• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Teda takových názorů na doktory to koukám,ale asi je to všechno o zkušenostech..my zatím v pohodě,tak nemáme důvod přecházet..uvidíme časem,al snad to nebude nutný.. :slight_smile: jinak výletováni u prababičky a babičky bylo super,koupili jsme nové rukavičky a zimní čepku :slight_smile: a Kubík pak vytuhnul hned po koupání,zlatíčko :slight_smile:
A srrazík je nám jedno,jen vme že to nebude ani v úterý,to nemůže ellka a ve středu to nemůže Anetka :slight_smile:
27. říj 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky napadlo mě..ten srazík bysme mohly mít i v té nové prodejně Globalu,u Hypernovy,mají tam kavárnu a hrací koutek pro děti..klouzačku,bazének s balonkama.. :slight_smile: a jinak dobrou noc :slight_smile:
27. říj 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@areviv luci: minule jsme tam byly, klidně můžeme, mě je to fakt jedno :wink: já půjdu taky chrnět, dnes mě joga nějak dorazila a do toho at jsem zítra fit :slight_smile: :slight_smile:

dobrou noc...
27. říj 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,holky,hlásím se po delší době.Děti byli minulý týden nemocné,Karolínka něco dotáhla ze školky a chytil to i Štěpule,tak bylo veselo,snad máme na dlouhou dobu vybráno.Já začala s autoškolou,tak jezdím jako drak:slight_smile:,Štěpánek je šikula,od 8.m stojí,teď už kolikrát i bez držení,když si to neuvědomí.

@areviv Vítám Tě,koukala jsem,že máme stejně staré děti,Štěpánek se narodil 22.1.11.Rodila jsi ve Městě?T5eba se známe od vidění z porodnice,ale fotku tady nemáš,tak nevím:slight_smile:A kde bydlí rodiče?Já jsem přímo z Města:slight_smile:
27. říj 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
28. říj 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera se nám Šíma poprvé vyčural do nočníku a dneska ráno zase snad mu to tak dobře půjde i dál :slight_smile:
28. říj 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gaba3 : aha tak vy už to máte vyzkoušený :slight_smile: no byl to nápad,známá si to tam chválila..ale jak chtějí ostatní..já jen že si tam můžou hrát i děti co ještě neumí chodit.. :slight_smile:
@kijonkova.k :jejka to je náhodička :slight_smile: jj rodili jsme ve městě..naši jsou z města,bydlí kousek od nemocnice a já už jsem 4 roky Žďáračka :slight_smile: .a z porodnice si tě pamatuju :slight_smile:
28. říj 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 : my jsme to taky zkoušeli a včera bylo jak čůrání tak i bobík,ale u nás je to spíš náhoda :slight_smile: ale milá :slight_smile: tak držíme pěsti ať se Šimonkovi daří :slight_smile:
28. říj 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k jé tak to je šikula :wink:
28. říj 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@areviv díky bobík u nás teda zatím né jako mohla bych ho posadit když začne tlačit ale chvilku ještě počkám chci aby rozuměl co po něm chci to čurání chápe že má sedět dokud se nevyčurá
28. říj 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 : no právě ,Kubík ještě neví co se po něm na tom nočníku chce,ale kdyby se mu to sem tam povedlo,vůbec bych se nezlobila :slight_smile: ono ho tro na tom nočníku baví..ten bobík víme že kadí kolem 7h. tak ho tam posadíme a cca po 2 mitutách už tlačí :D ,UŠimonka je fajn,že už ví co na nočníku má dělat :slight_smile:
28. říj 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@areviv i tak je Kubík šikula našeho to moc na nočníku nebavilo sedět zkoušela sem to i dřív ale nic až ted to nějak bere poslední měsíc
28. říj 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 : on si Kubík vždycky vezme svoji oblíbenou knížku a čte si :slight_smile: nevím jestli mu to ydrží :slight_smile: řekla bych že spíš ne :slight_smile: a budem pak pokračovat až kolem toho roku :slight_smile: jako vy :slight_smile:
28. říj 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky,

@areviv : vítej :slight_smile:
@gaba3: gabčo: super, víkend závidím :wink: užijte si to :wink:
@eelka Eliško, paráda, že jsi zvládla cestu bo BRN, si mě mohla vzít s sebou :wink: Potřebuji akutně botičky, v ZR vše oběháno a botky nemám žádné :angry:

Včera jsem si dala 2hoďky zumby a parádička :slight_smile: , sice bříško trošku bolelo, ale dala jsem to. Akorát se Zdeněk pěkně naštval, no že já jsem mu vůbec říkala o té cystě :confounded:

Dneska mám zlatíčka opět v Losce, tak jsem vstávala až v 9:30 :wink: A to bych spala i dýl, ale mamka mi volala, tak mě probudila :frowning2: Takže jsem uklízela bordýlek a víkend už budu mít volný, jen musím vyžehlit 1 pračku :slight_smile:

Holky, na srazík bychom taky rádi dorazily, akorát ten příští týden máme v práci uzávěrku :angry:
28. říj 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@areviv Vítej v klubu:slight_smile:

Holky už dlouho jsem tu nebyla a koukám, kolik toho píšete. Taky jsem u Košťálové a moc spokojená. Ve středu jsme byli na 8mi měsíční prohlídce a Míša měří 70 cm a váží 7570 gramů. No dělá mi radost, jen se mu nechce sedět ani lézt, asi bude takový pohodář... Ale co se týká jídla, baští vše co mu dám - no kaše spíš od Sunarky a nejlepší je jogurová s jahodama a nebo lesním ovocem.

@antana123 Ty injekce Ti nezávidím a vím co to je.

No sraz bych taky brala, jen nevím, zda příští týden budu moct, pondělí a úterý určitě ne, jinak zatím nic nemáme. A pod poštou to opravdu funguje?
28. říj 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme opět tu konečně mám brigádu za sebou nebylo to náročné ale stačilo ted jen čekat až přijdou penízky a hurá jít koupit kočárek a vše co nám ještě chybí... :slight_smile:

ve čt.jsem byla u pana dr.a moc mě nepotěšil :frowning2: malá má prej malinkou a šišatou hlavičku vše vypadá že je o.k. ale stejně nás radši poslal do Brna :frowning2: takže ve středu tam jedeme at nás prej líp vyšetří...tak doufám že zase jen plaší jako když jsme musela na tu plodovku...jináč prej je vše o.k. a v ut.mě čeká cukrovka takže jen po doktorech :frowning2: ale na srazík bych jela moc ráda už jsme se dlouho neviděli...tak snad najdete termín kdy se nám to taky bude hodit.... :wink:

jináč též vítáme novou členku :wink:

koukám řešíte už vánoce co?Tak u nas je to letos velice jednoduché jelikoš si Domča neumí vážit hraček a má všechno rozbité a roztrhané tak jsem udělala jasné rozhodnutí Domča dostane jen hasičské auto a povlečení páč má před vánocema narozeniny takže si nemůže moc vyskakovat :slight_smile: a hlavně jak tak koukám jemu je to ještě furt jedno jestli dostane 1 nebo 10 dárků stejně se to tu jen válí a on to ničí a já se jen rozčiluju že to stálo peníze a on si toho neváží :angry: a nejhorší je že na nás dolehla finanční krize do ted to jakš takš šlo ale poslední měsíc je to horší a horší co bude až se malá narodí už ted kolikrát šílím co budem dělat...a oni furt vše jen zdražují a nám nepřidají a cikánům furt něco prochází!!!
Už jste to slyšeli že zas ty kur... černý budou mít přednost ve školkách a že je bude dotovat stát???Chce se mě z toho brečet....ještě že v Nížkově žádná černý tlamy nejsou....prominte za ty výrazi ale jináč to už ani nejde říct pokud si myslíte že jsem rasista tak to přiznávám!Jsem!bych je na potkání střílela :slight_smile:
No to jsem se zase rozkecala ale když mě to ted poslala neteř tak se mě zase akorát tak zvednul tlak! :wink:

No nic snad jsem vám zdělila vše a jdu pomaly asi spát v telce prd tak co :slight_smile: nejhorší je ted pro mě spaní miluju spaní na břiše to ted nejde na boku ani na jednom se jí to moc nelíbí a na zádech umírám já .... :angry: :frowning2: :wink:
28. říj 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
tak hlasím, že dnes to bylo super :slight_smile:

jinak holky, tak nechcete to nechat na ten další týden??? bude víc času, každá se můžete přizpůsobit a určitě se nás sejde víc co? a dejte taky vědět, kterou kavárnu upřednostňujete :wink:

@kyticka33 to si dělás srandu s těma cigošama vid? fakt ty naše politiky propleskat! ted jsem o tom mluvila, za vojtu měsíčně dám skoro 900kč /školné + strava/, do toho každý rok 600 /výlety atd./ a ted budu cvakat 300 srpš a to chcou ještě nosit barevné papíry, fixy atd jako sponzoring... jako přijde mi to šílený!!! kde na ot ty rodiny mají brát??? a cikáni to budou mít zadara a ještě přednost! to snad ne! já to nazývám tak, že my nediskriminujeme černý, ale právě naopak oni nás!!! bych taky fakt břečela, taky nejsem nadšená, kdyby vojtík měl s nima chodit do školky :frowning2: stačí když jezdím domů okolo staloše, hnusnej špinavej bronx!

dobrou...
28. říj 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 Raduš, v Orlové je jich tolik, že to není Orlová, ale Cigánov... :angry: :angry: Taky jsem rasista ( jestli se vůbec cigáni dají považovat za rasu ) a omlouvat se nebudu, nenávidím je, žiju tady 30 let..ať si to někdo zkusí...Třeba pan Kocáb nebo ta jeho Lejla...

Přesně jak píše Gabka: Politici diskrimunujou nás, svoje občany, člověk dělá celý život, aby pak nedostal nic. V tomhle státě je lepší nemít vzdělání, nemít práci, sedět doma, krást a přepadávat, a stát ti na stříbrném podnose naservírue všechny možné výhody a kupu peněz! Člověk uvažuje, jestli si může dovolit první dítě, zda na to bude mít, aby pokryl jeho potřeby, ale oni ne, dupou jak králíci, však to půjde z našich kapes. Chtěla bych vidět tu rodinu, kterou jsem skoro 11 let z svých daní živila!!!

Jinač je mi líto, že musíš zase na nějaké vyšetření...ach jo, musíš být vystresovaná. Já bych byla vyklepaná jak startka.

Teď máme špatné noci i dny. Malému se cpe jednička nahoře, přes den je protivný, řve, nechce spát, v postýlce furt stojí, místo aby spinkal, v kočárku taky žádná sláva, v noci k němu vstávám někilokrát, protože brečí ze spaní, včera usnul hzky v 8 večer, bez kraválu, ale o půlnoci řev neskutečný, musela jsem ho nakojit, pak jsem ho dala do postýlky, řev, tak jsem ho uspávala u sebe, od 5 zase u mě do 7, pobrekává, brečí, propíná se, dělá mosty...a to jsem mu včera dala na noc Panadol, takže resumé je, že panadol bez efektu :unamused: Kde je to veselé miminko, co tk krásně spinkalo? Uáááááá :grinning: :grinning:
29. říj 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 Ty si teda užíváš, ale určitě to bude ok.
@kyticka33
@gaba3
@zuzimila ad romové - taky mě pěkně sejří. A ještě nejlepší je, že když celý život nemakali, tak jim vypočítají důchod z průměrné mzdy. To je výsměch všem, co chtějí pracovat :angry:
29. říj 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila zuby jsou prevíti, ale jak vyrostou budeš mít doma zas sluníčko :wink:
29. říj 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Díky za podporu, Jani :slight_smile: s těma zubákama...ach jo, o spodních jsem ani nevěděla, ten jeden vrchní leze už snad měsíc nebo co a furt nic. Nemá tt ani průjem, jen je protivný až hrůza a v noci etda vůbec nespinká dobře..bobek malý.

Co se týká cigánů...my to tady nevyřešíme, bohužel. Ta naše zku.vená vláda dělá zákony jen pro nemakačenka, a pak nejsou peníze pro policisty, hasiče, zdravotníky...a oni se ptají: jak to? No do prdele, ať se zeptají koholokiv na ulici, jak to? Bo serou peníze cigošům!!! Já bych zavedla: nepracuješ, nejez. Nepracuješ, jdeš do basy a tam budeš tvrdě makat. Jinak za příživu jako kdysi za totáče. Já jsem teda ročník 1981, z komunismu si pamatuju akorát soudružku učitlku a vlajky a karafiáty na nástěnce ve škole, ale myslím, že tohl měli soudruzi zmáknuté mnohem lépe..i cigoši robili, museli, jinak šli do basy.

To, jak se cigáni chovají, jak jsou drzí a co všechno si dovolí, to je podle mého jen zásluha státu, to státá jim furt leze do řiti, cp prachy, vhudákům. Furt rasismus, rasismus..ať jdou do řiti i s rasismem.
29. říj 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, tak koukám holky že to nesere jen mě ale všechny...my nejsme česká republika ale cikánská.... :angry: přesně šikanovaný jsme my!!!

@gaba3,no je to děs ta školka já jsme jenom ráda že jsme na vesnici páč tu máme naštěstí školku levnější podle toho co píšeš...Domča ted konečně nastoupí od 7.list. ještě teda na těch 5 dní tak to má za 130Kč školný ,200Kč srpš a 100Kč pitnej režim + jídlo to zatím nevím ale myslím že 100Kč no ale furt jsou to prachy už zase výdaje na víc sponzorské dary naštěstí jen třeba nadhodí a dávají to většinou rodiny co mají prachy nebo firmy....

srazík až ten další týden by byl fajn....kde je mě jedno.... :wink:
29. říj 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..no koukám,že se tu rozběhla docela zajímavá diskuse ..taky jsem slyšela že budou mít naši černí bratři přednost ve školkách a myslela jsem si že je to jen blbej vtit..my normální lidi si musíme školku zamlouvat div ne 3 roky dopředu aby nám děti vzali tam kam chceme a to místo bylo a tihle si přijdou zahrozí a mají všude volnej přístup..fakt šílený a pak že se mají špatně..ono se tačí podívat jaký mají krásný kočárky..určitě to nejsou ty za 5 tis. ...a ještě dostanou všechny přídavky..grrrrr...že člověka dokážou tak naštvat fakt..
Jinak my jsme dneska byli u tchánovců na obídku a tak si Kubík pohrál s bratránkem a nevlastním bráchou a teď padl do postýlky totálně mrtvej :slight_smile: myslím,že je to taky kvůli tomu časovýmu posunu..odpoledne byl dost protivnej,ráno vstával brzy a ještě šel večer dlouho spát :slight_smile:

@kyticka33 : děkuji za přivítání :slight_smile:

Jo a srazík klidně můžem nechcat na další týden,souhlasím s Gabčou,že aspoň budeme mít všechyn nebo aspoň většina čas si to tak nějak zařídit.. :slight_smile:
30. říj 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mně je to taky jedno, kdy bude sraz. Možná asi bude lepší příští týden. Tak pište kdy a kde:slight_smile:
30. říj 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky se hlásíme po víkendu, malá se zrovna chystá spát, dneska odpo měla přetrhaný spánek tak ještě taky burcuje. Víkend v poho, v sobotu přijel strejda pomoct manžovi na byt a teta s klukama tady byli tak si hráli s Teuškou tak to bylo fajn a dneska odpočinkový den, byli jsme na hrobech, pak za segrou na kafe a u tchánovců a bylo to fajn, taky jsme se byli představit soudedům ab věděli kdo jim dělá bordel na chodbě :grinning:
ale jsou to fajn mladý lidi a vzali to v pohodě. :wink:

@areviv také vítám novou tvář.

Ad srazík je mi to celkem jedno nic nemáme a přizpůsobíme se.
30. říj 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 : děkuji :slight_smile: teda vás tu je to by člověk ani neřekl :slight_smile: jsem zvědavá kolik se nás sejde na tom srazíku,ale snad co nejvíc :slight_smile:
30. říj 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
to je venku krásně že? :slight_smile: už se těším, až zase půjdeme odpoledne ven :slight_smile:

jinak hlásím, že má Vojtík kašel, tak snad se dáme do příštího týdne dokupy... jako kašle jen v noci, přes den dělá jak dobytek, takže nic hrozného....ale radši si ho nechávám doma, to jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží, furt mele, že by chtěl do školky, šíša...
31. říj 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@peta86 peti: tak super, sousedy moc přeju :slight_smile: my tady taky máme mladý, ale sranda s nima zrovna moc není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad sraz je mi to jedno přizpůsobím se :slight_smile:
31. říj 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek