• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj Holky,tak vám neseme opět novinky...tak jsme byly opět v pondělí v Brně na odběru plodovky zase mě to v testech nevišlo jako u Domči prej moje tělo neumí vytvářet hormony a proto to vyšlo už na ryzikové hranici ale vzhledem k mému věku je malá pravděpodobnost že by bylo mimí nemocné tak musíme do 5.vydržet než budou výsledky ale aspon jedna dobrá zpráva víme pohlaví...hurá :wink: no a samozřejně mám děsnou radost páč to bude Natálka :grinning: takže se mě to vyplnilo :wink:
V Brně mě nakázali mít týden klid a nic nedělání...takže jsem odvezla mamce Domču ale dnes už přijely a já se jen tak poflakuju nemůžu nic zvedat,uklízet-dnes už jsem aspon vysála :slight_smile: a měla bych být spíše v poloze v leže než v sedě ale to bych vážně nemohla nic :unamused: ale snažím se odpčívat dokud to jde... :wink:

jináč zítra jdeme k panu Dr.tak jsem zvědavá co mě řekne on.Páč podle Lukáše mám být tento týden 19tt a v Brně mě řekli že je to tak 17+2 tak ted si vyberte a já proč furt nemám žádný břicho :frowning2: :angry: :slight_smile:

Holky fotečky máte nadherný... :slight_smile:

24. srp 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte tam nové fotečky... :wink:
24. srp 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kyticka33 radu: tak super :dizzy_face: bude další kamarádka :slight_smile: budeme myslet, at výsledky dopadnou dobře, což určitě dopadnou :slight_smile: zvláštní, že ti to tak vychází vid? :confounded: to asi v triplech že? a jaký to je, bolí to? já bych se hrozně bála, taky kvůli mimískovi :frowning2:

jinak nám už se školka pěkně blíží, tak jsem na vojtíka zvědavá..dnes spí u babičky, jdou ráno na alergo na krev, tak snad to šikulka zase zvládne...popravdě, kdybych kvůli děts.dr. nemusela, tak tam nechodím, stejně nám s prominutím hov*o pomůže a vojta je jako celkem v poho, na vše jen aerius, po kterém blindí, ale i tak ho mám prej preventivně dávat, kdyby se alergie náhodou objevila, což nedávám, já bych to sama taky nejedla, takový svinstvo... a tím to hasne, jen otrava a odběry krve a nekonečné otázky, zda má při běhu potíže s dýcháním a když řeknu, že nemá, tak řekne, ano píšu si ...při běhu stížené dýchání... no chápete to? já si nemůžu pomoct, ale někteří doktoři jsou fakt magoři :angry: jenže, co mám své dr. říct, jako že je ta doktorka blbá?

24. srp 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
@kyticka33 držím palce at je vše ok :wink:
25. srp 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré poledne

@kyticka33 gratulace k holčičce a doufám i k dobrým výsledkům, a nemohly Ti ty testy vyjít špatně, že jste mladší o ten týden? Jinak hezké fotečky
25. srp 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 gratulace a tichá závist (holčička) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 Jéé, moc gratuluju k holčičce a věřím, že vše dobře dopadne :slight_smile: .
@criterska Jíťo, to je fajn, že už bydlíte. My už druhý týden žijeme v bordelu a já s malým pendluju mezi domovem a mamkou, abych měla kde vařit pro malého. Zdeněk je chudák sedřený jak borůvka, od rána do večera na jeden zátah, dneska jsem ho posílala na pivo :grinning: . Je vidět, že je unavený. Na vše je sám, teda omítky dělal zedník a podlahu mu pomohl kamarád z hospody - myslím tím z práce, je to štamgast :wink: . Ale jinak vše sám a já mu s malým těžko pomůžu, když Zdenda spí 30 minut...A stejně bych mohla tak akorát uklíuet. No už se děsím toho, jak to tady budu uklízet! Sice se snažím záchod, koupelnu a obývák udržovat v čistotě kvůli malého, atˇse mi ti neválí v tom bordelu, ale stejně se to nanosí všude. Ach jo :slight_smile:

No a dneska jsem teda koukala, jakého máme otesánka :grinning: . Ve 14.30 jsem ho kojila, v 16.00 řval - hlady - jenže mi to nedošlo, myslela jsem, že jen rozmazlený :grinning: , ale pak jsem mu teda dala kaši, samo že se zpožděním, chladla mi voda, no a 190g kaše bylo málo, takže jsem ho musela dokojit, bo řval!!! A :grinning: pak si brknul a spokojený jako želva se válí na zemi :grinning: :grinning: . Načase zavést jogurt na svačinku :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jen ty takutiny kdyby chtěl více pít, je to boj! Mám kapající i nekapající, vodu moc nechce, ale ovocnou šťávu z odš´tavovače mi vypil na ex 100ml ( ředěnou s vodou ). Rozežránek! Radši bych byla, kdyby byl na té vodě nebo čaji nesladkém...nemáte nějakou fintu, holky? Kojím 4x přes den a jednou v noci, myslíte, že prostě jen nemá žízeň a tedy chuť pít?
25. srp 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak hlásím míry v 1. roce: Teuška má 11,57 kg a 76 cm, byly jsme pochválené, mamka dostala medaily za kojení, dostali jsme očkování a bylo. V pátek jí štípla vosa, byly jak zmatený a chovali se jak muchy normláně sedali na ruce...asi zblblý teplem, ale naštěstí dobrý, octovali jsme pak fenistli a bylo to o.k.už má vidět jen vpich, ale bylo to hrozný. A už máme 3 zub, dokonce dvojka nahoře, ale už se rýsuje i jednička, takže se nám to rozrostlo pěkně.Včera jsme grilovali candáta, ale to byla zima, děs. Tak se zatím mějte hezky a pěknou neděli. :grinning:
28. srp 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,děvčata :grinning:

Dlouho jsem se neukázala,ale měla jsem jiné starosti...některé možná víte...od 13.8. jsme byli se Štěpánkem hospitalizovaní v Brně Bohunicích na popáleninách.Doma mi spadla rychlovarka s horkou vodou,mě to cáklo na nárty a Štěpánek,jak se plazil asi 1,5m ode mě,tak ho ta horká voda podlila.Nejhorší chvíle v mém životě,nikomu to nepřeju zažít.Na ten pláč a pohled v životě nezapomenu.Měl popáleniny 2-3st.na obou stehnech a na hrudníku v pravo.Převáželi nás vrtulníkem z nemocnice ve Městě,Štěpánek měl zavedenou kanylu,dostal oblbováky a léky od bolesti....já řvala a řvala,nebyla jsem schopná ničeho,furt mi taky něco cpali,ale nechtěla jsem,ať jsem při smyslech,kdyby něco.V úterý nás propouštěli a v pátek jsme byli na převaze u nich.Takže Štěpánek je zahojený,jen musíme ta místa promazávat,samozřejmě tam má fleky ještě,ale jizvy by mít neměl.Já má levou nohu na volno a pr.ještě zavázanou,ve stř.jedeme na další převaz,tak už mi to sundají.Hlavní je,že je Štěpánek v pořádku a bude bez následků,moje nohy jsou mi u pr...

Holky,dávejte si pozor,ono to je fakt hned.Já mám hrůzu si teď udělat kafe,jen,aby se nic nestalo.

Včera jsem byli celý den na Šikláku,Jarda tam měl závody,tak jsem jeli s ním.Měli jsem to i s jídlem od páteční večeře do dnešní snídaně,tak to bylo fajn.Nechala jsem se vyfotit s 56 kg hadem,fotila mě sousedka,tak až to budu mít,pochubím se.Ani bych nevěřila,že ho udržím na ramenách,krásný byl,teda krásná :grinning: Karolínka byla na koupališti a na nějakých atrakcích,tak se taky vyřádila.KDyž jsem odjížděli,tak jsme sice zmokli,ale jinak bylo fajn.
28. srp 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kijonkova.k teda :frowning2: co to čtu...to muselo být hrozný!!! hlavně, že jste oba v pořádku!! ted si budu taky dávat většího majzla..ono je to hned vid? :frowning2: já bych se klepala ještě ted, jste šikulky, že jste to zvládli! nás včera málem sestřelilo zase auto, asi nad námi stáli všichni svatí, myslím, že by to byl asi fakt smrták :frowning2: ještě ted mi je z toho špatně, díkybohu za rychlou reakci mirka, jeli jsme z polničky - z vagonu a v zatáčce za horizontem ve vesnici! vylítl favorit s dvou mladýma klukama tak 18let, a jel tak 100km/h min... vlítl na naší stranu a smykem...kdyby to mirek neserval a vjel stranou do pole, tak čelní náraz :frowning2: kreténi mladý!!! jsem musela uklidnit mirka, oni ujeli, mirek to chtěl otočit a nafackovat jim....
a had musel být super, těším se na fotečku :slight_smile: a jaký měl manžel závody?

@peta86 krásný, holky, šikulky :slight_smile:
28. srp 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak máme zase samé novinky...
@kijonkova.k-moc a moc jsem na vás myslela když jsem se to dozvěděla normálně jsem měla husinu po celém těle :unamused: to je opravdu hned člověk ani neví co vše se může stát... :frowning2: hlavní je že jste už o.k. a doma ted už to bude jen lepší...

děkuji že na nás myslíte výsledky budou až v pon.5.září ale když jsme byla ve čt,u dr,tak řekl že to vše vypadá dobře a když jsem mu řekla že v Brně mě řekli že je mimí malý že má tak 17+2 max 18 tt tak si samo tvrdil svou furt se díval na to kolečko a že to vše odpovídá že by to měl být 19 ale do karty pak přepsal na 18 blbec já se zněj jednou pos... :slight_smile: ale jináč o.k. pohlaví mě samo ještě neřekl a já se ho ptát nebudu v Brně jim věřím :wink:

Jináč Domča má od pátku svou novou postel tak od včera v ní spí ale je ted nákaj moc citlivej normálně natahuje jak náká holka :frowning2: a vůbec nemá důvod ale postel se mu líbí včera v noci šel spát v 20,00 a usnul až 21,10 zkoušel to na nás 3x přišel do obýváku :slight_smile: ale vždy v poho odešel ale musela jsem mu pustit kazeták tak ted stahuju pohádky o 106 aby měl večer co poslouchat a taky spí z baterkou :grinning: ale jináč v poho měla jsem z toho hrůzu...a dnes v poledne za 15min.tuhej takže doufám že mu to vydrží...

Taky jsme byly z pátka na sobotu v Přibyslavi na Pyrocaru jako hasiči Nížkov jsme tam měly stánek s občerstvením zvládla jsem to v poho ale ráno tak v těch 6 už na mě padla unava a když jsme přijeli v 8 domu tak jsem šla hned do postele a v 11 už jsem zase fungovala ale jen tak na půl a pak jsem šla spát s Domčou v poledne znova a odpol.jsme tam jeli znova jen tak Domčovi jsem to slíbyla je to děsnej fanda hasičů :grinning: tak byl unešenej ale byla tam děsná kosa tak jsme to prošli a za 2 hodky jsme jeli domů...ale víkend byl super...
28. srp 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 -já nevím ale asi možná jo páč Lukáš to prostě neumí poznat nebo já fakt nevím ale u domči to bylo to samé furt říkal že je malej...hlavní je že v rodině nic takového nemáme tak je opravdu strašně malé pravděpodobnost a já v to věřím že bude vše o.k....
28. srp 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gabi teda to je mazec...do Pol. jezdím hodně často ale tohle jsem tam ještě nezažila..to je Mirek dobrej já nevím co bych udělala... :unamused: , nejvíc mě tam serou ty kolaři motaj se tam jak špína v kíblu normál začnu troubit jezdí si tam jak na cíglu vedle sebe 2 někdy i tři a vubec nemíní uhnout!!! :angry: :angry: :angry: není to tak dlouho borec na kole si v klidu jede psa na vodítku až do půky silnice tak to už jsme tuplem nechápala!!! :angry:
28. srp 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k to je srašné, hlavně, že jste už jakžtakž v pořádku. Já se popálenin u malé strašně bojím - pořád ji odháním z kuchyně
@gaba3 já bych dávala řidičák na zkoušku, ty mladý kluci si myslí jací jsou borci a skutek utek :angry:
@kyticka33 ještě horší jsou lyžaři - ty bych střílela :angry: :angry: :angry:
28. srp 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Kristy teda to je šílenej zážitek,i když se člověk snaží být opatrný,vid. CHudreka Štěpánek a ty tovje spáleniny musíbýt také bolestivé. Ale hlavní je,že Štěpánek nebude mít žádné následky a ty také snad ne. Jen ty na duši. Já měla jako děcko opařenou celou nohu od zvrchu dolů a jizvu teda skoro žádnou nemám,jen na nártu. Té opatrnosti s dětma není nikdy dost. Nemám ráda,když vařím a Kuba se kolem mě ocvrnduje,dosáhne už na kraj prac.desky.Snažím se tam nemít nic na dosah,ale..... Dneska jsme se vrátili z dovolené a tam měli plynový vařič a ještě nižší,z toho jsem byla teda na nervy.Člověk neví,kdy něco z hrnce může vyprsknout.

Jinak jsem vás tady holky nečetla dlouho,tak musím dočíst. Byli sjme v Chorvatsku,dovča super,moře také,počasí nám vyšlo nádherné. Kubovi se koupačka líbila. A cestu taky zvládl v pohodě,až ta obou cestách asi půlhodinový až hodinový řev. Ale na to,že cesta trvala 13hod.,tak super.
:slight_smile:
28. srp 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek to je fajn, že jste si to užili. A malý je šikulka, že tak dlouhou cestu zvládl :wink:
28. srp 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kyticka33 radu: kolaři, přesně jak píšeš! vždy když tam jedu nebo i kolem piláku na té silnici, třeba i 3 vedle sebe a proti tobě auta, tak je nemůžeš ani předjet a jedeš za nima jak trotl, ještě že máme klaksony co? :grinning: nechápu, na co tam mají teda tu cyklistickou cestu, blbci!jinak mirek s vojtou tam jeli na kole a já se zuzkou autem a zpět jsme jeli všichni a naštěstí řídil mirek (vojtas by to na tom malém kolečku zpět už neujel), já taky nevím, jak bych zareagovala a obávám se, že špatně, i když každý máme obranný reflex, ale nevěřím si....

@janaj0 jani: tihle mladíci, machři světa, aniž by si uvědomili, co by se mohlo stát a zabit třeba i malé děti, hrůza a kolik na silnicích umírá nevinných lidí :frowning2: radši to necháme spát, je mi z toho smutno...

@lucifirek super! jsem na vás myslela, jak cesta zpět, šikulky!!! :dizzy_face: a já se těším na fotečky a zážitky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:

jinak my dnes super den, byla jsem s vojtíkem vlakem v novém městě, měl ve vlaku premiéru, moc se nám to líbilo a konečně se měli sami pro sebe, uplně jsem koukala, jakej je prima kluk, doma strašně zlobí a já se přesvědčila, že ot je fakt žárlivost na zuzku...a před chvilkou jsme dorazili z ohínku-opékačky, měli jsme tady před barákem se sousedama “rozloučení s prádninami“

tak dobrou :slight_smile:
28. srp 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Jejda, to jsou věci, to je hrozný, ale jak píšou hoky je to hned.tak brzké uzdravení. :wink:
@gaba3 Děkujeme za pochvaly, no to máš pravdu s těma řidičákama, hází machry a neuvědomují si co se může stát.
@kyticka33 Super, Domča je šikulka, tak jen tak dál. :slight_smile:
@lucifirek Tak to je fajn, že vám vyšlo počasí a užili jste si to, těším se na podrobnosti. Můžem se někdy sejít,jak začne školní rok tak to bude volnějsí. :wink:
28. srp 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 určitě se můžeme domluvit.

@gaba3 písnu ti.Máme celkem volno
29. srp 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@kijonkova.k - Kristinko, jsem ráda, že jste už v pořádku..Pak napiš jak na převaze. Věřím, že to musela být hrůza a šok, ani si to nechci představit..A nejhorší je, že je to hned, přesně jak píšeš. Taky mám z toho strach. Kolikrát i Táďa dělá blbosti okolo stolu, kde máme vařící kafe nebo čaj. Určitě ho budu víc hlídat a malou pak samozřejmě taky.

@gaba3 - Gabčo, no nekecej, to by se jeden z těch spratků po*ral!Oni si to ani neuvědomí a neštěstí by bylo na světě. Ještě, že má Mirek tak rychlé reakce, to já bych nedala ani náhodou, proto bych řidičák ani nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A výlet s Vojtíkem super - já jsem teď na nervy z našeho smrada, je věčně protivnej, uřvanej, fakt na pár facek, jako by vycítil, že jsem teď nervní a ve stresu, tak mě se*e ještě víc..Fakt na palici! Jestli bude pokračovat i po tom, co se malá narodí, tak budu nemilosrdně lískat! Nic jinýho se asi nedá dělat..Jára si všechno nechá líbit, vše mu dovolí, za to bych taky vraždila..:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

@kyticka33 - Radunko, Domča je teda frajer. Táďa má taky z vlastního pokoje radost a dokonce i už usíná sám, což je paráda, v to jsem ani nedoufala..Ale přes den tam teda moc času nestráví..

@lucifirek - Luci, krásné fotky z dovolené, je vidět, že jste se měli fajn.

@zuzimila- Zuzi, jak pokračujete s kuchyní? My tu taky ještě žijeme v bordelu, přetahávali jsme milion pytlů s hadrama a vším možným, takže binec tu máme pořád..Postupně vybaluju a peru, ale mám toho tu ještě hromadu :stuck_out_tongue_closed_eyes: A na pytlech se natahá bordel, takže podlahy špinavý, ale peču na to, břicho mám jak balon a abych pořád vytírala, to bych se na to mohla..Naštěstí nemáme žádného "plazivce"..:grinning: Ve st předáváme byt, ještě mi tam chybí odnést asi dva pytle s bordelem a jeden s botama a spol sem do nového..Fakt by člověk nevěřil co se nahromadí za těch let v bytě bince a zbytečností. Potom tam zametu, možná vytřu (i když má to cenu, když stejně budou rekonstruovat - vše, podlahy, nová okna, jádro, možná i elektrika, to přesně nevím..) a umyju vanu - min. týden jsem tam vyprala Járovy pracovní hadry a vanu pak nevypláchla, takže je pěkně černá :grinning:

Už se těším až bude vše komplet hotové a já si tak na týden dva orazím než vyrazíme do porodnice..:grinning: Mám nový foťák, tak až se s ním naučím, tak udělám nějaké fotky - od pupku přes byt..:grinning:
29. srp 2011 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě si chci postěžovat na plovoučky - tam je všechno TAK STRAŠNĚ VIDĚT!!! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2011 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@criterska tak jsi měla pravdu s tím mojím břichem, už to není tak strašný, ale jak beru utrouš, tak jsem nafouklá jak balon :wink: . Jinak hlavně, že jste už přestěhovaný a Tádík se zklidní, jak se ochladí. Malá je taky jak čert :angry:
29. srp 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 - Jani, tak vidíš..:wink: Doufám, že se Tadík zklidní, občas mě už z toho chytá depka, je teď fakt hroznej..:stuck_out_tongue_closed_eyes: A já se fakt sotva ploužím leckdy, kór v těch hicech mi není moc dobře, a nemám náladu na nějaké scény a ostudy - zato on jo! :angry:
29. srp 2011 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska mě přijde, že cítí ohrožení, Nelinka je teď strašně mazlivá a vyžaduje jen mě a to ji Jenda uspal dopoledne bez problémů a teď řev, řev...
29. srp 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
@gaba3 ,no to jsem ráda že to nevadí jen mě :wink:
Jo a to jsem vám asi taky zapoměla napsat že v tom Brně byl Domča s náma a že jsme jeli taky vlakem...taky byl děsně nedšenej akorát ty tunely se mu moc nezdáli projeli jsme 2 a pak říkal že stačí :grinning: takže když byly ještě 3 tak se mu to moc nezdálo :grinning: :grinning: ale byla to sranda...

@criterska -Jitu,to vím už dávno že to stojí za pdr :unamused: :slight_smile: no vidíš že si zvyknul na spaní sám Domča večer taky ale včera už prej at tu zustanu tak to zkouším u pc a v poho mám seriál ve sluchádkách a už je tuhoš tak doufám že mu to vydrží ale v poledne usínám s ním ale za 15 min.tuhoš ale už spí jen hodku a ne 2-3 :frowning2: :wink: ale co furt lepší než nic... :grinning:
fákt novej foták a co je s tím skoro novým???vždit jsi ho neměla tak dlouho...
29. srp 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Ahoj, Jituš :slight_smile:
No kuchyň...už pomalu finišujeme, ale samo mě čeká úklid, a to bude na dlouho. Okno zprasené, futra pomalovaná, to zase bude! Dneska Zdenda zaspáruje zbytek podlahy, pověsí linku a v 15 hodin máme objednaného pána z plynáren na zapojení nového sporáku :slight_smile: ( na ten se těším nejvíce!!!! Ten, co tu byl, byl asi úplně původní - špinavý až hrůza, jak já nesnáším špínu! Teta není moc na pořádek, takže když jsmese tu po nich stěhovali, braly mě mory :slight_smile: :angry: )
Až to budeme mít, vyfotím a ukážu. Nebude to žádný přepych. Nemůžeme si ted dovolit více než utratit 30.000 ( a když je utratíme, jsme nějakou dobu na nule, než se pošetří ), takže jsme se podřizovali tomu, ale podle toho, jak to tady vypadalo předtím, podle toho to bude úplný luxus :grinning: . Už se těším. Ještě nám bude chybět stůl a sezení..ale jak říkám..peněz moc není :unamused: .
Budu se muset naučit v elektrické troubě. u mojí mamky jsme měli plyn, tady taky, a ted´máme sporák plyn a trouba elektřina. Ze sporáku jsem nadšená - a to je úplně nejobyčejnější, ale je nový!!!!!!! A čistý!!!

Jinak dneska jdeme na 8 měsíční prevenci, tak jse zvědavá, co nám poví pan dr. :wink: Dneska mě ta malá opice kousnul do bradavky, hajzlík, jsem myslela, že se poseru! :grinning: Jsem ho štípla do tváře a ten malý lulin se smál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . No a pak vychovávej :grinning: .

Co se týká ségry - no i já jsem si zažila muka, když byli ty první dny v nemocnici, když jsem neměla žádné zprávy. Hrůza. Naštěstí to vše dobře dopadlo, Štěpánek bude zdravý a ségra asi bude mít jizvy, ale co, na kráse jí to neubere a hlavně, že to není horší.

@gaba3 No Gábi, hovada na cestách, že? Ještě že je tvůj muž tak pohotový! Proto mám strach jezdit autem, nikdy nevíš, který dement jede naproti tobě, neo za tebou nebo vedle tebe! Štěstí, že se nic nestalo. Koukala jsem na fotky, jsou super, máte krásné děti :wink: .
@peta86 Peti, míry v roce krásné! Malá je kusanec :slight_smile:
30. srp 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeněček má v 8 měsících 76 cm a 9 770g :grinning:. Poměr výška váha ideální. Dostala jsem pochvalu za kojení a vzorný jídelníček - prý by pan dr. chtěl takových matek více :wink: a Zdeněček za prospívání a za to, že se pořád krásně usmívá a je kamarádský a dobře naložený. Láska moje, jsem na něj táááák pyšná!
30. srp 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzimila Zdeneček má krásné míry :slight_smile: Je to pořádný chlapák :slight_smile: A ty jsi šikovná maminka. Občas je z toho člověk na nervy. Ale ty děti to vynahradí :slight_smile:
Já taky nevím,jeslti jsem psala,že se Kuba na dovolené pustil a začal sám chodit. Ale doma se mu nějako zas nechce. Lenoch malej. Je užasné sledovat ty jejich pokroky.
31. srp 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO holky a nedočítala jsem,tak nevím,jestli jste měli ten srazík? Musímenějaký brzy naplánovat.
31. srp 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji všem děťulkám z naší diskuse,kdo dnes nastupují do školičky, ať ať se jim ve školičce líbí, ať mají milé paní učitelky, hodné kamarády,a nezlobí je žádné nemoci.

1. zář 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek