• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Jůůů, holky srazík, škoda, že jsem se zrovna na úterý objednala asi po třech měsících k holičovi, a o půl páté tam asi už nikdo nebudete?
11. zář 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 na 90% dorazíme, už byla dneska dobrá :wink:
11. zář 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,holky.Tak jestli bude hezké počasí,taky bychom dorazili,jen nevím,kde to přesně je.Je to daleko od vlaku?Nemohla byste mě některá třeba někde počkat?A že bychom šly spolu:slight_smile:)))
11. zář 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
super, těšíme se na srazík :slight_smile: Sejde se nás, koukám, dost..
@ivis - Ivet, o půl páté tam asi ještě budeme, ale zase nevím jak dlouho..To je škoda s tou kadeřnicí.
@kijonkova.k - Kristinko, je to kousínek od nádraží, jakoby vedle HyperAlberta (Primy), kdyžtak se můžeme domluvit, že bysme vás s Tadíkem vyzvedli na nádraží - v kolik byste přijeli?Hezky snad bude, aspoň dle předpovědi by mělo být..
12. zář 2011 v 07:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dlouho jsem tady nebyla je toho ted moc jestli pojede janaj0 tak bychom dorazili taky jestli můžeme :wink:
12. zář 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jíťo,tak to je fajn,já měla strach,aby to malá ušla.Musím kouknout v kolik jede vlak,já vím jen,že ve 13,ale určitě pojede i ve 14,tak bychom jeli asi tím.Není to brzo,že?
12. zář 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo,tak jede z Města ve 14,06.takže kolem 14,30 bych byla na nádraží:slight_smile:
12. zář 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
holky chtěla sem se zeptat :slight_smile: Anetka má rýmu, tak se chci zeptat, jestli vám to bude někomu nějak vadit nebo ne...... Kdyžtak bysme vynechali a zúčastnili se příště. Tak mi dejte prosím vědět ať vím :slight_smile:

Děkuju
12. zář 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k je to fakt kousek od nádraží hned pod Kauflandem
KOukám,že učast bude velká. Jen jsem dneska potkala Katku KK28 a říkala,že teda hrací koutek nic moc.Tak uvidíme,vyzkoušíme.
A je pravda,že tu kavárnu pod poštou uplně zavřeli?
12. zář 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k - Kristinko, tak si dáme sraz v těch půl třetí na nádru, jo? Taky tam dojedeme autobusem..Jo a bát se fakt nemusíš, je to kousínek..Zrovna tuhle jsme šli kolem nakoupit.

Snad bude náš smraďoch hodnej, poslední dobou je pěkně protivnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2011 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak zítra dorazíme, moc se těšíme :slight_smile:

@lucifirek luci, tak půjdeme spolu? vyrazila bych po 14:15 nebo ve 14:30, vojtíka jen vyzvednu.... vyhovuje?
12. zář 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, tak ty srazy vám závidím! Víte o tom, že se známe už skoro 3 roky a vllastně jsme se nikdy neviděly? Přesto vás beru jako kamarádky :slight_smile:...

No a proto bych něco měla...možná to bude znít divně, ale stala se mi taková věc dneska, která mě, ani nevím, proč, donutila přemýšlet nad kravinama...( ale já jsem taková husa..:frowning2: ). Mám kolegyni, která má 2 letou holčičku Karolínku. Dlouho jsem ji neviděla, potkáváme se velmi málo. Tu malou jsem viděla všehovšudy 4x za ty dva roky. Ale moje dvě jiné kamarádky jí vídávají častěji a tvrdily mi, že malá není hezká, že je podobná na tatínka ( maminka je krásná ženská ) a že prostě není hezká. No a dneska jsem je potkala v hypernově. Malá je krásná!!! Bílá plet, nazrzlé vlásky na mikádko, modré oči. No krásná holčička. A proto mě zarazilo to, že údajně není hezká..
Když si vzpomanu na to, kolik lidí mi řeklo, jak je Zdenda hezký a pak ho třeba přetřásají za rohem, že hezký není a že jim nelíbí..nesnáším tohle chování, nechovám se tak. Zaráží mě, jak někdo může říct o děcku, že není hezké. Jako je pravda, že ne všechny děti jsou krásné, ale škaredé? To snad ne, nebo né až tak strašně, ne? To snad ani nejde...No a tak se ptám: je můj kluk hezký? Nebo se mi to jen zdá? Jako každá matka mám pocit, že mám nádherné dokonalé dítě, ale co když mi ho taky za rohem drbou? Jak já toto nesnáším!

Za pošetilost se omlouvám, ale tohle mě fakt dostalo...
12. zář 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila nechápu,proč tohle řešíš.Tobě snad může být jedno,co si jiní myslí o Tvém dítěti,pro Tebe bude vždycky nejkrásnější a to je snad důležité,ne?Asi si nepamatuješ,co jsi říkala o tom malém od Karla Přerovského,že?:slight_smile:Taky se Ti nelíbil.....A pro ně je ten nejhezčí.Ty se nudíš,nebo co?Že přemýšlíš nad blbostma?Je snad jedno,jestli Ti holky řeknou,že je krásný a pak Tě drbou na interně....Zdeněček je krásný,tak nevím,co furt řešíš. :angry:
12. zář 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jíťo,dobře,budeme tam.Už se moc těšíme:slight_smile:
12. zář 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Zdeněček je krásné miminko - úplně do reklami. Ale Kristina má pravdu, nezabývej se lidma a sestrama zvlášť- víš přeci, že všichni zdravotníci jsou diagóza sama pro sebe :wink:
12. zář 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Nezapomněla, taky jsem ale neřekla Dáši, že je hezký ( nota bene zrovna u něj mi to potvrdilo více lidí :unamused: ). A co řeším? To, jak upřímné kamarádky mám vlastně.. ..Čekala jsem, že ty se ozveš a budeš mentorovat :grinning: . Tak ale ,doprdele, snad můžu říct, co se mi honí hlavou, ne? A priori mi nejde o to, jestli se jim Zdenda líbí nebo ne, stačí, že se líbí mně a že je zdravý, ale jde mi o to, že prostě o ten postoj, o ten princip. Tak nějak celkově. Jo a nenudím se.

@janaj0 Díky :slight_smile:
12. zář 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jsem tak trochu znechucená tím, kde jsem to a s kým pracovala, jako by toto byla třešinka na dortu za těch X let...100x nic umoří osla, že? :angry: :angry:
12. zář 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Tak se tady neptej,jestli je je hezký!!!To,že máš kolem sebe pokrytce,je věc druhá.Ale všichni je kolem sebe máme a všichni tak trochu jsme,že?!Vyser se na to,stejně s tím nic neuděláš.A že se nad tím vůbec ppozastavuješ po tom,jak se zachovaly....však víš kdo.To tu nechcu moc ventilovat,přečíst si to může kdokoliv.
12. zář 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ta otázka byla s nadsázkou, jakože se ptám sama sebe! No maras je to. Jako že třeba je špatně, že si hlídám jídelníček malého. Pamatuješ, jak se propírala jedna taky, že dává jen kupované a malému neuvaří a jen sedí s ním ve špitále, místo, aby chodila po venku? No, taky špatně. Tak co je dobře? Nebo jen prostě nuda na nočních, tak jaké hodíme téma? :astonished: :astonished:
@kijonkova.k
12. zář 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukám, že pokud vše zítra všem dopadne, bude nás tam dost, něco kolem 10, což je pěkné! Už teď se moc těším.
12. zář 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila prosím Tě, nic neřeš, nemá to cenu. Lidi jsou tací, jací jsou a nikdo je nezmění. Obklopuj se bezva lidma, protože ty ostatní Ti za to nestojí!
12. zář 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 A o to více jsem přišla domů zuřivá, protože jsem tahala kočárek do 5. patra zase pěšky - podělaný výtah :angry: :angry: . A k tomu psa na vodítku, kterému se nechtělo..uáááá. Někdy to na mě sedne, asi to ale taky znáte, holky,ne?
12. zář 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@kijonkova.k - Kristinko, bezva, jsme domluvené, taky už se těšíme..

@zuzimila - Zuzi, že se na ně nevysereš! To víš, takových lidí je spousta, já taky zrovna nejsem na "cizí" děti, ale že bych o nějakém řekla, že je vyloženě ošklivé, to ne..Jsou to kachny, víc se s nima nemá cenu zabývat, mysli si něco o prdeli a je to..Zdeněček je krásný, celá maminka :wink: To buď ráda, že jsi nedělala na fabrice, tam mi to přišlo ještě horší :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@janaj0 - Jani, přebalovák máme z Ikey, jen tady v tom binci nemůžu vyštrachat metr, tak teď nezměřím..Ale je to tento
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/70153805 a vidíš, rozměry tam jsou :grinning: takže dobrý..:wink:
12. zář 2011 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska jů díky, tak se asi vypravíme do Ikei :wink:
12. zář 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jíťo, člověk by si řekl, že mezi lidma s maturitou snad ani nemůžou být blbci, že? :grinning: Bohužel je jich hodně i mezi VŠ ( např. že můžu kojit na záchodě :grinning: :grinning: ). Když já jsem taková kráva blbá, že dlouho nic a pak to na mě sedne, a spouštěč je nějaká kravina, která se mě třeba vůbec ani netýká, jako ten dnešek právě :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A pak mě to žere dost dlouho. A jsem ten typ, co musí ventilovat, neumím to dusit v sobě...Prostě se to zase nakumulovalo za delší dobu :confounded:
12. zář 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska jsem koupila Avent hrníček, dlouho jsem uvažovala, jestli ho koupit nebo ne, odrazovala mě ta cena v hypernově - 299 Kč, ale v lékárně v nemocnici jsem ho viděla za 186.-, tak jsem ho vzala a taky kaši švestkovou, teda, ta Zdendovi jela, po dlouhé době spapal ze 150 ml mléka a pak se ještě napil ode mě z prsa :wink: . A taky jsem včera dělala nektarinkovou přesnídávku pro malého a dneska na svačinku mu ji dala, taky mu jela :grinning: . Mají v hypce nektarinky za 15 Kč / kg, tak jsem dneska ještě koupila 2,5 kg a budu zítra dělat :slight_smile: .
12. zář 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,jak se tu máte?Dlouho jsem zde nebyla,tak jen nějaké novinky co u nás nového,byli jsme na kontrole s ouškama,tak nás čeká kontrola v prosinci a pak asi propíchnutí bubínku,protože má za bubínkama místo vzduchu hlen,jak měl ten rozštěp,tak mu to propíchnou a odsajou,aby dobře slyšel
včera jsme byli v Brně se srdíčkem,tak dobrý,kontrola až po novým roce,takže by měl být klídek
já zítra jedu akorát na diabetologii a odpo s malým na očkování
no a poslední novinka,ještě to enchci zakřiknout,ale včera ráno mi vyšel poz.těhu testík
13. zář 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Jéé, to je krásné s tím testem:slight_smile: Držím palce, Denisko. Je fajn, že srdíčko je v pořádku. No a s ouškama to snad taky bude dobré :slight_smile:
13. zář 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ,JAKO slyší no,ale díky tomu hlenu jako že tlumeně
ty jo,ještě zítra ty blbý kontroly a konečně zase bude klídek
testík mám valbu nafocený
13. zář 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 zatím potichu gratulace
13. zář 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek