• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@janaj0 Jani, já už se ničemu nedivím...však to sama znáš, vždyť jsi taky ze špitálu :grinning: . Ale vzhledem k tomu, jak byl vedený můj porod...jako tam už chyběl jen Písařík s vrtulí, aby mi tvrdil, že mám řídký sperma :angry: :angry: .
10. srp 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. srp 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak koukám,že o Katce už víte.Včera mi psala,ale nevěděla jsem,jestli to můžu napsat tady.zítra za ní jdu,pomazlit se s miminkem :slight_smile:
10. srp 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak dnes jdu na gyndu, už se těším co mi řekne, doufám, že bude mít dobrou náladu a bude sdílný :grinning: A taky doufám, že už je malá konečně hlavičkou dolů, i když vím, že máme ještě čas..Ale pro jistotu. Já jsem se narodila koncem pánevním, tak mám trochu strach. Jinak od pondělí začneme pracovat na bytě, v ne konečně dostaneme klíče, tak snad tak cca do čtrnácti dnů budeme přesunutí komplet.

@zuzimila - Zuzi, teď je to zase lepší, tři dny po sobě jsme tentili a čůrání taky v pohodě..Takže pár dní teď máme klid. Jinak vše nejlepší k dnešnímu svátku!!! :astonished:

@gaba3 - Gabčo, tak včera to nevyšlo, co? Počasí hnusný. My jsme byli nakonec u nás, s Radunkou i Mirčou, kluci si hráli, jen náš Tadík byl docela protivnej - nechtěl půjčovat hračky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a Zuzance taky přejeme vše nejlepší k svátku!! :astonished: S hadříkama kdyby Ti to nevadilo, tak až budeme přesunutí, teď toho budu mít asi plnou prdel - jen si ten přesun a debordelizaci představím, tak mi je zle.A to už jsem začala. Ale jen tak polehoučku..

Holky, ještě by mě zajímal váš názor na umývání oken - když bych je myla tak cca za těch čtrnáct dní - cca v 35.týdnu, vidíte na tom něco špatného? Mám na mysli tu "pověru" o omotané pupeční šňůře a tak..Já si myslím, že je to blbost, ale Járova mamka i Mirka mě nahlodaly, že to je fakt ve vyšším stupni těhu. Tak teď nevím, abych něco ještě nepokazila..
11. srp 2011 v 06:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jíťo, znám maminky, které okna myly těsně před porodem a byly ok. A naopak. Já bych se spíš bála, že se mi zatočí hlava a spadnu :wink: Ale jestli Ti je má kod umýt, tak to nech netěhuli :wink:
11. srp 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Zuzance vše nej k svátku
11. srp 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 - Jani, díky, taky myslím, že to je blbost..Ale přijde mi ,že každý na to má jiný názor, tak fakt nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, hlava se mi snad nezatočí, i když přeci jen to bude 4.patro - zatím bydlíme v 1. - a nemám ráda výšky, tak musím čumět jen na okna a ne dolů :grinning:
11. srp 2011 v 07:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska mě právě mamina od oken taky vyhnala, tak jsem jí alespoň sundala záclony a zas bylo zle. Ale já mám "výhodu", že bydlíme v jednom domě :wink:
11. srp 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Zuzankám vše nejlepší :grinning: :grinning: :grinning:
@criterska já jsem je teda taky nemyla.Známá mi říkala, že ona jo a fakt se jí dítě narodilo s obtočenou šňůrou, ale teď babo raď, jestli je to z toho či ne,
A znáte pověru, že děti do 1 roku nesmí na hřbitov?já se to tuhle dozvěděla a vůbec to neznám.
11. srp 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tak tady jsem fakt dlouho nebyla...My jsme byli na 3 týdny v Německu u Lužických jezer, to bylo v červenci, teď jsme měli rozbitý počítač..Jinak u nás všechno při starém, teď zastupuju dovolené,tak super přivýdělek :wink: Jinak Otik má skoro 8 kilo, dělali mu teď odběry na celiakii a na alergii na bílkovinu kravského mléka, výsledky by měly být příští týden..to mu je dělali v půlce července, doufám, že bude vše ok
Kátě gratulujeme k mmiminku a přejeme jen to nej, hlavně hodně zdravíčka :slight_smile:
@peta86 jojo, tu pověru znám a držím se jí, stejně si myslím, že takhle malé děti tam nemají co dělat
11. srp 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno a co je to za pověru???to neznám
@peta86
11. srp 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak všem zuzkám všechno nejlepší:slight_smile:
11. srp 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 já ji taky neznám Zita mi o tom říkala, my jsme na dušičky byly zapalovat svíčky na hrobech tak jsem se pak zalekla, a teď už teda půjdem až po rokce když už to vím. :unamused: jsem něvěděla že se to nemá.
11. srp 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Děkuji, Jíťo. Co se týká mytí oken...je to pověra. Já myla okna v den termínu. To, jak se dítě hýbe v děloze, ty jako matka NIKDY A NIJAK nemůžeš ovlivnit. 30% dětí se rodí s omotaným pupečníkem kole některé části těla: krček, nožka, bříško, ručka. Matka toto nijak neovlivní, i kdyby třena chtěla. Děcko se hýbe samo. Samo se otáčí. Sice Zdenda se narodil s pupečníkem kolem krčku, ale fakt tomu nepřikládám důraz a souvislost s tím, jestli jsem okna myla nebo ne. Spíše bych měla strach o placentu, kdyby třeba byla nějak nízko uložená...

Pověru se hřbitovem neznám. Už jsme s malým na hřbitově byli, " ukázat " babičce, která umřela v den, kdy já začla rodit a Zdenda mě odvezl do porodnice. Byla to Zdeňka... a my čekali taky Zdeňka :grinning: . Jsem toho názoru, že mrtví mi nic neudělají. Proč by měl být hřbitov jiné nebo dokonce horší místo než třeba sámoška? Nechápu...
11. srp 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Peti, a proč se to nemá?

Stejně jako pověra, že se dětem nemají stříhat vlásky do jednoho roku...
Medicínsky toto určitě nemá žádné podložení, je to kravina. Stejně jako to, že když si zapálím svíčku hromničku, neudeří do baráku blesk?
11. srp 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila nevím asi aby se nepřivolalo něco špatnýho, ale teď už to zpátky nevezmu tak to neřeším. :slight_smile:
11. srp 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 :slight_smile: Nic se nestane, uvidíš, že to není pravda :slight_smile: . Máš krásnou holku, ta ti bude dělat jen radost :slight_smile:
11. srp 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
díky za názory, já si myslím stejně jako @zuzimila, že je tos tou pupeční šňůrou blbost, ale víte co mi řekl dr.?Že něco na tom bude, tak ať se na okna vyprdnu a ať se ani moc nepřepínám s úklidem..

Jinak tedy má Theuška něco ke 2 kg, je otočená už hlavičkou dolů, z čehož mám radost a snad je v pořádku - jen mě ještě vyděsil tím, že říkal, že má buď plný močový měchýř, dle utz, nebo že tam má cystu, prý se ale nemám bát, příště že se podívá detailněji - což je za tři týdny, tak už aby to bylo, budu do tý doby nervní..

A s tím hřbitovem se taky přikláním k tomu, že je to kravina!!!! Ale stoprocentní :grinning:
11. srp 2011 v 16:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Tak to nechápu, že ti toto řekl doktor, Jitu :astonished: :astonished: . Myslím s tím pupečníkem...kroutím hlavou.
Neboj, beztak byla napitá plodovkou a nestihla se vyčůrat :grinning: Ale tvoje nervy chápu, naprosto!
11. srp 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo změnil název tohohle fora? :astonished: :grinning: :grinning:
11. srp 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila - Zuzi, no já taky ne, ale asi se na ty okna radši fakt vyprdnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jen ať se zapojí Jára :grinning: :wink:
Proti Zumbě nic neměl - teda u mně, Radce ji zakázal :grinning: - a pak mi řekne tohle..A prý nemám číst na netu kraviny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem mu říkala, že jsem to různě studovala po diskuzích..A když něco chci vědět mám jít za ním do poradny a ne na net :grinning: Ale jinak měl náladu dobrou..A s malou doufám, on mě děsil i u Tadíka- už nevím čím přesně, ale vím, že jednou mě dost vyšokoval..Příště už jdu i na kardiotokograf, tak se docela těším :slight_smile:
A kdo změnil název by mě taky zajímalo :slight_smile:
11. srp 2011 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila
@criterska já myslím, že to změnily admini. Protože se změnilo více názvů diskuzí
11. srp 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 - no, taky myslím, že žádná z nás to nebyla, navíc by to asi musela být Gabča, když tuhle diskuzi založila..Nechápu proč to mění..:stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2011 v 18:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska taky nechápu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já si nejdřív myslela, že někdo založil novou diskuzi
11. srp 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak k pověrám jako mytí oken a chození na hřbitov v těhoteství se snad ani vyjadřovat nebudu.A chození na Zumbu zakázáno není????A co souložit,to je taky v pořádku?By mě,s prominutím ,jeblo vždycky.To není nic proti nikomu,tak max.proti panu dr. :angry: :grinning: Obě moje děti byli na hřbitově jak miminka,okna jsem myla taky u obou....
A myslím,že dr.zakázal Zumbu Raduš z jiného důvodu a to je nadváha.

@criterska Jíťo,určitě to byl plný močák,nevím proč Tě tak děsí,měl Tě chvilku nechat v čekárně a pak udělat sono znova.Oni fakt akorát naženou strach,že?

Já jsem se dneska byla podívat na miminko od Katky(Cvachny).Je krásný Vojtíšek,vypadá jako Kačenka,jsou úplně stejní,mají je jak přes kopírák,ty děti.Dám vám tady i fotku:slight_smile:
11. srp 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. srp 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kijonkova.k no ten je teda krásnej a jak je Káti? A ten váš prdelka je taky nádhernej,ty kukadla.
:slight_smile:
Zuzce a Zuzance od Gabči všechno nej,nej,nej k dnešnímu svátku :slight_smile:
11. srp 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc krásnej bobíšek. :grinning:
11. srp 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek