skok, poslední dobou mívám odpoledne a navečer hodně silné bolesti hlavy a není mi moc dobře.. :frowning2: Nevím co to je..Jen odpo, ráno či dopo nikdy..Tadík má teď nějaké vztekací období, tak kdoví jestli to není z toho - že toho mám za celý den ažaž.. :slight_smile:

Kristinko - no teď máte úplně super fotečku v pase - nádhera, vypadáte tam roztomile obě, Karolínka se krásně culí :wink: Dominiček je samozřejmě krásnej, to jo, ale tak malinkatej, to je strašný jak to uteklo a Tadík vedle něj vypadá jako obřík..Čučel na miminko jako puk.. :grinning: Raduš to krásně všechno zvládá a Honza jí pomáhá, takže paráda, doma mají naklizeno, vánočně vyzdobeno, to ani já takovou výzdobu nemám.. :slight_smile: A včera v 15 hodin se Tadíkovi narodil bratráneček Martínek, 3,2 kg jako Dominiček a 50 cm, tak jsem dnes byla koukat v porodnici, taky moc krásnej, šamšulka.. :slight_smile: Má správnej nosánek a krásný ouška..Už ani nepamatuju když byl Tadík taky takovej, fakt..

Vladusko - to je mi líto s malou, je to trápení jak dětičkám něco je, my jsme naštěstí zatím pořád zdraví a bez nemoci, ťukťukťuk, ale člověk nikdy neví, jednou nás posílali na odběr krve z prstíčku - podezření na chudokrevnost - a taky mi to dalo zabrat, malej říval jako tur, strašně dlouho to trvalo, vůbec mu to neteklo, pořád mu ten prstíček dranžírovali a mačkali, byla jsem z toho na prášky, takže naposto chápu, jak jsi se cítila.. :pensive: S těma fotečkama Ti neporadím, ale Gabča určitě ano, ta PC rozumí určitě víc než já, já jsem fakt na tohle analfabet, jak už jsem několikrát psala.. :grinning: Mně to taky zpočátku nešlo, tak mi kámoš natáhl nějakej program, kde se to zmenšuje automaticky a už to jde krásně..Snad Ti to brzo půjde, jsem zvědavá jak vypadáte.. :grinning: Třeba se od vidění známe - i když to by jsi si asi všimla, vzhledem k tomu, že my albíčko máme..

Gabi - to smazávání se znám, dovede to pěkně nas..t, že? Taky jsem se tenkrát smolila s megadlouhou zprávou a pak nic, to už člověk pak nemá sílu psát znova..Doufám, že už na tom jste všichni lépe, my každou noc minimálně 5x vstáváme, začínám si zvykat, ale je to hrůza, kdyby člověk aspoň fakt věděl, že to dělají třeba kvůli těm bolestem od zoubků, ale kolikrát mi to přijde jenom jako blbej zvyk..A to je na provaz..

Tak se zatím mějte, jdu se něčeho najíst, ta hlava trošku přestává, to jsem ráda..
16. pro 2008 v 16:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jíťo,tak to máš nejspíš z malého :wink: Karolínka je dneska taky protivná,pořád poplakává a když ne,tak zase hrozně piští,to ji totiž baví.Amně se může hlava rozskočit.Si vem Paralen,ten v poho můžeš :slight_smile: Nám teď taťka odjel do ZR do čajovny :frowning2: Uvařila jsem si bezkofeinové kafe a čučím do počítače.Jak já bych taky někam vypadla,ale není s kým a kam.Jsem bez malé ještě nikde nebyla,pořád ji mám sebou :wink: Ocásek můj :slight_smile:

Dneska jsem ji koupila konečně kartáček na zuby,silikonový na prst.Hrozně se jí to líbí,když jí je čistím,tak jsem ráda.

Jo...a blahopřeju Tadíkovi k bratránkovi a Tobě k synovečkovi:slight_smile:
16. pro 2008 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristi - taky jsem uvažovala nad tím kartáčkem..A co je to za značku?
Jo a díky za přání, to bude Tadík čumět, že už nebude chodit k babičce a dědovi sám a že se bude muset o ně dělit.. :grinning: A ta hlava - asi jo, protože to trvá až pár posldních dní - něco přes týden - a tak nějak i trvá to jeho vztekání, kdyby to bylo jednou za čas, ale to je skoro každou chvíli..A taky strašně rád piští, to rve ušiska.. :slight_smile: To pak zdrhá i Mates.. :slight_smile: A s tím vypadnutím máš pravdu - taky bych někam šla, ale večer, na nějakou zábavu, ty já můžu, ale nejde to.. :confounded: A půjde to až kdoví kdy, jak tak pozoruju ty naše noci.. :frowning2: Koukám, Jarda chodí rád do čajovny, že? Se máš, lepší než chlastat do hospody jako jiní pánové..

Barusha - ahojky, jak jsem tady včera nebyla, tak bych Ti málem zapomněla napsat..Na trzích jsme nebyli, v so jsem měla narozeniny, takže v pátek odpoledne už jsem tu měla první várku gratulantů a taky mi přišlo, že strašně fučí, byli jsme jenom na takové menší vycházce tady u nás, až na město jsme nedošli..Navíc byl dopoledne na městě Jára - přítel - a říkal, co je tam lidí, nechtěla jsem se tam prodírat s kočárkem..Ale jsem ráda, že se Ti tu tak líbilo..Tak jste se zdrželi na víkend? Botičky máme asi nějaké takové podobné, jsou to nechodící na zimu do kočárku, aby nebyla zima na nožičky, máme je od skorotchyně - nechala si je koupit v Polsku od kolegyně z práce - jsou moc krásné, všichni je obdivujou.. :wink: Taky se na Vánoce těším..
16. pro 2008 v 16:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočky.
Omlouvám se - nějak nestíhám poslední dny.
Jitko, dodatečně Ti přeju Všechno nejlepší k narozkám a taky gratuluju k synovcovi. Mně bolívá k večeru někdy hlava, když málo piju. Musím si hlídat příjem tekutin.

Ta čtvrteční akce se nám vydařila. Docela jsem se pobavila a vypila jsem 2 malý piva. Klidně bych vypila i víc, ale nemůžu, protože ráno ještě kojím.Přišla jsem dom až v 10. Malej krásně spal a velkej taky. :grinning:

Vladuško, já ti taky bohužel s tím zmenšováním neporadím. Sama jsem s tím měla problém a pak jsem to zkoušela metodou pokus omyl a povedlo se, ale neumím vysvětlit jak.

Kristinko, krásná fotka. Jak to vidíš s návštěvou tenhle týden? Já mám čas zítra a ve čtvrtek. Chtěla bych vidět malou, jak hačá a tebe taky samozřejmě. :slight_smile:

Jinak přeju všem marodům brzké zdravení.
16. pro 2008 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš,ten kartáček je od Canpol babies,jiný u nás v lékarně neměli,ale je fajn,stál jen 41 Kč.A s tím pitím,jak psala Hanka,to se mi taky někdy stává :wink:

Hani,my klidně můžem,nic nemáme.A přijdete vy nebo máme my? :slight_smile:
16. pro 2008 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristinko, já bych s tebou někam zašla,projít se a tak, mám přijet? :grinning: :wink: . Ta fotka, co tu ted´máš, je hezká, nezapomeň mi ji poslat.
16. pro 2008 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky vsechny vas zdravim.Koukam ze vsichni uz pred vanocema jsou zaneprazdneni a nikdo nemate moc casu psat ja cas mam ale jsem lina... :wink: dnes je malej celkem hodnej jen ted vecer mel zachvat vsteku ze nebude spat tak jsme ho vycachtali a byl nejspokojenejsi mimi na svete a ted broucek spinka :grinning:
a mamka bojovala se zdobenim cukrovy jenze se me jaksi nepovedla poleva takze je to upatlany jako kdyz to dela maly dite .... :grinning: ale k jidlu to je :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes jsme byly po dlouhe dobe na prochazce a poprve s nama mohl jit i tatka uz je doma s nami az do 5.ledna. :wink:

Ahoj Jitus,tak ty jsi se uz byla na Martinka podivat?To musi bejt bobisek jako je Domca co?A je vlasatej?
A to si predstav ze ten den co se narodil Martinak tak se narodil i Lucce malej Svata ta moje vzdalena pribuzna jak ma Svatu toho naterace jak nam natiral strechu v Polnicce a katil lipu jestly vis??Mel se narodit az kolem vanoc jenze prej mela probleny a byla na kapackach...mamka me to psala.Mel 3,50 a 52 cm.
Chtela jsem se zeptat co budete delat 25?my budeme u nasich na obede a tak ma napadlo ze by jsme vzaly sebou kocar a po obede by jsme mohly vyrazit na prochazku...tolik prilezitosti nebude.. :wink: co ty na to???

Tak cau.
16. pro 2008 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak u mě taky nestíhačka :sweat_smile: ale už jsme oba zdravý! a zítra jdeme k dr. do poradny, tak písnu podrobnosti :wink:

jíto: super a jakej porod dobrý? takže moc gratulujeme a hod nám fotečku, až budeš nějakou mít ju? :slight_smile:
vladus: chudák malá, to jí ty kanálky proráželi nebo co? :frowning2:
kijo: to je ten kartáček na prst, co navlíkneš? a co cukrovíčko, hotovo? :slight_smile: fotečka je super :dizzy_face:

jo a nám rostou obě dvojky nahoře :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže se budíme asi 10x i víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:

jíto: tak se sejdeme? na chvilku, třeba jen ven a pak uvidíme.... třeba čtvrtek? že bychom si písly sms hm? viděla bych to odpo po obídku a kolem 15hod. chodíme spinkat, tak můžeme být venku a hlavně, jakej máte taky vy režim?
16. pro 2008 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek