• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@zita14 - fakt jsou ty křeče normální? No to teda potěš! Doufám, že nepřijdou zase u porodu, to bych se z toho asi posrala! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí od včera už nic..Jako zlatý křeče do lýtek, v těch stehnech je to mnohem, mnohem horší..A s polévkama neporadím, jelikož už si to nepamatuju - zkus se kouknout někde po netu, receptů určitě bude spousta..:slight_smile:

Jinak holky fakt pořád nic, co myslíte, mám fakt zkusit ten tonic?
5. říj 2011 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@zita14 ahojky, koukni na kojeni.net,začínáme s příkrmy,jsou tam super rady,přečetla jsem si celý ten článek a bylo to dost poučné,mají tam pak i recepty rozdělené podle měsíců. :slight_smile: Já hodně dělala brambory s různou zeleninkou a masem.Můžeš udělat mrkvovou polévku,květákovou,brokolicovou. A za chvíli to bude veselší.
http://www.kojeni.net./prikrmy.php
http://www.kojeni.net./recepty/index.php
Koupila jsem si také takové dvě knížky s recepty pro děti,nejdřív jsem si ji půjčila v knihovně a pak koupila.
5. říj 2011 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@eelka Eliško všechno nejlepší k svátku.
5. říj 2011 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska tonic jsem nezkoušela, ale zkus si vyjít v baráku schody, mě to tenkrát porod nastartovalo:slight_smile: + sexík, a to by bylo aby to nedopadlo:slight_smile:)))

@eelka Všecičko nejlepší...
5. říj 2011 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaj0 , @ivis děkuju holky

@zita14 - recepty jsou i na MMB, docela sem čerpala i od tama :slight_smile:
5. říj 2011 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@eelka vše nej,nej,nej ...... :slight_smile:
5. říj 2011 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@eelka - Eliško, taky přejeme vše nejlepší k dnešnímu svátku!

@ivis - Ivčo, sex u nás nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na schody jsem dneska už nějaká líná :grinning: Tonic jsem si dala a prd..:frowning2: Jsem zvědavá co se dozvím zítra u dr..
5. říj 2011 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek , @criterska děkuju :slight_smile:)
5. říj 2011 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek Ahoj Lucko, děkuji za rady, Peťa mi už skoro vše vytiskla, je šikulka:slight_smile:
@eelka vše nejlepší k svátku a díky za tip
@criterska jen aby jsi už dnes večer nejela a nebo zítra ráno... v každém případě držíme pěsti:slight_smile:
5. říj 2011 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@eelka Všechno nejlepší. :grinning:
5. říj 2011 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@eelka taky se přidávám ke přáníčků - všehno nejlepší :slight_smile: a co škola? jak často to máš, jednou týdně, nebo i víkendy? stejně jseš borec! :wink: :wink: :wink:

@criterska jíto: tak vyloženě nic nepomáhá, tak to vypadá, že theuška ještě není připravená, četla jsem, že pokud není mimí připravené, tak se prej maminka může klidně stavět na hlavu a nic :frowning2: zítra moc myslíme, dej vědět, kéž by tě to do víkendu chytlo vid? !!! drž se... včera to bylo supeeeer! co ty fleky? vyprala jsi? my v pohodě :wink:

@lucifirek luci: dnes jsem tě málem nepoznala, moc ti to slušelo :wink: tento týden vůbec nestíháme, tak jsem ani nepsala, omlouváme se a snad brzy se sejdeme, taky už je na čase vid? :sweat_smile:

@ivis chuděrka lucinka, myslíme, at je lépe a brzo se z toho vyhrabete! ono v těch školkách je to furt něco vid? :frowning2: mně stačí, když tam vojdu zavezu nebo vyzvednu, jak to tam rýmuje a kašle v šatničce, hrůůůůza, se divím, že se vojta docela drží, tuk tuk :slight_smile: zkus lucince koupit rakytník - obsahuje betaglukan - na imunitu, dáváme 2x denně (ráno a večer) čajovou lžičku (ale kupovala jsem ten přislazený), jinak je to kyselý jak prase a vojta by to nechtěl... tak vyzkoušej a taky echinacea je prej dobrá, ale to asi víš :wink:
5. říj 2011 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak my pomalu finišujeme. chtěla jsem se zeptat do kdy se kape vigantol?díky.
5. říj 2011 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 nám doktorka řekla že do roka:slight_smile: už nekapem:slight_smile:
6. říj 2011 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@peta86 tak super, za chvilku to máte za sebou? je to fuška vid? a ještě k tomu malá, úplně si pamatuju nás, to bylo něco :grinning: vigantol mi taky dr. říkala do roka, zbylo mi, tak dávám dál, vit. D3 nám (jako populaci, hlavně tady, kde není moc slunka) chybí, já ho doplnuju s mirkem a s vojtíkem denně v tabletách :wink: takže jí s tím neublížíš...
6. říj 2011 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo holky, kdybyste některé ten vigantol už nedávala a zbylo vám, dejte prosím vědět, ráda bych si ho vzala, přecejen do zuzky tabletky nenarvu a vigantol je na předpis...děkuji :slight_smile:
6. říj 2011 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem dnes byla na KO a ani ťuk..Dr. mě teda ani neprohlídl, dělal jen utz jako vždy - nic mi neřekl, takže ani pořádně nevím co a jak..:stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen mi řekl, že mám dojít znovu v úterý, pokud neporodím..A já věřím, že se tam v to úterý ještě dopajdám..Jak já nechci přenášet! To je hrozná otrava..Ach jo..Budu doufat, že se Theuška do té doby umoudří a půjde ven sama..
@gaba3 - Gabčo, jojo, moc rádi jsme vás viděli, kluci si krásně pohráli a Zuzanka jaká je dračice :grinning: :wink: Fleky jsme naštěstí taky vyprali - a to jsme prali až druhý den, páč večer už se mi nechtělo ani namáčet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky jsem to četla o té "připravenosti"..Tak doufám, že se během víkendu "dopřipraví" a půjde..S vigantolem nepomůžu..:frowning2:
6. říj 2011 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska Jíto užívej dokud jste ješte 2v jednom:slight_smile:)))))neboj malá tady bude coby dup:slight_smile:já bych ted kubika nekdy taky na chviličku chtela zpátky do bříška:slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nedá se uhlídat raubíř :grinning: :grinning:
6. říj 2011 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska Jí'to, ale stejně to strašně rychle uteklo, a musím říct, že bych kolikrát i dnes Luci nejraději transportovala zpátky do bříška, tak si užívej klídečku, nohy hore, svařáček, horká vana a jedete :wink:

@peta86 Petí, už se na vás těšíme na Dolní :wink:plánky jsem včera ještě hledala a bohužel, tak já fakt nevím, a to si tak zakládám na tom, že mám ve všem pořádek :frowning2:

@gaba3 Gabčo, díky za tipy s tím rakytníkem a echi. a to se asi kupuje v lékárně viď?Já právě do Luc nerada cpu nějaké léky, takže bere teď lactobacilíky Swiss na to bříško, a pak Preventan Junior na imunitu, a kašel už moc neléčíme, nechce se mi do ní cpát nějaké sračky, takže beru jakékoliv tipy na něco nezávadného-přírodního.

O víkendu už se těším na sportovní nářez na Activu, tedy jestli budu mít hlídání :unamused: Dneska mě čeká zumba, ale je to znát když chodím jen jednou týdně tak za léto 3kg hore :angry:
6. říj 2011 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska poslední noc ve starém bytečku.je to taková nostalgie, ....

@ivis taky se těšíme, už aby jsme tam byli. :grinning: tak to je škoda, že jsi to nenašla, tak snad to nějak vymyslíme bez toho.ale díky za ochotu. Chodíš zumbovat asi k bráchovi viď? jiank jsi hubená jak lunt prosím tě tak nevím kde ty kila schováváš. :wink:

zatím se mějte fajn, přihlásím se hned jak budeme zase připojení k netu.papa
6. říj 2011 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska Jitu myslím na tebe a Theušku, tak to hezky zvládněte. :wink: ani nevím jeslti bude taťka s tebou u porodu? neboj teď se ochladí tak to půjde. :grinning:
6. říj 2011 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@criterska jíto, moc moc myslíme, at je to co nejdříve!!! vydrž, jsi šikulka! :slight_smile:

@ivis ivet: neboj, to nejsou léky, to je přírodní :wink: děti zásadně ničím chemickým necpu, až v krajních mezí, neboj, jsem na to pes :grinning: ted jdeme na očkování, mám nervy v kýblu...u nás převážně alternativa, proto ten rakytník, ještě baštíme všichni sladkovodní řasu chlorela a spirulina, taky výborná věc, koukni na net...jinak kupuje se v lékárnách a ve zdravěnce na nádru jsem koupila ten rakytník ....ten preventan nevím, nikdy jsme ho neměli, takže nemám nastudováno, co obsahuje... lactobacilus dáváme taky, ale trošku jinačí, taky fajn :slight_smile:jo a ted jsme zkusili dát pod polštář kaštánky, znáš to? nasbíráš si letošní (nesmí být z lonska, ne u hřbitova a silnice - to je důležité) a dáš si pod polštář do pytlíčku počet - kolik ti je let + 1 navíc...podle starodávné legendy ti nedovolí, abys byla nemocná - jako vytahují ti nemoci, za rok zase vyměníš, vojtík už je se zuzkou má a nám šiju pytlíčky, přecejen ten počet, chce větší “pytel“ :grinning:
možná tady budu klasicky za blázna, ale mě to nevadí , já už jsem zvyklá “být jiná“ :grinning:
6. říj 2011 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

jsem včera padla už po osmé večer, jelikož jsme vstávali ve 4:15, takže zabiják, bych to snad ani neodrodila jak jsem byla hin..:grinning: Dnes jsme vstávali až po páté, takže dobrý..Už máme uklizeno, jen nám chybí vytřít podlahy a něco uvařit - asi udělám kuře z pytlíku s bramborama. Víc se mi nechce.
Venku to vypadá docela na prd, co? Jsem v noci slyšela jak pršelo..

@petule33 - Peti, díky, já vím, Tadíka bych občas strčila do břicha ještě teď :grinning: :wink: Ale jsem spíš už taková nervózní z toho všeho - docela mě najednou přepadly obavy z porodu a tak..Tak už bych si to přála mít vše za sebou. To je tím, že čtu všelijaké diskuze na netu a pak mám bobky - při Tadíkovi jsem nic nečetla a byla v pohodě..:stuck_out_tongue_closed_eyes:

@ivis - Ivčo, díky, no, svařáček i vanu jsem už zkoušela (málem jsem z ní pak nevylezla) a nic..Tak uvidíme, jestli se Theušce nezachce ven přes víkend..A prosím Tě, ty Tvoje 3 kg bych chtěla vidět, vždycky jsi jak proutek!

@peta86- Peti, taky díky :slight_smile: Taťka by u porodu být měl..No, uvidíme ještě jak to vše bude. U Tadíka byl taky. Kéž by ta změna počasí nějak pomohla..:grinning: A tak dnes už budete v novém? To byl taky fofr, viď? A nějak už jste rekonstruovali? Asi ještě ne, viď? To by byl megafofr :grinning: Pak nám přihoď nějaké foto nového bytu, jsem zvědavá!!! A co Zumba, dobrý? Závidím..

@gaba3 - Gabčo, už aby to bylo..Kdyby něco, tak píšu SMS :slight_smile:
Ty kaštany - to jsem taky někde slyšela, i když ne o počtu dle věku - to by jich tam fakt teda bylo :grinning: - já bych se na nich ale teda nevyspala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A možná jsme divní spíš my, ale nic nebereme..Loni jsem Tadíkovi cosi kupovala, na imunitu, ale nedostala jsem to do něj. Takže vyhozený prachy! :angry:
7. říj 2011 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska Ahojky, v novém ještě ne toaž na jaře, ale už aby to bylo, Teď máme jen přechodné bydliště než si to na tom novým dáme dokupy.fofr mi to ani nepřišel čekala jsem že už od konce září budeme pryyč ale nějjak se to protáhlo, ale nevadí.zumba dobrý chodí nás čím dál víc.ty taky přihod fotečky od vás. :wink:
7. říj 2011 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 - jojo, Mirča povídala, že teď chodí hodně lidí..No, už se těším, až taky vyrazím..Aha, já myslela, že se stěhujete rovnou do toho bytu a vy jdete zatím jinam a tamten budete předělávat? Tak to bude lepší než žít "na staveništi"..Jinak já mám pár fotek našeho bytu na FB, tak se můžeš podívat :slight_smile: Ale fotila jsem nějak bblě, tak je to takový tmavý..Znova se mi ale nechce :grinning:
7. říj 2011 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

@criterska Jíťo hledala sem na FB ty fotky a nějak je nemůžu najít :( Zkus si několikrát za den vyběhnout schody, třeba to pomůže.....

@peta86 Peťo a kde máte ten nový byt? na Klafaru?
7. říj 2011 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@eelka - Eliško, měly by tam být - normálně pod mým profilem pod fotkama.."Nové bydlení"..Schody asi dneska zkusím, páč už mě to štve..:frowning2: Malá nějak víc řádí, ale jinak nic..Sem tam křeč do stehna :grinning: Bych se z toho ......
7. říj 2011 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@peta86 peti: tak jaká byla poslední noc? :slight_smile: spíš pak, jaká bude ta první v novéme :slight_smile: :wink:

@criterska jíto: ted se ochladilo a dost, takže snad si dá prdolka říct :slight_smile: myslíme na vás, kudy chodíme :slight_smile: :wink: kaštany si můžeš dát prej i pod matraci (dětem jsem to šupla teda pod polštář, jako počet 2 a 4 a máme ještě takové malé, je netlačí, u nás to bude horší :grinning: ) :wink: a o tom počtu víme od jedné známé :slight_smile:
7. říj 2011 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska Tak to nás tam asi viděla jak to kazíme co? :grinning: ty jo taky jsem fotečky nenašla. :frowning2:
@eelka Ulice Dolní-koukáme ná halu a zimák
@gaba3 no nic moc, malá se o půlnoci vzbudila a řvala jak tur, tak nevím.pak teda zabrala ale jak zvonil budík tátovi do práce tak byla zase vzhůru, teď rajzuje s babičkou
7. říj 2011 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 Aha, já myslela že tam ste už teď a pak půjdete jinam :slight_smile:
7. říj 2011 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska já jsem taky fotečky nenašla:frowning2:
7. říj 2011 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek