• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Tak je to tam holky..Já blbec jsem tam měla nastavení, že to můžu vidět jedině já :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2011 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska už jsem koukala a fakt peknýýýýýýýýý :slight_smile:
7. říj 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 - Peti, díky :slight_smile: Ale moc se mi to nepovedlo nafotit..
7. říj 2011 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@criterska a co tam jíto máš?
všechny jste přešly na fb koukám že? :frowning2:
7. říj 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem přihodila pár aktuálních foteček :wink:
7. říj 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak už máme zimní botky, jsem ráda, že to máme za sebou. Nelča v těch obchodech vyvádí :wink:
7. říj 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

@gaba3 Gabčo, Super díky moc za rady, kaštánky jsme před 14ti nácti dny sbírali na samotě u lesa, máme je v Losce, tak jsem to hned říkala Zdenkovi, aby je zítra dovezl, a zkusím nastudovat ještě ten zbytek.

@criterska Jíťo byteček nádhernej:slight_smile:

Petí, jojo zumbuju u bráchy, byla jsem včera i dnes. Teď má Active dny otevřených dveří, tak má vše gratis, tak se zítra chystám na jumping a bodystyling. Potřebuji ze sebe dostat ten pracovní stres :frowning2: prožíváme bohužel v práci šikanu a psychický teror od vedoucí, tak to teď stojí zato :angry:

krásný víkend všem
7. říj 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, tak po delší době se hlásíme :slight_smile: Zdenda je trochu nachlazený, v pondělí celý den kýchal, odpoledne se mu spustila rýma, v noci jsem 2x odsávala, že řval tak, až se mu udělaly petechie kolem očí :astonished: :frowning2: , skoro celou noc prospal u mě, ráno přes 38, tak jsem mu dala panadol a hurá k doktorovi, ten mi řekl : Maminko, to je jen viroska :grinning: . No jo, viroska, ale první v životě!!!! Chuděra moje malá, jsem byla vynervovaná, u dr. samo tt neměl, jen 36,7 po tom panadolu :grinning: No a od středy je bez tt, kapu nasivin ( má ucpanou jen jednu dírku ), stříkám vincentku, odsávám dle potřeby, v noci spí celou noc, kojím jen jednou, jako vždycky, je hodný. Ale jsme trochu nachcípaní všichni. Tak snad to přejde brzo :slight_smile:

V sobotu jsme byli s Nuhálovýma, fajně bylo, ale bylo toho málo :frowning2: Z toho jsme na 3 hodiny je opustili, jeliož jsme jeli malého fotit do parku do Karviné, tak se moc těším na fotky, až budou, tak vám ukážu :slight_smile:
8. říj 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska teda máte moc krásný byteček,působí to vzdušně a ten světlý nábytek byla dobrá volba,plus ty barvičky. krása.
Pořád nakukuju,zda není něco nového. :slight_smile:

@petule33 koukala jsem u druhé Peti na fotečky a Kubík je teda nádhernej kluk,frajer:slight_smile:
8. říj 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak po dlouhé době se tu zase ukazujem je to ted u nás děsný :frowning2: :angry: já už nevím co z Domoušem dělat :frowning2: nechce mě poslouchat,jen se vsteká furt jenom bulí a říká né né né ...to je tak akorát na facku já jsem vsteklá jako pes a do toho si zase začal chcat do kalhot já mam 100 chutí zbalit kufry a minimálně na týden někam odjet :frowning2: a nejvíc mě vytočí tím že se přiřítí z venku a první co z něj vypadne je koko a to třeba ani neobědval tak se děsně vsteká že mu nic nedám :angry: kdyby tak existovala injekce proti vsteklině pro malé děti :grinning: Natálka bude pěknej magor páč jen řvu řvu a řvu a je to hov.platný :angry: děs! ke všemu je ještě nachcípanej takže hrůza :angry: pane bože at už je tohle období za náma.... :frowning2: ještě že ted jedu k mamce na 14 dní bude si vsteklounka pěkně hlídat a já si budu jezdit na brigády :slight_smile: segra mě sehnala tak jsem děsně ráda páč penízky jsou potřeba a já si budu moct koupit kočárek a nebudu si muset pujčovat. takže super a pak hned Domča nastupuje do školky takže doufám že tam ho poslouchat naučí!jináč mě odvezou do blázince a nebo malé bude chudák postižená z toho jak jsem ted furt ve stresu :cry:
ted si tu hraje jak andílak a já jsem uplně hotová no není to fakt na facku? :angry:

jináč se vás chci zeptat budeme mu kupovat sedačku znáte někdo tuhle značku ???

Nania Beline Plus SP 9-36kg
no tak jsem to zakřikla už zase né né né a to po něm chci aby nakreslil sluníčko :angry:
8. říj 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 sestra ji má, ne přímo tenhle typ, ale taky 9-36kg. No říkala, že kdyby se rozhodovala znova, tak koupí Babypoit (mají ji pro staršího), že se jí zdá pevnější a prostornější.
8. říj 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kyticka33 koukám, že vám malej taky dává čočku! jestli tě to uklidní, tak v tom nejste sami, u nás je to taky :grinning: :wink: kluci vzteklí a do toho vzdorové období, školka je ale super :grinning:
autosedačku nevím, ale vypadá dobře...my teda tuhle třídu vůbec nekupovali, přišlo mi to zbytečné, přišli mi takové nějaké malé a že by vydrželi až třeba do 10let, to bych neřekla...máme tuhle a max. spokojenost! připásáš už pásama v autě, máme jí šuplou jako isofix, rychlé, no prostě super, až zuzka doroste, koupíme i pro ní v holčičím :grinning:
http://www.mall.cz/autosedacky-15-36kg/romer-kidfix-2011?v=467499008

holky, pěkná kosa co? my už vytáhli rukavice :unamused:
8. říj 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak už jsme přestěhovaný, bylo toho moooc a ještě vyklidit sklep ale to až v průběhu týdne to nejhorší máme za sebou. musíme tady nějak provizorně vyřešit umístění oblečení, nebot tady nejsou skříně, nevíte náhodou jestli se nedají sehnat textilní skříně s policema? viděla jsem akorát s tyčí na ramínka.nemáte někdo tipy kam to vše uskladnit a mít v tom systém? :grinning: díky za rady.zatím se mějte fajn.
8. říj 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je počasí, co? Jak říká Gabča, pěkná kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kéž by aspoň pořád nelilo..Nevím, co budeme dneska s Tadíkem podnikat..Jsme vzhůru od pěti a stojí to za prd už teď. Jinak se nic neděje, malá má prostě asi dost času :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Už to neřeším..Stejně mi začíná trochu zase kašel, Táďovi rýma..No ale co čekat v tomhle počasí.

Jinak všem moc děkuji za pochvalu bytu :slight_smile: Jste hodný, holky..

@janaj0 - Jani a jaký jste nakonec koupili?Jsem Vás s manžou i Nelčou potkala, teď nevím jaký den to bylo, u Conventu, byli jsme s Tadíkem v Albertu, tuším ve čt? Ale nevšimla sis nás a my měli co dělat abysme stíhali autobus, tak jsem se ani nehlásila..Slušelo Ti to.

@zuzimila - tak co, Zuzi, už jste OK? Chápu Tvoje obavy, první nemoc je první nemoc :slight_smile: Taky jsem byla vybobkovaná z toho..Jsem zvědavá na fotečky, to jste si nechávali fotit od někoho nebo jste fotili sami? Jinak na poštu jsem se ještě nedopatlala, promiň, jdeme hned zítra ráno v osm :wink:

@kyticka33 - Radunko, to chce kliiiiiiiiiid! :grinning: :wink: Domča, takovej andílek..:slight_smile: To víš že je to všude, Táďa mi taky občas dává pěkně zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Umí se vztekat úplně šíleně..A s kokem nepovoluj a je to - když nechce, tak ať nejí, ono ho to brzy přejde..Máš dobrý, že máš aspoň takhle to hlídání, to je výhoda, buď ráda a nenadávej! Na brigádě se šetři..A co kočár, už máš vybranej nějakej konkrétní? Se sedačkou neporadím..:slight_smile: Co kombinézu Domčovi, objednala jsi nějakou?

@peta86 - Peti, tak to neporadím, ale beztak se sehnat dají, v dnešní době je možný všechno..A kde vlastně teda teď přechodně budete bydlet? Jinak gratuluji k přestěhování, nikdy bych fakt nevěřila, že to může být takovej masakr..Ještěže jsme šli jen o barák vedle - i když na nás všichni koukají jako na blázny :grinning:

@gaba3 - Gabčo, FB je lepší na ty fotky mi přijde, dávala jsem tam pár z nového bytu, ale Ty jsi ho viděla naživo, to je lepší, ne? :grinning:
9. říj 2011 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jitu, tt už nemá, ale odsáváme, ale ne moc, v noci spí klidně, tak jen přes den, zvedla jsem mu záhlaví postýlky tím klínem, co jsme měli, když byl miminečko ( bože, proč to tak rychle utíká? ). Takže snad v pohodě. Stříkám Vincentku a Nasivin kapu, ale ten už jen do zítra, může se jen 7 dní - píšou v příbalovém letáku :slight_smile:
Jinač novinka: Malý už si sám sedá ze země. Teda udělá to občas, je to zhniloš, ale už se mu to povede. Nejradši si sedne ke knihovně a vytahuje knížky, nejradši má Karla Čapka :grinning: . Má dobrý vkus, to moje dítě, bude čtenář po mě. snad bude ty knížky milovat jako já :slight_smile:

Fotil nás Zdeňkův kamarád, Petr Rzes., mám ho na FB v přátelích. Je to sice amatér - povoláním je zubní laborant, ale dělá to už spoustu let, má výborné vybavení, a uvažuje, že by to dělal taky na kšeft o víkendech. je hodně talentovaný, šikovný moc. Slíbil mi to v dubnu, no nakonec to teda nafotil až ted, ale aspoň že tak :astonished:
9. říj 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Ahoj tak koukáme že docela hodně jsme toho měli stejného, koberec s myškama jsme taky měli akorát modrý, ložnici taky modrou a ten obývák taky stejnej :grinning: fialová a stropy bílé, zelenou jsme měli chodbu náhoda viď? jo moc hezký to máte.zatím jsme přestěhovaní na Bří čapků. :grinning:
9. říj 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jé to jsem si vůbec nevšimla. Já jsem na tohle hrozná. No koupili jsme nakonec superfit pod poštou, jsou to přesně tyhle: http://www.prodeti.com/data/images/31084_0_tn2.jpg
@gaba3 tak nad touhle uvažujeme, ale bez izofixu - ten v autě nemáme. Asi ji budem kupovat na jaře
9. říj 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@criterska aha :grinning: jak jde o fb, tak jsem vždy mimo :grinning: jíto: vy máte to roary auto na ovládání vid? je to dobrý? vojta to chce k vánocům? tak se snažím sehnat..jenže paní, co prodávala na mmb už jako používané, to asi prodala a nové se mi nechce kupovat, jako přijde mi to dost, když to beztak za chvilku rozfláká...ale pořád zvažuji, jestli do nového jít nebo ne...ty máš určo zkušenost, jestli to zato stojí....díky :slight_smile:

@janaj0 botky krásný, my měli tuhle značku 2 zimy za sebou a super, nepromoknout, zrovna ted jsem z lonska jedny prodala a budu paní posílat :slight_smile: letos jsme zkusili levnější nepromokavou variantu, tak jsem zvědavá, jestli budou taky tak dobrý...
9. říj 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukám, kolik je toho zase napsáno..... nestíhám dočítat. Počasí hrůza, nedá se jít pořádně na procházku. Peto86 zítřejší zumba platí viď? - Těším se.
9. říj 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no držím se občas ale stejně na něj vyjíždím neumím mu to říct v klidu když on furt ječí Jitu andílek je už dávno pryč......
Jináč odjíždím dnes a zítra ráno v 8 nástup se moc těším hlavně na ten klid bez Domči :stuck_out_tongue_closed_eyes: fak je ted děsnej ještě to válení v obchodě ale to doufám že ani nebude!!! :wink:

Jitu,kočárek zatím ne pujdem do bazáče a co budou mít to asi koupíme a hlavně až mě přijdou ty peníze po brigádě ted budem objednávat domčovi k narozkám tu autosedačku dort a hasičskej set a tím to hasne nic si nezaslouží zmetek všechny hračky jen ničí tak jsem řekla dost! a k vánocům dostane jen to velký hasičský auto a povlečení at si nezvyká mít pod stromečkem miliony hraček a neváží si toho...a až budou dva tak stejně nebudou peníze na velké dárky takže aspn nebude zklamanej ...kombinézu nemusíme kupovat já nevím jak jsem to na něm na jaře zkoušela ale ona mu je krásně takže další prašule ušetený ale musíme koupit ještě náké zateplené šustáky a zimní boty a to bude taky pálka takže neušetřím nic :angry: ale už kupuju barvy tak aby to mohla nosit i Natálka...

@zita14 jé když nebudu unavená z brigády tak se potkáme moc se těším že zas po týdnu vyrazím na zumbu...jestli teda chodíte k Jarušce?

No nic holky se loučíme na týden odjíždím k mamce takže přístup na net mít nebudu :frowning2: tak se tu mějte a za týden pá...

Jitu a tebe doufám v týdnu navštívím v porodnici :grinning: moc se na Theušku těším...pá :wink:
9. říj 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
holky poradte mi se zimní bundou.Mám už jednu nepromokavou s kalhotami koupenou.Ted jsem si vyhlídla jednu od Pidilidi a mám ji zamluvenou do zítra. http://www.pidilidi.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=14549
Paní mi říkala,že může být na zimu,ale píší,že je podzimní,jarní. No Kuba je docela teplokrevnej,tak fakt nevím.Tahle je jenom vypodložená fleecem. Jestli ji vzít a radši ho podvlíct,nebo mu koupit hodně silnou bundu?
10. říj 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek a viděla jsi ji naživo?Mi přijde jak spíš jak přechodová bunda na teď. Já měla od téhle značky jen body a ponožky. Mně se osvědčili bundy topolino, jsou teple a malé ani ve velkých mrazech nebyla zima
10. říj 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. říj 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO tak jsem to musela všechno pehodnotit.Tu soupravu,co jsem koupila bez zkoušení,jsem dneska zkusila,bundu má nenositelnou,je obrovská,i když velikostně by měla sedět. A kalhoty jso utaké velké. Takže nevím,co s tím,jestli to prodat.Je to uplně nová souprava od TCM,dá se spojit zipem jako kombinéza,nebo nosit samostatně. A budu msuet koupit i kalhoty. Nakonec jsem do toho obchodu ještě zašla a Vybrala jinou od Pidilidi,vyloženě zimní za 700,-http://www.pidilidi.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=14583 barva tady moc neodpovídá,je taková tyrkysová.
10. říj 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak ta zelená je opravdu na jaro podzim.
10. říj 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve Žďáře mají samozřejmě jinak docela prd. :frowning2: :slight_smile: Ještě ty boty. A ty bych chtěla ty goretexové,jak jste tu také řešily-.
10. říj 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 také tam chci jít pod poštu pro boty,jestli už teda není pozdě,protože všude to vyprodají a hotovo. Nové zboží nic. A kolik ty goretexové stály? Tak 1300,-?
10. říj 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek malá má 25 a ty stály 1140,- , ale jeto odstunovaný velikostí a byly tam i za 1600,- ale to mi přišlo už hodně. Pod poštou měli zboží právě minulý týden, ale v ten čtvrtek tam ještě moc lidí nebylo
10. říj 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tahle vypadá teple :wink: a o tom TCM jsem slyšela, že bývá větší, jenže spoléhej se na to, že. Ale určitě ji v pohodě prodáš :wink:
10. říj 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Děkuji za info,tak budu muset tento týden vyrazit. A jinat to TCM je teda hodně větší.Ale měřila jsem ted Kubu a mám max. 80cm a kombineza je 86-92 a teda určitě ji asi neunosíme letos. Snad prodám.
10. říj 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek