• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@peta86 gratulujeme k zoubků,to je fičák.My to tak teda taky měli. Máme to skokově,dlouho nic a pak víc najednou,ted nám rostou nahoře čtyři,špičáky a stoličky.
7. zář 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukám že srazík asi nedopadne ale snaha byla :wink: no příští týden by to šlo ale my určitě v pondělí ne.
Jináč mě to dnes nedalo a musela jsem zavítat do globálu elektro na myčky :grinning: no a přitom jsem zjistila jak to je s tou děckou kavárnou...holky byla jsem unešená jak píše @janaj0 opravdu pro děti super musela jsem s Domčou ochutnat zmrzku vynikající... normálně jsem si chtěla vzít Domču do elektra ale kdepak zaplul do koutku mezi hračky a asi 10 minut tam byl sám než jsem se v elektru poradila s ženskou o myčkách...já čučela že tam kam zalezl jsem ho našla :grinning: takže pokud bude srazík doporučuju jít tam...venku to stejně stojí za ..... :angry: moc se na srazík těšíme...

A děkuji za gratulace...
7. zář 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. zář 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
my můžeme krom středy kdykoliv. Tak co třeba úterý,když Radka v po nemůže?? :slight_smile:
7. zář 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
TTak v uterý? Jestli se na tom schodnem všichni,tak tam zavolám a zamluvím místa,jen musím vědět,kolik nás teda bude.
8. zář 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to je fajn, taky by jsme s Míšou dorazili na sraz a klidně úterý, to by bylo fajn a souhlasím s tím po 15 hodině. Klidně tam zajdu Lucko, mám to kousek, ať nemusíš letět Ty. Ale potřebuji vědět počty.
8. zář 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 super a gratuluji, je to moc dobře!!!
8. zář 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 ahojky,už jsme se dlouho neviděli. Jak chceš,my se také klidně projdeme,chodíme nakupvoat do Hypru,tak je to taky kousek. Jen se teda musíme shodnout na tom počtu.Termín je teda jasný,uterý kolem třetí.
No už se budu holky těšit. My teda v uterý máme ještě pochůzky po doktorech,tak to bude takové hektické.Ale měli bychom to zvládnout.
8. zář 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už ode dneška začal chodit přechází si tady celou kuchyn v pohode:slight_smile:))
8. zář 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petule33 peti: grutulujeme :slight_smile: :slight_smile: super!

@lucifirek @zita14 my úterý můžeme :slight_smile:

a vlastně máme taky takovou “ novinku “ v sobotu jsem přestala kojit a v noci dáváme hami :slight_smile:
8. zář 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, koukám na albíčka a dlouho se tu neukázala katka (kk) a monča, nevíte o nich? monča má i snad smazané album nebo jestli mi to jen nezobrazuje? :frowning2:
8. zář 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 monča má asi ted jiné starosti
8. zář 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my snad taky v út dorazíme, ráda bych vás po delší době viděla..
Jinak jsem dnes byla na gyndě na ko v 37 tt a na kardiotokografu, vše OK, k porodu se nechystáme (no to je mi novina :grinning:) a malá prý má standartní rozměry (?)..Takže tak..:slight_smile:
8. zář 2011 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska tak v tomto týdnu já už měla malého u sebe :slight_smile: strašný,jak to uteklo. :slight_smile: Tak už se taky brzy dočkáš :slight_smile:
8. zář 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Holky, tak jsem konečně dostala průkazku a snad je všechno v pořádku. Jen si se mnou ddala sestřička při braní krve, chuděra z toho byla špatná. Měla jsem moc zahuštěnou krev, jak ráno moc nepiju, abych nezvracela. Jinak mě čeká 19.9. projasnění šíje a pak snad už bude klid až do porodu
8. zář 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak taťku máme na svatbě v Českých Budějovicích a my se rekreujeme u babičky takže paráda, Teuška tady má bratránky tak si spolu vyhrajou,tak je to fajn, akorát teď ty noci to je mazec, chce spát jen u prsa tak je to náročný, asi zuby.
V úterý bysme taky šly na srazík, tak se těšíme. :grinning:
9. zář 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 gratulujeme k průkazce. :slight_smile:
9. zář 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek díky
@peta86 tak nakonec jel sám? No ono ty svatby s dětmi stojí za prd, pořád někde běhají a ze svatby nemáš nic
9. zář 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 no jel, navíc 2,5 hodina cesta takže se mi nechtělo a ani toho nelituju, Teuška ješte nechodí, takže by tam chtěla lézt a to taky není moc vhodný,navíc kdo ví jak by reagovala an tolik cizích lidí, rostou nám zuby....takže takhkle je nám líp.
9. zář 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Peťo moc gratuluji a těším se, až první krůčky uvidím na vlastní oči :slight_smile:
9. zář 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Tak to je hlavní, že je vše OK, však neboj ono to bude pak šup... šup... :wink:
9. zář 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 gratuluji k průkazce a držím pěsti!
9. zář 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Ahoj Peťo, to máš pravdu, aspoň si to Tom užije a Ty máš klid, teda až na ty noci, lae to se taky musí přežít! Uvidíme se až v úterý, v pondělí jedeme do Brna s Jednou.
9. zář 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak v uterý se těším...takže v 15,00?
9. zář 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak kolik nás bude?
9. zář 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak á bych se taky přidala na srazík:slight_smile:))
10. zář 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petule33 peti něco jsem zaslechla, říkala mi jíta, já totiž nechodím na facebook...ale, že má i smazané všechny fotečky a katka tu dlouho nebyla....

@zita14 tak lucka, ty, jitka (criterska), radka (kytička),jana, peta a petule a já.. a asi ještě eliška myslím psala, že by mohla..jestli jsem na někoho zapomněla, omlouvám se!!!
10. zář 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

@zita14 jj já hlásím že dorazíme taky :slight_smile:
10. zář 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ta nevím jestli dorazíme, protože Nelinka je nějaká špatná, má rýmu a je taková plačtivá, uvidíme. Dám ještě vědět v pondělí
10. zář 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dneska zamluvila místa, řekla jsem 7 mamin s dětma + kočárky. Plus mínus 1-2. Tak řekla, že nějak udělají stoly, což bude fajn. Dala jsem si tam zmrzlinu - výborná!!! Tak snad se nás sejde dost a i Ty Janí, Nelinka bude určitě v pořádku. Těším se a Míša taky :slight_smile:
10. zář 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek