Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
zita14
22. zář 2011
@criterska Ahojky, děkuji za přání🙂
gaba3autor
22. zář 2011
@criterska jíto: záclona vypadá krásně 🙂 tyhle provázkové nevím, nikdy jsem neměla, ale je moc pěkná 🙂

@hanulka190 držíme pěsti, at výseldky dobře dopadnou! třebo to jen bude přechodné, hodně to tak bývá, třeba v pubertě bude bez potíži 😉 hlavně, že člověk ví, kde je problém vid? ono se s tím naučíte žít, chce to jen čas, uvidíš, i když začátky jsou těžký 😉 já to znám, taky mám alergii na nějaký potraviny/přísady... (až po 20roku jsem zjistila, co mi vadí, žádný doktor nevěděl 😕 )nikde se pomalu nemůžu najíst, jinak začnu otíkat a osypavát a drbat 😞 včera jsem si u maminky dala paštičku a ráno oči jak nateklej angorák, hlavně, že na etiketě, hajzlí neměli napsáno, takže nespolíhat na to, co napíší...ale co už máš jako jíst, když nemáš svojí farmu a nevyrábíš sám ]-(

jiank my už ode dneška školkujeme, tak jsem zvědavá, jak dlouho nám zdravíčko vydrží :-N
janaj0
23. zář 2011
@criterska Díky Jíťo, záclona vypadá dobře, zkušenost nemám. To cvíčo zkusím, snad mě tentokrát nechytnou ledviny.
criterska
24. zář 2011
Ahoj holky,
tak jsem si záclonku pořídila, nakonec ne přes net ale tu v ZR..Mám z ní radost, vypadá fakt pěkně, jen Járovi se moc nezdála (no jo, chlap :-p)..

Jinak jsme sami doma, nic se mi nechce, natož vařit 😃 Asi si uděláme dnes jen smaženici nebo houbový guláš, ještě uvidím..Taťku máme v práci a večer jde na chlastačku s kolegama a kolegyněma - no, sliboval jak nikam nepůjde, ale jelikož ho znám, tak mi bylo jasný, že půjde..Radost z toho teda nemám :-p 12 dní před termínem..

Taky jsme měli rýmu, ale naštěstí to už odeznělo..Ven jsme teda chodili, ale jen na chvíli.

@janaj0 - Jani, zkus, třeba Tě bude bavit..😉 Já si tam nepřišla moc dobře..Koukala jsem na fusáček- krásný 😃 😉
d.h.86
25. zář 2011
ahojky,jak se máte?my celkem fajn,na kontrolu jdu za 14dní,tak snad bude vše ok,nic mi není,nic mě nebol,jen mi je šoufl 😃 😃
nevíte,v Zr se prý někdo oběsil,nějakej mladej kluk,to je děs |-|
lucifirek
26. zář 2011
@d.h.86 jéé já až ted koukám,že jsi těhule. Tak držím palečky,at je všechno v pořádku.
d.h.86
26. zář 2011
@lucifirek jj,no,snad bude vše ok,ted jdu na kontrolu až za 14dní,tak snad bude vše ok
gaba3autor
26. zář 2011
@d.h.86 to je fajn, nevolnosti určitě brzo přejdou 🙂 😉 úplně ti to těhulkování závidím 😃 x-) o žádném klukovi nevím, jen ted 2dny zpět jsme šli po stalingradě a byly tam u jednoho baráku 2 policejní auta a sanita, a sanita stála a pak odjela...jsme si říkali, že je to divné, jestli sebevražda, tak možná to bylo ono....bohužel těch sebevražd je ted strašně moc 😞 |-|

@lucifirek luci, jak se máte? dlouho ses neukázala, musíme se někdy domluvit, už jsme vás dlouho nepotkali!!doufám, že jste zdravoučký!
peta86
26. zář 2011
Ahoj holky, tak dneska super den, dopo u kámošky na klafaru, odpo se Zitou a Míšou a pak se Zitkou zumba u Džamily a super. 😃 Akorát Teuška ještě nespí tak asi půjdem za chvíli spolu.byl to docela relax ikdyž se člověk pořádně zapotil. 😃
criterska
26. zář 2011
Ahoj holky,
@d.h.86 - taky držíme pěsti, ať je vše OK a určitě i bude..Já jdu na ko zase ve čt a příští čt už máme termín..Uteklo to šíleně rychle..

@peta86 - Peťo, byly jste u Jarušky, jo? Jéé, já bych taky zase vyrazila..To víš, že je to super, ona je fajn a taky jsem tam chodila strašně ráda..Tak snad po šestinedělí aspoň občas..Jestli nebudu moc zmožená..
peta86
27. zář 2011
@criterska Ahojky, jo byly a bylo to fajn i s i myslím, že se o tobě bavily, nějaká paní se jí ptala jestli už něco nemáš 😃 budem chodit v pondělí, ještě nám nabízela neděli že to má začátečníky ale to nezvládám. tak zatím papa.
gaba3autor
27. zář 2011
@peta86 peti: já bych si tě dneska vůbec nevšimla, omlouvám se! jsem byla zakecaná, znáš to 😉 však taky @criterska to má za pár, vid jíto? já už se taky těším na mimí 🙂 uteklo to jíto vid?

jé holky, my tu džamilu tady v orlovně taky máme, fakt je dobrá? vy chodítě na ten kulturák za ní? uvažovala jsem, že bych zkusila...ted jsem teda začala chodit po a čt na power yogu, tak nevím s hlídáním, to by mě už mirek asi zabil, chodit 3x týdně za sportem :-p
peta86
27. zář 2011
@gaba3 jé to nevadí. Já jsem taky původně chtěla na orlovnu ale tohle mám blíž a chodíme jen pondělí.-zatím. 😃 tak pojd s námi a uvidíš.
peta86
28. zář 2011
Ahoj holky,tak jak jste si užili svátku?
Chtěla jsem se zeptat jestli máte zkušenost s fusakem emitex combi a co na něj říkáte?díky
petule33
29. zář 2011
@peta86 ahoj no my už jsme spolu mluvili já mužu jen a jen doporučit ,á,e a jefakt supr🙂)))a doufám že nám vydrží jak pišou do tri let🙂jinak svátek jsme si užili s tatkou taková taw domácí pohoda udelali jsme si ke kávě koláče ty veliký a jkoukali na pohádku a pak šli ven na procházku supr🙂ti větší kluci jelui do liberce na jested a do zoo 😉
petule33
29. zář 2011
dneska máme už 15měsíců tý jo:-)))
peta86
29. zář 2011
@petule33 To je mazec jak to letí... 😃 😞
petule33
29. zář 2011
@zita14 Michálkovi vše nej nej k prvnímu svátku 🙂 🙂 🙂 pusinku 🙂
antana123
29. zář 2011
Přeju dobré ránko 🙂
@petule33 gratulka x-) x-) x-) x-)
@zita14:Michalkovi vše nej 😉
antana123
29. zář 2011
@peta86 s fusakem nemám zkušenosti neporadím
zítra se stěhujem už ted mám nervy první várka tady z Jam do Přibyslavi a druhá nějakých 190km :-S :-S :-S
petule33
29. zář 2011
@antana123 tak at se dobře bydlí a kam že se to stěhujete proč 190km?? 😞
antana123
29. zář 2011
@petule33 stěhujem se do Přibyslavi a nějaké věci máme ještě u rodičů a to je 190km :-|
janaj0
29. zář 2011
@zita14 Michálkovi všechno nejlepší
antana123
29. zář 2011
@janaj0 teda super fotka 😉
janaj0
29. zář 2011
@peta86 máme ho taky - kupovala jsem ho loni a super, nesjíždí a je teplý 😉
janaj0
29. zář 2011
@antana123 dík to fotila Nelinka na svatbě 😃
antana123
29. zář 2011
@janaj0 fakt super 😉 a jak se máte s NELINKOU??
janaj0
29. zář 2011
@antana123 jo jde to , teď se chystáme ven. Teď se naučila pusinkovat "miminko" tak všem vyhrnuje tričko alíbá břicha. Ale je to pořád čertice 😉 . Už máš tady pobaleno?
antana123
29. zář 2011
@janaj0 to je čertice 😃 😃 😃 😃 😃 akorát balím a je toho dost :-|
gaba3autor
29. zář 2011
ahoj holky, jdu jen na skok, musím žehlit a pak honem pro vojtu...

@zita14 michálko vše nejlepší k svátku 🙂
@peta86 peti, já ho mám už po vojtovi a jsem taky spokojená 😉

@antana123 at stěhováníčko v klidu proběhne a máte to brzo za sebou! 😉

@janaj0 jani, krásná fotka 😉

@petule33 peti: to je hrůůůůza, jak to letí , uteče to a za chvilku nás čeká školka a práce :-N a gratulujeme 🙂

tak a já jdu na to hordu...pěkný slun. den..