• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahojky holky.

tak máme po dovolený :slight_smile: bylo pěkně první den po příjezdu byla přeháňka, ale to bylo super aspoň jsem neoddalovala vybalování :grinning: a pak už dobrý ani jednou nám nezapršelo – to bylo super.
Jinak za těch 5 dní jsme teda nestihli vše a proto jsme se rozhodli příští rok opět jed do českýho ráje, ale spíše více k Liberci abychom mohli i do té velké zoo .
Jinak tuhle dovču jsme byli na Hrádku u Nechanic- tam bylo nádherně, moc krásný… omrkli jmse golfový hřiště a byl to krásný výlet.
pak jsme se podívali na Hrady zámky, byli tam princezny, čarodějnice a všechno možný, prostě udělaný pro děti pohádkově, koukli jsme se do sklepení a tam to bylo nádherný, vložím fotky tak můžete mrknout :slight_smile:
po tomhle výletu jsme jeli na večeři do krčma Dětenice a to byl zážitek teda :grinning: to byla prdel..doslova a do písmene, je to středověká restaurace kde se jí rukama všichni si tykají mluví na vás aji docela sprostě:grinning: prostě jak to bývávalo za tu dobu.. tady ta to je http://www.virtualtravel.cz/…taurace.html
no opravdu super......a jídlo taky báječný.. dali jsme si s Michalem společně jelikož to jsou porce jak nevím co :grinning:
ještě jsme stihli Prachovské skály a ty byli úžasný.. na ty jsem se těšila úplně nejvíc a opravdu nádhera… :hearts: Markétka zvládla vše taky, takže luxusní a jako poslední výlet jsme dali Hospital Kuks… trošku z jiného soudku teda než co nás zajímá, ale bylo to zajímavý co se tam vše odehrálo… ale i takový byl život… takže super… celkově se nám dovolená fakt líbila. v kempu jsme byli moc spokojený a ty chatky byli nejvíc super.. prostorný a prostě jsme si fakt pochavlovi i na jakém místě to bylo.. spokojenost ze všech stran :slight_smile:mimo to jsme ještě byli omrknout Hořice na smetanovy zahrady, do Jičína a Hradec Králové jsme omrkli… a taky super.. a pokud budete chtít na fotky mrkněte na FB :slight_smile: semka je dávat nebudu, trvalo by to věčnost :slight_smile:) máme jich hodně.

a tady nějaké novinky? pokud ano, shrnte mi to
16. srp 2011 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cvachna mocinky gratuluji..ted jsem to přečetla, už sem to mihla na FB ale nějak jsem nevěděla, ... at jste zdravoučký a Vojtíšek je šikulka veliká.. porodní bolesti zapomeneš a kdoví jestli nebude 3-tí :slight_smile: :grinning: :grinning:
17. srp 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
všem Peťám přejeme vše nejlepší, dnes se vám krásně vydařilo počasí :slight_smile:

@monaberuska1 - Moni, paráda, že jste si dovolenou tak moc užili, to jsem ráda, koukala jsem na nějaké fotky na FB, ale máš jich tam fakt hromadu, ani jsem to nestihla projet..:grinning: Vypadáte tam všichni moc spokojeně a hezky, to je dobře :wink:
Jo a o té hospodě Dětenicích jsem slyšela - to musí být nářez :grinning:
17. srp 2011 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Peťám vše nejlepší
@monaberuska1 to je fajn, že jste si to užili :wink:
17. srp 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky přejeme Peťulkám :slight_smile:
17. srp 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ještě jedna zpráva, dneska my bylo potvrzené srdíčko, tak se s váma dělím o radost, že čekáme malého beránka
17. srp 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janaj0 mooooc veliká gratulace snad mi někdy dovolíš povozit kočárek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 a jak ráda :wink:
17. srp 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 tak jsme domluvení :slight_smile:
17. srp 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janaj0 - Jani, taky ještě jednou gratuluji!!! Další těhulka, pěkně se zase rozrůstáme :grinning:
(Já už jsem teda "rozrostlá" ažaž :grinning: :wink: )
17. srp 2011 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

@janaj0 Jani obrovská gratulace!!!! I my už začínáme "pracovat" na svištíkovi, tak doufám, že se nám brzy zadaří :slight_smile:
17. srp 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Gratulujeme moc! To je krásné!! Už se těším, až budu někdy podruhé těhotná i já :slight_smile:

@eelka Fakt? No parády, držíme palce, ať se brzo dočkáte :slight_smile:
18. srp 2011 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky díky za gratulace.

Jani gratulujeme k mimískovi a přejem pohodové těhotenství. :grinning:
18. srp 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Jani i já gratuluji a přeji ať je vše v pohodě:slight_smile:
18. srp 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 gratulujeme k mimi,zase aspon další těhulka :slight_smile:

My byli dneska u dr.,malý má modrou podlitinu na dásni,tak aby se mu na to radši podívala. Řežou se mu stoličky,tak to nějak prokrvácelo. Jinak je v pořádku,tak jsem ráda.
A jak se tu všichni máte? Nějak nestíhám koukat.
Tak ahojky,musím jít uvařit a poklidit,dokud to naše zvíře spinká.:slight_smile:
18. srp 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Zuzi taky se těším na těhu,doufám,že se brzy zadaří. Uplně holkám závidím :grinning: Ale samo jenom v dobrém.
Jsme byli v Brně a jeli jsme kolem FN a tak jsem vzpomínala,jak jsem tam ležela a vezli jsmesi malého domů. PRo mě je to pořád nějak neskutečný zázrak a každý den jsem dojatá z toho našeho pokládka. :grinning:
18. srp 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky moc děkuju
@eelka ať se brzo zadaří :wink:
@zuzimila Zuzko taky se snaím si to užít - je to asi naposled :wink:
@lucifirek snad vám to vyjde i bez pomoci lékařů a budete mít brzy další mimčo :wink:
18. srp 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 taky doufám,ale bez pomoci to asi nebude.:slight_smile: Tak si užívej ještě léta bez pupíčku. S pupíčkem to je náročnější. To je super,že bude zase další malé miminko. :slight_smile:
18. srp 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jinak to druhé těhu si asi člověk tak neužije,když už má doma jedno dětátko. Při prvním mohl odpočívat a když se mu nechtělo,tak nic nedělat. Ale takhle prostě musí.
18. srp 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no bez pupíčku, no u nás v rodině to máme tak, že břicho máme snad už od pozitivního testu. Hned vyskočí :fearful: , teď vypadám tak na 4. měsíc. Manžel mi dost pomáhá, protože dorazily nevolnosti, které trvají celý den (občas je klid a to jsem s malou venku).
A třeba to vyjde, už jednou jsi otěhotněla. A když ne tak s pomocí 100% :wink: A budeš další těhulka :slight_smile:
18. srp 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janaj0 taky moc gratulujem:slight_smile:to je supr zpráva:slight_smile:
18. srp 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak děkuji za gratulace:slight_smile:
@eelka at se brzy zadaří:slight_smile:
18. srp 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 děkuji za gratulaci škoda že jsi nebyla dnesky ve ždáre snad priste domluvte se s petou a dojedte prosím:slight_smile:
18. srp 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je parno jako prase, co?
Já se koupu ve vlastním potu i doma a to máme zatažené všechny žaluzky..To je děs!Fuj, fakt mě ty vedra dost zmáhají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My budeme mít zítra dopoledne domalováno, taky dopoledne přivezou elektrospotřebiče - pračku, sušičku, lednici, mikrovlnku, přidělají se světla, během víkendu se snad složí většina nábytku a proběhne přesun - v ne/po, takže počítám, že už od příštího týdne budeme aspoň tak trochu provizorně bydlet..Řeknu vám, že největší strach mám z toho, jak si zvykne pes :grinning:

Těším se fakt na večer, to na chvíli i vylezeme s Tadíkem ven na písek, teď jdu vařit guláš - dostali jsme houbičky - tak se těším, až si dáme :wink:

@janaj0 - Jani, to bych chtěla vidět, že vypadáš jako ve čtvrtém měsíci :grinning: Přihoď fotku pupíku!!!! :wink: :slight_smile: Já vypadám jako v patnáctém, kdyby to bylo možný..:grinning: Nebo aspoň na trojčata..Okolí mě o tom vřele utvrzuje.

@lucifirek - Luci, určitě se druhého miminka dočkáte, uvidíš..Budu vám držet pěsti.

18. srp 2011 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jak jsem blbá - jsme šli včera na úřad přepsat si trvalé bydliště, udělat prohlášení o otcovství a chtěla jsem se informovat na jméno Thea - jestli je k tomu potřeba nějaké povolení z úřadu nebo tak..A co myslíte, sedíme na chodbě, čekáme až na nás přijde řada a já jsem si vzpomněla, že jsem nechala doma občanku!!!No na zabití..Naštěstí Jára nezuřil :grinning: Fakt těhotenská demence v posledním stadiu..Věděla jsem, že jsem nechala doma peněženku, na to jsem si vzpomněla hned před barákem, když jsme odcházeli, říkám to Járovi a on že to nic, že peníze má, ale ani jednoho nás nenapadlo, že v ní mám i doklady..Tak příště, no..:stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2011 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci, já jsem z malého taky úplně paf..nedokážu tak nějak pocopit, jak z něčeho, co se normálně lepí na prsty :grinning: :grinning:, může vzniknout něco tak krásného. Ty malinké nožičky, prstíky, ouška,ďolíky v loktíkách, faldíky na stehýnkách...nádhera. A je to naše, naše! Z nás dvou :dizzy_face: :dizzy_face: .
Ale když jsme nedávno jeli kolem FN Ostrava, tak jsem moc dojatá nebyla, ještě pořád mám vztek, že nás nechali tak dlouho trápit a o šestinedělí a pomoci s kojením a péče o mě, jako o rodičku po kompl. porodu..všechny sestry krom jedné bych dala pracovat na pitevnu, tam by možná byly ještě k užitku - krávy jedny!!!
18. srp 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@criterska Až přijedu, za ty kecy, co furt máš, dostaneš po řiti :grinning: :grinning: . Jsi krásná těhotná žena!!!!!! A neser furt :grinning: :grinning: Ale tu demenci chápu - jsem blondýna :grinning: :grinning: .
18. srp 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska já pupík nefotím, protože je popukaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě mi po malé zbyly kila na víc :angry: . Ale fakt mě potkala známá a ptala se mě, co nového. A já hádej a ona no vidím, že jsi těhu :wink: . No snad se někdy domluvíme na srazua sama uvidíš. A s tím vedrem Tě chápu, mě nedělá dobře ani mimo těhu.
18. srp 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. srp 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 :Jůů, krásná zprávička Jančo, užívej pohodové těhu. Téda já tady snad zbydu jako poslední :sunglasses: Já mám v plánu termín porodu 8.8.2014, tak snad mi to vyjde :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek