• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@lucifirek No,moc dobře ne.Říkala,že má otřesný zážitek z porodu a že už dítě nikdy nechce :frowning2: Však ona pak určitě napíše.Ale jinak vypadá moc dobře :slight_smile:
11. srp 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

já vás málem ani nenašla :sunglasses:

Zuzankám vše nej...

Co se týče pověr, tak já jsem strašpytel:frowning2:

Přepodrodní kurz - chodila jsem k paní Svobodové, hlavně jsem to brala tak, že těch 6 týdnů před porodem, když jsem se najednou ocitla doma, že jsem se měla na co těšit každé pondělí, pokecala jsem a tak. Určitě mě to nijak k porodu nepřipravilo - to se ani nedá, to se musí zažít, ale celkově to bylo fajn :slight_smile:

posíláme gratulace k miminku Cvachně, to si teda musela chudák užít:frowning2:

Jitu:super, že už je maličká otočená a znáš Lukáše, mě taky strašil celé těhu :cry:
11. srp 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkujeme za přání
@zuzimila tobě také přejeme k svátečku :slight_smile:

@criterska jíto: ten lukáš je fakt trotl, proč tě takhle děsí!!!! bude to určitě dobrý :slight_smile: úplně tě ale chápu! no sestřence nedávno řekl, ted kolem 30tt - spíš přemýšlel nahlas, že se mu to nelíbí, aby nebylo mimčo postižené.....no a mě tu jarka brečela, že jde na kontrolní utz a pak samo vše ok!!!normální idiot..... jinak hadříky v poho, až budeš chtít písni, mám to nachystané....

Vojtíšek krásnej :dizzy_face: tak koukám, že porod asi žádná sláva :frowning2: mě jen psala smsku a chtěla, aby vám to tady vzkázala, tak jsem provedla.....tak pak určitě napíše víc :wink:

@zuzimila zuzi: asi admini, já to nebyla :wink: asi se někdo nudil :grinning:

jinak já o pověrách hřbitov a mytí oken slyšela...na hřbitově jsem nebyla ani s jedním - pro můj dobrý pocit, ale nevěřím na to a okna taky nemyla, to prostě počkalo, proč bych se měla natahovat s pupkem a ještě víc se vyčerpávat, když už tak jsem toho měla dost - jo a jednou jsem zapřáhla maminu :grinning: (jíto, tebe chápu, ty se stěhuješ) :slight_smile: :wink:

11. srp 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my dneska chrněli do pěti, což je u mě ještě dobrý - předešlé dny jsem byla vzhůru od tří a od čtyř :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nějak mi asi už hrabe..Teď se jdeme pustit do vyklízení..Taky musím vymyslet co dnes vařit, vůbec mě to nebaví už :grinning: a hlavně není inspirace..

Jinak díky za uklidnění, taky věřím, že malá měla jen plný močový měchýř, tak uvidíme co řekne příště..Stresovat se tím nebudu, protože ho právě znám..Dnes k němu jde Raduš, tak snad to bude taky OK.Od včera na ni myslím.

A malý Vojtík od Katky je krásný, s porodem nezávidím, to si teda užili..

@zuzimila - Zuzi a vy budete teda od pondělí ve Městě u Nuhálových?
12. srp 2011 v 06:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jitu, jo, už v pondělí :slight_smile: Ale přesně čas nevím, podle toho, jak se vykokotíme z Orlové :wink: . Až vyjedeme, dám ségře vědět :grinning: Už se těším :slight_smile: .

Děkuji všem za přání k svátku, Zuzance Petrášové taky přejeme vše nej :wink: .

Ten váš gynekolog....toho bych chtěla vidět teda., magora. To je přesně to, co nesnáším, že i dr. leckdy uvažujou jako vyplašené báby :angry: :angry: . Že jsme vyplašené my, rodičky a prvorodičky, to je naprosto normální, hlavou nám lítají neskutečné úvahy založené na strachu o dítě, tudíž ty strachy jsou větší a neopodstatněné, ale od toho by tu měi být ti chytří, ne? Aby nám to rozumně vysvětlili, že je to tak a tak, ne ten náš strach ještě krmit! No nebudu se rozčilovat :grinning:
12. srp 2011 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatý můj Hynek Kudělka, můj dr. :grinning:
12. srp 2011 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila - Tyjo, to to uteklo..:slight_smile: A to tu budete týden nebo dýl? Si odpočineš od Bobiny, viď? :grinning:
A jo, náš gyndař je plašan, věřím i že do příště na to zapomene, tak ho budu muset upozornit ať koukne a určitě to bude OK. To samý že jinak mi nic neřekne..Jsem se ho musela zeptat na ten odhad váhy - vím, že je to jen odhad - ale zajímá mě to a on si tam vždycky jen tak něco mrčí, jako že velikost je v normě a tak..:grinning: A ty jeho prohlídky, vždy jen utz, prohlížel mě jen na začátku těhu, to bral stěry, a od té doby nic..
12. srp 2011 v 07:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska No jo, asi na týden, podle toho, jak to Zdeněk stihne s tou kuchyní, ale v neděli už stopro pojedeme domů. Moc se těším, spočnu od psa a uděláme si se Zdeňulkou hezký týden - doufám, že i tam bude hodný jako doma, hezky v noci spinkat..aby ho nerozhodil ten čerstvý vzduch na Vysočině :grinning:
No a mi taky Kudělka nedělal vag. vyšetření vždycky. Jen vag. usg na potvrzení těh. v děloze, pak další za 10 dní na potvrzení srd. akce, a pak až ve 20. týdnu a pak až ve 36. týdnu - bral mi stěry na toho koka a cytolku, no a pak už pokaždé, to už jsem chodila na ctg. Ultrazvuk mi ale dělal vždycky, řekl mi i odhad, nebo jsem se doptala. On je fakt skvělý. Když jsem přišla s tou trombocytopenií měsíc před porodem, tak mě nechal říct, co chci, viděl, že toho mám na srdci dost..Mi se na něm líbí, že ví, že jsem sestra, dokonce mi řekl, že je vidět, jak jsem vždělaná ( óóó, to byla poklona :grinning: ), že mám přehled, a tím pádem se mnou nemluví jak s dementem - jako například náš pediatr, a mluví se mnou jako se sestrou prostě.
12. srp 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak to bychom mohlui udwelat nejaký srazik když budeš na vysočine holky co myslíte?????
@zuzimila
12. srp 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj my jsme pro.tak kdy?
12. srp 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránky

my jsme taky pro :slight_smile: Krom úterku můžu kdykoliv..........

@gaba3 Gabčo, dodatečně všechno nejlepší Zuzance k svátku :slight_smile: a moc ji nezlobte :grinning:
12. srp 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky srazík určitě,jan aby bylo nějaké počasí taky,je nám jedno kdy,že,segra???
12. srp 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mi je ganz luft :grinning: . Kdykoliv, ráda vás uvidím a poznám :grinning: . Těším se, něja se domluvte, nám je to jedno, klidně i dvakrát :slight_smile:
12. srp 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila - já si na něj jinak nestěžuju, jen mi občas přijde, že má zastaralé názory a taky že ze mě dělá blba - sice žádné vzdělání v tomto oboru nemám, ale zase nejsem úplnej debil, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak se domluvíme určitě buď na sraz nebo jak jsme říkaly s Raduš že bysme dorazili i s dětma za váma ke Kristince..Už se těším..

Jinak,holky, dneska se mě ptaly další dvě ženský kdy už budu rodit..:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mi z toho hrábne..A když řeknu, že až skoro za dva měsíce,tak zůstanou stát, čučet a pak mě uklid'nujou, že taky přibraly přes dvacet kilo - ale JÁ sakra přibrala jen 12 zatím, nemůžu za ten svůj pupek..Už z toho fakt mám depku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2011 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Ser na ně, na babizny :grinning: .
12. srp 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska z toho si nic nedělej, to jsou stejně pitomé otázky jako kojíš? ...
12. srp 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,
díky, ale stejně si přijdu jak metráková velryba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jako to nejsou zlý ženský, jedna je prodavačka u nás, tu mám ráda, Tadík ten ji přímo miluje, ale dovede to nasrat, to jo..Sama vím, že mám panděro velký, nemusí mi to ještě připomínat..
12. srp 2011 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak s těma pověramá,já tomu také nevěřím,podlahu jsem vytírala,na hřbitov jsem chodila,to jako bych nemohla s břichem a s malým dítětem do roku donést mamce na hrob kytku. Chodím tam s Kubou normálně,kam bych ho jako měla dávat. A okna jsem teda nemyla,ale ne kvůli pověrám,ale že jsme byli ve třetím patře a já se bojím výšek a s tím pupkem jsem byla tak neohrabaná,měla jsem strach,že sletím. Takže asi tak.
No a teda Katce-cvachna- porod nezávidím. Když si vzpomenu,naštěstí to člověk rychle zapomene.
12. srp 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek - Luci, tak to jsme na tom podobně s těma výškama - akorát my budeme ve čtvrtém..:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky budu z toho pěkně vysraná :grinning: A kdybych nemohla vytírat podlahu, tak to tu brzo shnijeme ve špíně :grinning:
12. srp 2011 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska no přesně tak. Mojí babičce se to s tím vytíráním kdysi stalo a potratila.Ale to máš při jakékoli práci. Můžeš nest nákup a taky nic nedělat a může se něco stát. Jsou to jenom pověry.
12. srp 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@criterska
@lucifirek Holky, já teda v těhitenství jenom netahala těžké věci, jinak jsem dělala všechno..ty okna jsem nyla 2x za těhu. Naposledy teda v den termínu 20.12., ale já mám výhodu, že přesto, že jsme v 5. patře, nemusím nikam lozit, dosáhnu na ně ze země, jsem vysoká, no a ty vrchy jsem prostě neumyla :grinning: , a tím, že to udělám potom, až nebudu mít bříško :wink: .
13. srp 2011 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.děkuji za gratulace :slight_smile: no,porod tak příšerný,že jsem natvrdo ujištěná,že další mimi už určitě chtít nebudu :slight_smile: a když byl na světě,tak jsme s manželem koukali s otevřenou pusou,jak je Kačence podobný až se sestry smály. malý je jinak moc hodný.bohužel už nekojíme,ztratilo se mi mlezivo,tudíž ani mlíko nenaskočilo :frowning2: tak jsme na nutrilonu,ale malý spokojený a to je hlavní.Vojtíšek je moc hodné miminko.v porodnici nám spinkal od 21:30 v kuse do 05:30,dal si mlíčko,přebalilo se a ještě chrupkal do 7:30..celý den taky hezky prospinká a budí se každých 4-5hod.na mlíčko.hodně mi to připomnělo Kačenku.
no,zatím se loučím,protože mně tak sešili že nemůžu ani sedět..tak se zatím mějte pěkně a děkuji
13. srp 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cvachna taky moc moc gratulujem:slight_smile:
13. srp 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@criterska jíto: koukni ke mě do albíčka, opožděně jsem přihodila, jsem na ty fotky úplně blbec zapomněla :sweat_smile:
14. srp 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak dnes jsme konečně měli teplo,dokonce i bez deště, i když já mám nějaký blbý den, navíc mi nebylo dobře, takže nicmoc..

@cvachna - Kači, ještě jednou gratuluji k malému, je krásný a fakt podobný na Kačenku. Až budeš mít víc času, tak napiš víc o porodu, jsem zvědavá..

@gaba3 - Gabčo, vidíš, taky jsem na ně zapomněla :grinning: Tadík byl z fotek úplně vydřenej, čučel tu na ně snad půl hodiny :slight_smile: Nevím kdy se těch popelnic zbavíme..Navíc teď na ně budeme koukat z okna, tak doufám, že se jeho mánie ještě víc nerozjede.

Jinak u nás nic nového, máme klíče od bytu, tak tam chodíme zatím spíš okukovat, od zítřka se bude malovat, počítáme tak s týdnem, měli tam hodně zářivé barvičky, pak se postupně začnou stěhovat krabice s nábytkem, skládat - což bude horor - a pak jen zbytek krámů a zabydlet se..Nebudete mi věřit, ale já to stejně obulím, sice budeme bydlet ve vedlejším domě, o hodně si polepšíme, ale jsem tu prostě zvyklá :slight_smile:

14. srp 2011 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Ahoj Peťo, moc gratuluji, tak kdo ho našel a bylo to dřív než u Teušky?
14. srp 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Ahoj Peťo, prosím Tě, nic si z toho nedělej, třeba když to nevíš, tak se nic neděje... a ohromná gratulace k zoubkům. Už se moc těším, až Vás po dlouhé době uvidím...
14. srp 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, tak na Vysočinu nedorazíme, bohužel, vlezlo nám do toho něco, co se nedá obejít ani vyřešit za dva dny... :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Bůh ví, kdy se tam zase dostaneme, resp. kdy se rozhodneme přijet.

Taky mám den blbec, už od soboty , malý to ze mě cítí asi, ale nemůžu si pomoct, v noci blbě spí, včera řval hodinu neskutečně před spaním a musela jsem ho zklidnit u prsa, když už všechno selhalo. Běžně to nedělám, vůbec to nedělám, ale už mi prdly nervy a přiložila jsem ho, trochu se napil a spal do 3, pak nechtěl spát, co jsem ho nakojila, no nakonec vstával v 6.35..uvidím,jaký bude den dneska :wink: :unamused:
15. srp 2011 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@zuzimila - Zuzi, určitě to bude lepší, uvidíš..Tadík ze mě taky vždycky vycítí nervozitu, stres a je pak protivný, já jsem pak ještě protivnější, je to začarovaný kruh..Noc jsme taky neměli moc dobrou.
Určitě pak přijedete, až bude vše OK a všichni se sejdeme.
15. srp 2011 v 07:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Díky :dizzy_face: :wink: . No cítím se trochu lépe, ale stejně :frowning2: :frowning2: ...
Zdenda nějak rapluje v noci..sice krásně usnul v 18.30, ale už za 3 hod. mručel, tak jsem ho nakojila, usnul, a za další 3 hodiny to samé, zase kojo, a za se usnul a za 3 hodiny zase, ale to už jsem mu vrazila cumlík, vzala k sobě do postele, uhladila ke spánku, dala do postýlky, v 5.15 zase, ale zase jsem ho vzala k sobě, usnula spinkal do 6..Jestli zuby možná? Ty horní jedničky? Slintá dost, uvidíme :wink: .

Dneska jdu k mamce, doma bordel jak v tanku, dělá se ta kuchyň, tak tam budu celý den, ale ve středu má mamka noční, tak nevím, kde budeme, tady v tom kraválu se mi být teda nechce :angry: :confounded: ...
16. srp 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek