• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@lucifirek Ahojky, ak třeba by vám byla příští rok, my máme půjčenou od kámošky od wolfa a je to 68 a malé je krásně, takže fakt zkoušet.jinak nosíme vel.86, a pak si něco objednávej když v tom mají takové rozdíly. :wink:
10. říj 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifirek luci bundička krásná, tamta mi taky přišla slabá, popravdě s pidilidi nemám zkušenost :frowning2: topolino super bundy, taky doporučuji! :slight_smile: tcm je fakt větší - tuhle velikost, co píšeš, vojtík nosil loni, bundu skoro ve 3 letech (je v březnu) a byla mu akorát, jen oteplovačky byly malé, tak jsem kupovala jiné... ted máme nepromokavou bundu značku dare2b a doufám, že bude taky super, jako kdyby jí měli ve vetším, tak bych si jí taky koupila :grinning: superfit jsou kvalitní botky, nepromoknou.. ale drahé jako prase :frowning2: ne že bychom na tom byli špatně a nemohli si to dovolit, spíš z principu, proč platit za stejnou kvalitu o 300-500víc? já už pod poštu nechodím, jen pro bačkůrky /jinde nemají, jak dáváme ortop. vložky/ jako ty ceny u nich jsou čímdál horší a co to tak poslouchám, tak dost reklamace.... :frowning2:
10. říj 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 a jaké ty goretexové jsi kupovala ty? CHci kouknout na pěší zonu do toho kcs a v Deichmanu mají nějakou jejich značku,ale levnější,jen nevím,jestli tomu věřit.
Ta kombinéza mě fakt mrzí,ale co ted s tím.Zas abych ji tady sušila rok. Aspon za to koupím jinou.

@peta86 s těma velikostma fakt na prd. Většinou je to o kousek větší,takže je to super,ale tohle je faaakt hodně.
10. říj 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifirek luci, vojtík měl dvě zimy za sebou podobný tip, jak tady dávala janča (jen jednou modré - ted šedé), jako fakt dobrý, ale stejně výrobce doporučuje impregnovat párkrát za zimu...já ted zkusila ty z deichmanu taky s tou nepromokavou membránou, sousedka je kupuje a prej dobrý, tak jsem na to taky zvědavá.... aspon vyzkoušíme a uvidíme, na první pohled vypadají dobře a kvalitně, impregnaci se stejně nevyhneš....vojtíkovi stály 600 a na zuzku pouze 400... kombinézku určo prodáš, je o ně zájem :slight_smile: záleží na tobě, zda chceš sušit na příští rok :wink: ale tato bundička vypadá suprově! :slight_smile:
10. říj 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak zase po nějaké době se hlásíme, tak jsem se konečně dovolala té doktorce,na výsledky jsem si měla volat za 14 dní, jenže ten týden měla dovolenou,další zase zastupovala někde na obvodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak teda výsledky zatím ok, ještě čekáme na celiakii,ta bude snad v pátek,ale předtím to dvakrát vyšlo negativně, tak snad teď také..Jinak jak se bavíte o kombinézkách,tak pro Kiki mám tuhle http://www.tchibo.cz/Divci-oteplovaci-souprava-p400008108.html a pro Otíka zatím žádnou, nejradši bych taky z tchiba,ale vím že ta 86/92 je větší,ta 74/80 tak ta nevím potřebuju stejně 2, trávíme v zimě hodně času venku,tchibácká nepromokne, teda mě se to ještě nestalo, ale stejně potřebuju nějakou do školky, vozí se tam z kopce po zadku, tak ať ji nemá prodřenou.....Botky pro Kiki mám z Deichmana, měla je i loni a spokojenost :slight_smile:
11. říj 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3
@hanulka190 holky, tak příští rok zkusíme jiné. Já uvažovala i o těch Peddy, ale malá je měla na nožičce jak závaží :unamused:
11. říj 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 tak držím pesti, aby to všechno dobře dopadlo a už jste měli klid
11. říj 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem doma z gyndy, nic se jako tradičně neděje..:stuck_out_tongue_closed_eyes: Od zítřka nastupuju do špitálu, tak moc moc doufám, že ve čt budu mít Theiku už u sebe..Jsem zvědavá jak to bude s taťkou, protože je nachrchlanej a myslím, že nebude moci jít ani k porodu..No, ale zvládneme to samy.
Chtěla jsem se zeptat, vy co už máte druhé děti, jak jste to měly s hlídáním prvního během toho co jste byly holky v porodnici?Může si vzít chlap paragraf nebo jak to je? To řeším brzo, co? :grinning: Vůbec ale nevím..

@gaba3 - Gabčo, jojo, máme ho..Táďu zase tak moc nebere, dostal ho ke třetím narozeninám a že by si s ním hrál nějak často, to ne..On si ho teda vyloženě nepřál, líbil se mně a Járovi..Mně s ním baví jezdit.. :grinning: Máme ho tu z Bambule..Klidně bych ale vzala nějakýho už ježděnýho..Náš je taky pořád jako novej.
11. říj 2011 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Tak přeju hodně štěstí a ať to máte rychle z sebou.Jste šikulky. :wink:
11. říj 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska neboj k porodu ho pustí, jen bude mít roušku, když se budedívat na malou - stejně je stebou pořád, ne? Jinak má nárok na paragraf po dobu, co budeš v porodnici, dřív prý bývalo, že měl i nárok na ošetřování tebe - dálší týden, ale prý to už není. Ale kdo to vypisuje nevím, zeptám se ségry
11. říj 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 - Peti, díky, jsi hodná..Už se těším, ale jsem i pekelně nervózní..
@janaj0- Jani, díky moc, myslíš, že ho pustí? Nevím, nevím..Byl nachlazenej, pak ho to přešlo a včera si vzal navíc noční, před chvílí vstal a chrchlá znovu a pěkně hnusně - mění jim v práci na dílně okna, takže je tam jako by byl venku..Koukala jsem na netu a snad by měl mít prý ten paragraf co budu v nemocnici, aspoň že tak..Až se vrátíme, tak půjde do práce, to zvládneme v pohodě..Tadík mi bude pomáhat. Ale budeš moc hodná, když se mi ještě optáš..
11. říj 2011 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska a kde budeš rodit?,
11. říj 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska držím palečky at vše dopadne na jedničku:slight_smile:))myslíme na vás.-)
11. říj 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska držíme pěsti,at vše proběhne hladce a těšíme se na Theušku:_D
11. říj 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky :slight_smile:
@petule33 - Peti, ve Městě. Narodil se tam i Tadík..Já už se tam tak těším..Dnes mě tlačí celý spodek, ale fest..:stuck_out_tongue_closed_eyes: Pořád mám pocit na čůrání..Hrůza..Teď jsme přišli z venku a mám dost :slight_smile: A za den v nemocnici se platí 60 Kč nebo už 100, nevíte někdo? Já vím ho*no..:stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2011 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@criterska jíto,moc myslíme! a straaaaaašně se těšíme na maličkou :slight_smile: a tak budou hned ráno dávat tabletku nebo jak jste domluvení, asi jo vid? ti určo písnu ještě smsku :slight_smile: jsi šikulka, pěkně to zvládnete a že se těšíš, ti věřím ! :slight_smile: jinak já vím tako ho*no, nic si z toho nedělej :wink: no a ještě ten “spodek“, aby tě to ještě do večera nechytlo :slight_smile: :slight_smile:

@hanulka190 hani: to je něco, taková doba vid? at to dobře dopadne a máte už klid! kombinézka krásná :slight_smile: my máme taky z deichmana, tak jsem zvědavá, snad budeme taky spokojení :slight_smile:

@janaj0 jani superfitky výborná koupě, budeš určitě spokojená! já jen letos zkoušela levnější variantu.... ti pak dáme na příští rok vědět, jaké byly :wink:

jinak my už s rýmou lepší, tak Vojtík razí zítra do školky :slight_smile:
11. říj 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska do konce roku 60 a od nového roku 100
11. říj 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamky,

hlásím se po delší době. Jak bylo pěkně, tak jsme byli hodně venku a makali ještě kolem baráčku. Teď bude snad už víc času se zase s Vámi zapojit do diskuze :slight_smile:.

Lukášek měl píchané ouško před 2,5 týdny, Andrejka před 1,5 týdnem. Teď už jsou v pohodě a od pondělka chodí Luki do školky......to mi připomíná, že za chvíli pro něj jedu :grinning:! Jinak na imunitu objednám Imunoglukan......snad nám pomůže.

Já byla v pátek v Třebíči na trhání stoliček - celkem 3 kusy, 4 nemám vůbec založený - díky bohu. 2 kousky nebyly prořízlé, takže mi to tam nějak vrtal, no přežila jsem to, ale znova bych na to už asi nešla. Ještě dneska mám hubu nateklou a nejde pořádně kousat.

Jinak botky z Deichmannu máme taky, Lukášek je měl už loni, mají tu dei-texovou úpravu a dobrý, ale ještě musím pořídit jedny a myslela jsem, že koupím ty Tchibácké. Aduš má taky boty z Deichmannu.

@criterska Budu držet palečky, aby jsi měla Theušku co nejdřív u sebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@lucifirek Kombinézku bych asi prodala, myslím, že by Vám příští rok mohla být, ale přeci jenom, kdyby se Kubík vytáhl, tak mu třeba kalhoty budou malé. Nevím, já ji letos nebrala ani pro jednoho. Andrejce by měla být dobře taky ta 86/92, ale myslím, že by jí byla ještě trochu velká.

No nic, trochu jsem se rozepsala, tak se omlouvám za román.....musím běžet pro syna do školky.

Zatím pá.
11. říj 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28Ahoj Káťo
a u koho jsi byla v Třebíči?ptám se protože mě tam mudra chce taky poslat tak abych věděla jestli do toho jít.říkala že tam dávají nějak ou speciální anestezii, ale že sji při vědomí taky jsi to měla?a mělo by to stát 1600,- mě říkala, já jsem totiž chtěla aby mě u toho uspala a to prý asi nejde. :wink:
11. říj 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ještě jednou všem moc díky..Dnes jsem dodělala všechny resty doma, přebalila jsem si znovu tašku a zítra ráno vyrážíme..Jen mě štve, že jeden den tam budu zbytečně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@gaba3 - Gabčo, domluvení nejsme nijak, jen, že se mám zítra hlásit v nemocnici..Říkal mi, ať tam jsem do deseti, že to je příjem..Jedeme kolem osmé, Tadík bude na hlídání. Takže zítra určitě nic, jen mě pošlou určitě na EKG (doufám, že nekecám, nevím teď jak se to vyšetření jmenuje - dělá se kvůli tomu, kdybych musela jít pod kudlu, u Tadíka jsem na tom byla taky), prohlídnou, udělají utz s odhadem váhy a večer počítám s injekcí a DOUFÁM, že ve čtvrtek ráno jdu dolů na sál na zavedení tbl..Aspoň tak to bylo při Táďovi..Takže ve čt se kdyžtak ozvu, jestli se nám vůbec rozjíždí porod..Škoda, že nám to nevyšlo přirozeně :frowning2:

@janaj0 - Jani, dík, já si myslela, že ta stovka je už od listopadu..Ono je to fuk, já jen kolik si mám vzít s sebou peněz :grinning:

@lucifirek - Luci, díky, taky se těšíme :grinning: Jo a kombinézku máme tu samou, od Tchiba a teda velikost 98/104 a budeme ji nosit letos - takže ve 4 letech :wink: Ale je super, tak si ji klidně schovej, pokud máš kam, je o ně vždycky sešup...

@kk28 - Kači, díky..Zubaře nezávidím, od jisté doby je taky nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2011 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska jo a ten paragraf by Ti měli napsat v porodce - Tvůj ošetřující lékař, kdyžtak se domluv už se sestřičkama na příjmu :wink:
11. říj 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 - Jani, díky moc, jsi zlatá..Hned se optám.
11. říj 2011 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Peťi, já byla v Třebíči ul. kpt. Jaroše. Tam se zabývají tou stomatogirurgií a jezdím tam nějací zubaři z Brna. Jinak tu analgosedaci dělají za 1900 Kč, ale myslím, že je to zbytečné. Já měla zavřené oči a doktor jenom říkal co bude dělat, vůbec nic jsem necítila, fakt ot bylo v pohodě. Trvalo to asi 20 minut. Nejhorší pro mě potom bylo jak jsme jeli domů, že jsem měla celou hubu ztuhlou a nešlo mluvit ani moc polykat......to bylo asi nejhorší. Pak jak to přišlo k sobě, tak to bolelo, musíš hodně ledovat. Taky mi to hodně nateklo, takže nemůžeš pořádně otevřít pusu, jíst. No, ale dneska jsem 5 den od zákroku a už je to fakt v pohodě. Jinak doporučuj dát malou na hlídání. Já se schválně objednala na pátek, aby si děti mohli vzít rodiče a určitě to bylo super, že jsem fakt sobotu a neděli proležela, ledovala a odpočívala. Nedokážu si představit, kdybych je tady měla.
12. říj 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gabi, prosím nevíš nějaký trik proti zánětům středního ucha? Cokoli, jen aby se nám vyhlo píchání? Budu vděčná za kažou radu.
12. říj 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, když si tu tak povídám sama ze sebou, ještě se zeptám, jestli náhodou nemáte některá krbový vysavač popela? Nějaký scháním, tak uvítám každou radu. Moc díky.
12. říj 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kk28 ahoj káto :slight_smile: to je fajn, že zase chodíš pokecat :slight_smile: zuby nezávidím, to muselo být něco, mě jednou stačila neprořízlá osmička (byla založená nakřivo a vytlačovala mi sedmičku, tak musela ven) , takže jeden zub a papulu jsem měla jak tenisák, takže soucítím ! :wink: vysavač nemáme, tak neporadím... a ouška taky nevím, ještě jsme neměli - tuk tuk tuk....vy na to hodně trpíte vid? a že už i andrejka, chudáci!!!! zkus zabrouzdat na netu na bylinky, třeba něco najdeš, začala bych asi tím...my spíš dáváme dětem tak celkově na imunitu... ten rakytník, chlorelu a spirulinu, lacidofil...mirek občas udělá živou (zásadité ph) a mrtvou vodu (kyselé ph), ale nevím, zda by na ta ouška pomohlo a jak by se aplikovalo..., to fakt nevím ( to je tak dobrý na odřeniny, kvasinky, desifekci, kožní potíže atd...) a máš je očkované na pneumokoka? oni to myslím, dr. doporučují...já jsem teda ani jednoho nenechávala očkovat a nenechám...ale tak mě to napadlo, dr. to hodně doporučují... držím pěstičky, at máte od oušek klid!
12. říj 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Já objednala na imunitu Imunoglukan, loni ho Lukášek do Vánoc bral a byl docela v pohodě, tak ho zase nasadíme, ale tentokrát to budem užívat asi až do února. Jinak na ty ouška to bude asi potíž. Na orl i pediatr, tvrdili, že prostě do ouška nic nekapat, že jakmile začne rýma tak nasadi Nasivin, aby jsme se brzo zbavili rýmy a tím pádem to do ouška nepůjde. Holt na to budem náchylní. Na pneumokoka očkovaní jsme, takže mi tvrdili, že pro to už fakt víc udělat nemůžu :frowning2:. Nejhorší je, že když to bylo naposledy, tak byl Luki celý den v pohodě a večer, když měl jít spinkat tak začal naříkat, že ho bolí ouško a co půl hodiny, byl vzhůru a plakal.......doufám, že podobnou noc už nezažijem.

Mě taky bolí od neděle ucho, tak mi tam doktor dneska koukal, ale nic tam nemám, takže to je od zubu, ale je to teda fakt nepříjemný. Ibuprofen je můj nej kámoš 3x denně :grinning:.
12. říj 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kk28 chudáčci, ono to musí asi hodně bolet!!! já jsem to nikdy neměla, tak si to nedokážu představit...jinak u nás se taky vše zhoršuje na noc :frowning2: nás vojtík zase mívá zadní rýmu, že mu nejde vysmrkat a pak průdušky , jak kdy, jinak přes den smrká a pěkně, ale jak si lehne a leží dýl jak půl hodiny, tak se začne dávit a zvracet hleny, je mi ho vždycky líto, celá rodina nespí, ale vyblindí to a je od toho pokoj, takže co rýma, to první noc zvracení...vy jste zase náchylní na ouška, co dítě, to jiný průběh, ale ouška to musí být příšerné ! ten imunoglukan vím, že to existuje, ale neměli jsme, určitě to bude dobrý! právě ten rakytník imunoglukan obsahuje :wink: a dávám mu to dvakrát denně čaj. lžičku a přijde mi, že lepší...i když letos první sezona ve školce, to bude asi mazec :frowning2: no tak zkus ty kaštany...jsem tady psala, ty prej vytahují nemoci, dokonce po určtiě době prej vevnitř zčernají, jak to vytáhnou... my už máme všichni, tak jsem letos zvědavá :grinning: někdy si říkám, že už alternativou magořím, ale proč to nezkusit?? :slight_smile: myslím, at te to brzo přejde, chuděro!!!! :wink:

a copak asi jitulka, tak bych jí přála, aby tam dnes jen tak neležela a začalo se něco dít......
12. říj 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 A ty jako myslíš bez té analgosedace? to jako za živa?tosi teda neumím představit, já na to zatím nespěchám, říkala až přestanu kojit tak se domluvíme, zatím mi to nevadí, občs moudráky rostou pak zase klid ale jsou na nic tak je chci pryč.
12. říj 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 Chudácči malý ty jo to j mazec s těma ouškama, no tak ať je vám brzo líp.
12. říj 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek