• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@criterska Krásná kočička :dizzy_face:
16. říj 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my si dneska užíváme krásné neděle,Kiki spí, do Otíka už hodinu tlačím jáhlovou kaši, teda on tady pobíhá a já za ním se lžičkou, jinak by nic nesnědl, jsem ráda aspoň za něco :slight_smile:
@d.h.86 Deni, tak určo v Polničce jak říkají holky a prý ještě výborně vaří ve Škrdlovicích U Hrocha,ale nemám odzkoušeno :wink:
16. říj 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem nějaké fotečky, tak můžete juknout :grinning:
16. říj 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky přikládám fotečky theušky :slight_smile:
17. říj 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Krásná Theuška:slight_smile:
17. říj 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásná princezna a jak se holky mají?jsou o.k.?snad je nic netrápí a brzy půjdou domů. :wink:
17. říj 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta je krásná.Brzo jsem zapomněla na ten strašný porod...úplně Jitce závidím, v dobrém samozřejmě :slight_smile: Zdenda tak rychle roste :grinning:............
18. říj 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Theuška je krásná,no uplně závidím,doufám,že se ještě jednou dočkám :grinning:
To už je brzy pustí domů ne?
18. říj 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No krásné fotečky, sluší jim to moc:slight_smile: Tak ať jsou v pořádku a brzo doma. Ono doma je doma....
18. říj 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
moc moc všem děkujeme..Koukám co už tu máme fotek :grinning:
Doma jsme už od včera a zatím v pohodě, zvládáme..Dneska nám šel taťka do práce, na odpolední, tak budu sama s dětmi a jsem zvědavá..Theuška je zatím docela hodňoučká, skoro pořád spí - hlavně teda ve dne, první noc doma tak super nebyla :grinning: - a jinak čůrá a kaká a baští - jako každé miminko :grinning: Měla jsem strach z Tadíka jak na ni bude reagovat a je to překvapivě fajn, pořád by se o ni staral, kojíme spolu, přebalujeme, až mi občas tou horlivostí leze na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :-d
Včera jsem uklízela, to víte, kluci tady byli pět dní sami, tak si dovedete představit jak to tu vypadalo..Večer v půl desáté jsem měla hotovo. Dneska se asi budeme odpoledne jen válet..Škoda, že nemůžeme ještě ven.
18. říj 2011 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Ahoj Jíto,to je fajn,že jste v pořádku,až bude čas,přidej fotečky. Malá je krásná. Uplně ti závidím to malé miminko. :slight_smile: Super,že Tádík pomáhá. A s tím uklidem to nepřeháněj. :slight_smile: Ono se to nezblázní a ty by ses měla šetřit.
:wink:
18. říj 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jíťo, to je fajn, že jste doma a v pohodě. Ale Lucka má pravdu, nic neuteče a radši se nehoň, jen pomaloučku, polehoučku.... těším se na další fotky:slight_smile:
19. říj 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@criterska Jíťo, velká gratulace k Theušce :slight_smile:.....míry měla teda luxusní. A jak zvládáte doma? Všechno v pohodě?

U mě dravá zvěř spí, takže mám chvíli klid. Lukáška mám doma, páč hrozně kašle, takže jsme byli u dr, ale má jen zánět v nosohltanu, takže dostal kapičky do nosu a na kašel jsem koupila jitrocelový sirup. Počasí venku je hnus, takže jsme včera vůbec nevylezli.

Mějte se krásně.....pa, pa :slight_smile:
20. říj 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím novinku - asi čekáme chlapečka :grinning:
20. říj 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janaj0 Jani gratululace :slight_smile: pěkně vám to vyšlo :dizzy_face:
20. říj 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Ahoj Janí, tak to gratuluji:slight_smile:
20. říj 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Gratulujeme ke chlapečkovi. :grinning:
20. říj 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Super, krásný :wink:
20. říj 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Jani, gratuluju ke chlapečkovi :slight_smile: Mi ted tak došlo, že tady hodně převažujou párečky, že? Kluk i holčička :slight_smile:
21. říj 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila
@ivis
@peta86
@zita14
@eelka holky děkujeme
21. říj 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se hlásíme, máme se tak všelijak, malé roste asi stolička, tak už 2 noci jsme proplakaly s horečkou 38,5 takže nic moc.přes den je o.k. a večer děs, teď usnula výjimečně kolem 20.tak jsem zvědavá do kolika jí to vydrží, a ráno pak spí třeba do půl 11.Taťka toho moc nenaspí, ráno jde do práce pak na byt už stavíme jádro a večer jen co příjde tam malá říve. :frowning2:
a jak vy co je nového?? :wink:
21. říj 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, musím Vám říct, že Peta86 mi poradila super obchůdek na dušičky, je to v budově, jak jsou nějaké nářadí nebo co - má to Krábek za Conventem ( jak je stánek ),tak hned vedle. Jestli něco potřebujete nebo se jen zajděte podívat, já byla nadšená...
24. říj 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky koukám, že nikdo nim moc nepíšete, ono to počasí nic moc, tak se asi věnujete hlavně dětem že? Jdu ve středu s Míšou na kontrolu, tak jsem zvědavá na míru a váhu. Baští snad vše, jen už nevím, zda mu můžu dát třeba chleba s máslem a večer máme pořád kaši, co jste dávali místo toho?
24. říj 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: My máme na Ostravsku inverzi, takž jsem s malým doma...ach jo. Včera jsm etaky byli doma, chytila mě migréna jako prase, tak jsme šli spát, spali jsme skoro 3 hodiny. Mrška malá, když spí sám, tak jen půl hodiny, ale se mnou dá i 3 v kuse :slight_smile:

@zita14 My jdeme na 10 měsíční zítra, taky jsem zvědavá :slight_smile:. Malý sní všechno, co mu dám, na večer taky dávám kaši, ale když si třeba já namažu chleba s máslem, dám mu po troškách do pusinky, ať si pomalu zvyká. Chleba má rád, jede mu více jak rohlík, to má po mně :slight_smile: Ale to mu dávám jen jako takovou mňamku zatím...
24. říj 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
máme vzácnou chvíli ticha :grinning: tak píšu..
Především moc gratulujeme @janaj0 k chlapečkovi :wink: :grinning: To je paráda, budete mít páreček :slight_smile: A jak to letí, už 19. tt, to už jste v půlce :wink:

Jinak děkujeme @kk28 za gratulaci :slight_smile: Zvládáme jakžtakž..Není stoprocentně uklizeno a ještě jsem nebyla venku sama s dětma + psem - to je takový náročnější, ale jinak se to dá..

Dnes snad dopoledne vložím nějaké fotečky, moc jich teda ještě nemám, uvařeno máme od včerejška, takže budu mít klídek, snad mi malá dopřeje chvilku :slight_smile: Jinak je docela hodná, noci máme oproti těm s Tadíkem pohodové, usínáme pravidelně kolem půl desáté a vydrží spinkat tak do tří, půl čtvrté, pak kojíme a zase spíme - ale to už zase kolem půl šesté vstává Tadík..Zato dopoledne většinou prokojíme..U nás je to tak, že sice vydrží třeba čtyři hodinky bez kója, ale předtím se musí "napucnout" do zásoby, takže je třeba i hodinu, hodinu a půl na prsou - na střídačku.

Jinak ještě k porodu - to jsem myslím ani nepsala - tatínek to nakonec nestihl, takže jsme to zvládly samy, no, jsme holky šikovný :slight_smile: Dorazil asi pět minut po tom, co už byla Theuška na světě..

K počasí se radši ani nevyjadřuju - ven jsme včera nešli, dnes to vypadá ještě hůř, takže budeme trčet zase doma..Tohle mě fakt štve..Místo abych hubla, tak leda tak naberu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2011 v 06:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a tu je Theuška ještě ve Žďárském deníku - všimněte si, má nos po mně, chudinka..To zdědily obě děti..:grinning:
http://zdarsky.denik.cz/miminka/narodilo-se-devet-deti20111017.html
25. říj 2011 v 06:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska je nádherná moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak přeju dobré ránko
my už jsme přestěhovaní a moc se mi v Přibyslavi líbí a domeček je super
25. říj 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodím vám sem pár fotek
25. říj 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Anetko, díky moc :slight_smile: To věřím, že v Přiby je fajn, a domeček i trošku závidím..Ale chce to chlapa, co umí okolo něj dělat, což není náš případ.Přihoď nějaké fotečky :wink:
25. říj 2011 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Téda, jsi mě předběhla, s těma fotkama :grinning: Máte to tam nádherný, to se musí bydlet :wink:
25. říj 2011 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek