• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj,maminky.Tak jsem byli včera s Karolínkou Štěpánkem poprvé na koupáku v bystřici,bylo tam moc fajn.Malá se vyblbla a Štěpánkovi se ve vodě taky moc líbilo.jen já jsem se opět spálila,naštěstí jen záda,ale nic příjemného,teda.Na podzim musím na kožní,ať se na mě zase koukne.

@criterska Jíťo,jsem moc ráda,že vám to vyšlo a stěhujete se jen vedle.To je fajn.A neboj,všechno určitě stihneš.Když tak si pár kousků vyper a vyžehli a ulož do nějaké krabice,abys měla aspoň pár základních věcí přichystaných,ale myslím,že pokud jsi přenášela Táďu,tak Theušku budeš taky :slight_smile:

holky,nekupujete některá Bebu?Já mám nějaké slevové kuponky do DM a pak mi ještě přišlo něco od Nestlé,kuponek na 25 kč slevu na balení,tak kdybyste některá chtěla,napiště si.
4. srp 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. srp 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 No není zač :slight_smile: ( je to možná ted trochu trapné, ale já nevím, jak se jmenuješ , Zita? Promiň:slight_smile: Ale chtěla bych tě nějak oslovovat :grinning: tak se nezlob a dej mi vědět, jo ? :wink: ) My jsme taky ze začátku bojovali, mrkev plival. A tedˇto do něj padá jak do Macochy :grinning: . Je to naše šikula a má apetit teda :slight_smile:

Já jsem taky uvažovala, jestli nezačít s příkrmem dříve, vzhledem k tomu, že byl tak velký, ale v noci spinkal, kojila jsem jen jednou, tak jsem počkala :slight_smile:
4. srp 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je bouřka jako prase, co?
Taktak, že jsme to s Táďou a Matesem stihli domů z vycházky..

@eelka - Eliško, v Losce jsme byli zrovna včera, skoro celý den, jenže Táďa tam nechce být za žádnou cenu vevnitř, takže je to s ním o nervy, hlavně jsem z něj byla pěkně utahaná, furt by někde lítal..Byt je hned ve vedlejším domě, velikostně je stejný, 3+1, ale komplet po rekonstrukci, fakt krásný, moc se těším až se tam přesuneme :slight_smile: Nejvíc mě baví vybírání nábytku, doplňků a tak - konečně jsem se taky dočkala..:slight_smile: Pouť se moc nevyvedla, to je fakt, my jsme tam letos nebyli, protože táta - náš šofér - je odjetý na dovolený, ale ani mi to nebylo líto, vzhledem k tomu jak bylo škaredě..Tak příští rok..:slight_smile: A do Losky se teď nechystáme, ale když se s holkmama domluvíme na srazík tu v ZR, tak bysme snad ještě dorazili - záleží kdy by to bylo, abysme se zrovna nestěhovali..

@kijonkova.k - Kristinko, fotka je super, všem vám to tam sluší, Karolínka jakej má apartní klóbrcek..:slight_smile: A proč budeš muset na kožní, jako že se nějak abnormálně "chytáš"? Jo a jinak díky, už se vedle moc těším..

Jo, holky - dnes nám došel - http://www.irobot.cz/produkty/Roomba-564
Tak jsem na něj, na hajzlíka, zvědavá..Četla jsem samou chválu, tak snad mě nezklame :wink:
4. srp 2011 v 18:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska to ne,ale aby mi zkontrolovala znamínka.Už mi jedno brala a byly v něm už nějaké změněné buňky,takže si jich nechám zase raději pár vyříznout.Jedna paní(maminka 2 malých dětí) tady z Města měla maligní melanom na zádech,naštěstí přišla včas,nemusela na chemo ani ozařování,jen ji vzali kus okolní tkáně.Takže si to hlídám a půjdu na podzim.Z toho já mám respekt!
4. srp 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k - no jo, já jsem blb, taky mně to mohlo napadnout..:stuck_out_tongue_closed_eyes: To mám otázky :grinning: Určitě to bude dobrý, ale máš pravdu, lepší prevence než pak přijít pozdě..
4. srp 2011 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak tu koukám, co je nového
@criterska ať se vám v bytečku pěkně bydlí :wink:
@zuzimila Zuzko, jaká byla svatba? A už máte hotovou tu kuchyň?
5. srp 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k děláš dobře,prevence je třeba,já už se delší dobu chystám na to,že zajdu na prevenci k obvodní a domluvím se s ní. CO a jak s tou naší rodinnou anamnézou a zda mi udělají pravidelně nějaké vyšetření.Mamka měla rakovinu tl.střeva,jater,babička v zimě zemřela na rakovinu plic,jater,kostí,už to měla všude,a její otec,tedy praděda,kdysi na rakovinu žaludku.A tuhle mi říkala kamarádka,že mám na břiše takové divné rozlezlé znamínko,tak taky asi zajdu. Nechávala jsem si vyříznout na krku,bylo v pořádku.ALe bylo vystouplé a při česání jsem si ho kolikrát porušila.
5. srp 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme tu zas jen na skok nechce se mě vubec psát jsem náká líná... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
ve čtvrtek jsem byly u pan dr.tak je vše o.k. rosteme ale naštval mě páč mě nechce říc pohlaví :angry: tak to zně ja 3 týdny dostanu doufám... :wink: byla jsem se pokochat v bazárku na kočárky měly tam jeden uplně jak novej nádhernej světle zelenej miluju tuhle barvu ale obávám se že tam 2 měsíce nevydrží :unamused: ale třeba se tam oběví podobnej... :slight_smile:
Tak a Domča je vzhůru takže se loučím...včera nespal vubec a dnes jen hodku a pul...
5. srp 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 tak si ho zkus zamluvit :wink: , třeba se domluvíte
5. srp 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Ahoj, Jani, svatba? Bez komentáře..kdybych nešla, o nic nepřijdu, krom citového výjevu při obřadu / brečela jsem celý obřd a byla jsem první, kdo začal, při úderu do varhan okamžitě slzavé údolí /. Oběd nestál za moc - byl až v 15 hodin., než všichni dojedli, bylo skoro půl páté, pak hrála tak nahlas hudba, že jsme se švagorvou utekly ven s děckama, pak se četla přáníčka - to jsem dávala malému kaši, no a jelo se domů. Přijela jsem hladová ( teda stoly se žrádlem byly,později, ale já a švagrová máme " smůlu ", že máme děti ,a musely jsme jet dříve domů..nedostal jsem nic, krom 3 kousků dostu šíře 1cm...)
Měla jsem ten den 30. narozeniny...30.7. ,nejen, že jsem je nijak neoslavila, ale byla jsem sama, Zdeněk se vracel, jen, co nás odvezl...moc hezký den to pro mě nebyl :frowning2:
5. srp 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila tak to mě mrzí, myslela jsem, že to měli líp zorganizované :unamused:
5. srp 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 No měli, ale nějak zapomněli, že tam budou miminka a 5 malých dětí do 5 let věku :astonished: . Jsem byla vyloženě nasraná! Hladová, nasraná, zmrzlá - bylo hnusně - no fiasko, pro mě určo.
5. srp 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila ještě opožděně vše nejlepší k narozeninám, jsem teď trošku zbržděná :wink:
5. srp 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila to věřím, protože s malým dítkem to není žádná legrace. u nás to bývá takhle: v 1 oběd, pak pohár, zákusky+slané na stolech a kolem 5 půl 6 1.večeře. Takže jsem s malou vydržela do žvance a pak hurá koupačka. Je to škoda, že na vás nikdo nemyslel :angry:
5. srp 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Díky :slight_smile:

No nemysleli na nás, švagr je sobec a mimoň ,a jeho žena myslela taky hlavně na sebe. Ale už jsem to tady před časem řešila, když měla nápad, abych Zdeněčka kojila na záchodě :astonished: . Kráva.
5. srp 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila jojo, to si pamatuju. :angry: :angry: :angry:
5. srp 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je zase počasí, že? Letošní léto fakt nicmoc..
My pomalu vynášíme bordel, ať je to postupně a ne najednou, to bysme zaplnili snad všechny kontíky co jich na síldišti je :grinning: Fakt je tu děsný bordel..Taťku máme v práci, tak jsme na to s Tadíkem sami..Vynesli jsme asi 4 tašky - papíry (stoleté knihy), plasty a nějaký komunální odpad, mezitím jsme byli nakoupit, tašku jsem si já BLBEC zase položila v předsíni s nákupem a co myslíte? Během pěti minut než jsme se vrátili ten sráč (pes) sežral 20 dkg cihly co mám dnes na vaření na zapékané těstoviny s kuřetem..Ten mě tak nasral, že jsem ho zřezala, ještě mi šel po ruce a vrčel, bože já jsem vzteklá!!!!Tak je zavřenej v předsíni a dnes bez oběda. Parchant jeden!

@janaj0 - Jani, díky, určitě bude, už aby jsme tam byli a hlavně bylo vše hotové..
@kyticka33 - no jo, Radunko, holt zase neměl náladu :grinning: Třeba příště to bude lepší :wink:
@zuzimila - Zuzi, to kojení na hajzlu je fakt drsný, nechápu že ji to mohlo napadnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2011 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jíťo, ty si užíváš teda! Kdyby mi Bobina jen žrala nákupy ,půl bídy, ale ona nám začla chdát doma, nevím, zda žárlí nebo co - ale ona vůbec v globálu nebyla zvyklá na naši pozornost. Předevčírem byla malý mokrý vzadu mezi lopatkama, jsem si čuchla, a jasně, že chcanky. Jsem hledala mokro, ale nikde nic, no nakonec jsem zjistila, že mám zvlněný koberec v obýváku, takový malý jen máme, aby se měl Zdenda kde válet, jinak máme plovoučku, a byl zechcaný. Torba jedna, jenže už bylo pozdě ji bít, ale kdybych na to přišla včas, já ji snad zabiju!! Diví se mi někdo, že ji chci dát pryč? Jako já k ní mám averzi už dlouho, ale toto na mě bylo moc! Sviňa jedna chlupatá. Nejvěrší chyba, že jsme si ji pořídili...
6. srp 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám do diskuse přidat? Bydlím ve Žďáře teprve krátce a skoro nikoho tu neznám :frowning2: . Na konci listopadu čekáme miminko a nemám si s kým o tom popovídat. Ještě se ve Žďáře moc nevyznám, pořádají se tu nějaké předporodní kurzy??? A kde bych tu sehnala nějaké kojenecké oblečení? Děkuji za odpovědi.
6. srp 2011 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marupav Ahoj, vítej. Předporodní kurzy pořádá na zdravotní škole Magda Svobodová, kontakt na ni mají všichni gynekologové :wink: . Oblečky na kojence nové seženeš za radnicí, nad Rossmanem a v OC Convent v 1.patře i v Lole. Jinak na pěší zóně je sekáč a pod sokolovnou bazar a naproti cukrárně fontána je další :wink: . Užij si těhulkování :wink:
6. srp 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Ahoj Zuzko, promiň, že píšu až teď, ale dřív jsme se sem nedostala...Jo jsem Zita :grinning:
6. srp 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marupav Ahoj, taky Tě tu vítám a doufám, že se k nám přidáš. Tvůj dotaz odpověděla Jana, tak není už co dodat, snad jen ať prožíješ zbytek těhotenství v pohodě :slight_smile:
6. srp 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marupav vítám tě tu a doufám,že brzy bude srazík a budeš se k nám moci přidat. Přeji at si užiješ zbytek těhulkování.
:slight_smile:
6. srp 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. srp 2011 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, tak ta naše opice zase vstávala v 5.15...a to jsem koupala až v 19 a usnul v 19.30, nespal ani 10 hodin..jindy spí kolem 11 hodin, to zase bude den, bude protivný... :angry: jeho standard je, že když usne třeba v 19, měl by vstávat v 6..Si tak někdy říkám, proč ho teda koupu tak pozdě, když stejně vstává brzo, jako když usínal v 18 hodin...nervy moje! :grinning: :grinning:
7. srp 2011 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0
@zita14
@lucifirek Ahoj holky, díky moc za tipy na kojenecké oblečení, až budu mít dovču, tak vyrazím na nákupy :slight_smile: . Už se těším.
7. srp 2011 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Já mám právě gynekologa v Havl. Brodě a tam nenabízejí kurzy ve Žďáře. Právě jsem si říkala, že do Brodu na kurzy dojíždět nebudu z časovýho důvodů. Na netu jsem našla rodinné centrum Srdíčko, ale tam kurzy pořádají až na konci srpna.
7. srp 2011 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marupav Předporodní příprava - kontaktní osoba: paní Magda Svobodová, registrovaná porodní asistentka
Telefon: 737 374 073 nebo 566 615 771 každý den po 19. hodině
7. srp 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
@marupav vítám tě mezi náma :slight_smile: jen pro upřesnění, mluvila sem s holkama ze Srdíčka a předporodní kurzy budou dělat teď už jen oni (pí Svobodová na zdravce prý skončila a poprosila je o převzetí). A na konci srpna je to proto že předělávali vodu či co a celé prázdniny nejsou v provozu.

@lucifirek Luci jaká byla oslava? byli ste tu celé odp.? čekala sem že se třeba ozveš :slight_smile:
7. srp 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek