• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
my taky přejem všem dětičkám, at se jim ve školce líbí :slight_smile:

@ivis ivet, ty jsi hodná :slight_smile: vám také, ale lucinka už je mazák vid? :slight_smile: :wink: to náš vojta řval jak tur, takovej votrlej frajírek a bučel, jsme museli honem pryč :frowning2: ale já to čekala, on je zlobidlo živé, ael uvnitř je citlivej, tak jsem odpo zvědavá na dojmy .... učitelka je suprová, krásně ho i s dětma přivítala, všechny svolala, aby vojtu přivítaly, jen ten náš troubelínek řval...a já teda taky, musela jsem se honem otočit, protože jsem slzela jak divá, aby to neviděl....

a co ostatní dětulky? jak jste to zvládli?

1. zář 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem po trhání moudráku měla jsem z toho šílenej strach ale nakonec to dopadlo tak že mě to vubec nebolelo a vubec nebolí a normílně už i jím jen se na to bojím kousnout tak koušu na druhé sraně :grinning: byla jsme tam včera a vubec mě to nepřijde že mě něco v puse chybí :wink: ta zubařka je suprová no nákej ten zub už vytrhla a Honza říká ani lopatou bych to přehazovat nechtěl ... :grinning: ale bohužel pujdou prej ven všechny 4 :frowning2: ale řekla jsem jí že na další přijdu po porodu byla jsem šíleně v křeči a nervozní tak aby mimí netrpělo...jináč Domču mám na prázdninách až do neděle mamka ho tam furt chce tak at si ho užívá :wink: a já mam doma pohodu a klídek

My do školky ještě nejdeme na vesnici ty malý děti co tam jdou jen na těch pár dní a na dopoledne tak prej co vím od jedý kámošky tak prej až příští týden a od druhé zas že si myslí že až příští měsíc tak mě to měla dnes vyzjisti a uvidíme ale od prosince tam bude už na celé dopoledne každý den...tak jsem na něj taky děsně zvedavá ale myslím si že až uvidí těch hraček tak se tam vrhne řekne mě čau a bude :grinning: :grinning: no necháme se překvapit :sweat_smile:

jináč u nás nic nového jen děsně bojuju z nádobím :unamused: chtěla jsem myčku na vánoce ale když to tak vydím tak do vánoc tu bude muset být :wink: táta nechce ani slyšet ale já na něj prdím páč kdo každý den stojí u dřezu já nebo on! :slight_smile: :angry:
no nemůžu se dočkat...
no a taky jsme pohly zase z barákem děláme z další straný fasádu a letos budeme mít konečně okapy a hlavně BALKON! :wink: z něj mám děsnou rados páč jsme měly problém sehnat jeden druh cihel na který je to dělaný oni se totiž už nákej ten rok nevyrábí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dopadlo to tak že jeden pán je tu má x let v jedné obecné stodole a tak nám těch pár kusů prodal takže paráda...to se mě tak ulevilo ani nevíte jak...ono když se barák rozestaví před 20 lety a ted se má dodělávat tak je to docela boj Honza říkal že tenkrát to tu měl všechno prodat a postavily by jsme si někde nákej malinkej a novej :unamused: jenže to neudělal a ted tu furt nadává že se na vše může vy... :wink: a já se mu nedivím vše je křivé a dá to děsné práce to srovnat a taky tam padne 2x více materiálu :angry: :unamused: ale co se dá ted už dělat...hlavně že se to pomalinku dodělává... :wink:
1. zář 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@kyticka33 Radu nedá mě to abych nereagovala na téma myčka :slight_smile: Vůbec na Honzu nedej a prosaď si jí. já to tak udělala loni a nemůžu si to vynachválit, sice jsem musela obětovat jednu skříňku, ale stojí to za to. Takže určitě se nenech odradit :slight_smile: A ještě sem se chtěla zeptat. Ještě čistíš na zákázku ty koberce?? víš jak sme se domlouvali na podzim........

Jinak holky Anetka má dneska za sebou výlet vlakem do Brna. Jeli jsme se ségrou na vyšetření znamínek tak sme si jí vzali sebou. Uplně v pohodě, cestou zpátky dokonce usnula, což je co říct. Vyšetření dopadlo dobře a na kontrolu mám jet zase až, za 2 roky. Takže pozitivní zpráva.
Školkáčkům přejeme hodně elánu po celý rok :slight_smile:

1. zář 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem Vás konečně dočetla, docela dlouho jsem tu nebyla. Byli jsme týden u manželových rodičů a pak blázinec doma, Míša půlroční kontrola u doktorky a pak splnit nějaké resty... no však to znáte. Nemůžu uvěřit, co vše se může stát z malé nepozornosti, tak všem přeji, ať je už každý den jen a jen lepší a bez nehod.
1. zář 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak konečně po prázdninách u nás blázinec Jura šel do prváku do Jihlavy na stavebku a Peta už je v 8 to je hrutza jak to letí :slight_smile: Jinak všem přeji at se jim ve školce líbí :slight_smile: Kubík už udelá pár kručku taky sám alůe kolena jsou jistější :grinning:
2. zář 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kdo máte pojišťovnu ministerstvo vnitra POZOR!!! mají akci na 500,- od 10.8.-10.10.na plavání, a nějaký fitnes.... mrknete na webovky abližší info u mě v IP. :wink:
2. zář 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
přidala sám pár foteček z léta tak jukněte :slight_smile:
5. zář 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petule33 šikulka :slight_smile:

@peta86 peti: juknu, díky... :wink:

@eelka eli: hned jsem koukala a krásný fotečky :slight_smile:

jinak u nás takovej divnej klid, nikdo mě nezlobí a nemám komu dát na zadek :grinning: až je mi chvilkama smutno, ale zase mám čas..doma se udržuje relativní pořádek, v klidu se uvaří a upeče buchta a když jde zuzka spát, tak si i odpočnu....
5. zář 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 tak aspon,že je to v klidu a výhodný pro obě strany:slight_smile: Doma klid,Vojta má ve školce změnu. :slight_smile:Mě Kuba usnul před jedenáctou a ještě spí. Uklizeno a navařeno mám od včera,tak se poflakuju:slight_smile: Chtěla jsem jít do města,ale vypadá to na déšt,tak asi nic
5. zář 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 teda kluci už jsou velcí a Kubík šikulka. Náš Kuba teda pořád má strach,na dovči chodil po jejich obýváku docela dost sám a ted doma zas nic. Posera malej :grinning:
5. zář 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky a co srazík? NEuděláme? Někdo mi říkal,že je prý nová kavárna s koutkem na Global elektro.ALe víc nevím.
5. zář 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad bude ještě hezky,že bycom se mohli sejít někde venku.
5. zář 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka Ahoj díky ale neboj já si jí koupím :wink: Honza se s tím už smišuje :grinning: a nakonec to dopadne i tak že nebudu muset oželit ani kousek linky bude ve špajzce :slight_smile: je to divný ale nemusím kuchat linku :wink: moc se na ní těším...jináš ten koberec furt jsem čekala kdy se ozveš ale ted už bohužel tě zklamu nejdřív příští rok páč on je dost těžkej tak nechci riskovat...fotečky pěkný...

no a dnes jsem měla mít na internetu výsledky s toho brna ale furt nic tak jsme tam volala a paní mě řekla že tam ani dnes nebudou že až zítra takže bohužel nic nevím :frowning2:
Domču máme od včera doma tak to zase začalo povinosti,vstekání a plácání na zadek neposlucha furt si čurá do kalkhot :angry: už nevím co s ním to bude ostudy ve školce že nechodí na záchod někdy jde ale někdy vubec :frowning2: od října jde do školky tak snad to natrénujem...a už i pěkně mluví ted jak jsem ho po tach pár dnech neviděla tak jsem čučela...
5. zář 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 Jestli si dobře pamatuju,tak tenkrát v tom Brně jsme tam taky neměli výsledky,kdy měly být. Asi toho mají moc. Když jsem to tam viděla,že tam jsou i večer,tak teda mazec.
5. zář 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek taky jsem o tom slyšela že tam někde je...

A co takhla SRAZIK v pátek ve 14,00????Ale kde???tak třeba tu novou?Ale musíte to někdo zjistit Žďárčky.... :wink:
5. zář 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my máte už 5 zubů, to je rychlost.co 2 dny jeden zub.
Sraz bohužel nestíháme od čtvrtka jsme pryč.
5. zář 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak hlásíme že přišla zpráva z Brna jsme uplně ZDRAVÉ!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kyticka33 Gratuluju, tak už jen samé dobré zprávy a žádné stresy. :grinning:
6. zář 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 ,taky doufám ... :wink:
6. zář 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 Moc gratuluju k dobrým výsledkům :slight_smile:
6. zář 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 gratuluji k výsledkům :dizzy_face:
Na srazík nedorazím, ale jestli se chystáte do Globalu, tak je to tam fajn. Výborná káva, zmrzlina a dají se tan koupit i tousty (italský, sýrový, šunkový) a koutek je taky fajn, jsou tam balonky, skluzavka a domek a stoleček s papíry na kreslení
6. zář 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 gratuluji k výsledkum:slight_smile:))na srazik taky nedorazim tenhle týden nestíhuám:slight_smile:
7. zář 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee holky to je teda škoda a půjdete teda vůbec někdo na srazík? Tak to necháme na jindy,až nás bude víc? Já teda zatím čas mám.:slight_smile:
7. zář 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 gratulujeme k výsledků.A zase aspon nějaká holčička,mezi ty kluky tady. POřád nějak převažují :slight_smile:
7. zář 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek příští týden by to šlo, teda snad mi zas nebude zle
7. zář 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak ještě uvidíme,jak se vyjádřčí ostatní.:slight_smile:
7. zář 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifirek příští týden bych mohla :slight_smile: jen ještě musím vojtíka vyzvednout ve školce, takže my můžeme dorazit po té 15hod...
@kyticka33 radu: super, taky gratulujeme k výsledkům :slight_smile:

@janaj0 chuděro, at nevolnosti brzo přejdou!
7. zář 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příští týden taky můžem, tak co třeba hned v pondělí? :wink:
7. zář 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Mě by to asi také vyhovovalo víc na tu třetí. Někdy malý spí dýl,tak at nemáme kvalt. Tak můžeme jít společně.

A tak to holky necháme na ten příští týden ne? Třeba uterý,nebo středa?Nebo jiný den? Jen se mi nepodařilo najít na ně číslo.Tak se třeba projdeme a zamluvíme tam místo.

Já jdu v pondělí sama i s Kubou k zubaři.Holky kterou jste mi tady některá doporučovali zubařku? Ta moje teda říkala,že mám přijít is malým a že se domluvíme. Ale je to taková od pohledu ranařka,tak nevím,co na ní bude říkat Kuba. A v uterý jdu na prevenci k dr.JEště pak navštívit oční a objednat se na gyndu a budu mít prevence vyřízené pro letošek .-D
7. zář 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 to teda jo,at ti ty nevolnosti přejdou.Moc dobře vím,co to je. Je to protivné. Určitě se ti brzy uleví. :slight_smile:
7. zář 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek