• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@kk28 : jo pradon :slight_smile: jmenuju se Lucka :slight_smile: do toho Briese nevím my máme Airwick ten velkej,jelikož to máme schovaný tak to nevadí,že je to takový velký a do toho mi nejvíc voní taková se zeleným víčkem,na náplni jsou bílé růže,tak je úžasná,svěží ,není sladká a nijak pronikavá
26. říj 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Určitě, tak nakonec si Martin dal říct? No malej to chytá ve školce, přeci jen velký kolektiv. A moje plány na to, že dám malou od ledna 2013 do školky taky padly. Bude chodit 28 dětí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@areviv Luci, ty chodíš s malým k Bělohlávkovi? Si myslím, že jsem Tě tam potkala asi před 2-3týdny :wink:
26. říj 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jo dal říkal že udělá všechno konečně uznal že to k ničemu nevede když tomu nepomůžeme bodejt by né jedeme 10 cyklus a nic :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: je tak to je teda dětí ti řeknu
26. říj 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@areviv Luci a kde si ten Briese koupila tady u nás sem ho nikde neviděla ani v tetě
26. říj 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 : Jani,jo chodím :slight_smile: fakt teda no jak je ten svět nakonec malej,takže vy tam chodíte taky?? :wink:
26. říj 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 tak se pak domluvíme kdy a kde, jo?
26. říj 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 : no všechny druhy mají v Rossmanu,tam toho je..i náplně rovnou,a výběr fakt velkej..a navíc tam mají ty 10% slevy na celej nákup,takže ještě ušetříš :slight_smile:
26. říj 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@areviv jojo, přišel mi nejlepší, samo, že nějaké mouchy má, ale to mají všichni :wink:
26. říj 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@areviv Luci děkuju :slight_smile:.

@janaj0 Jani, chtěla jsem se tě zeptat, jaké máte vybrané jméno, ale napadlo mě podívat se do profilu a tam jsem to zjistila.....Honzík......supr jméno.

@antana123 nám se nedařil Lukášek :slight_smile:....trvalo to skoro rok, brala jsem Clostilbegyt a utrogestan a byla jsem i na profucích a ty asi zabraly, páč hned nato jsem otěhotněla. Aduš byla nějakým zázrakem.....doteď to nechápu :slight_smile:.
Držím palečky, ať se co nejdřív zadaří.
26. říj 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 Honzík po tatínkovi :wink: nebo po mě - to se musíme domluvit :grinning:
26. říj 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janaj0 : já jsem si je vybrala podle toho,že jeho žena nás učila pediatrii na zdravce a mě se hrozně líbil její přístup.. :slight_smile:
26. říj 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 : není zač uvidíš jak se ti to bude zdát a pak dej vědět :wink:
26. říj 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jasně díky :wink:
@areviv super až budu v ZR tak mrknu :wink:
@kk28 díky nám dělal problém Šíma otěhotněla jsme díky proveře+pregnyl a vitamíny jí i muž na 2 pokus to klaplo ted se muž docela šprajcl že to zvládneme sami a nakonec pochopil že to nepůjde tak už v tom nebudu sama přibylo mi pár léků no s dr. jsme domluvení že počká do ledna a pak HP a popřípadě laparo tak uvidíme
26. říj 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@areviv tak další sestřička? A kde jsi pracovala? Mě taky učila, dělala jsem na neurologii v HB
26. říj 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 : no jo ale jen vystudovaná,pak jsem to vzdala v prvním ročníku na VOŠ..v nemocnici jsem nikdy nepracovala..vrhla jsem se na úplně jinej obor(obchod zástupce) a doufám že se k něčemu podobnýmu budu moct vrátit po mateřský,protože do nemocnice bez praxe a ještě s malým se mi teda nechce..

@antana123 : tak děj pak vědět jak dopadneš :slight_smile:
26. říj 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kk28 káto: medvídek je super!!!! :slight_smile: díky za tip, zkusím zlomit babičky :grinning: pohádky roary bohužel nemám, taky bych nějaký brala...

@areviv vítám tě :slight_smile: my se podle vidění známe že? :wink:

musím se jít věnovat vojtíkovi, prudí :sweat_smile:
26. říj 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@areviv aha, já taky nevím jestli se budu vrace, uvidíme jestli mi vyjdou vstříc ve službách
26. říj 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 : děkuju..no teď na to taky koukám jj známe a docela často se potkáváme :slight_smile: jé to je super,tohle byla fakt dobrá volba.. :slight_smile:
26. říj 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 : tak uvidíš jak to potom bude,třeba jo,nejlepší by si ani měla kdyby tě vzala někam na ambulanci..a tebe to baví?myslím práce v nemocnici?
26. říj 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@areviv práce mě bavila moc a hlavně jsme měli super vrchní, se kterou ses mohla na všem domluvit. To bych byla nejspokojenější, kdybych natrefila na ambulanci. Ale mám ještě dost času
26. říj 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 : to jo,času máš víc než dost,takže prací bych se teď být tebou moc nazatěžovala :slight_smile: ale je fajn,že tě to bavilo :slight_smile:
26. říj 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kubík je vzhůru,jdeme papat a pak šup ven,vyvenčit toho našeho trhače,zatím se tu mějte hezky papa
26. říj 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 taky pícháš pregnyl,také isenn píchala. No iá toho píchala teda kwanta a pak ieště dobu agolutin do zadku,to byly chutowky.
26. říj 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jo je to radost naštěstí píchám jen pregnyl zbytek mám v tabletách a mám toho mraky
26. říj 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevím na čem jsem..manžel včera našel fotky asi 7 let starý..v tu dobu jsme spolu ještě ani z daleka nebyli a nějak ho to vzalo,je zaraženej,nemluví,do pusy ho div ne nutím..ach jo..pitomý fotky,vždyť to přece nic neznamená,když jsou tak starý.. :frowning2: je mi z toho smutno....
26. říj 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@areviv vítám tě mezi námi :slight_smile:

@antana123 Anet a kde přesně v Přiby bydlíte, docela to tam znám ;)

Já mám za sebou dneska cestu do Brna. Sama sem poprvé zvládla dvě cesty po dálnici, takže super :slight_smile: Ale sem uplně k.o. a to se mám ještě učit matiku. V sobotu píšem první písemku a některý věci fakt nechápu :angry: :angry: Nevím nevím jak dlouho tam vydržím....
Koukala sem že řešíte Vánoce a hlavně dárky. Já mám zatím pro Anetku jen digi pokladnu, ještě budu objednávat nějaký motorický hračky z netu a taky musím vymyslet něco babičkám. Ostatním nevím absolutně co :sweat_smile: Takže za každej tip budu jen ráda :slight_smile:
26. říj 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@antana123 teda chuděro, moc myslím, at se brzy zadaří!

@areviv luci, to je divný a je to určitě fotkama? třeba má jen špatnou náladu nebo je unavený z práce :wink: jinak jsou tady všechny holky moc fajn, však poznáš :wink:

no a tak mě napadá, že jsem se dlouho neviděly, tak bychom se zase mohly domluvit na nějaký SRAZÍK????? prej ta kavárna pod poštou je zase otevřena (pro změnu) nebo jestli se vám víc líbí v té nové?

@eelka eli: ty jseš borec!!! gratulace, já jela po dálnici asi dvakrát a bojím se, musím se přiznat....sice už se cítím líp, jako vyježděnější, kor ted jak jezdím denně do školky zpět ráno a někdy i odpoledne, do toho nějakej nákupek, ale do brna bych se za volantem nevydala :sweat_smile: jsi šikulka!!! :slight_smile: a co škola?

počasí hnus co? :frowning2:
26. říj 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gaba3 : Gabi,řekla bych že je to fakt těma fotkama...protože změna nastala právě po tom co je viděl..ach jo,já jsem fakt tele,že jsem to zapomněla uklidit.. :frowning2:

no holky jsou tu fakt super,strašně mě překvapilo a potěšilo to super přivítání :wink:
a vy máte fakt srazíky??teda kdyby nějaký byl rádi bysme s Kubíkem taky dorazili :slight_smile: a počasí je fakt humus..my nemít bafína tak ani nevylízáme,jenže s ním se ven ,musí a Kubíkovi se po dlouhé době kupodivu venku dobře spinká :slight_smile:
26. říj 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@areviv Vítej :slight_smile:
@eelka Eliško, jsi borec, že ses pustila do studování, mě teda zbývá ještě rok, ten si dodělám příští rok, ať jsu ta dis :grinning:
@gaba3 počasí hnus teda, před chvilkou jsem byla nakrmit psy a teda šílený, v noci na dnešek vítr, teď prší..
26. říj 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek