• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
ahoj holky :slight_smile: tak my dneska rozlítáno, dopo v albertu a ve vesně, odpo jsem pekla cukroví, mirek jel s vojtíkem ke tchýni do stržanova, takže jsem na to měla klídek a pak jsme byli ještě u mé mamky, její přítel má narozky a vyfasovali jsme spoustu domácího uzeného, tak se ted ládujeme :slight_smile:
kijo: my pokaždé vstáváme taky v 8, nebo v půl 8, ale noci fakt po dvou hodkách, jednou po dvou a půl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kytička: je to náročné, drž se, určitě už se vám to nevrátí, jen at pěkně papá, je malinkej :slight_smile: :wink:

zítra jedem do brna, mám vyhlídlej kočár, tak ho jdu obkouknout, něco jako golfky... a bude tam určo vánoční výzdoba, tak se s vojtíkem pokocháme a ještě něco málinko utratíme, tak se těšíme, snad tam nebude moooc lidí :unamused:
20. pro 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Gábi.Taky jsme chtěli jet zítra do Brna nebo do Jihlavy,ale jelikož šel taťka na sraz ze základky,tak to vidím nakonec jen do ZR :frowning2: No,uvidíme,kdy dorazí a v jakém stavu :wink: Tak chceme ještě něco málo utratit :wink:
20. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: no tak třeba přijde brzo a ještě vyrazíte :wink: jinak já bych osobně preferovala brno před jihlavou, ale jihlava není špatná, dá se tam taky dobře nakoupit... my jedem hl. kvůli tomu kočárku a chci do chicca... a do futura do NF a asi ještě olympie, vankovku tentokrát asi vynecháme.
a jak jste spinkali? kolikrát kojeníčko?
a dobře zítra nakupte :slight_smile:
20. pro 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolínka se zase vzbudila nějak po půlnoci,to dostala mlíčko a pak se vzbudila ještě 2x,to bylo bez mlíčka,ale i bez řevu :slight_smile: Pak jsem ji v 5,30 dala cucnout a spala do 8 :slight_smile: Tak uvidím zase dneska.Od čtvrtka bych ji chtěla vynechat to kojení v noci úplně :slight_smile:

No,my asi do Jihlavy do Tesca :slight_smile: Taky dobře nakupte :wink:

A nevíš co je s Jitkou?Už jsem ji tu dlouho neviděla :slight_smile:
20. pro 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,je vy se mate cestovat taky bych hned vyrazila v Brne v olimpii se me moc..... libilo snad se tam jeste dostanem nekdy...my ted tak maximalne do Zr tam jedeme zitra k me mamce pro cukrovicko... :grinning: a tak na skok na navstevu aby jsme nesedely jenom doma dnes jsme radsi ani nos nevystrkavaly je tam fakt hrozne celi den obcas chumeli a pak kape ze strechy voda... :angry: je to des...tak aspon zitra :wink:

Gabi,jo jo nervy jsou obcas na pochodu kdyz nechce usnout ale jinak je to zatim zlaticko.v noci jsme se opet zbudily po 4h.tak to bylo paradni a z postele jsme lezly az ve 12 :grinning: jeste ze jsem mela uvarino.. :slight_smile: :wink:
Domca basti o 106 ale ma tendenci me u toho porad spat uz na nej nic neplati ted me dr.rikal ze lechtat na dlani ale to na nej neplati.Tak ho vzdicky odpojim od zdroje a to je fofr jak se rychla vzbudi oci ma jak sova :grinning: :grinning: :grinning:
no v telce je dnes prd tak obcihnu fotecky a za 15min.jdeme budit...jezis jak me je ho vzdicky lito...tak se mejte a ty gabi si to v Brne uzij trochu zavidim... :wink: tak pa.

Jinac jsem zvladla letos poprve 2 druhy cukrovi a povedlo se pristi rok si udelam vice druhu.

Pa.
20. pro 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem konečně tu, máme tak nabitý program, že nějak nestíhám psát, naposledy jsem tu byla koukat někdy předpředevčírem ale napsat jsem nestihla..To jsou samé návštěvy, pak ještě lítáme po městě, dokupovat zásoby - plíny, ubrousky na prcku, kosmetiku a miminčí baštu, ještě jsme dokupovali dárky pro rodiče a pak to byly samé návštěvy - ještě opoždění gratulanti k narozeninám, včera jsme byly odpoledne s kamarádkou v pizzerce, taťka hlídal, pak ještě doháním úklidové resty, a to to letos nijak nepřeháním, ale stejně je toho dost..Na vánoční nákup potravin taky teprve vyrazíme, ale musíme se domluvit s někým z rodiny, kdo má auto, chceme toho nabrat hodně a tahat to pěšky by bylo na mrtvici.. :frowning2:

Jinak máme krásně vylezlý 3. zoubek, plazíme se jako draci, takže já jsem spokojená, občas už jde na všechny čtyři, ale to se pořád nehýbe, je jenom na jednom místě a pak se zase rozpleskne na zem a pokračuje v plazení.. :slight_smile: Dnešní noc byla po dlouhé době parádní, usnul v půl osmé, vzbudil se v deset na kojení a pak jsme spali až do půl šesté, takže spokojenost.. :wink: Taky už ho chci pomalu v noci odvykat na dudlání, ráda bych ho nakojila tak jednou a pak uspávala už bez prsa, jenže když vstává třeba 6x, tak je to fakt náročný, to je pak samozřejě jednodušší prásknout ho na prso, člověk je ospalej a nemá na to, aby ho houpal půl hodiny v náručí nebo s ním pochodoval po pokoji, zvlášť když už není 4kg miminko, ale 11kg chlapák :slight_smile: - zítra jdeme do poradny, tak jsem zvědavá..S pečením cukroví vás všechny obdivuju, já bych na to neměla ani náladu, fakt mi bohatě stačí vaření pro nás, malýho a uklízení, když se člověk chce ještě dostat s prckem ven, tak bych to ani nestíhala - a péct někdy po nocích - to by mě mohlo.. :grinning: To se radši vyspím..

Kristi - to jsi hodná, že o mně máš starost.. :grinning: :wink: Tak kam jste nakonec vyrazili na nákupy? My asi až někdy v út, ale jenom tady po Zr..Když jsme v po jeli koukat ke Kytičce na malého, tak už jsem Tadíka nemohla absolutně nacpat do sedačky, už bychom ani někam dál jet nemohli, musíme opravdu koupit větší..Chtěla jsem čekat až do jara, ale asi ji koupíme už někdy po Vánocích..

Gabi - tak co zánět, už dobrý? Snad jo, tvaroh mi moc pomohl..Stejně je to divné, říká se, že záněty se dělají zpočátku, mně se udělal když už Tadík měl půl roku a Tobě ještě dýl..A s tím čůráním to určitě bude dobré, zbytečně se nestresuj, uvidíš, že to bude OK..A kdyby náhodou něco, tak jak psala Kristinka, je lepší na to přijít dříve a něco s tím začít dělat, než až později. Ať se vám dobře nakupuje a pak napiš, na jaký kočárek jsi jela koukat..Já mám zatím jako favorita ty golfky chicco multiway, i tady na Koníkovi je většina mamin chválí..

Radu - ty se teda máš, že je malej takový zlatíčko, a vylézt z postele až ve 12 se mi nepoštěstilo už tak 2 roky :grinning: No a až tu budete toho 25., tak si vemte kočár, vyrazíme do terénu, aspoň na chvilku.. :wink:

Zatím se mějte holky, musím jít uspat Tadíka, už se mu klíží zraky, to on vždycky, tak po 2 - 3 hodinkách od vstávání, si jde pak ještě na půl hodinky zdřímnout, a to mu stačí až do pozdních odpoledních hodin.. :slight_smile:

Jo a ještě jsem se chtěla zeptat - máte některá problémy teď při kojení se zuby? Mně se ulomil další - tentokrát kus stoličky - no jsem z toho na mrtvici, to se mi nikdy nestávalo.. :unamused: Až teď co kojím se mi nějak podezřele lámou a to se cpu mléčnými výrobky o 106, tak nevím, jestli to má nějakou souvislost s kojením, nebo to byla náhoda..Ale radost z toho teda fakt nemám... :frowning2:
21. pro 2008 v 07:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
teda máte spavé šikulky :dizzy_face: my jedem po dvou hodkách a dnes v přebalovací místnosti jsem přišla, že máme dvojky nahoře venku, proto asi taková noční divočina, takže už máme 6 zoubku, no je to zubáč :grinning: :grinning:
brno, super, ale náročné!
jíto: já ty chicco multiway dnes koupila :grinning: ale zezačátku jsem je vůbec nechtěla, chtěla jsem chicco for me, má přehazovací sedadlo, ale když jsem ho viděla v reálu, tak děsný rozhrkanec :angry: pak další favorit byl peg-perego pliko, ale ty by vyšli na 8500kč a to mi přišlo moc, tyhle multiway nás vyšli na 3800 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a máme barvičku discovery, mám vyfoceno, tak lupnu do albíčka, až bude víc času... a jíto jen doporučuju!!! fakt, jsou stabilní, pevné, jednoduché skládání, lehoučké!! asi 8kg a hlavně jdou až do úplného lehu a mají polohování nožiček :wink: a mají ještě krásnou modrou azurovou barvičku, jsem se nemohla rozhodnout, ale mirek zavelil a bylo :slight_smile: je k nim nánožní nebo fusak (ale k fusaku není madlo, dá se dokoupit asi za 380kč) a pláštěnka... taška bohužel ne (já využiju starou) a držák na láhev :wink:

a ještě jsme koupili odsávačku na vysavač, až bude zase potřeba, tak jsem zvědavá :confused: jinak jsme se tam hlavně pořádně najedli těma zdravejma věcma a spokojenost :slight_smile:

a ted jsem doplácala čokoládu a ta barevná hovínka na curkoví a už na te se**, dá mi mamka, má toho hodně a hlavně moc dobré :dizzy_face:

a co jste dělaly vy celý den?

jo jíto: gratulace k lezení a ke všem čtyřem, musíme se sejít, asi po vánocích vid? kluci se dlouho neviděli :grinning:
21. pro 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíto: a s tím zubem mě to moc mrzí, fakt nevím, ale vápínk na tom podíl mít pude... hele já nejím ml. výrobky vůbec (nesmím) a nic, je to zvláštní vid?ale beru vápník v tabletkách, tak zkus to :wink:
a zánět v poho, tvaroh to zařídil :slight_smile: já taky myslela, že mají problémy maminky ze začátku a ono prd vid? :sweat_smile:
21. pro 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem ty fotečky už přihodila :wink: jíto: jen ten fusak k tomu nebyl, ten mám ze starého chicca (přeci nebudu kupovat extra nový :wink: )
21. pro 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,kočár super :slight_smile: Já dneska neměla nějak čas,samozřejmě jsme nikde nebyli,takže jedeme zítra.Dneska jsem teda udělala vánoční úklid,ale nic velkého :wink: Přece se nestrhám,no ne? :wink:

Karolínka už lozí po 4 jako divá,ale stejně se raději plazí,ale je srandovní,když se šoupe po kolínkách,jde ji to celkem rychle.A dneska si taky poprvé stoupla v postýlce a to ještě k tomu byla v pytli na spaní :wink: Jsme čuměli s taťkou :slight_smile: S jídlem je to taky lepší,večer už sní 170 kaše,nedávno jedla jen 100 ml,oběd a svačinky sní taky celé,tak snad se umoudřila a už bude papat pořád tak hezky :slight_smile:
Dneska jsme ji vyfotili ve vánočním bodyčku a vytiskli fotky.Budeme je přidávat v rámečku k dárkům na Vánoce.Pak ji taky hodím do albíčka :slight_smile:

Jíťo,s tím zubem...pokud jíš hodně ml.výrobků,tak by problém být neměl...ale víš jak to je :slight_smile: Oni z nás asi fakt všechno vycucnou :slight_smile: Zkus si taky pořídit vápník v tbl,jak píše Gabča :slight_smile: A vy máte 3.zub?Tak to gratuluju.Já ale myslela,ža jich máte více.My máme 5,taď čekám,kdy se prořízne dvojka nahoře v levo.A taky dvojky dole by už mohly :slight_smile:

Tak holky,my půjdeme hajkat.Ať máme dost sil na zítřek,na ty nákupy.Zítra napíšu,jak jsme pochodili :slight_smile:

Mějte klidnou noc,papalala... :slight_smile:
21. pro 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zensky,tak jsem tu na skok,dnes je opet tak blbi pocasi ze jsmes malim nesli ven a valely jsme se u pc s Domcou samozrejme ze mamka vytuhla a melej ne ale byl hodnej...ted se tam trochu po jidle vsteka ale je tam tatka tak at se taky chvily stara odpol ma problem obcas usnout usne me hodinu pred buzenim na jidlo... :angry: no jo co se da delat ale zjistila jsem ze normalne nebreci ze se vsteka po kom to asi ma... :grinning:
Jinac jsem vcera vysavala a dnes vytirala a vanocni uklid je za nama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Zitra upecu vanocku a udelam salat tatka zabije kaprika a bude vse nachystany...a zase budou vanoce za nama.

Ahoj Jitus.tak jo kocar bereme doufam ze bude pekne segra uz si taky planuje vychazku :grinning:
no to ti nazavidim to nakupovani my jsme si udelaly vseho zasobu pro maliho ze do noveho roku vydrzime...a jidlo taky :grinning: no a co se tyce toho zubu tak bych rakla asi to co holky skus ty vitaminy a jeste bych se zeptala v lekarne jestly ti nedoporuci neco jineho.
Sakra ten se ale vsteka tatka ho nako nezvlada musim tam jim.tak pa 25.12.

Ahoj Gabi tak jste si poridily krasne golfky parada tak hlavne ze se vylet vydaril....a at pekne slouzi...pa
22. pro 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile: Tak jsme ráno taky vyrazili na nákupy do Brna.Ale nic moc jsme nekoupili,jen pár věcí,nějaké jídlo...všude bylo plno lidí.Ale malá byla hodňoučká,na každého se smála,dělala pápá...prostě zlatá.Už lozí po 4 jako divá,je to rychlík.
22. pro 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
kytička: jsi šikulka, že to všechno s malým zvládáš :wink: já dnes taky nagruntovala, 2x byla ve měste, počasí na prd a lidí jak..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kijo: no malá borec, že si stoupla i v pytlíku :wink: :wink: :wink: no máme to šikulky :slight_smile: brno šrumec vid? mě dnes stačil zr a byla jsem hotová!

jinak vojtík měl dnes blbej den, v noci buzeníčko po dvou hodkách, už aby bylo po lezení zubů :angry: :angry: a normálně spáváme okolo půl jedenácté a pak okolo třetí a ten druhej spánek jsme dnes vynechali, prostě řval a dělal jak kůň, tak jsem se naštvala, když nechce, tak já takovýho klacka udrndávat nebudu, okolo 6 to na něj spadlo, zíváníčko.... no před kaší, kaše prozřavaná, ale snězená :slight_smile: tak jsme nekoupali, šup do pyžamka, 5 min. v postýlce zabejkal a ted mám klid, jdu se najíst, celej den jsem pořádně nejedla, jak nebyl čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo a kočár v terénu obstál, sice žádná péra, je to golfáč, tak co bych chtěla a je tak lehkej, že mi ujížděl do stran, jak na ot nejsem zvyklá, takže si zvyknu a paráda, jen ty 4 kolečka je taky něco, s trojkolkou po obchodech to byla sranda, ted je to trochu horší, ale je to určo na zvyku :slight_smile: :slight_smile: no a má prej nasněžit, tak vyjedu zase s s3, aspoň to prostřídáme :slight_smile:
22. pro 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.tak jak vrcholi pripravy na stedry den?My dnes musely stavat brzo sly jsme k panu doktorovy na odber krve zase z hlavicky chudacek ma ji celou uz rospichanou jak mu ji porad berou.Kuli te zloutence tak snad to bude O.K. na vaze nic moc porad malo ale hlavne ze nehubneme tak snad...a to dnes v noci me poprvi pil pul hodiny bez prestani tak uz jsem ho musela oddelat bolelo to ale musel bejt prezranej protoze jsem ho dokrmila ve 3 a vzbudil se az ve trictvrte na sedum.ale takhle se jeste nikdy neudrzel to me u toho porad chrape ja ho musim budit nebo po 15 min.odpadne sam tak jsem na to cucela jak pero z gauce... :grinning:
No pak jsme sly od pana Dr.do obchodu a prochazkou po nekolika dnech jsme se vratily domu jsme prisla a normalne jsme si musela na hodku lehnou se me udelalo tak divne ze jsme myslela ze skolabuju ale po odpocinku to bylo uz lepsi ale stejne me je cely den nako divne.ale zvladla jsem udelat obed,salat na zitra a upict vanocku a povedla se... :grinning: na pohled jeste zjistit jak chutna ale to az zitra. :wink: no a ted jsem jeste zapla pracku kdyz jsem tam vydela tu hromadu tak jsme musela malej lezi a je hodnej tak toho musim vyuzi....no a to je muj cely den ted si postim nakej filmecek jsme tu s Domcou samy tatka sel dnes do sokolovny maji tam amaterske zavody v pinpongu.tak jsem zvedava s cim prijde hraje to asi po cca 15letech :grinning: :grinning: :grinning:

A co delate vy devcata???
23. pro 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Krásné vánoce plné rodinné pohody a šťastný a úspěšný Nový rok přeje Tom, Renata a Martinek :slight_smile:
23. pro 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,holky :slight_smile:

Tak jsme dneska dobalili dárky,zašli pro stromeček k babičce,udělala jsem salát a trochu poklidila a už toho mám plné kecky :slight_smile: Ještě nazdobit stromeček,až malá usne a snad už to bude všechno :slight_smile:

Zítra zajdeme dopoledne na procházku,při jednom koupíme pečivo,ať máme na svátky a zajdeme si k tchýni pro dárečky :grinning:

Kytičko,to jsi šikovná,že jsi upekla i vánočku a že to takhle všechno zvládáš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
chci vám taky jen popřát vánoční pohodu a bohatého ježucha :slight_smile: já ted nazdobila strom a vojta už bejká, akorát,ale jsem hotová, jak píšeš kijo, salát, uklidit, nakoupit, dárky a to jsme ještě dnes byli u mé babičky dát dárečky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zítra jdeme k mé mamce odpo rozbalovat, pak večer doma a 25. jdeme ke tchýni, bude tam švagrová s manželem, dětičky....takže rodinná divočina :sweat_smile: :slight_smile:

kdybych se už neukázala, tak si ty první vánoce s dětičkama pěkně užijte, zatím papa
23. pro 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my půjdeme zalehnout,dneska toho bylo až až :wink:

Přeji vám všem krásné Vánoce,hlavně,aby šlo vše hladce,hodně dárků a pohodu a rodinné štěstí.Hezky si to užijte :slight_smile:
23. pro 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,taky Vam vsem preji krasne Vanoce bohateho Jeziska.My uz mame vase pripraveno a za 15min.jdeme veceret kaprika se salatkem.takze preji dobrou chut a bacha na kosticky... :wink:

Preje Radka,Honza a Dominiček.pa....
24. pro 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
tak jakpaj jste si to užily? :slight_smile: :slight_smile:
kytička: u nás byl taky klasika kapřík se salátkem, vojtík hačal a byl hodnej, ale musela jsem ho taky ládovat, aby vydržel, tak jen dvakrát ochutnal kapříka a ten mu teda jel :slight_smile: jinak jsem pro něj měla uvařený brambory, ty může pořád, no je to náš bramboráček....

jinak u nás spokojenost, vojtík pištěl radostí, už odpoledne u babičky, když jsme roztrhli papír, to byl jekot, až jsme nechápali, že má z toho takovou radost :grinning: no a chodítko nej nej dárek, lítá tady jak drak, a fakt nechodí, ale lítá a všude naráží, to tady bude za chvilku pěkně vypadat :sweat_smile: :sweat_smile: no a hodím vám se fotečky, byl to takovej náš ježíško santa pomocníček, jsem mu koupila kostýmek, tak až bude čas, tak vám ho sem lumpa dám :wink:
jo a začínáme asi líp spát, už druhou noc je to lepší, asi tím i ted jak chodí a unavuje se s tím chodítkem, využívá ho ke všemu, už se mu ani tak nechce lézt, je to asi por něj pomalé :grinning:

pište, jsem zvědavá, co prtata a dárky..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. pro 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Gábi,tak u vás spokojenost,jo?U nás taky,Karolínka byla taky hodná,seděla s náma u stolu a jedla sušenku.My kapra nejíme,jen salát a kuř.řízek,to bych ji nedala a po jídle byla,tak jen sušenka.příští rok už to bude o něčem jiném.U nás nej dárek není,všechno si to tak nějak ošahala,se vším si hraje chvilku :slight_smile:

Ale já dostala nový telefon,takže radost veliká :slight_smile:

Už druhou noc jsem malou nekojila,sice se budí pořád tak 2-3x,ale dostane jen vodičku a nic víc,mlíčko až tak nejdříve v 6,00.A celkem i pak usne,uvidíme dneska,asi ji lezou zoubky,tak byla celé odpoledne protivná,pořád se chtěla nosit :angry:
25. pro 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak u nas jako kazdy rok klasika,veca,telka a darky.Jo jo parada krome darku o kterym jsem vedela-pristroj na parky v rohliku jsem si ho prala :grinning: jsem jeste dostala od bud.svagra krasneho keramickeho bernardina a takovou ozdobnou flasku je v ni lih ozdobna barevna kytka jako dekorace.no a od dedy obalku.Honza dostal meke darky a takovou velikou baterku.od rodicu jsme dostaly vysavac a sampony a od tescomy takove ty potreby jako krajitko na pizzu,tupi nuz na maslo a vykrajovatko na jadrince...Domca dostal od babicky hraci mesicek na uspavani a takovou tu malou knizecku se zviratky a kousatko.a segra dala Domcovi velkou igalitku od hracek pro nejmensi po velkou avivaz a povleceni,obleceni.... A doma dostal zatim jen nejmensi obleceni hracky az pristi rok.Strasne se mu libily svatilka na stromecku cucel na to pekne jinac vanoce prospal... :grinning:

Jinac jsme dnes odpoledne prospaly pac ted mame takove neklidne 2 noci vstekame se.... ale uz dnes to bylo lepsi tak snad i dnes... ted ho musim jit vzbudit budem papkat budu u toho cucet na Dobu ledovou :grinning: bozi pohadka tak pa.
26. pro 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak to jsem ráda, že se svátky vyvedly a vy jste si to užily, přihodte fotečky, budu se moc těšit :slight_smile: já taky na tom zapracuju :wink:
jinak mirek šel do hospody, mají s kolegama vánoční chlastání, tak to bude určo do rána, to zase nebudu spát a zítra bude mít opici, to bude fakt super :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kijo: a jaký telefon? to se ti nedivím, super dáreček :slight_smile: a malá je fakt šikovná, závidím, to u nás to bez kója nejde, jen přes den se ted dost rozežral, tka jsou noci klidnější, no je holt jedlík :sweat_smile:

kytička: hezké a praktické dárečky :wink: to jsou nejlepší!

jo holky, co dáváte ještě prckům mezi jídlama krom piškotů a těch kukuř.sucharů? přijde mi to stereotip, vojtíkovi občas dám i linecké nebo perníček,ale chtěla bych něco nesladkého, když mě vidí jíst, chce taky, žravec mrňavej... zítra se asi vydám do zdravěnky a obkouknu to tam, snad budou mít už otevřeno... a předem díky za rady :wink:
26. pro 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: vánoční karolínka je krásná :wink: :wink:
kytička: malej je prďolka krásná a je možné, že manžela od vidění znám nebo mi hrozně někoho připomíná??

tak tady nikdo, tak se jdu vrhnout na žehlení cíchů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. pro 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,fotky určitě přihodím,ale teď se mi nějak zrovna nechce,tak snad někdy zítra,jestli bude čas :slight_smile:
Telefon jsem dostala Sony Ericson Z710i,je to véčko,moc pěkný :slight_smile:
A malá dneska spala až do 4 do rána,pak jsem ji dala čajík a spinkala do půl 6,to už jsem ji dal mlíčko a ještě chrupkala do 7,30 :grinning: Uvidíme zase dneska,jak to bude.Třeba už pochopila,že se jí nevyplatí v noci vstávat,když dostane jen vodu nebo čaj :grinning:

Kytičko,pěkné dárky,taky jsme dostali do domácnosti...povlečení,prostěradlo,od našich dostaneme hrnec :slight_smile:

Jinak Gábi,já dávám malé jen ty křupky nebo sušenky-piškot,nic jiného.Cukroví letos ještě nee,na to má dost času :wink: A nemyslím,že je to pro prcky stereotyp,si vem,že oni nic jiného neznají,takže jim nic nechybí :wink: A nezkoušela jsi třeba kousek jablíčka?Jen tak do ruky?Nebo kousek kůrky z chleba,rohlík...určitě je to lepší,než něco sladkého a malá má ráda třeba kůrku :wink: Zkus zítra,uvidíš,jak mu bude chutnat :slight_smile:
26. pro 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: já mám taky véčko /ale nokie/, jsou krásný :slight_smile: no a vidíš, do ruky jablíčko jsem ještě nezkoušela, vždy mu ho strouhám jako přesnídávku, no fakt mě to vůbec nenapadlo, dííííky! :slight_smile: :wink: :wink: rohlík a chleba občas taky zkouším, občas si dá,tak budu pokračovat :wink: zkoušela jsem i ty rýžové chlebíčky, tak ty mu taky chutnají.... a s tím stereotypem, mám problém, když mu dávám každý den jednu přesnídávku, tak asi za týden mi to nechce jíst, jak je toho přežranej, asi nejsme moc ovocní :unamused: tak se to snažím nahrazovat, ale je to těžký, mléčné výrobky nemůžeme a když mu udělám třeba rýži s ovocem jako studenej nákyp-svačinku, tak mi to všude prská :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co jím po domácky udělaného já ,tak to ta mrška sní, tak se na něj snažím vyčůraně :grinning:

a malá je fakt šikulka, já musím zatím vojtulku naučit, aby tolik nebumbal a až budeme tam jak vy, tak budu taky zkoušet, už se těším... a nebo kojení v roce utnu a bude to s řevem,ale pořádně, myslím,že u nás to odnaučování od mlíčka - celkově- bude divočina, vojta je mazal mamináckej a hlavně obr závislák :sweat_smile:
26. pro 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vyzkoušej to jablíčko zítra a dej vědět :slight_smile: Já toho malé mezi jídly moc nedávám,ona jí totiž dost málo,takže ji nechci zalepit žaludek křupkama,protože by pak nechtěla jíst normální jídlo.A jí Vojtíšek už kousky?Jako masozeleninku?
26. pro 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak konečně mám trochu času, včera jsem si vás byla přečíst, ale už jsem nestihla nic napsat..Tadeášek má teď strašně protivné období a do toho to vánoční uklízení, shon, návštěvy atd. atd., bylo toho moc, do toho jsem na mrtvici - jen za Vánoce jsem přibrala asi 2 kg, takže kalhoty mě škrtí, hrůza, po Silvestru si ordinuji opět dietku a nepolevím, dokud nebudu mít 58 - to je má vysněná váha.. :wink: :grinning:

Přát krásné Vánoce už by bylo blbý, myslela jsem, že sem ještě na Štědrý den zavítám, ale pak už jsem to nestihla - byli jsme ještě u Járových rodičů - mamka měla svátek a šli jsme si pro salát - aspoň jsem ho nemusela dělat.. :wink: No ale podle toho, co jsem četla, jste si je užili všichni pěkně, to jsem ráda, my taky fajn, byli jsme jen ve třech, ségra byla poprvé o Vánocích mimo domov - u přítele - a vrátí se až 2.1., takže klídek a pohodička.. :slight_smile: Tadík nevečeřel - jak píše Kristinka, přijde mi to ještě brzy, byl napapanej asi půl hodinky předtím, takže jsme ho nechali plazákovat se okolo a byl spokojenej..Dárečky ho teda moc neuchvátily, což mě teda trošku mrzí, ale fakt je ještě maličkej, stále má nejradši židli co máme u Pc -jezdí s ní po celým pokoji a má z toho velkou bžundu.. :slight_smile: Chvilku koukal na světýlka na stromečku, ale taky nic extra, už se těším na příští Vánoce, to bude mnohem lepší..Jinak teď jsem mu dala asi 2x piškot, když jste se tu bavily o tom papání, ale jinak nepolevuju a cukroví atp. nedostává - nemá nárok- sice nepřibral od minule ani dečko, ale i tak má ažaž..A včera jsem mu vařila krupičnou kašičku, tak do ní dostal jednu kostečku cukru, ale pak jsem stejně měla černé svědomí.. :astonished:

Gabi - ahojky, no golfky krásný, také jsme si je už objednali - modré - topazzio - je k nim nánožník i madlo, doprava zdarma a vyšly nás na 3389 Kč, tak už se těším, až dojdou..A vaše vánoční foto s Vojtíškem je taky super, určitě přidejte další fotečky, moc vám to sluší..

S tím kojením v noci je to hrůza, taky pořád dudláme a dudláme a už mě to přestává bavit, určitě to není z hladíku ani z žizně, jen si vymýšlí..No, Raduš i Mirce prckové spí mnohem lépe než mně tenhle 10ti měsíčák, to je ostuda!!!! Nevím jak Raduš, ale Mirce prospí Martínek celé dny a v noci vstává asi 2x - 3x, to je nefér, hlavně, že jsme všechny strašili, jak se s prckem nevyspí..U nich fakt platí, že novorozenec spí 20 hodin denně - to u nás nepřipadalo v úvahu..Holt někdo má štěstí.. :slight_smile: My už máme venku 4 zoubky a další se asi budo proklubávat, protože to jak je protivnej, je někdy až hrozný..Přijde mi, že se nám oproti Karolínce a Vojtíškovi prořezávají hrozně pomalu - než se nám prořízne jeden, vy ostatní už máte venku dva..Jo a s těmi mými zuby - díky za radu, asi to tak udělám, nehodlám o ně přijít.. :unamused:

A s usínáním je to u nás taky teď hrůza - večer jak ho dám v jeho spinkací dobu do postýlky, tak je to s takovým řevem, že už nevím co s ním - vždycky ho nechám tak 5 - 10 minut brečet a pak za ním jdu a chováme se v náručí a pohupujeme se - no jako s "miminem" - nechci ho zvykat na to usínání na prsu, ale tohle je ještě snad horší - začal postýlku úplně nenávidět - taky v ní kromě noci vůbec není - nevím, jestli je to dobře - včera jsem ho zase uložila a opět začal řívinkat, to je spíš vztekání než pláč, ale tak hrozně, že se z toho až pozvracel, no takže babo raď..Vůbec si zatím to odstavování nedovedu představit - to teprve bude masakr... :frowning2:

Radu - ahojky, tak jak u vašich a co na vychajdičce? My jsme si včera jeli k Dolanským pro pásku na zalepení kola, ucházelo teda fakt brutálně, snad nám to někdo píchl tady na chodbě v baráku nebo nevím..Jo a fotečky Martínka sem nedám, jednak jsem ho nefotila, byli jsme u děcek jednou a jen na chviličku a hlavně Mirka neuznává Koníka a fotky by sem prý nikdy nedala, takže by se zlobila..A jak jsi psala o té Lucce z Polničky - tak Mirča s ní ležela přímo na pokoji - mají taky Sváťu.. :slight_smile:

Kristinko - malá je krásná na fotečkách - také jsme dávali Tadíkovu fotečku v rámečku babičce a dědovi k Vánocům..

Holky, musím končit, už zase protivkujeme, a to jsem nenapsala ani polovinu toho co jserm chtěla :grinning:

Zatím se mějte..
27. pro 2008 v 16:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
no jíto: hurá, už jsem si myslela, že na nás fakt prdíš :grinning: a tak super golfky, právě na těma tvejma jsem se ještě rozmejšlela, tak je vemem a vyrazíme na prochajdu :grinning: :wink: :wink: :wink: a neboj, to spaní se musí zlepšit!! u nás zase zhoršení, koukala jsem mu teda do pusinky a máme zduřelé dásničky nahoře trojky, tak bylo pár dní volno a spaní a jedeme na novo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jíto, třeba nás tádíček se zoubkama nakonec předběhne, to se ti jen zdá, nebo u nás to platí tak, že neleze jeden, ale dva najednou a to je pak mazec a dudlanica celou noc, no jak píšeš :stuck_out_tongue_closed_eyes: drž se, nejsi v tom sama, myslíme na vás! hele a jak ot uděláš na silvestra???? vojtas se budí okolo 22 a pak si chodím za nim lehat a uspáváme se tím zmíněným dudáním... to teda jestli si půjdu ve 22lehnout :angry: :angry:
a jak píšeš o tom usínáním, tak my jsme řvali přes měsíc než se to naučil, byl zvyklý na prsando při usínání, tak se mu to zloduškovi nelíbí, neboj, naučí se to! :wink: :wink: a na odstavovačku se taky strašně těším, to bude teprve něco, kija má holt v malé štěstí :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

kijo: jablíčko i jo, ale vždy si ukousne velkej kus a žužlá a žužlá a nejde mu to a když mu to chci vytáhnout z pusiny tak šílenej řev, co si to dovoluju, lump.... koupila jsem dnes chleba (dlouho jsme ho neměli) a jak mu chutnal, čerstvej, komu by ne, jen prdí, tak to má asi z něho :grinning:

jo a já jsem nehorázně přežraná, bolí mě břicho, ale tak divně jako bych to měla dostat, tak abych neměla ráno překvápko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: třeba to je jen plnost břicha z přežřání...

a co dělala dnes kija?
27. pro 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé jíto: vy už vlastně máte desítku :slight_smile: a to se říká, čím starší mimí, tíl lepší a ono je to čím dál horší, spaní - vztekání....
27. pro 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek