• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@criterska Ahojky, děkuji za přání:slight_smile:
22. zář 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@criterska jíto: záclona vypadá krásně :slight_smile: tyhle provázkové nevím, nikdy jsem neměla, ale je moc pěkná :slight_smile:

@hanulka190 držíme pěsti, at výseldky dobře dopadnou! třebo to jen bude přechodné, hodně to tak bývá, třeba v pubertě bude bez potíži :wink: hlavně, že člověk ví, kde je problém vid? ono se s tím naučíte žít, chce to jen čas, uvidíš, i když začátky jsou těžký :wink: já to znám, taky mám alergii na nějaký potraviny/přísady... (až po 20roku jsem zjistila, co mi vadí, žádný doktor nevěděl :-/ )nikde se pomalu nemůžu najíst, jinak začnu otíkat a osypavát a drbat :frowning2: včera jsem si u maminky dala paštičku a ráno oči jak nateklej angorák, hlavně, že na etiketě, hajzlí neměli napsáno, takže nespolíhat na to, co napíší...ale co už máš jako jíst, když nemáš svojí farmu a nevyrábíš sám :angry:

jiank my už ode dneška školkujeme, tak jsem zvědavá, jak dlouho nám zdravíčko vydrží :sweat_smile:
22. zář 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Díky Jíťo, záclona vypadá dobře, zkušenost nemám. To cvíčo zkusím, snad mě tentokrát nechytnou ledviny.
23. zář 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem si záclonku pořídila, nakonec ne přes net ale tu v ZR..Mám z ní radost, vypadá fakt pěkně, jen Járovi se moc nezdála (no jo, chlap :stuck_out_tongue_closed_eyes:)..

Jinak jsme sami doma, nic se mi nechce, natož vařit :grinning: Asi si uděláme dnes jen smaženici nebo houbový guláš, ještě uvidím..Taťku máme v práci a večer jde na chlastačku s kolegama a kolegyněma - no, sliboval jak nikam nepůjde, ale jelikož ho znám, tak mi bylo jasný, že půjde..Radost z toho teda nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: 12 dní před termínem..

Taky jsme měli rýmu, ale naštěstí to už odeznělo..Ven jsme teda chodili, ale jen na chvíli.

@janaj0 - Jani, zkus, třeba Tě bude bavit..:wink: Já si tam nepřišla moc dobře..Koukala jsem na fusáček- krásný :grinning: :wink:
24. zář 2011 v 07:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,jak se máte?my celkem fajn,na kontrolu jdu za 14dní,tak snad bude vše ok,nic mi není,nic mě nebol,jen mi je šoufl :grinning: :grinning:
nevíte,v Zr se prý někdo oběsil,nějakej mladej kluk,to je děs :pensive:
25. zář 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@d.h.86 jéé já až ted koukám,že jsi těhule. Tak držím palečky,at je všechno v pořádku.
26. zář 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jj,no,snad bude vše ok,ted jdu na kontrolu až za 14dní,tak snad bude vše ok
26. zář 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@d.h.86 to je fajn, nevolnosti určitě brzo přejdou :slight_smile: :wink: úplně ti to těhulkování závidím :grinning: :dizzy_face: o žádném klukovi nevím, jen ted 2dny zpět jsme šli po stalingradě a byly tam u jednoho baráku 2 policejní auta a sanita, a sanita stála a pak odjela...jsme si říkali, že je to divné, jestli sebevražda, tak možná to bylo ono....bohužel těch sebevražd je ted strašně moc :frowning2: :pensive:

@lucifirek luci, jak se máte? dlouho ses neukázala, musíme se někdy domluvit, už jsme vás dlouho nepotkali!!doufám, že jste zdravoučký!
26. zář 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska super den, dopo u kámošky na klafaru, odpo se Zitou a Míšou a pak se Zitkou zumba u Džamily a super. :grinning: Akorát Teuška ještě nespí tak asi půjdem za chvíli spolu.byl to docela relax ikdyž se člověk pořádně zapotil. :grinning:
26. zář 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@d.h.86 - taky držíme pěsti, ať je vše OK a určitě i bude..Já jdu na ko zase ve čt a příští čt už máme termín..Uteklo to šíleně rychle..

@peta86 - Peťo, byly jste u Jarušky, jo? Jéé, já bych taky zase vyrazila..To víš, že je to super, ona je fajn a taky jsem tam chodila strašně ráda..Tak snad po šestinedělí aspoň občas..Jestli nebudu moc zmožená..
26. zář 2011 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Ahojky, jo byly a bylo to fajn i s i myslím, že se o tobě bavily, nějaká paní se jí ptala jestli už něco nemáš :grinning: budem chodit v pondělí, ještě nám nabízela neděli že to má začátečníky ale to nezvládám. tak zatím papa.
27. zář 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peta86 peti: já bych si tě dneska vůbec nevšimla, omlouvám se! jsem byla zakecaná, znáš to :wink: však taky @criterska to má za pár, vid jíto? já už se taky těším na mimí :slight_smile: uteklo to jíto vid?

jé holky, my tu džamilu tady v orlovně taky máme, fakt je dobrá? vy chodítě na ten kulturák za ní? uvažovala jsem, že bych zkusila...ted jsem teda začala chodit po a čt na power yogu, tak nevím s hlídáním, to by mě už mirek asi zabil, chodit 3x týdně za sportem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 jé to nevadí. Já jsem taky původně chtěla na orlovnu ale tohle mám blíž a chodíme jen pondělí.-zatím. :grinning: tak pojd s námi a uvidíš.
27. zář 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jak jste si užili svátku?
Chtěla jsem se zeptat jestli máte zkušenost s fusakem emitex combi a co na něj říkáte?díky
28. zář 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 ahoj no my už jsme spolu mluvili já mužu jen a jen doporučit ,á,e a jefakt supr:slight_smile:)))a doufám že nám vydrží jak pišou do tri let:slight_smile:jinak svátek jsme si užili s tatkou taková taw domácí pohoda udelali jsme si ke kávě koláče ty veliký a jkoukali na pohádku a pak šli ven na procházku supr:slight_smile:ti větší kluci jelui do liberce na jested a do zoo :wink:
29. zář 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska máme už 15měsíců tý jo:slight_smile:))
29. zář 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule33 To je mazec jak to letí... :grinning: :frowning2:
29. zář 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 Michálkovi vše nej nej k prvnímu svátku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pusinku :slight_smile:
29. zář 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
@petule33 gratulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@zita14:Michalkovi vše nej :wink:
29. zář 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 s fusakem nemám zkušenosti neporadím
zítra se stěhujem už ted mám nervy první várka tady z Jam do Přibyslavi a druhá nějakých 190km :confounded: :confounded: :confounded:
29. zář 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 tak at se dobře bydlí a kam že se to stěhujete proč 190km?? :frowning2:
29. zář 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule33 stěhujem se do Přibyslavi a nějaké věci máme ještě u rodičů a to je 190km :unamused:
29. zář 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 Michálkovi všechno nejlepší
29. zář 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 teda super fotka :wink:
29. zář 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 máme ho taky - kupovala jsem ho loni a super, nesjíždí a je teplý :wink:
29. zář 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 dík to fotila Nelinka na svatbě :grinning:
29. zář 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 fakt super :wink: a jak se máte s NELINKOU??
29. zář 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 jo jde to , teď se chystáme ven. Teď se naučila pusinkovat "miminko" tak všem vyhrnuje tričko alíbá břicha. Ale je to pořád čertice :wink: . Už máš tady pobaleno?
29. zář 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 to je čertice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: akorát balím a je toho dost :unamused:
29. zář 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, jdu jen na skok, musím žehlit a pak honem pro vojtu...

@zita14 michálko vše nejlepší k svátku :slight_smile:
@peta86 peti, já ho mám už po vojtovi a jsem taky spokojená :wink:

@antana123 at stěhováníčko v klidu proběhne a máte to brzo za sebou! :wink:

@janaj0 jani, krásná fotka :wink:

@petule33 peti: to je hrůůůůza, jak to letí , uteče to a za chvilku nás čeká školka a práce :sweat_smile: a gratulujeme :slight_smile:

tak a já jdu na to hordu...pěkný slun. den..
29. zář 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek