• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@criterska jé díky no ten můj je pořád v práci tak se vše okolo domečku dělá o víkendu a užij si Theušku závidím v dobrém nám se zatím stále nedaří druhé
25. říj 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Domeček krásnej :slight_smile:
@criterska Theuška kočka :wink:
Jinak dneska ráno u nás teda hnusně, Kiki odvezl taťka do školky autem, pěšky se mi v takovýmhle počasí teda nechce..Jinak Otík ještě spí, teda nevím, co si o tom mám myslet :grinning: Normálně vstává kolem 5, je teda pravda, že od 2 do 4 řádil jako černá ruka, jsem si ho vzala k sobě do postele...Dneska přijede kamarádka, tak tu budeme mít veselo a večer jdu ke kadeřnici a pak k Chalupovi,mňam :slight_smile:
25. říj 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. říj 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 jé tak to bud ráda u nás vstávačka v 5 je protivnej chce se mu spát ale spát prostě nebude bude mi tady hučet do 10 a pak vytuhne
25. říj 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Malá je nádherná!!!! :dizzy_face:
25. říj 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 u nás je to stejně, chodí tak kolem desáté, půl jedenácté spát, spí přes oběd a večer v šest padne vyčerpáním, lupen :grinning: Nejraději leze po oknech,sedá na stůl, Kiki leze do domečku pro panenky a chce vylézat oknem :grinning:
25. říj 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 to je u nás to samé i s večerním spánkem no je s níma radost on ted zase strašně rád stojí na židli v kuchyni a nebo mi skáče po sedačce no jsou to kvítka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 :grinning: :grinning: aspoň vím, že v tom nejsem sama :grinning:
25. říj 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky,

@criterska Theuška je nádherná :slight_smile:.......hned bych si ještě jedno miminko dala :slight_smile:, no třeba dýl

@janaj0 velká gratulace k potvrzenému chlapečkovi :slight_smile:

Jinak u nás všichni soplíme, kašleme, no prostě na houby. V pátek máme oslavu (tchýně má 50), tak snad se dáme aspoň trochu dokupy. Včera jsem byla v ZR, páč jsem si v sobotu objevila ještě jeden nevypadený steh u zubu, tak jsem musela navštívit zubařku.

Taky už začínám pomalu řešit Vánoce, tak kdyby jste měly nějaké tipy, tak budu ráda.

Zatím pá
25. říj 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ještě jsem se chtěla zeptat. Na Vánoce jsem myslela, že bych udělala ozdoby na stromeček z vizovického těsta. Nemáte s tím některá zkušenost?
25. říj 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 tak já už mám vánoce vyřešené, dárky nakoupené,jen zabalit :slight_smile: Letos se mi to poprvé podařilo :grinning: Jinak do té doby běžně týden před vánoci jsem skoro nic neměla
25. říj 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanulka190 tak hoď tipy co jsi koupila, jo?
25. říj 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 no to by mě taky zajímalo co si koupila???
25. říj 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé holky, vánoce :slight_smile: to je něco co? já už taky kupuju, mám to ráda brzo “z krku“...

@kk28 káto: vojtíkovi: povlečení s bořkem, věžový jeřáb na ovládání, roary na ovládání, terč na balonky na suchý zi, společenskou hru, chytání rybiček, ještě chci pokladnu (rád si hraje na prodavače) a nějaký auto - chce kombajn...a zbytek nechám na babičkách, toho zase určitě dostane a nemáme to kam dávat :frowning2: zuzance: mám kočárek golfky, aby měla na jaro na ven, povlečení hello kitty, ještě chci batůžek a nějakou uklízecí sadu (jako mop, koště atd...) babička koupí nějaký domeček pro panenky, hraje s vojtíkovou garáží a vojta to nesnáší, tak at má svoje a nehádají se... a co kupujete vy? at jsou dětulky brzo zdravé!!! my taky krapet kašleme, ale to má vojtas ze zadní rýmy, klasika...

@hanulka190 hani: mě malá taky všude vyleze, hrůůůůza :frowning2: minule jsem přišla a ona si stojí na jídelním stole (se vyšplhala po židličce), a do schodů, o strach :frowning2: hlavně, aby se nic nestalo vid?

@antana123 jéé máš fotečky bydleníčka, v albíčku? juknu :slight_smile:
25. říj 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@antana123 už jsem viděla fotečky, jsem to prolítla a nevšimla si :sweat_smile: krááásné bydleníčko!! at se vám pěkně bydlí :slight_smile:
25. říj 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@criterska jíto, maličká tak krásně spinká a tu pusinku, no nádhernááááá :slight_smile: nos má pěknej a ty určitě nepřbereš, počkej za pár týdnů a až se začneš potit při oblíkání kombinéz, to půjdou kilča dolů raz dva, uvidíš :wink:
25. říj 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 děkuju :wink:
25. říj 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, tak jsme se vrátili z 10 měsíční prevence: Zdeněček má 79 cm a 10,43 kg :grinning: . Podle percentilů se nám propadl s váhou, takže máme doporučeny větší porce ( maminko, nebojte se tloušťky, dejte mu :grinning: ). Já dostala pochvalu , že jsem vzorná matka, že máme krásný vzorný jídelníček a že prý všechno dělám skvěle :grinning: :grinning: . Hodný pan doktor :slight_smile: .

...Zdenda stojí u nábytku...jupí :slight_smile:
25. říj 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzimila krásný míry my měli v roce 10,65 a 81cm a říkal že je to akorát to je šikulka že už stojí náš začal chodit v 11 měsících to tak uteklo co ted se ti narodil a za chvilku bude chodit
25. říj 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Děkuji, Anetko :slight_smile: . No utíká to....už konečně sedí a hned si začal stoupat, říkal mi dneska dr., že 20% dětí přeskočí lezení a hned chodí, tak uvidíme :wink:
25. říj 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 téda, u Vás bude radosti o Vánocích.
Jeřáb máme už od loňska a momentálně je na kousky :slight_smile:, Aduš si chtěla taky hrát.
Jinak já mám v plánu koupit tu kuchyňku z Ikey + všechny ty doplňky, ale manža se moc netváří, tak nevím. Lukášek si každý den vymýšlí nové dárky - jednou chce garáž, pak kombajn, pak schrnovač, pilu, tatru, takže to rozlousknem asi až fakt těsně před Vánoci. Jinak mám ještě puzzle s Bleskem a chtěla bych Bleska na dálkové ovládání.
A jaké je to autíčko Roary na ovládání? Na tu pohádku se rád dívá, takže to by případně taky šlo. Jinak já něco koupím a babičkám to prodám, páč kdybych to nechala na nich, tak tam budou blbosti.
Andrejka dostane medvídka Chicco (jak hraje a svítí), asi nějakou panenku a uvidíme co mi ještě trkne do nosu.
Oni si fakt dost vyhrajou s tím, že pořád vaří, vezmou si moje hrnce, nahází tam puzzlíky a kostky a dělají, že vaří, takže si myslím, že kuchyňka by měla úspěch......no ještě uvidíme.
K narozkám už mám pro Aduš kočárek a Lukáškovi dřevěný vláček z Tesca.

@zuzimila pěkný míry má Zdeněček.......je vidět, že je to spokojený miminko :slight_smile:.
25. říj 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Jupííí Vánoce, tak sem házejte tipy, bo já to vidím, že začnu nakupovat týden před Vánoci, a šílet tak den před Vánoci. A prosím nejenom tipy pro dětičky, ale i manžílky, babičky atd.... děkujiii

@criterska Theuška je úžasná, a takhle hodný miminko, to je paráda :wink:

Včera jsem byla na preventivce za Lukášem, jsem si říkala, jakou bude mít náladu, a byl příjemnej. Akorát mi našel cystu na vaječníku, tak mi nakázal abych se šetřila a moc nesportovala, aby mi nepraskla. A to jsem dnes zrovna chtěla po dlouhé době na spinning :angry: Ale zumbu si ve čtvrtek dám :wink:
25. říj 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 @criterska díky holky
@antana123 máte to tam pěkný a ta tapeta je moc hezká, jak probíhalo lepení?
25. říj 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 díky lepení byl docela mazec :grinning: :grinning: :grinning: ta do pokojíku šla teda líp
25. říj 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Je krásná a jak si pěkně odpočívá...
25. říj 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 No krásné fotky, bydlení v domečku bych taky brala.
25. říj 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Krásné míry, to já jsem zvědává na Míšu zítra. Teď ještě nespí, slyším jak v postýlce zpívá...
25. říj 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 Díky :slight_smile: No je to chlapák :slight_smile: Ale velcí chlapi jsou sexyyyy :grinning:
25. říj 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme měli další pohodovou noc - malá usnula v 11 a spala až do pěti skoro..Pak už vstával Tadík, ona ještě dospává..Zato jsem to nějak zakřikla - celé včerejší odpo jsme prokojily a prořvaly..:stuck_out_tongue_closed_eyes: Hodně ublinkává po kóju, už jsem si četla o refluxu, byla jsem z toho docela zoufalá..Tak nevím, uvidíme..

@zita14 - děkujeme :slight_smile: Kéž by odpočívala častěji :grinning:

@antana123 - jojo, tapeta je krásná, jste dobří, já se bojím nalepit i blbou borduru Tadíkovi do pokoje..:.-D Mám strach, že to zmastím, budu ji chtít sundat a dolů půjde i omítka s barvou..

@ivis - Ivčo, děkujeme :slight_smile: A co vy a další miminko? Asi zatím ne, viď? A šetři se, když to říkal dr. Jinak náladu měl teď dobrou skoro pořád za dobu mého těhotenství.

@gaba3 - Gabčo, díky :slight_smile: Pusu má malá po mně, bych řekla..A ten nos - což je mi líto, takový frňák! Stejně jak Tadík..To je chlap, ale holčička by ho mohla mít takový jemnějsí..Jo, došla Ti tuhle ta SMSka ode mně? Psala jsem z SMS brány a mám pocit, že to nějak blbne..

@zuzimila - Zuzi, krásné míry, těším se až budeme mít taky takové :wink: A vidíš, taková pěkná pochvala, jste šikulky. A jak to vzal Zdenda hopem, že už si stoupá, to je fofr, za chvilku za ním budeš pěkně běhat :grinning: :wink:

@hanulka190 - Hani, taky děkujeme za pochvalu :slight_smile:

Jinak Vánoce zatím ještě neřeším..Malé koupím jednu nějakou hračku, ať má taky něco pod stromečkem, Tadík ten si přeje ten zmrzlinový set od Play Doh, takže koupíme ten, potom asi nějaké Šmouly, ty má rád, určitě nějakou knížku (přemýšlela jsem nad tou O pejskovi a kočičce), nějaké auto a pár blbostí a bude..Stačí toho míň, nebudu blbnout jako předešlé roky..:wink:
26. říj 2011 v 06:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak my opět vzhůru od pěti, děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak na vánoce mám pro Kiki:kufřík s Hello Kitty, česací hlavu, povlečení s Jen počkej, zajíci- to teď u nás letí :grinning: , knížku, takovou IQ mluvící tabulku, nějaký hadříky, jo pro každýho včelího medvídka, kolo, dostane novou autosedačku- jak říká zapásovací :grinning: , no nevím jestli jsem napsala všechno, něco ještě budu kupovat babičkám..
Pro Otíka povlečení s bořkem, bagra, tahače a míchačku, teď si začal hrát s autama, dvoje kostičky, knížku, ještě přemýšlím nad pejskem z Fisher price,ale toho by dostal od babičky
26. říj 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek