• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@zuzimila tak to už jste větší než my :grinning: . Otík má 78 cm a 9 kilo :grinning: jo a nebaští skoro nic, zeleninu žádnou, maso taky ne, mlíčný výrobky nesmí, miluje jáhlovou jaši, občas si vezme polívku, ale musím mu to rozmixovat, aby nepoznal, že je v tom zelenina..rýži a těstoviny taky ne, jsem z něho pomalu na prášky, no v prosinci jdeme na kontrolu, tak uvidíme, jinak každých 14 dní se chodí vážit :unamused:
26. říj 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
@zita14 děkuju :wink:
@criterska ale né to by si zvládla a ba naopak si myslím že ta tapeta půjde hezky dolů možná vezmě trochu barvy ale jinak nic
@hanulka190 u nás se vstávalo v 5:30 jinak pejska máme a malý je nadšený takže ho doporučuju pořád si s ním hraje
26. říj 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kk28 káto, medvídka chicco zase neznám já :slight_smile: roary tady: http://www.zbozi.cz/?typ=produkty&q=roary+r%2Fc
ale je drahé jak blázen, koupila jsem používané za půl ceny a je jak nové.... šetřím šetřím :grinning: jinak vojtík taky neví, co dřív a vymýšlí, nejradši celou hračkárnu co? :grinning:

@ivis ivet, tak se šetři!!! jo manžílkům a babičkám, to je něco!!! :angry: já taky nikdy nevím... teda mamce jsem koupila takovou mikinu z tchiba a dám jí k tomu fotečky vojtíka ze školky... no a petrášům, to nikdy nevím! pak ještě švagrová a děti :frowning2:

@criterska prosím tě, jakej frnák pořád!!! je kočka :slight_smile: psala jsem ti ip :wink:

@zuzimila zuzi: paráda, pořádnej chlap a hl. čahoun!!!! :grinning:

@hanulka190 hani: to musí být něco, když bobík nebaští :frowning2: si to nedokážu představit, naše zuzka nejí, ale zase žere!! tak si taky říkám, jestli to je normální, my věčně stojí u skřínky, kde mám pečivo atd..a břečí, če chce ještě, přidává si polívky a taky má zase pupek jak starej chlap :grinning:
26. říj 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kk28 http://www.matulda.cz/detail.php?zbozi=3008240
tak ještě tady... vojta miluje ten seriál, tak o tom furt mele, že ho ježíšek určitě donese :grinning:
26. říj 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já jsem taky přímo ze Žďáru a máme tu s Kubíčkem taky málinko známých s miminkama.. :slight_smile:
26. říj 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 vypadá to dobře :slight_smile:
@areviv Ahojky taky si se přistěhovala nebo odtud pocházíš???
26. říj 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 : no popravdě už tu bydlím 4 roky..a Kubík se narodil v lednu a bohužel nějak nebyl čas se sem kouknout..tak to teď doháním,protože chodíme pořád ven sami a Kubík nemá zatím žádný kamarády..tak jsem myslela že by se to mohlo díky vám tady změnit :slight_smile:
26. říj 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@areviv aha no my tady bydlíme 1rok a něco a díký této diskuzi se i scházíme :slight_smile: je to tady takový opuštěný navíc máme oba rodinu daleko tak jsme na všechno sami :frowning2:
26. říj 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 : aha..tak to my máme rodiny blízkou,naši jsou z Nového Města a manželovo rodiče ze Zr :slight_smile: ale popovídat si s maminama je fajn :slight_smile:
26. říj 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@areviv jo to je tak to máš super my máme rodiny 190km jezdíme tam na víkend 1x za měsíc
26. říj 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@areviv ahoj vítej mezi námi:slight_smile:)
26. říj 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@areviv další Kubíček do party:slight_smile:)
26. říj 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

divá zvěř si hraje nahoře v pokojíčku, tak jsem si udělala kávu a mám chvíli klidu :slight_smile:.

@gaba3 tak to autíčko vypadá suprově. Já teďka koukala na MMB a nic co by se mi líbilo jsem nenašla. A to sis dala inzerát, že koupíš nebo jsi na něco natrefila? Nové určo kupovat nebudu. Jo, nemáte náhodou dvd s pohádkami Roary? Já nemůžu na netu nic najít a chtěla bych mu to koupit.

@areviv vítám tě :slight_smile:!

@hanulka190 Možná je Otík drobnější, ale jak jsem ho viděla na schůzce ve školce, tak je to pěkný stříbro, co? Na chvíli nepostojí, že?

Ještě k Vánocům: rodičům budeme dělat dárkový koš, se samými potřebnými věcmi (jídlo, pití a drogerie :slight_smile:. Se ségrama jsem se domluvila, že si koupíme nějakou kosmetiku nebo drobnost do 250 Kč a se švagrovkou si dáváme jenom dětem, takže koupíme nějakou hračku Dominičce.
26. říj 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. říj 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo, máte některá zkušenost s Briesem nebo Airwickem, jak se to postaví a občas to samo vystříkne tu vůňi? Je to příjemné? Myslela jsem, že bych to koupila ségrám.
26. říj 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@areviv witann te tu:slight_smile:

@kk28 nny si se ségranna nic nedáwánne,zrušili isnne to,ienonn dětenn. A s tínn Airwickenn teda newí,neisenn nnoc zastánce,radši si zapálínn aronnalannpu.
26. říj 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 iinak nne by se pro Kubu líbilo něco od FP,CDcko,nebo peisek,nebo ten nnobil. Pak chci něco nnontowacího.Iak píšek Gabča tak ten terčík s nníčkanna na suchý zip. A budenne kupowat odstrkowadlo nnotorku.
26. říj 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Ahojky Luci :slight_smile:. To CD i pejska máme a jsou fakt super. Jsou tam moc pěkné písničky a Lukáškovi i Aduš se to líbí. Jinak terčík s krtečkem máme taky a je naprd, páč když tam ten balónek hodíš, tak to vůbec nedrží, protože ten suchý zip je jen kouskama, takže to se musíš fakt trefit, tak aby se tam ten míček přilepil, ale z 10 pokusů se to přilepí max. 1 :frowning2:.
26. říj 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 : teda to je dálka,no upřímně si to ani neumím představit,já jezdím s Kubíkem k mamce skoro každý týden..na odpoledne..takhle daleko uff to vás teda obdivuju..a co to že jste se přistěhovali sem,tak daleko??
26. říj 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 : děkuju..no jo krásný jméno,že :wink: koukám,že máš taky Kubíka :slight_smile:
26. říj 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 : děkuji,teda tolik přivítání..to jste mě opravdu potěšili :slight_smile:
26. říj 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 : my to máme doma,snad už 2 roky..mě to vyhovuje..ta vůně není cítit pořád,ale když to stříkne tak je to moc příjemný osvěžení..provoní to celý být..nám teda obývák,kuchyň a chodbu..a navíc dělají spoustu vůní a vydrží to dost dlouho,asi 4 měsíce,my to máme daný tak aby to stříklo každých 36 min. a bohatě to stačí.. takže myslím,že je to dobrý nápad :slight_smile:
26. říj 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek : děkuji :slight_smile:
26. říj 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@areviv vítám Tě tu :wink:
@kk28
@lucifirek tak mi máme taky toho pejska a malá je z něj nadšená. Ještě máme usínáčka Dino a bez něj neusne :wink: a toto má sestra a děti si s tím taky vyhrajou http://www.mall.cz/hracky-hudebni-zvukove/fisherprice-cd-prehravac
26. říj 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@areviv no muž tady našel práci tak jsme tady :slight_smile:
@janaj0 Ahojky Jani jak je????jste zdraví???u nás začala rýma tak snad to zůstane jen u ní
26. říj 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@areviv Mě se právě líbí ten Briese, jak to vypadá jako kámen :slight_smile:. A jaká vůně se ti nejvíc osvědčila? Můžu se ještě zeptat, jak se jmenuješ? Abych tě kdyžtak mohla oslovovat jménem?
26. říj 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 jojo, snad už se nás to bude držet. Teď je zas nemocný Jiřík
26. říj 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 : děkuji..no vypadá to ,že jste tu dobrá parta :slight_smile:
26. říj 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 ale chudík to se pořád točí po celé rodině co????
26. říj 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 potřebovala bych po tobě malou službu píchlá bys mi pregnyl 9.11?????
26. říj 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek