• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
vladuska: ted mě napadlo, v pátek jsem byla na nádru a pokukovala po mě pořád jedna mladá maminka s kočárkem, měla červený deštník, tak mi to přišlo podezřelé, jestli to nejsi náhodou ty? :grinning: :slight_smile: :wink: :wink:
16. pro 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Gabi, na nádru jsme přímo nebyly, ale u zdravky jela taková mladá mamča s kočárkem jako by vašem, měla takovou modrou čepičku, spíš mě přišla povědomá podle fotek jako ty, ale asi jsem se spletla, to víš my už známe Žďár na spaměť spíme jedině v kočárku.zatím se mějte pěkně jdu něco uvařit, a pak jedeme spinkat ven, prostě u nás dokud kola jedou tak jsme spokojený, ale běda když se zastavý :grinning:
17. pro 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHOJ HOLKY,
posíláme s vojtíkem kravinku a přejeme kouzelné vánoce :dizzy_face:

http://elfyourself.jibjab.com/view/88MpZVmBzcJ2gn1BVgTE
17. pro 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,supeeeeeeeeer :grinning: :grinning: :grinning:

A jat bylo na prohlídce?
17. pro 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: :slight_smile: jdeme odpo, napíšu večer... ted jdeme honem vařit a papat, pak na poštu, a na půl 4 musíme být u dr..... tak letím, at to všechno stihneme.... zatím papa a hezký den
17. pro 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,děvčata :slight_smile: Tak jak jste se dneska s klukama měli?My s Karolínkou skvěle :slight_smile: Byly jsme na návštěvě u Hanky(hanai) a Mikuláška. :slight_smile: Malá jim prolezla celý byt,chtěla sníst Mikymu oběd...,ale byla hodná.Zato doma,byla protivná,ale nejspíš ji bolelo bříško,protože pak snědla kaši,vyprděla se a pokadila a bylo zase dobře :wink: Teď už spinká.

Dneska jsem se rozhodla,že ji dám v noci napít jen jednou,když se vzbudí poprvé a pak už nedostane mlíčko,ale jen čaj.Ať si zvyká.Už jsem upozornila Járu,že bude asi v noci řev :sweat_smile: Už má dovolenou,bude s náma asi až do 5.1.,tak to můžu zkoušet s tím odstavováním v noci.Tak zítra napíšu,jak se nám to podařilo :slight_smile:
17. pro 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: tak to jste se holky měly :slight_smile: budu myslet, mirek má volno od pondělí 14dní, tak nevím, jestli to taky nezkusím, ale my pijeme snad 10x, takže to bude asi zbytečný pokus :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak u nás u dr. dobré, máme 9,5kg a vše v pořádku, až na jedno, zmínila jsem se dr., jak vojtík při čůrání hodně tlačí a vůbec se mu to nelíbilo, tak musíme na sono ledvin, močových cest a měchýře :frowning2: říkal, že to může být závažné nebo taky vůbec ne, že to může být jeho styl čůrání, dokážete si představit, jak bych si přála, aby to byl ten druhý případ :cry: jsem z toho smutná, na sono půjdeme asi až kdoví kdy, ted jak budou ty svátky a ten dr. je v zr jen středy... zkusím mu zavolat, že bychom za ním zajeli do nmnm, 4 týdny čekat asi nevydržím :pensive: ale je prej hlavní, aby se na případnou vrozenou vadu přišlo zavčas, jde to třeba i operovat...... a taky mě to děsí, že my máme v rodině problémy s ledviny, tak prosím myslete,at je bobíček v pořádku.

jinak jsem asi fakt chronickej hypochondr, nebo já nevím, už mě je zase slabo, bolí mě hlava, klouby.... no děsný :angry:
17. pro 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míra si ještě hrál, tak ještě jeden vánoční country taneček :slight_smile:

http://elfyourself.jibjab.com/view/tap4fGfGa8eGa7PfXZ6H
17. pro 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,tak to mě teda mrzí,že máte takový problém.A to Vojtík musí tlačit od narození?Že už by se to třeba řešilo v porodnici?
Určitě zavolej tomu Dr.,ať nečekáte tak dlouho.To by byly zbytečně nervy :wink: BUdeme držet palečky,ať to nic není :slight_smile:
17. pro 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: no právě už od narození, nikdo si to v porodce nevšiml, já nějak taky ne, až pak doma jsem to pozorovala a myslela jsem,že je to normální, že si třeba kluci u toho zatlačí, no a ted si třeba i zatlačí dost, že poznáš, že čůrá, ale někdy zase vůbec... nevím, doktor má podezření na zůžení trubice či to může být chlopen na trubici, proto to sono...ale proud čůrání máme dobrej, tak to třeba fakt bude jen takovej jeho styl, aspoń v to doufám! i když mě dr. vyděsi, protože se netvářil, že by to byla banalita.... :frowning2: jseš hodná, moc díky! zítra tam zavoláme a uvidíme, je před svátkama, tak třeba po, ale lepší než tady za 4týdny a prej i dýl....
17. pro 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak třeba to fakt bude nějaký jeho styl a čůrá se mu takhle dobře. :slight_smile: Dobře to dopadne a i kdyby se musel nějak léčit,tak lépe teď,než aby měl pak větší problémy.Ale proud máte O.K.,tak snad bude dobře. :wink:
17. pro 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: díky, dokážeš uklidnit, já z toho byla na nervy, když jsem opustila ordinaci, chtělo se mi brečet, jak jde o malého jsem hrozná, to asi ta mateřská láska :slight_smile: jdu hajat, určo zase budeme 10x kojit :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dobrou a zítra papa
17. pro 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ať se dobře vyspíte :slight_smile: Dobrou noc :slight_smile:
17. pro 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky.
My už jsme byli na nákupu a trochu jsme zmokli. Teď Miky usnul.

Gabi, moc vám budu držet palce, aby to nebylo nic vážného s tím čuráním. A nedivím se, že seš z toho špatná - když je něco s malým, nebo i s Vojtou, tak jsem taky vždycky hotová. A to sem zdravotník.

Kristinko, máš exkluzivní cukroví. Vojta ochutnával a mám Ti vyřídit, že MŇAM.
18. pro 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jak se mate koukam ze Jitus na nas prdi...copak ma asi na praci cukrovi nepece doma uklizeno venku hnusne tak co asi dela ze by ji Jara nepustil k pc :wink: .My jsme dnes absolvovaly vylet do ZR velky vanocni nakup...babicka hlidala cele dopoledne maliho.ale on jen spal :grinning: nake zasoby v rosmmanu jidlo v hyposce a cele dopol zabyty.prijely jsme v jednu a ja jsem vyrizena jak kdybych oblitala cely Zdar :wink: ale mame to za sebou a do novaho roku nechci nakupovani ani videt.Vlastne jeste budeme muset nekoupila jsme nic tatkovy k vanocum takze jeste jednou do Zr musime prijet... :unamused: ze by se me chtelo to se rict neda ale nastesti lidi bylo v hyposce pomerne malo tak to slo :grinning: .taky uz mate nakoupene darky a jidlo na vanoce????
18. pro 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Hani,díky,to vždycky potěší :slight_smile: My jsme trošku zmokli včera,jak jsme šli od Vás.Kuba byl až na kůži :slight_smile: A malá hned usla v kočárku :slight_smile:

Kytičko,dárky už jsou nakoupené,ale nákup ještě nee.To zase bude :slight_smile:
18. pro 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
jíta mi dnes psala a moc koníka nestíhá, ale určo na nás brzo jukne :wink:

hani: díky, jsem z toho čím dál horší, dnes, když jsem ho koupala, tak to vypadalo asi 3x, že bude čůrat (trošičku mu pindík stoupne a zatlačí) a pak nic, žádné čůrání a jen pláč, holky, já nevím, možná mi to jen přišlo :cry: nebo si to vsugerovávám a víc to pozoruju, budu ted jak na trní a pokud se to bude opakovat, jedu do s ním do nmnm... jo a objednaní jsme na 6.1., tak lepší jak tady :slight_smile: a co děláš, že jsi zdravotník? sestřička či doktorka? to tady máme už druhou, vid kijo :wink:

no a mě do toho všeho chytá asi zánět do prsa :angry: proto mi bylo včera zase divně, dnes šílená boule na boku pravého prsa, jak uzlina... nevím, bolí to jak čert a kor při kojení...ale přijde mi, že mi vojtík vše vypije a ta zatvrdlina tam je pořád :sweat_smile: nemáte s tím některá zkušenost? no my se snad do těch vánoc zhroutíme nebo co :angry: :angry: :angry:

jo kijo: koukala jsem, že máte úplně ten samej válec na hraní a malé se asi líbí vid? to vojtu moc nebral, tak je vyfouklej ve skříni :unamused:

kytička: to jseš dobrá, to ti malej bez mlíčka vydržel nebo jsi odstříkla? to u vojtíka by mi to neprošlo takhle zezačátku....jinak dárky taky máme a vánoční nákup, podle toho jak to myslíš, my jsme žravci nenažraní, my veškeré prachy prožerem :sweat_smile: nějaký velký rozdíly na vánoce neděláme, jen nějaká ta majonéza a zelenina na salát, jo a asi i vánočku, nechce se mi péct :wink: a to už jsem radši dnes krom té vánočky koupila :slight_smile:
18. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,to teď budeš asi fakt více sledovat toho vojtíka,to je normální,máš strach.Ale nedělej si zbytečně nervy,je to k ničemu.Zkus na to nemyslet,však uvidíš.A ten zánět..zkus to rozmasírovat pod teplou sprchou.Já to tak vždycky dělala,když mi tam něco zatvrdlo a pomohlo to. :slight_smile:

Hanka je taky sestřička,takže jsme tu 2.A co děláte vy ostatní?

Já dneska upekla bábovku-ořechovou,tak si jdu zrovna dát.Uvařila jsem si bezkofeinové kafe a jdu na to.

A dnešní noc?Kolem půlnoci jsem dala malé napít,pak se vzbudila kolem 3 a to už dostala čaj,vztekala se a asi po 40min usla.Myslela jsem,že to bude horší.Tak dneska to udělám tak samo a uvidíme :slight_smile:
18. pro 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: teda šikulka :slight_smile: u nás by to horší bylo, podle zkušenosti řveme i přes hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a sprchua rozmas. jsem zkoušela, taky mi to pomáhalo i v porodce, ted trochu a ted zas hrůza :angry: tak jsem tvarohová :grinning: uvidíme....
a já dělala v zahraniční firmě na nákupu a školu mám něco jako jíta, něco jako obchodka....

nech si chutnat :slight_smile: já čučím na růžovku a cpu se graham.tyčkama :wink: mirek kope z chlapama do balonu, klasickej čtvrteční večer.
18. pro 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,dneska jsme byli ve ZR a asi jsme šli kolem té kavárny.Je to u pěší zóny?
18. pro 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo, když jdeš od náměstí po pěšce, tak u pošty do prava, pár metrů a jsi tam... :slight_smile:jen jsem nebyla vevnitř, snad to tam bude příjemné!
18. pro 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO,my jsme se tam i chtěli podívat,ale už bylo pozdě,malá nejedla,tak jsme spěchali domů :wink: Byli jsme v HI-TECU,taťka mi koupil bundu pod stromeček,mají tam slušné slevy a ještě mikinu,ale tu jsem mu řekla,ať mi nechá do února na narozky :slight_smile: Ale vypadá to tam moc hezky,určitě je tam hodně místa. :slight_smile:
18. pro 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už jdu do hajan :astonished: Jsem zvědavá,jak nám to půjde dneska s tím odstavováním :slight_smile: Tak dobrou noc :slight_smile:
18. pro 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: tak budu myslet, at vám to hezky v noci jde s co nejmenším řevem :wink: to teda budeš mít vánoce, že bych se tam šla taky mrknout, sportovní hadry já nejradši, podpadky a kostýmek... jsem měla naposledy snad v práci, ted s kočárem samé kecky, není nad pohodlí že? :wink:
já mám za sebou druhou várku tvarohu a řekla bych, že lepší, no uvidíme ráno..tak dobrou...
18. pro 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky.
Nás předvánoční nákupy jídla teprv čekají. To bude hrůza, všude davy lidí.

Gabi, jo jsem sestra jako Kristinka.
Na to prso kromě tvarohu a sprchy může pomoct i tvz. bradičková metoda. :slight_smile: To jako že kojíš tak, aby bradička směřovala k té zatvrdlině. Mně to pomáhalo. I když teda - je to trochu akrobacie. :slight_smile:

Kristi, jak šlo odstavování?

Ta kavárna ve Žďáře, to je ta samá, co tam byla předtím a pak nějakou dobu nebyla, tak teď tam zase je? (Hezká věta) :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,holky :slight_smile:
Tak dnešní noc úplně suprová,Karolínka se vzbudila kolem půlnoci,dala jsem ji napít mlíčka,pak se vzbudila o půl 4,dostala čaj,dala jsem jí dudlíka,panenku do ruky a šla si lehnout.Čekala jsem,že bude řev a ono nic.3x si vzdychla a usnula :slight_smile: Spinkala do 6,30.Tak snad to tak už bude.Po Vánocích zkusím odbourat i to první kojo :slight_smile:
19. pro 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A málem bych zapoměla,Karolínka dneska přelezla po 4 celou kuchyň.Tak jsem ráda.Ale pak už se zase plazila.Teď jsem ji dala spát,tak uvidíme,jestli se chytne.Jára jel zase do Zr,tak já se vrhnu na koupelnu,jdu uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
teda kijo: šikulka, jak s lezením, tak se spinkáním :slight_smile:
hanai: díky, taky jsem zkoušela, někdy je to sranda, jak píšeš... jenže vojtík to moc dlouho nevydržel a vysál jen trošku..... začal se vztekat a chtěla klasickou polohu :unamused: ale musím říct, že tvaroh zabírá, ještě ted si ho dám (přes den se to nedá) a myslím, že jsem z toho venku, tuk tuk tuk :slight_smile:

jinak vojtas je silák, dnes se přitáhl za jídelní stůl a normálně nohy ve vzduchu, jsme s mirkem čučeli s hubama otevřenýma a s krabicí už dokonce lítáme, se těším na to chodítko, jak mu to ve středu půjde :dizzy_face: jinak ze spacího hladiska jsme tady největší nemehla, budíme se po dvou hodinách a kolikrát položím a řev, tak nechám zase ududat a pak spíme, děsný, když ho nechám jako ty kijo, tak řve jak tur hrozně dlouho a pak se zase za půl hodky vzbudí :angry: je pravda, že ted hrozně v noci po těch dvou hodkách pije, úplně hltá, nechápu, pití přes den dostává dost, vynechávám ted jen jedno kojení - obědový a to vypije spoustu vodičky i mezi kojením mu dávám cucnout, když lítá... dřív v noci jen dudal a ted fakt lohní a já ráno vstávám vycucaná a zničená, musím se hned napít, jak mám nižší tlak, tak to se mnou cloumá :angry:

tak já jdu na tvaroh, v tv prd, v 10 bude buzení, tak zelehnu s ním,ještě ted bečí v postýlce, zase se nám to usínání zhoršilo :angry: :unamused:
19. pro 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak koukam ze ty nase deticky jsou vsechny stejny...
Gabi-vidis to tobe se malej budi po 2 hodkach a nemusi a my musime krmit po 2h.ale ani jeden se nevzbudime :slight_smile: takze se nam stava ze se vzbudime po 4 hod.ale co tak to dozeneme k ranu a pres den. :wink:
Taky ho nechavam ududlat a nechavam ho pres den lezet na postely v pokojicku takova univerzalni na valeni u pc :grinning: a spime nez ho zase musim vzbudit vubec se me to nelibi kdyz tak krasne spinka jenze kuli te zloutence ho musim krmit po 2h.aby zacal pribirat a aby se mu to nevratilo ale je to hruza sama taky trpim v noci po 2 h.je to strasne kratka doba ale jak rikas Domca taky hrozne hlta vzdicky mu to tece vsude kolem a pak jsme oba silene zalepany :grinning:
Ale hlavne ze mu chutna... :grinning:
19. pro 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,holky!Jak se máte a co děláte?

My jsme dneska zvali tchýni s přítelem na oběd,před chvíli odešli.Teď jsme uložili malou,tak snad zabere.Taky jsem nějaká unavená a to jsme spali do 8 :slight_smile: Tak přemýšlím,že se taky natáhnu :wink:
20. pro 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek