• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
18. srp 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janaj0 - Jani, tak vyfoť bříško oblečený :slight_smile: A já ho mám taky popraskaný, hodně moc, po Tadíkovi ještě, teď u druhého těhotenství zatím OK, ani jedna prasklinka..Tamty jsou už naštěstí skoro vybledlé..Ale pohled na ten pupajz nicmoc..Fakt bych Tě chtěla vidět, nevěřím, že to na Tobě někdo mohl v 8.týdnu poznat :wink: I když mně se všichni asi měsíc už ptají "kdy už to bude", což mě taky sere :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@zuzimila - Zuzi, viděla jsi jednu fakt DOBROU fotku, která milosrdně halí skutečnost..:grinning: Takže na prdel si dát nenechám, mám pravdu. Fotky super - fakt Ti to sekne s tou ofinkou! A Zdeněček jakej je chlapák, jaké máte teď míry? :slight_smile:

@ivis - Ivet, Ty jsi mě pobavila, 2014, to máš ještě fakt zatím čas :slight_smile: :grinning:
18. srp 2011 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Krásný fotečky moc vám to sluší.
18. srp 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak máme doma mediální hvězdu, Teuška vyšla v časopisu Family star na předposlední straně mezi oslavencema. :grinning: :grinning: Ani jsem nevěřila že nám ji otisknou a oni jo. :grinning:
18. srp 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska O.K,nechám tě žít v té tvé fantasmagorii :grinning: :grinning: :grinning: . Nevím, jaké má míry, ale váží 9,5 kg :grinning: . Dky za ofinku :slight_smile: , já vím, že už jsi mi dříve psala, že se ti to líbilo na starších fotkách, že? :wink: Tak jsem to zkusila znova, prý s ní vypadám zase mladší :slight_smile: .
19. srp 2011 v 06:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 tak to je krásné :wink:
@zuzimila moc Ti to sluší
19. srp 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsme byli na výletě pod Lysou horou v Beskydech z Ostravice :slight_smile:
21. srp 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
To pivo samozřejmě nepil! :grinning: :grinning:
21. srp 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my dneska šok jak blázen, malá spadla z postele, takže řev, spálený nos od koberce a boule na čele.docela jsem se vyděsili , ale byla dobrá tak jsem k mudr.nešly.fakt to budou narozeninové fotky.... :grinning: hlavně že se jí nestalo nic horšího.

@zuzimila Krásný fotky, koukám že jsou všechny děti stejný. :grinning: jak vidí půllitr tak by se strhala. :wink:
21. srp 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,jak se tu máte?jsem tu dlouho nebyla,takže asi ani dočítat nic nebudu,ted chodím do diskuze Červen-začátek snažení
chceme druhý,ale uvidíme no,nejspíš to opět nepujde
jinak na neurolku už nemusíme,malej leze,takže máme pokoj,pomalus e začíná stavět
21. srp 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 No jo, ale zajímalo by mě, čím to je? :grinning: Že by už ted´věděli, že zakázané chutná nejvíce :wink: ?
22. srp 2011 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky včera jsme si užili super den bylijsme na parníku:slight_smile:)))
22. srp 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Asi jim chybí vitamin B. :grinning: Tchán říká, že má rozum a ví co je dobrý. :wink:
22. srp 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Super taky bych jela, tak musíme ukecat taťku. :grinning:
22. srp 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak letos první koupačka v česku u tety v bazénku, bylo super, ani se Luci nechtělo domů, tak si dáme zítra opáčko:slight_smile:
22. srp 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak loni touhle dobou mě už vezla rychlá a jeli jsme si pro Teušku, to je neskutečný jak to letí. :wink:

My máme samé návštěvy a oslavy, takže je toho požehnaně a dneska jdeme zkusit bazén, tak jsem zvědavá jak se to bude Teušce líbit. Mějte se fajn.
23. srp 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@peta86 ještě jednou všechno nejlepší Teušce:slight_smile:))a at se bazen líbí:slight_smile:
23. srp 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Díky moc.
23. srp 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všecičko nejlepší Teušce k narozeninám :slight_smile:
23. srp 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis děkujeme :grinning:
23. srp 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak bazén byl super, malé se tam líbilo tak to příště půjdeme zase. Jinak teda ten hic to je mazec, celý odpo jsme byli doma, se nedalo nikam jít. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Oslavili jsme to pěkně dostala kupu dárečku tak to bylo fajn.
23. srp 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peta86 peti: teušce také přejeme k narozeninkám :slight_smile: teda toto letí :confused: super, že se malé v bazéně líbilo :slight_smile:
23. srp 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak hlásím že jsme napůl přestěhovaní, ale zdaleka nemáme vyhráno, ještě do neděle musíme dovyklidit starý byt a tam je všechen ten nejhorší bordel - vůbec se mi do toho nechce..:stuck_out_tongue_closed_eyes: Zrovna se tam s Tadíkem chystáme, jdeme pytlovat a třídit a odpoledne až dorazí z práce Jára budeme vynášet starý krámy a to co se nám hodí zase přenášet sem..
Jinak jak jsem říkala, nejhůř to u nás snáší pes, pořád si nemůže zvyknout a všichni jsme z něj na palici..Tadík už spí ve vlastním pokojíčku.
24. srp 2011 v 07:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@criterska Jíťo tak to je fajn, že už bydlíte :slight_smile: to vyklízení je pak asi na všem nejhorší,co? Až pak budete zabydlení tak nám sem musíš hodit fotečky ať se můžem pokochat :slight_smile:

Jak vám holky snáší dětičky to vedro?? Naše Anet docela v poho, sme skoro celý den doma a vycházíme až tak kolem 3. Ještě že tu máme celkem snesitelno :grinning:
Tak pěkný den :slight_smile:
24. srp 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko--))
vím že sem často nechodím jdu vás jen pozdravit
jinak už chodíme přejdem clou místnost ale ješt není v té chůzi moc jistý
@zuzimila krásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@criterska teda tt ti skáčou za chvilku to bude :wink:
@peta86 jé to u nás už bylo taky mě ted příjde že má pořád nějaký úraz
@peta86 Přejeme vše nej k narozeninám :dizzy_face:
@criterska super že už bydlíte to stěhování to je mazec
@eelka náš je z toho vedra vyřízený museli jsme ho i ostřihat hrozně se potil
24. srp 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak ještě přejeme také @peta86 vše nejlepší Teušce!!!
@eelka- Eliško, díky, no, jsme rádi, jen kdyby nebyly tyhle hice, mně to strašně moc ubíjí a sotva lezu, do toho to vyklízení a dolaďování tohohle bytu..Fotečky pak někdy pořídím, ale kdy to bude..Já jsem na tyhle věci hrozná :grinning:
Vedro Táďa snáší docela dobře, ale nevylízáme ven kvůli mně, tak včera se dostal s Járou kolem půl čtvrté a pak se mnou až v půl sedmé cca do půl deváté..

@antana123 - jojo, je to mazec, vy jste se taky nedávno stěhovali, že? A týdny skáčou fofrem, to je fakt, ani si to teď neuvědomuju :slight_smile:

Holky, co myslíte, budu teď prát věcičky na Theušku, máme nově sušičku, když dám věci vysušit, na nějakou vysokou teplotu, tuším že je tam i nějaká spešl funkce na dětské věcičky, musím to ještě žehlit? Myslím ty nejmenší hadříčky..Na ty větší už samo prdím..
24. srp 2011 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Děkujeme za přání.
co se týká sušička co říká tchýně tak si pořizovala sušku aby nemusela žehlit, takže nežehlí, ale já s tím zkušenost nemám. já nežehlím ani z pračky. :wink:
24. srp 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska jo jo jsou to asi 3 měsíce stěhovali jsme se do většího z garsonky do 2+1 ale už ted víme že se budeme do budoucna stěhovat zase potřebovali bychom tak 3+1
24. srp 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@antana123 jééé šikulka :slight_smile:

@criterska jíto: super, tak at se hezky bydlí a bordel rychle zmizne :grinning: :wink: sušička nežehlit, ale musíš to hned vytáhnout, jak to tam necháš, tak je to prej hrozný a žehlit musíš... a prej sušička hrozně smrskává hadříky, tak bych prvně vyzkoušela na trošce, aby si se všeho neměla vel. 50 :wink: :wink: :wink: ale to jsem jen slyšela....

@eelka eli: děti celkem v pohodě, jako nestěžují si :grinning: ale já to teda nesu hůř, při úklidu a vaření ze mě leje, sprchuju, jak divá :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes asi naložím děti a razíme do stržanova se koupat :slight_smile:

hezký den
24. srp 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek