Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
zuzimila
18. srp 2011
criterska
18. srp 2011
@janaj0 - Jani, tak vyfoť bříško oblečený 🙂 A já ho mám taky popraskaný, hodně moc, po Tadíkovi ještě, teď u druhého těhotenství zatím OK, ani jedna prasklinka..Tamty jsou už naštěstí skoro vybledlé..Ale pohled na ten pupajz nicmoc..Fakt bych Tě chtěla vidět, nevěřím, že to na Tobě někdo mohl v 8.týdnu poznat 😉 I když mně se všichni asi měsíc už ptají "kdy už to bude", což mě taky sere 😃 :-p

@zuzimila - Zuzi, viděla jsi jednu fakt DOBROU fotku, která milosrdně halí skutečnost..😃 Takže na prdel si dát nenechám, mám pravdu. Fotky super - fakt Ti to sekne s tou ofinkou! A Zdeněček jakej je chlapák, jaké máte teď míry? 🙂

@ivis - Ivet, Ty jsi mě pobavila, 2014, to máš ještě fakt zatím čas 🙂 😃
peta86
18. srp 2011
@zuzimila Krásný fotečky moc vám to sluší.
peta86
18. srp 2011
Holky tak máme doma mediální hvězdu, Teuška vyšla v časopisu Family star na předposlední straně mezi oslavencema. 😃 😃 Ani jsem nevěřila že nám ji otisknou a oni jo. 😃
zuzimila
19. srp 2011
@criterska O.K,nechám tě žít v té tvé fantasmagorii 😃 😃 😃 . Nevím, jaké má míry, ale váží 9,5 kg 😃 . Dky za ofinku 🙂 , já vím, že už jsi mi dříve psala, že se ti to líbilo na starších fotkách, že? 😉 Tak jsem to zkusila znova, prý s ní vypadám zase mladší 🙂 .
janaj0
19. srp 2011
@peta86 tak to je krásné 😉
@zuzimila moc Ti to sluší
zuzimila
21. srp 2011
Dneska jsme byli na výletě pod Lysou horou v Beskydech z Ostravice 🙂
zuzimila
21. srp 2011
To pivo samozřejmě nepil! 😃 😃
peta86
21. srp 2011
Ahoj holky, my dneska šok jak blázen, malá spadla z postele, takže řev, spálený nos od koberce a boule na čele.docela jsem se vyděsili , ale byla dobrá tak jsem k mudr.nešly.fakt to budou narozeninové fotky.... 😃 hlavně že se jí nestalo nic horšího.

@zuzimila Krásný fotky, koukám že jsou všechny děti stejný. 😃 jak vidí půllitr tak by se strhala. 😉
d.h.86
21. srp 2011
ahojky,jak se tu máte?jsem tu dlouho nebyla,takže asi ani dočítat nic nebudu,ted chodím do diskuze Červen-začátek snažení
chceme druhý,ale uvidíme no,nejspíš to opět nepujde
jinak na neurolku už nemusíme,malej leze,takže máme pokoj,pomalus e začíná stavět
zuzimila
22. srp 2011
@peta86 No jo, ale zajímalo by mě, čím to je? 😃 Že by už ted´věděli, že zakázané chutná nejvíce 😉 ?
petule33
22. srp 2011
ahoj holky včera jsme si užili super den bylijsme na parníku🙂)))
peta86
22. srp 2011
@zuzimila Asi jim chybí vitamin B. 😃 Tchán říká, že má rozum a ví co je dobrý. 😉
peta86
22. srp 2011
@petule33 Super taky bych jela, tak musíme ukecat taťku. 😃
ivis
22. srp 2011
ahoj holky,

tak letos první koupačka v česku u tety v bazénku, bylo super, ani se Luci nechtělo domů, tak si dáme zítra opáčko:-)
peta86
23. srp 2011
Ahoj holky, tak loni touhle dobou mě už vezla rychlá a jeli jsme si pro Teušku, to je neskutečný jak to letí. 😉

My máme samé návštěvy a oslavy, takže je toho požehnaně a dneska jdeme zkusit bazén, tak jsem zvědavá jak se to bude Teušce líbit. Mějte se fajn.
petule33
23. srp 2011
@peta86 ještě jednou všechno nejlepší Teušce🙂))a at se bazen líbí🙂
peta86
23. srp 2011
@petule33 Díky moc.
ivis
23. srp 2011
Všecičko nejlepší Teušce k narozeninám 🙂
peta86
23. srp 2011
@ivis děkujeme 😃
peta86
23. srp 2011
Tak bazén byl super, malé se tam líbilo tak to příště půjdeme zase. Jinak teda ten hic to je mazec, celý odpo jsme byli doma, se nedalo nikam jít. :-p Oslavili jsme to pěkně dostala kupu dárečku tak to bylo fajn.
gaba3autor
23. srp 2011
@peta86 peti: teušce také přejeme k narozeninkám 🙂 teda toto letí =-) super, že se malé v bazéně líbilo 🙂
criterska
24. srp 2011
Ahoj holky,
tak hlásím že jsme napůl přestěhovaní, ale zdaleka nemáme vyhráno, ještě do neděle musíme dovyklidit starý byt a tam je všechen ten nejhorší bordel - vůbec se mi do toho nechce..:-p Zrovna se tam s Tadíkem chystáme, jdeme pytlovat a třídit a odpoledne až dorazí z práce Jára budeme vynášet starý krámy a to co se nám hodí zase přenášet sem..
Jinak jak jsem říkala, nejhůř to u nás snáší pes, pořád si nemůže zvyknout a všichni jsme z něj na palici..Tadík už spí ve vlastním pokojíčku.
eelka
24. srp 2011
Ahojky,

@criterska Jíťo tak to je fajn, že už bydlíte 🙂 to vyklízení je pak asi na všem nejhorší,co? Až pak budete zabydlení tak nám sem musíš hodit fotečky ať se můžem pokochat 🙂

Jak vám holky snáší dětičky to vedro?? Naše Anet docela v poho, sme skoro celý den doma a vycházíme až tak kolem 3. Ještě že tu máme celkem snesitelno 😃
Tak pěkný den 🙂
antana123
24. srp 2011
Přeju dobré ránko--))
vím že sem často nechodím jdu vás jen pozdravit
jinak už chodíme přejdem clou místnost ale ješt není v té chůzi moc jistý
@zuzimila krásný fotečky x-) x-) x-)
@criterska teda tt ti skáčou za chvilku to bude 😉
@peta86 jé to u nás už bylo taky mě ted příjde že má pořád nějaký úraz
@peta86 Přejeme vše nej k narozeninám x-)
@criterska super že už bydlíte to stěhování to je mazec
@eelka náš je z toho vedra vyřízený museli jsme ho i ostřihat hrozně se potil
criterska
24. srp 2011
Jo a jinak ještě přejeme také @peta86 vše nejlepší Teušce!!!
@eelka- Eliško, díky, no, jsme rádi, jen kdyby nebyly tyhle hice, mně to strašně moc ubíjí a sotva lezu, do toho to vyklízení a dolaďování tohohle bytu..Fotečky pak někdy pořídím, ale kdy to bude..Já jsem na tyhle věci hrozná 😃
Vedro Táďa snáší docela dobře, ale nevylízáme ven kvůli mně, tak včera se dostal s Járou kolem půl čtvrté a pak se mnou až v půl sedmé cca do půl deváté..

@antana123 - jojo, je to mazec, vy jste se taky nedávno stěhovali, že? A týdny skáčou fofrem, to je fakt, ani si to teď neuvědomuju 🙂

Holky, co myslíte, budu teď prát věcičky na Theušku, máme nově sušičku, když dám věci vysušit, na nějakou vysokou teplotu, tuším že je tam i nějaká spešl funkce na dětské věcičky, musím to ještě žehlit? Myslím ty nejmenší hadříčky..Na ty větší už samo prdím..
peta86
24. srp 2011
@criterska Děkujeme za přání.
co se týká sušička co říká tchýně tak si pořizovala sušku aby nemusela žehlit, takže nežehlí, ale já s tím zkušenost nemám. já nežehlím ani z pračky. 😉
antana123
24. srp 2011
@criterska jo jo jsou to asi 3 měsíce stěhovali jsme se do většího z garsonky do 2+1 ale už ted víme že se budeme do budoucna stěhovat zase potřebovali bychom tak 3+1
gaba3autor
24. srp 2011
@antana123 jééé šikulka 🙂

@criterska jíto: super, tak at se hezky bydlí a bordel rychle zmizne 😃 😉 sušička nežehlit, ale musíš to hned vytáhnout, jak to tam necháš, tak je to prej hrozný a žehlit musíš... a prej sušička hrozně smrskává hadříky, tak bych prvně vyzkoušela na trošce, aby si se všeho neměla vel. 50 😉 😉 😉 ale to jsem jen slyšela....

@eelka eli: děti celkem v pohodě, jako nestěžují si 😃 ale já to teda nesu hůř, při úklidu a vaření ze mě leje, sprchuju, jak divá :-p dnes asi naložím děti a razíme do stržanova se koupat 🙂

hezký den
antana123
24. srp 2011
@gaba3 díky 😉

Začni psát odpověď...

Odešli