• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
29. zář 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem dnes zase byla na ko - no, nicmoc, vlastně nic nového :grinning: Theušce se ven zatím nechce, další ko přesně za týden - to máme i termín..Tak jsem zvědavá co pak, protože už jsem přestala věřit, že do té doby porodíme..Ale konečně jsem se dozvědělá váhový odhad - tak máme asi 3400 g (+-500 g), jsem teda zvědavá jak bude velká, u Tadíka mi pořád tvrdil jak bude malý a nebyl (3910 g). Jinak měl pan dr. velice dobrou náladu - až mě nakazil :grinning: Domů jsem jak lenoch jela autobusem a mazala jsem vařit (mně to tak nebaví, holky) a upekla jsem štrúdl - dnes čekáme návštěvu.

@janaj0 - Jani super fotka, moc Ti to tam sluší, vidíš jaká je Nelinka fotografka..
@zita14 - také přejeme Michálkovi k dnešnímu svátku vše nejelpší!
@antana123 - Anet, ať vám jde stěhování od ruky, mně to jednou stačilo a doufám, že už vícekrát se stěhovat nebudeme :grinning: Fakt jsem toho měla plný zuby - a to jsme se stěhovali podstatně blíž než vy :wink:
@petule33 - Peti, taky gratulujeme Kubíčkovi k patnáctiměsíčninám..
@peta86 - Peto, to je teda sranda - no jo, oni si o mně všichni mysleli, že porodím tak v půlce léta - podle velikosti břicha :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To se na Zumbě budeš určitě potkávat s Raduš a i s mojí skorošvagrovou Mirčou..Já snad naskočím zase někdy po šestinedělí, ale asi mezi začátečníky - už mi toho dost uteklo a oni ti začátečníci v té době už zase takoví začátečníci nebudou :grinning: Jinak fusak - nevím, nemáme, koupila jsem teď Aesthetic - taky "prodlužovací" a myslím, že je to dobrá vychytávka, určitě Tě nezklame..Emitex je dobrá značka.
29. zář 2011 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska díky je to běs :unamused: jinak držím palce at je to brzo a mě se to tvé bříško fakt nezdá velké já měla o dost větší jen mrkni ke mě do alba at se uklidníš sluší ti to :wink:
29. zář 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 To věřím..Když si na to vzpomenu, jímá mě hrůza :grinning: Hlavně už bych se nechtěla nikdy stěhovat v těhotenství - což už teda ale u mě fakt nehrozí..A břicho - díky, no, nevím, dnes na kardiotokografu byla přede mnou maminka a ta ho měla poloviční :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem si přišla zase jako hroch..A každej na mě tak čumí, mi přijde..Už se těším až se těch velrybích rozměrů zbavím a hlavně až Theuška bude venku. Však Šimonek byl taky kus chlapa, tak jsi musela mít větší bříško :wink:
29. zář 2011 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@criterska Tak koukám že jsem teda odvaha, když jsem šla hned do pokročilých, škoda že ty začátečníky nemá v týdnu to bych brala ale v neděli to nehrozí, tak jim to tam budu kazit. :wink:
@antana123 ty jo nás to čeká příští týden, tak se moc netěším.a pak vlastně na jaře znova. :grinning:
29. zář 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@peta86 vy se už stěhujete?
29. zář 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 No příští týden podepisujeme smlouvu a pak v průběhu týdne se stěhujeme.
29. zář 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 jé, to bylo rychlé. A kde jste sehnali byt. Na klafaru v těch novostavbách?
29. zář 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska on teď Lukáš má dobrou náladu snad pokaždé :wink: Jsem zvědavá, kdy porodíš. Za chvíli bude změna počasí a pokedeš k Městu :wink:
29. zář 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Ne kdepak, vyměnili jsem to a jdeme na ul.Dolní, budeme koukat na halu a zimák.Zrovna teď tam dělají nové balkony a schodou okolností tam bydlí i Ivis ve stejné vchodě, jen o 2 patra níž než my. :grinning:
29. zář 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Míša děkuje za gratulaci a posílá pusinku. Taky se těší, až se zase uvidíme:slight_smile:
@antana123
@janaj0
@gaba3 holky moc děkujeme za gratulace k svátku. Míša je smíšek, pořád se směje a já si to užívám. V úterý přijela sestra z Francie, tak u nás přespala a teď je u rodičů, tak za ní asi ještě pojedeme, než nám zase odletí.
30. zář 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný večer.
chtěla jsem vás pozdravit, ale nesnažím se ani dočítat...... jinak FB mám zrušený, ale vložila jsem fotečky z oslav semka...právě před chvilkou, kdo chcete mrkněte....první oslava jak je to venku je z Hrbova od tchánovců a ta druhá oslava je normoš u nás a rodinu z mé strany.... chtěla jsem se zeptata jak těhulkujete holky? @kyticka a @criterska ???Dám semka jen 4 fotečky s dortíkama a více je tady ve fotečkách ...
Jinak moc se omlouvám za odmlku - někdo ví....a někdo ne, ale nechce se mi moc vysvětlovat proč a co... tak se nezlobte......a snad se chytnu, aspon trošku.........:slight_smile: uvidíme....
1. říj 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

@monaberuska1 Mončo vítám tě po delší době :slight_smile: Dortíky měla Nikolka hezounký :slight_smile: A jak holky vyrostly od posledních foteček :slight_smile: Jsou to princezny. A jak válčíte se školkou? Doufám, že příštího srazíku se už taky zúčastníte, holky :slight_smile:

@peta86 Petí gratuluju ke stěhování :slight_smile: To máš dobrý, že v baráku znáš Ivet.... Občas k nim chodíme tak se třeba potkáme :slight_smile:

Jinak já mám za sebou první školní den...... včera. Bude to asi pěkná fuška, tak su zvědavá jak to zvládnu. Mám se na co těšit :slight_smile:
Přeji všem pěknou neděli
2. říj 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eelka eli:šikulka, stejně jsi borec, že ses do studia pustila, máš můj obdiv!!! :slight_smile: :wink:
2. říj 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme pořád 2 v 1, no už aby to bylo..:grinning: Ve čt jdu na gyndu, naposledy, tak doufám, že potom by mě mohl od po poslat do nemocnice, prý se domluvíme..Tak jsem zvědavá..Všechno už mě tlačí a bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@monaberuska1 - Moni, jsi hodná, že se ptáš..Já mám ve čt termín, tak už to není žádná hitparáda, však to sama znáš..Už se těším na malou..Strašně moc to uteklo. Koukala jsem na fotečky a paráda, Nikolku bych ani nepoznala, přijde mi, že strašně moc vyrostla..Slušelo jí to, kočičce. Takže za nás vše nejlepší k prvním narozeninám!!!! Taky bysme vás rádi viděli, ale chápu, že teď nemáš asi na nic náladu..:frowning2:

@eelka - Eli, jakou školu děláš? Taky máš teda můj obdiv!!! :wink:
2. říj 2011 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 moni krásné fotečky Nikolka už strašně vyrostla a moc jí to slušelo. Myslíme na vás a držte se :slight_smile:
3. říj 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 fotečky krásné. Ač nevím jaké problémy jsi měla, tak doufám, že je máš už vyřešené a už si budeš užívat jen rodinky :wink:
@eelka smekám před tebou, já bych na to už neměla
3. říj 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju holky, ale zatím sem se "jenom" přihlásila. Dobrá budu až jestli se dostanu do dalšího semestru....

@criterska Jíťo myslím na tebe, ať už to máš brzy za sebou a malou držet v náručí :slight_smile:
3. říj 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka ahojínky, děkuji moc, jojo holky rostou jako z vody .. :slight_smile: už to jsou pomalu slečny, když bude nějaký srazík, strašně ráda se zůčastním :slight_smile:
a teda smekám též, jsi opravdu šikula, vše takhle zvládat a ještě školu do toho.. držím pěstičky :slight_smile:

@criterska děkujem :slight_smile: teda ale koukám, že ještě nerodíš, tak snad ve čtvrtek to vyjde a nebo i dřív, třeba zrovna teď rodíš, budu ráda když mi dáš vědět :slight_smile:my vás taky strašně rádi uvidíme :slight_smile: ale asi to vyjde až malá vykoukne ven, až se pak budeš cítit na návštěvu tak napiš rádi přijedeme :hearts:

@lucifirek Lucí, moc děkuji :slight_smile:rosteme však víš sama, strašně to letí že?

@janaj0 děkuji jsi hodná...bohužel tohle by se vyřešilo..vrácením času, nezlob se, že píšu v otazníkách, ale těžce se mi o tom píše... a jelikož už je to trochu klidnější nerada bych se zas do toho zamotala, děkuji jsi hodná
3. říj 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 spíš se nezlob na mě, nechtěla jsem vyzvídat nebo aby to tak vyznělo :unamused:
3. říj 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Janičko, to vůbec si nemyslím :slight_smile: neboj
3. říj 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
tak my se dnes chystáme asi naposledy na město, potřebuju pokoupit úplně poslední blbosti..Teď jdeme dopoklidit a vytřít podlahy a koupelnu..Jsem včera svařákovala a dávala si horkou vanu a co myslíte? Nic! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
O víkendu jsme byli na houbách, já uhnaná jak blbec, a malou prostě ven nepostrčím :grinning: Dnes odpo se chystáme s Gabčou na Zahradu Vysočina, to je taky od nás kus, tak třeba se Theuška umoudří..:wink:

@eelka - Eliško, stejně jsi dobrá, já bych na to už neměla..Nechtělo by se mi učit..:stuck_out_tongue_closed_eyes: A díky, že na nás myslíte, jsi hodná, už aby to fakt bylo.

@monaberuska1 - Moni, díky, no, já myslím, že spíš dýl než ve čtvrtek, už jsem se tak nějak smířila s tím přenášením zase..Tipuju to tak, že do pondělí se nebude dít nic a pak mě snad pošle dr. do porodnice a budeme domlouvat vyvolávání. Ještě na sobotu jsem se domluvila s kamarádkou na kino :slight_smile: A budeme moc rádi, když se pak přijedete na nás podívat, však jste u nás ještě nebyli, a teď jsme přestěhovaní, tak přijdete rovnou do nového :grinning:

Holky, včera nám byl kamarád ukázat motorku, tak už vím čím jednou bude náš Tadík :grinning: Přidávám dvě fotečky :slight_smile:
4. říj 2011 v 07:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A ještě holky dotaz - chvílema mě od rána berou křeče do jednoho stehna - je to normální?Auau, to si pamatuju, že jsem měla pak u porodu, když jsem byla na hekárně..Včera jsem měla večer první křeč a dnes od rána se to opakuje častěji..Je to divný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jinak nic - břicho OK..
4. říj 2011 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska tak třeba to dneska bude :slight_smile: JEště ta dlouhá procházka :slight_smile: Teeeda,za chvílibude mimi. Tak hlavně,aby se Teuška umoudřila a nemuseli vyvolávat,to stojí za prdlačku. Ted má rodit jedna známá,možná se v té porodnici potkáte:slight_smile: Vyvolávali potřetí a nic,tak asi půjde dneska na císaře.
4. říj 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek - Luci, myslíš? Když já právě jinak nic necítím, kromě těch křečí ve stehně..Tadík byl po vyvolávačce, tak s tím tak nějak počítám i teď..No, uvidíme..A chudák ta známá - třikrát a nic - to musí být na palici! :frowning2: Snad nedopadneme nakonec podobně..:stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2011 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska tak držím pěsti ať se to rozjede. Ale stejně si myslím, že pojedeš hned jak se ochladí :wink: . Jinak k tomu vyvolávání, sestře u prvního vyvolávali 5x a až naposledy se to povedlo, ale stále čekali jestli se to nezvrtne na císař :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

nakukuji jestli @criterska nerodí, a zatím nic.Njo, ty holčičky se musí v bříšku pořádně naparádit, než- jak by řekla Luci- vyskočí z bříška :wink:

My už 4.týden bojujeme s kašlem a rýmou, takže masakr, do toho nás postihla jednodenní střevní chřipka, takže podzim jak vyšitej :angry:
4. říj 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my nic, kdepak, si přijdu jak slonice, těm taky trvá gravidita podstatně dýl :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Po obědě jsem se na půl hodiny natáhla a přešly mě i ty křeče do stehna..Byli jsme odpo na té Vysočině s Gabčou a dětma, bylo to moc fajn, ale myslím, že ani taková "vycházka" mi nepomohla..Zítra si dám asi tu skleničku tonicu, třeba to zabere, dnes jsem už nestihla koupit..

@ivis - Ivčo, to je pravda, asi se parádí a parádí :grinning: Hlavně, aby to nebyl nakonec chlapeček :grinning: To mě mrzí, že rýmujete a zase střevní chřipajzna, snad budete brzy OK. Ono toho teď řádí :stuck_out_tongue_closed_eyes: - jak říkáš, podzim..
4. říj 2011 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska tak koukám, že pořád nic... no jedno je jisté, ven to jít musí :grinning: Hlavně, aby bylo vše v pohodě. Ty křeče jsou asi normální, mně pomohlo, když jsem si nohy namočila vodou - spíš studenou a byl klid.
4. říj 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak taky jsme měli rýmu, ale vypadá to, že je za námi. Jak tu byla segra z Francie, tak jsem neměla skoro na nic moc času, teď jsem Vás dočetla, což je fajn. Chtěla jsem se zeptat, jaké jste vařili polévky po 7. měsíci? Přiijde mi, že je to pořád na jedno brdo a chtěla bych mu to nějak obměnit - děkuji za rady a nebo za recepty:slight_smile:
4. říj 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek