• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@peta86 Peti, moudráky Ti opíchají normálně jako když Ti vrtaj zuby. Jinak se připichuje do žíli dormicum nebo apaurin, to Tě ztlumí a budeš se potom cítit jak po opici a možná i den dva budeš spavější - na někoho to působí hodně :wink:
12. říj 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 no na mě totiž tyhle injekce vůbec nepůsobí tak jsem chtěla ať si mě uspí a dělá si se mno co chce. :grinning:
12. říj 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 Káťo, já jsem měla svíčky z včelího vosku, přiložilo se to na bolavé místo, na druhém konci zapálilo a ono to doutnalo až do konce svíčky a musím říct, že mi to pomohlo. Měla jsem to teda na obě ruce, ale myslím, že tam píšou, že se to dá použít i na uši. Kdyby jsi chtěla ještě jednu nebo dvě doma mám i s povídáním, tak Ti je můžu na zkoušku dát. Ale nevím, zda Ti u toho budou děti sedět... No jak chceš, jinak neporadím.
12. říj 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jen tak letecky nemám vás dočtené...
@kk28,tě tu vítám po dlouhé době normálně si představ tento týden jsem na tebe myslela jezdím totiž přes Krucenburk do Ždírce s jedním obchodákem na brigádu a byly jsme i u vás v Krucemburku :wink: zuby ti vubec nezávdím já byla asi cca před měsícem na trhání 1 moudráku a čekají mě ještě 3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dřív jak příští rok na jaře do toho nejdu :angry:

@peta86
@kk28 holky bylo to v poho dostala jsem 1 injekci do dásně s každé strany pulku a asi za 5 min. trhala nic jsem necítila nic mě nebolelo jen trošička krve jako když vrtá párkrád odplivneš a jdeš domů musím zaklepat...nemusela jsem ledova nic mě nebolelo ani po vyprchání injekce večer jsem si udělala polevku a uplně v klidu se najedla měla jsme děsnej hlad proto už jako těhu nato jít nechci...takže až na jaře ale nechám si je vyrvat postupně... :wink: nic jsme neplatila jin tech 30Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlídání určitě taky doporučuju

@kk28 ten vysavač taky nemáme já to jen vymetu a lehce vysaju tím klasickým vysavačem ten jemnej prach...
kámoška ho má a říkala že je na hov... že když tam je větší kousek toho popela tak se jí to tam seká.... :unamused:
13. říj 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vás dočetla, :slight_smile:
Kk28,teda vy na ty ouška trpíte chudáci malý taky ti nic neporadím ještě jsme se s tím nesetkali :frowning2:

u nás nic nového já jezdím na brigádu je to v pohodě žádná dřina akorát jsem celý den pryč ale to mě vubec nevadí mamka hlídá a já se vracím uklidněná a v pohodě :wink: a ještě si vydělám :wink:
je to vážně super takhle vypadnout od malého-velkého tyrana :grinning:
brigáda se mě protáhne takže Domča nastoupí do školky až v listopadu takže jen jeden měsíc na 5 dnů a pak už na furt tak jsem vážně zvědavá... :grinning:

Jináč Jituška je od rána dole na natáčení a mely jí zavádět tabletu zatím nic víc nevím... :slight_smile: myslím na ní celý den kudy chudím to vyvolávání je děsný doufám že nám se podaří rodit normálně...
13. říj 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Theuška je venku...jsou obě o.k. ale Jituška je K.O. prej jí dala zabrat je to kus ženský 3,88kg a 53 cm :wink:
13. říj 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Veliká gratulace k Theušce :dizzy_face: Přejeme hlavně štěstíčko a zdravíčko :slight_smile:
13. říj 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska gratulace k Teušce, krásné míry a ať jste obě zdravé :wink:
13. říj 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska - gratulace k Teušce, krásný míry, ať vám přináší jen samou radost :slight_smile:
13. říj 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska:moooc gratuluju
jinak stěhování mazec zatím nemáme net ale jsme u rodičů tak se vám hlásím že žijeme snad bude net do konce měsíce
13. říj 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Vítáme Theunku na světě, krásné míry, jste šikulky obě dvě, tak ať se Vám daří a jste zdravé. :grinning:
13. říj 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Ahoj tak my už bydlíte v novém? a dorý? je to mazec viď?mě to povídej:slight_smile:) a při přestavě že mě to na jaře čeká zas...tak se děsím dopředu. :grinning:
13. říj 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 no bydlí se dobře je to veliký no krásný jen to stěhování bylo fakt strašný stěhovali jsme ze šmíst no hrůůůza nezávidím ti ale ty to nebudeš mít tak daleko
13. říj 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 nějak jsem nepochopila odkud jste se stěhovali?no blíž to bude o pár ulic :grinning: a tak přihoď fotky a co ta druhá rodina dobrý?
13. říj 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jitu, moc ještě jednou gratuluju k maličké, míry luxusní teda :slight_smile: Hlavně ať jste brzo doma a ZDRAVÉ!!!! :slight_smile:
13. říj 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska gratulujem moc moc at jste brzy doma:slight_smile:))
14. říj 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,malé Theušce přejem hodně zdravíčka a štěstíčka
holky,chci se zpetat,dají se někde v Zr sehnat klasické dřevěné sáně nejlépe pro dvě děti,s rukojetí a opěrkou zadní?děkuji moc za tipy
a ještě,neznáte v okolí zr nějakou hezkou hospudku nebo restauraci na večeři?
občas zajedem na Rokytno ke známímu,parkrát jsme byli na Vříšti,tak nevím kam
14. říj 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Ahoj my se stěhovali z Jam +z Tlumačova a Skal nějakých 190km takže masakr
Jinak přeju dobré ránko
15. říj 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 ty mají v každém sportu ve Žďáru :wink: . S restaurací moc neporadím, občas jdeme k Hajčmanům nebo do Bílé LAbutě
15. říj 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jíto moc gratulujeme k Theušce,hlavně,at jste zdravé:slight_smile: těšíme se na vás.

Tak jsme dneska po ZR sháněli botky pro Kubu,no tagedie,jediné obstojné měli pod poštou,na nás velikost poslední a jenom celé modré.SUperfity za 1100,- fakt mazec. :frowning2:
15. říj 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak pokud chcete vydět Theušku je na FB dala jí tam jelí sestra a já jí sdílím aby jste jí mohli vydět i vy kdo mě máte v přátelích... :slight_smile:
Jo a můžu vám říct že celá Jituška :wink: :grinning:

@d.h.86 ,my kupovali sánky v hypernově ale jsou to jen ty menší ale když jsme jezdili v zimě tak jsme se tam s Domčou vešla takže 2 děti tam taky nacpu :grinning: ohrádku jsem měla od sestry ale jak píše @janaj0 mají je v každém sportu...
a restauračka chodíme na Vysočany do Jack steak baru nebo na nádraží do Laguny a v Polničce k Šimákovi :slight_smile:

@lucifirek tada tak to je mazec s těma botkama my kupovali loni taky pod poštou za 700Kč kožené byly super...

letos jsme kupovali v Daichmanu botasky a koupíme i zimní mají je ted v letáku myslím za cca 550Kč na suchý zip a jsou i vysoký za 700Kč myslím ted přesně nevím nemám po ruce leták :slight_smile: tak jsem zvědavá zítra se tam asi mrknu a nebo v uterý mám volno... :wink:
15. říj 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 jo je to mazec,mě co se líbily,tak neměli tak maličký. Takže smůla.Taky se mi nechtělo dávat tolik peněz a vím,že v Deichmanu mají ,,něco jako,, goretex. NO ale co už nadělám. Tyhle měli poslední. Ale byli jsme i na pěší zoně v kcs-tam měli jenom takové ty sněhule,to jsem nechtěla a v té druhé obuvi zase takový divný kožený,ty se mi taky moc nelíbily.Jinak všechno až větší velikosti.
15. říj 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Dobrá restaurace je v Polničce u Šimáka, pak na Vysočanech Steak bar a jinak taky neporaím...
15. říj 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Obrovská gratulace k velké fušce, která ale určitě stála za to. Ať jste obe zdravé a v pořádku brzo doma:slight_smile:
15. říj 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velikánská gratulace @criterska, hodně zdravíčka a samé úsměvy na tváři:slight_smile:

My jsme teď kupovali botky v Sportissimu Alpine Pro za 450,- tak uvidíme a z loňkska má Luci ještě Peddy. A už máme konečně i kombinézku, nakonec v Lole dostali suprové za 650,-

Na úžasném jídle jsme byli na Cikhaji - restaurace Tisůvka a takhle dobře jsem se už hodně dlouho nenajedla :wink:
15. říj 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
dnes jsme byli v porodnici a theuška je krásnoučká :slight_smile: celá jíta :slight_smile: a jak umí krááásně plakat :grinning:

@ivis super ceny!!! :slight_smile: a jak válčíte, doufám,že zase nemarodíte!! ted to prej řádí jak blázen :angry: no mě to stačí poslouchat ve školce jen v té šatnice, malí tuberáci!! hrůza :frowning2: vojta se zatím drží...tuk tuk tuk
15. říj 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už máme předaný byteček, vše jsme si oměřili a začínáme plánovat, zítra začínáme bourat. :grinning:

@ivis moc děkujeme za exkurzi a inspiraci :slight_smile:

@kyticka33 Já jsem teda na fb nic nenašla tak asi jsem trubka. :wink:
@d.h.86 Taky se přikláním k Šimákovi v Polničce.to je vždycky bašta a zaručená kvalita.
15. říj 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 Ráďo, taky jsem na FB nic nenašla :frowning2:
16. říj 2011 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

@kyticka33 přidávám se k holkám i já sem nic nenašla :(
@d.h.86 dávám hlas Šimákovi, nikdy nezklame :slight_smile:
16. říj 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady jí máte kočku :wink: nevím proč vám to neukazuje na FB :frowning2: mějte se tu krásně odjíždím na týden do Polničky k mamce zase na tu brigádu a za chvíli za Theuškou nemůžu se dočkat... :grinning:
16. říj 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek