• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Tak já jdu..snad to celé nějak vyřešíme..a zítra zase tady :slight_smile:
26. říj 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@areviv je pravda, že někdy do chlapů nevidíš.... srazíky se konají, snažíme se celkem často, ani nevím, kdy jsme byli naposledy - měsíc, dva...

holky, my můžeme příští týden, tak dejte vědět :wink: a ještě jeslti některé víte o té kavárně pod poštou??? prej je otevřená a jako kdysi. ne tam mrnavá...
26. říj 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
předně také vítám @areviv :slight_smile: Taky mi přijde, že už jsme se někde viděly :slight_smile: A máš pravdu, holky jsou tu moc fajn :wink: S chlapem se netrap, to zase bude dobrý, taky to znám..

Holky, srazík bych taky brala, ale malá je ještě moc malá, škoda, že není léto, to bych ji šoupla do kočárku a kdybysme se sešly někde venku, tak bysme taky dorazili..Ale takhle radši ne - tahat ji někam dovnitř do kavárny. Pošlu vám tam taťku s Tadíkem :grinning:

@antana123 - Anet, taky moc držím palce, ať se co nejdříve zadaří a máme tu další těhulku..

@peta86 - Peti, chtěla jsem se Tě zeptat, kdy že slaví vaše Teuška svátek? Mi paní na matrice říkala, že Thea slaví buď na Terezu nebo na Theodoru (prý si máme vybrat) - tak jsem to nějak neřešila v těhotenství a teď jsem koukala a Tereza slaví 15.10. - což je dva dny po narozeninách - a Theodoru jsem tam vůbec nenašla - prý slaví na Teodora, což bylo teď v neděli :grinning: Takže naše malá asi bude chudák slavit svátek pár dnů po narozeninách stejně jako já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2011 v 06:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A @eelka - Eli jsi fakt dobrá! S řízením i školou - nedala bych ani jedno! :grinning: Budu držet pěsti ať studium zvládáš!!!!
27. říj 2011 v 06:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jíťo, vzpomeň si, jak jsem vyšilovala já, když malý furt blil...a házel teda šavle!! Na reflux nemysli, každé dítě má reflux, fyziologicky. Pokud ti bude přibírat, tak se na to vyser, jen budeš mít věčně ublité mimčo jako já, furt jsme měli bryndák. Smířila jsem se s tím až ve 4 měsících :grinning: :grinning: . Nechápu ale, že ti ji dr. nepřevážila po příjezdu z porodnice...( furt chodíš k té krávě?? ). Třeba se Theuška jen přepíjí jako Zdéňa, ten mi ve 2 m+sících byl schopný vypít 200ml....Zvedni postýlku a je...i kočárek, jestli můžeš, dodržuj antirefluxní opatření a je, víc neuděláš. Četla jsem na porodnici.cz, že děti prakticky nemůžou vdechnout, jejich trávicí trubice je taková, aby ta miminka byla chráněná před aspirací.. :wink: . I když mi se to mluví :grinning: :grinning: . Když si vzpomenu na sebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@hanulka190 Hani, no tak to jsme podle vás obři :slight_smile: Zdenda sní všechno, co mu dám, většinou docela dost velkou porci..a to mi řekl dr., že klidně můžu přidat, takže jsme zavedli snídaně - kaši , takže ji má k snídani i večeři. Včra třeba jsem ho ráno nakojila, pak dala kaši, že na svačinu bude jogurt. Jenže hodinu po kaši byl protivný, furt řval a vypadal hladově..tak jsem mu dala prso..no a napil se. A pak ten jogurt, pak oběd, svačina, večeře a pak ještě před spaním kojo :grinning: V noci kojím jen jednou, někdy spinká celou noc. Ale dokážu si představit, jak tě to trápí, že nechce jíst...( a navíc, když má ještě nějaké omezení stran mléka atd. )
27. říj 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila - Zuzi, díky za uklidnění..Tadík taky ublinkával, ale ne tolik teda..Včera to bylo docela v pohodě, ale předevčírem hrůza a děs..Převlékám skoro pořád - ještěže máme tolik hadříků :grinning: Šavli taky umí hodit pořádnou, takovej oblouk až jsem koukala jestli je to možný.Jinak jo, chodíme pořád k té krávě, není totiž ke komu přejít - když jsem to tak probírala, všechny dětské dr., tak mi nikdo nevyšel.Je tu jeden dobrý dr. - ale u toho je čekací doba až dvě hodiny a na to nemám nervy, sedět v čekárně s dítětem v horečkách a čekat takovou dobu, třeba Táďa by tam nevydržel ani kdyby byl zdravej :stuck_out_tongue_closed_eyes: A malou bych tak desetkrát kojila :grinning:
27. říj 2011 v 07:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jo a narozjy a svátk taky slavím po sobě, přesně 12 dní. A náš Zdenda? Chudák :slight_smile: Mikuláš, Vánoce, narozeniny a svátek hned po sobě....( to mu táta naložil s tím jménem :grinning: )
27. říj 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila - já osm dní :slight_smile: A mám to jako Zdeněček - svátek 5. prosince, tím pádem v dětství i nadílka od Mikuláše, o osm dní později narozky, pak Vánoce..:grinning: Ale ani mi to nevadilo..Mi to Jára teď taky vyčetl, prý jsem vybrala malé blbé jméno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2011 v 07:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska No toho já se právě hrozím, že se najdou filutové, kteří ho budou chtít odje.at jedním dárkem na Vánoce i narozeniny...To teda néééé!!! On za to nemůže, že se narodil 27.12...( dneska má 10 měsíců :grinning: :grinning: )
27. říj 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila - Blahopřejeme!!! :wink: Tyjo, to letí, za chvíli mu bude rok a budete slavit!!!Budeš dělat dortík? Mně taky vždycky ošulili na Mikuláše - měla jsem dárek jako k svátku i nadílku a neměla jsem o nic víc než ségra :grinning: která měla jen věci od Mikuláše..
27. říj 2011 v 07:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Díky, díky :grinning: . No ani nemluv! Letí to, úplně se mi chce brečet :frowning2: ...za chvíli se ožení :grinning: :grinning: .
Dort bych chtěla udělat, ale myslím, že by to moc nedopadlo...teda upéct korpus nebude problém, myslím teda :grinning: , ale to zdobení..nejsem tak šikovná jako ségra...No uvidím. Budeme dělat oslavu, pozvu všechny z rodiny, kdo přijde, přijde..( možná jedna babička zase bude unavená a nebude mít čas...kdo ví, ona na Zdeněčka sere úplně ), ale moje mamka přijde určitě, tak to je hlavní. Zdeněček ji má rád, pozná ji, ona ho má ráda a furt se na nic nevymlouvá jako ta druhá...no nechám toho, ať se zase nevytočím!!! :angry: :angry: :angry:
27. říj 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
@eelka bydlíme na Hesovské ulici skoro až na konci taková kostka baráček
@gaba3 díky snad ano
@areviv držím palce at se to doma brzo zpraví :wink:
ad srazík klidně můžeme
@critterska:díky
27. říj 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá ránko přeju všem :slight_smile:
@gaba3
@antana123
@criterska tak holky jen vám chci poděkovat za podporu,neshody doma mě vždycky děsně vyvedou z míry : Včera po skoro celé noci,co jsme si o tom povídali jsme to vyřešili.Popravdě se mi ulevilo,jo a měla jsem pravdu,chudáka ho ty fotky fakt totálně složili..Jsem ráda že se to upravilo..teda ale jsem unavená víc než včera večer :D
Jo a kdyby ten srazík byl tak s Kubíkem taky moc rádi přijdeme :slight_smile: Dneska jedeme s Kubíčkem za prababičkou a pak za babičkou,tak to bude celkem náročný den :slight_smile:
27. říj 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Ahojky, malá slaví na Bohdanu a Teodoru tj.11.1. taky jsme si to vybrali podle narozenin.Někde v kalendáříh už Teodora je a když není tak je tam Bohdana a je to podle významu jména.Jinak je to z knížky jak se bude jmenovat vaše miminko od p. Knapové která se jménama zabývá, neboj já jsem si to nevymyslela. :grinning:
27. říj 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jíťo ty myslíš Bělohlávka - tam už to čekání není tak hrozné, orevenci bere načas a když jsme nemocní, tak jsme čekali max půl hodiny :wink:
27. říj 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@areviv to je dobře, že jste o tom mluvili
27. říj 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 : jo taky z toho mám radost ..sice to bylo dlouhý ,ale stálo to za to..teď už je všechno v naprostém pořádku :slight_smile:
27. říj 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@criterska jíto: tak ho pošli :grinning: kdyby ti malá spala v kočáře, tak jí můžeš nechat venku před kavárnou - pokud půjdeme pod poštu, tam bys na ní krásně viděla..ale je pravda, že je ještě maličká, dovnitř bych jí taky netahala, hl. kvůli virozkam, ted to řádí :frowning2:

@areviv hl. že jste to vyřešili a je doma harmonie :wink: užijte si dnešní výletování :slight_smile:

jinak bělohlávka bych teda já osobně jako dobrého doktora nenazvala, jako vím, že jsme jen lidé, ale já jsem ráda, že jsem přešla... už bych mu do péče děti nedala + to povrchní chování a věta : ALE MAMINKO (jako kdybych se nemohla zeptat a to mi potvrdila každá kamarádka, co k němu chodí)! ale tot jen můj názor :slight_smile: :wink: @criterska jíto: blbé je, že si tady fakt nevybereš!! dobrá je prej ta UŠÁKOVÁ, ale je stále pod vedením Koštálové :frowning2:

jinak my dnes byli u ortopeda, tak vojtík dostane vložtičky do bot, ale zlepšilo se mu to za ten půl rok a o dost, tak máme rádost :slight_smile: no a zítra razíme do lázní, babička bude oba prcky hlídat, tak už se těšíme na romantiku ve dvou :grinning:
27. říj 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska nny chodínne ke Koštálowé a Ušákowé a nennůžu si stěžowat ani na iednu. Ušákowá ie fain. Zeptei se Cwachny,iestli ie spokoiená,co přešla od Wasserbauerowé.
Io a nediw se,že píšu iak trotl,stále nni nefachči kláwesnice :grinning:
27. říj 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska a k Bělohláwkowi bych taky nešla,ty doby čekací isou neskutečný,s nennocnýnn dítětenn fakt děs. iá ise teda u Ušákowé a Koštálowé fakt spokoiená. Obě isou w pohodě a beztak to brzy přeweznne ien ušákowá.
A inak ti to teda šlušelo:slight_smile: spokoiená :slight_smile:
27. říj 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
co se týká dr. tak my máme tady v Losenici v Mokříše a jsem max.spokojená :slight_smile: co vím tak sem dojíždí i maminky ze ZR :slight_smile: Příští týden nic nemáme, krom úterka to chodíme s Anetkou cvičit tady do tělocvičny, takže bysme se srazíku zúčastnili. a asi je nám jedno kde ;)

@gaba3 Gabi lázně teda závidím, taky bych vyrazila... ale jaksi bysme potřebovali tiskárnu :dizzy_face: :dizzy_face: Každopádně si to užijte. Co se týká školy, tak je to docela v poho, teda krom té matiky to je hnus :confounded: Na druhou stranu si říkám že když to neudělám tak sem to aspoň zkusila......
27. říj 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifirek
@criterska kdybych měla ted k někomu přejít, taky by to byla ušáková a koštálová, s kým mluvím, je spokojenej a luci taky, tak bude určitě dobrá :slight_smile: ale tím netvrdím, že ze slámovou nejsem spokojená :wink:
27. říj 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
io Gabčo užii si ty lázně,fakt záwidínn :wink: :slight_smile: ALe zasloužíš si to.
27. říj 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eelka jejda, matika, to bych plavala a plavala :grinning:stejně si borec!!! :wink: lázně, jojo, díky, taky by se tiskárna hodila...mirek má eura (jedem do laa rakouska) ze služebky a nechce vyměnovat (znáš to, poplatky, jen proděláš), tak je pak utrácím tímhle způsobem: dovolené :grinning:

my můžeme taky klidně úterý, jestli teda neomarodíme...co ostatní?
27. říj 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifirek díky luci, budu relaxovat jak jen to půjde :grinning: jdu utírat zadek a hrát si na strašidelnej zámek :grinning: pa
27. říj 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gaba3 srazík kdykoli jen ne úterý :sunglasses:
27. říj 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad srazík jen né ve středu to jdem do poradny na očko ikdyž je tam od 13:00 tak bych to třeba stihla počkám jak se domluvíte
27. říj 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifirek luci, ještě mě napadlo, zítra se budeme stavovat v brně, kdybys chtěla v hmku ty šustáky? kdyby je náhodou měli, jen nevím, zda vel. 86 nebude veliká? dej kdyžtak vědět, pokoukla bych se a proměřila...

@eelka jsem blbec no :grinning:
27. říj 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka jsi dobrá, matika to byl mor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dala jsem si do alba ty profi fotky, koukněte :slight_smile:
27. říj 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek