• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@janaj0 děkuji
13. zář 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Denisko taky gratuluji k testu :slight_smile: S ouškama je to potíž, včera jsme byli taky v Brně, ale s 18ti letým a od malička má problémy s uchem, má zarostlou dírku a řekli nám, že se s tím bohužel nedá nic dělat. Je to složitější, než jsme si myslela ach jo. No ale v životě jsou důležitější věci, hlavně, že je jinak v pořádku.
A u Vás to bude jistě vše OK!!!
13. zář 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 děkuju,ježda to je mi takylíto,je to děs,když děti trpí,i když to je už dospělý chlap,ale i tak
13. zář 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, těším se na dnešní sraz. Jen jsem zvědavá, jak to budu zvládat, Michálek ještě nespí, to určitě zabere, až budu chtít vycházet a nebo se nebude chtít probrat.... To jsou teda děti, člověk u nich nikdy neví :grinning:
13. zář 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak bych řekla že srazík včera byl moc fajn, už se těším, až to zase zopakujeme :slight_smile:
Táďovi se tam moc líbilo, hlavně rvačky s Vojtíkem :grinning:

@d.h.86 - taky gratulujeme k pozitivnímu testíku, to nám přibude miminek :wink:

Jste mě včera potěšily, holky, s tím mým pupkem, že se vám zdá, že klesl..Já už bych taaaaak rodila :slight_smile:
14. zář 2011 v 07:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
@criterska včerejší srazík se opravdu povedl :dizzy_face:
14. zář 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 - Anet, to jo..Hlavně Ty jsi to měla super, když jsi měla i hlídání s sebou :slight_smile:
14. zář 2011 v 07:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. zář 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahooj holky, tak srazík byl moc fajn, ráda jsem vás po delší době viděla, tak už se těším na příště. noc u nás stála za ... malá od 1-3 řvala asi jí rostou stoličky nebo nevím, chuděra tak brečela.takže nic moc a je taková protivka, předtím jsme měli celkem klídek tak teď si to asi vybereme. :grinning: mějte se fajn.
14. zář 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky si myslím, že sraz byl fajn. Doufám, že nevadí, že jsem fotila. Já mám ráda fotodokumentaci skoro všude, tak přidávám fotky, jen škoda, že jsem nezachytla všechny!
14. zář 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zita14 pěkné fotečky :wink:
14. zář 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 Super šikulka. :grinning:
14. zář 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zita14 šikovná :slight_smile: já měla taky foták a klasicky jsem na něj zapomněla :sweat_smile:

@criterska no jíto, naše borce komentovat... radši ne vid? :grinning: bříško ti fakt za ten týden pěkně kleslo, až jsem koukala, za tak krátkou dobu, ještě ve vysočině si ho měla úplně nahoře a ted skok, jde vidět, že se to blížíí a já se těším na mimí :slight_smile: :slight_smile:

jinak holky, bylo to moc fajn, jsem pro, aby se dělaly srazíky častěji :slight_smile:

tak a já jdu umývat skla na balkoně, máme to zasklený a pěkně naho*no se to umývá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, fotky ze srazu jsou fajn, ty srazy vám závidím, ono to vypadá, že vás budu znát jen přes net a Jíťu přes sms :grinning:
Co je u vás nového? U nás nic. Zdeněček je zdravý, ťuk ťuk ťuk, hezky papá, spinká, moje zlatíčko :slight_smile: Zavedla jsem přílohy, tak mu chutnal kuskus, jáhly i pohanka :slight_smile: Pohanku mám ráda i já. Včera jsem byla v Hypernově a měla štěstí. Koupila jsem kaše Hipp - mléčné 6+ a 8+ 500g za 50 Kč / kus :slight_smile: Expirace 7/ 12. Ani to nebylo mezi dětským zbožím, ale u medů a tak v BIO sekci. I ty kaše jsou bio. Tak jsem měla radost z výhodného nákupu, ještě aby malému chutnaly :slight_smile:
18. zář 2011 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,koukala jsem na vaše fotečky ze srazíku,super
18. zář 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 všechno nej,nej,nej k svátku :slight_smile:
19. zář 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 taky se připojuji:slight_smile:vše nej nej at ti Míša děla samou radost :slight_smile: :slight_smile:
19. zář 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 ke svátku přeju vše nej :slight_smile:
19. zář 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 taky přeju všechno nejlepší k svátku :slight_smile:
19. zář 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 vše nej k svátku
19. zář 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 všechno nej nej k svátku
19. zář 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zita14 taky se přidáváme s přáníčkem k svátku, Miškovi všechno nejlepší :slight_smile:
19. zář 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zita14 no to jsem kopyto, já myslela, že je michálků, jsem se podívala do kalendáře trošku napřed :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,

krásný fotečky ze srazíku. Škoda, že nám to nevyšlo.

Jinak Luci už týden kašlíkuje a rýmuje, tak léčíme a vyháníme bacily ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tož začala pěkně brzy :angry:

Zítra vyrážíme s mamkou směr Praha, tak už se nemůžu dočkat :wink:
19. zář 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivis tak at je lucinka brzo zdravá !! my jsme taky doma zasoplený :frowning2: ani mi to tak nevadí, když je venku tak hnusně...nemoci a školka no :stuck_out_tongue_closed_eyes: co v praze, dárek k narozeninám vid? :slight_smile: :wink: hlavně, at to splní tvé očekávání :slight_smile:
20. zář 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,uz jsem tu dlouho nebyla..Teď jsem měla nějaký běhání s Otikem po doktorech, tak snad nám něco řeknou, na výsledky si máme volat za týden v pátek, byli jsme v gastro poradně, už váží 8800g, to nám bude 15 měsíců :slight_smile: Tak zatím má bezmléčnou dietu, si říkám, zase lepší než bezlepková, i když je to taky mazec, suš. mléko totuž dávaj skoro do všeho :angry:
No nic, jdu něco uvařit, teď jsem ho dala spát,tak ať něco stihnu, chodí spát jednou denně, ale tím,že vstává brzy,tak chodí kolem 10,11 :slight_smile:
20. zář 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 tak to si teda užíváte, ale hlavně aby to Otíkovi pomohlo

Jinak holky chodily jste některá na těhu cvičení? Já minule chodit nemohla, tak bych to chtěla tentokrát zkusit. Tak se chci zeptat na zkušenosti :wink:
20. zář 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek
@petule33
@antana123
@eelka
@janaj0
@kyticka33
@gaba3 holky moc děkuji za gratulaci:slight_smile:
20. zář 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 ahojky,teda to je trápení,vůbec ti to nezávidím.U nás bylo jenom podezření,tenkrát a já kvůli malému držela přísnou dietu a je to teda mazec,když pak musíš všechno číst a zjistíš,že skoro všude je něco,co nemůžeš. Ale hlavně,že mu to pomáhá. Hlavně,at vám ty výsledky dopadnou dobře.
20. zář 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@zita14 - taky přejeme opožděně vše nejlepší!!

Tak jsem dnes byla opět na gyndě a na tokografu, nic nového pod sluncem, na porod stále nevypadáme a mně už to nebaví, každý týden tam takhle zbytečně docházet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě mi brali teda krev na jaterní testy a ty vyšly prý jakžtakž dobře, nemám se prý znepokojovat - prý adekvátně k mému stavu (co si pod tím představit nevím)..

Jinak jsem si po dlouhém rozhodování vybrala záclonu do kuchyně - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33155802 - máte některá zkušenost, holky?

@janaj0 - Jani, na cvíčo jsem chodila u Tadíka - na cvičení na balonech a abych pravdu řekla, tak mě to zase tak nebralo, byla jsem tam asi 12x jestli hodně..Spíš ty řeči okolo..Nevím, prostě mě to nechytlo..Jo, to Zumba to bylo něco jinýho :grinning: Ale zkus to, třeba Tě to chytne..Já tenkrát chodila tak nějak od 16 tt asi..Do suterénu na poliklinice.

@hanulka190 - taky vám nezávidím s tou bezmléčnou dietu, vůbec bych nevěděla co vařit a dávat na jídlo..Taky držíme pěsti ať výsledky dobře dopadnou..
22. zář 2011 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek