• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@gaba3 jo díky, no zatím taky nevím bližší vztahy se ukážou jk se nastěhujeme, ale brala jsem to jako slušnost tak uvidíme jestli se budem třeba aspon bavit :wink: psala jsem ti ip.-aspon doufám že jo.
31. říj 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peta86 peti, nic mi nepřišlo! asi nějaká chyba...jinak určitě je to od vás slušnost a pěkný, to naši sousedi se nastěhovali rok po nás a ani jsme to nevěděli a ted sotva pozdraví stylem: dobrej :grinning:
1. lis 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoiky,nestíhánn dočítat,nnánne nnoc práce a každý den budenne chodit na zahrádku,když nná být takhle krásně.
Ien isenn se chtěla zeptat,kdy se plánuie ten srazík,nánn ie to zatínn iedno,nennánne nic,ien asi tento čtwrtek nebudenn nnoct odpoledne.
Slíbila isenn Nonči,že ií dánn wědět se srazenn,ráda by přiiela
Tak zatínn ahoiky
:slight_smile:
1. lis 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku je opravdu krásně.... chce to využívat. Lucko a kam chodíš na zahrádku? To ještě na ní něco děláš a nebo se jen tak projít? Naši sousedi se budou zase pro změnu stěhovat pryč a budeme mít někoho nového, tak jsem taky zvědavá... S nima to byl docela mazec, mají skoro stejně starého kluka jako je Míša, pak psa, kočku, papouška a někdy si přivezou další 3 děti, co má pán z předešlého manželství a bydlí v garzonce.... takže veselo :grinning:

Jinak co teda ten sraz, mám zamluvit někde místa? Tak pište kdy a hlavně kde:slight_smile:
1. lis 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zita14 tak to míváte veselo :grinning:
srazík nevím, kam...klidně taky zamluvím, holky se ještě nevyjádřily, kam by radši chtěly, CO HOLKY? mě je to jedno, klidně pod poštu, at je změna... jen teda nevím, zda bude už vojtík bez kašle a dorazíme, nerada bych někoho nakazila...a mě je dnes ke všemu taky nějak divně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 pronaiali isnne si tady na stalingradě zahrádku,ale několik let neudržouwanou,zarotlou plewelenn,bordel,stará okna a pod. Wzali isnne si to na konci léta,tak to nnusínne do zinny dát dohronnady,at ie to na iaro nachystané. Takžře wšechno zrýt,wyplet....
1. lis 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo.... ja jí mám taky, ale tady na Jamské a naštěstí s jedním pánem dohromady, tak se o to víceméně stará on a já jen sklízím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale když jsem chodila do práce, byla to moc příjemná změna, takové vypnutí od papírů a tak... Teď se bavím trochu finančnictvím, jen co čas dovolí, teda spíš Míša

:grinning:
1. lis 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 To máš Gabčo pravdu, někdy je opravdu veselo! Mně je to taky jedno, tak budu čekat, až se holky vyjádří a Ty se hlavně dej dohromady, ať jsi fit a můžete dorazit, se těšíme :slight_smile:
1. lis 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky k tomu srazíku,mě je to celkem jedno já bych šla na ten Global,ale když ujste tam byli tak můžem pod tu poštu,je tam něco pro děti,\,jako nějaký koutek??vůbec nevím jak to tam funguje..vlastně jsem si myslela že je to tam zavřený ? :slight_smile: takž čekáme další návrhy nebo rovnou datum :slight_smile:
2. lis 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ten global nevím minule to bylo dost na prd seděli jsme od dětí daleko a nezdál se mi ten koutek nic moc není ve ZR něxco lepšího a většího a hlavně abychom měli stůl blízko???
jinak taky mi je jedno kdy to bude do poradny jdem dnes a pak nic nemáme
2. lis 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoiky,nně ie také iedno,kdy to bude a nnožná bych aky zkusila zase pod poštou. Nebo když tady,tak hned u dětského koutku. Ninule isnne si nnoc nepokecaly,iak isnne poletowaly
2. lis 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my se nezúčastníme. Nelinka je marod, tak ji budu radši držet od kolektivu dál
2. lis 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak jak se vede? Koukám, že domlouváte srazík, tak až něco domluvíte, tak Vám písnu, jestli dorazím. Já bych teda radši pod poštu, ale nebudu Vám asi do toho kecat, když nevím, jestli vůbec dorazím. A jestli jo, tak bych možná dojela i sama :slight_smile:, ale to ještě uvidím.

Jinak Luki chodí od pondělka do školky, takže mám s Aduš docela klídek, tak trošku uklízím a přebírám skříňky a přebytečné věci vyhazuju.

Taky přikládám pár foteček, aby jste viděly jak rosteme.

Zatím pá
2. lis 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kk28 krásné fotečky, rostou jak z vody :slight_smile:

no a holky, mně dnes přišla od dr. smska, že vojtas má spálovej bacil, takže zítra razíme pro penicilin, myslím, že už to bude mít i zuzka /pijou a jí nejradší ze stejného/,takže nechám jí udělat taky výtěr a vsadím se, že to budu mít beztak i já, jak se ted moc necítím :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže příští týden s náma nakonec nevypadá ...

měl jste to někdo už?
2. lis 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janaj0 at je brzo zdravoučká!! copak jí je?
2. lis 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

@gaba3 chudinky dětičky :( To je škoda, že nedorazíte na srazík..... Brzy se uzdravte :wink: :wink:

@kk28 Kači Andrejka je princezna a jak vyrostla co sem jí neviděla :slight_smile:

Co se týká srazíku tak mi jedno kde, ale je pravda, že v Globalu to posledně bylo takový divoký :( tak bysme mohli zkusit to pod poštou. Jo a ještě sem se vám nepochlubila, minulý týden sem napsala písemku z matiky. Tak sem ráda, aspoň sem dostala další motivaci k pokračování.......
2. lis 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gaba3 no naštěstí jen virˇozka, ale má takový chraplák a kašel a měla i horečku
@kk28 krásné děťulky a malá je úžasná v té sukýnce :dizzy_face:
@eelka blahopřeju
2. lis 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 ale chudina horečku má tak at je brzo fit :wink:
2. lis 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujem za chválu :slight_smile:'

@gaba3 Gabi, Lukášek měl spálu na jaře, měl teplotu, byl ospalej a celý se osypal takovou vyrážkou. To teďka budete muset být zavřeni doma, min. 2 týdny. Dřív se s tím zavíralo do nemocnice a je to hodně nakažlivé. Jinak tenkrát jsem to chytla já, Aduš byla v pohodě. Jinak se říká, že když to jednou proděláš, tak už pak to je v pohodě. Snad bude Vojtíšek brzo v pořádku a Vám se to vyhne. Držím palečky.
2. lis 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, tda ty srazy vám závidím :slight_smile: Škoda, že jsem tak daleko :frowning2:

Všem marodům přejeme brzké uzdravení. My jsme zdraví, ale včera začal Zdenulka chraptět. nevím, proč. nemá tt, kašel ani rýmu, ale jak se včera odpoledne vzbudil, chraptěl. Pokud se k tomu nic jiného nepřidá, počkám, ale je to divné. Neumím si to vysvětlit. Jinak noci nemáme dobré, poplakává, včera hodinu spal, pak řev, tak jsem ho nějak udyndala, a za hodinu zase...ach jo :frowning2: Kravál na celý panelák. Pořád poplakává v noci, trvá to už něco kolem 14 dní. Vstávám k němu hodně často. Nevím, jestli ty zoubky...
3. lis 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Ahoj Janí, tak ať se Nelinka brzo uzdraví a na sebe dávej pozor:slight_smile:

@kk28 krásný fotky, děti rostou jako z vody, tak snad Ti to vyjde na sraz

@gaba3 Gabčo tak to Ti nezávidím, ale snad to nebude tak hrozné a pak se brzo uvidíme, držíme palečky.

@zuzimila Zuzko tak to Tě chápu, něco podobného mám doma, taky se k ránu budí každou chvilku a nevím, řím to je, tak chodíme po bytě a prohlížíme si vše, jako by to viděl poprvé no a pak zase na chvilku usne, ale je to horor, tak si říkám, že možná ten posun času a nebo taky zuby ( ještě nemáme ani jeden ).
Tak ať jste brzo v poho a toto období brzo skončí

jinak holky taky bych to viděla asi pod poštu, je tam snad ten koutek, co tam byl vždy, tak to snad bude lepší, no uvidíme. Já můžu příští týden jen čtvrtek a pátek a nebo pondělí jen do 16 hodin. Tak jak to vidíte Vy?
3. lis 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 teda tak to ie nnazec,at iste brzy w pořádku :frowning2:
3. lis 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 díky, dneska je už lepší, ale tenhle podzim jsme pořád marodní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 tak ať se brzo uzdravíte, ty nemoci dětí jsou na prd :frowning2:
3. lis 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kk28 káto, on asi nemá spálu jako takovou, má jen streptk. A v krku a to je spálovej bacil, jen kašle, žádná teplota, vyrážka atd... nic, jo a chodí hodně čůrat, to prej taky bývá...ospalej taky není, dělá jak satan...ven prej i můžeme na krátké procházky, ale ne mezi děti, tak aspon to....

holky, díky! ted jsem byla na výtěru se zuzkou, jen chraptí a občas pokašlá, jinak je ok, ale tak to začínalo u vojty, takže radši.... no a mě bolí v krku jako prase, tak se mi dr. taky podívala do krku a prej to mám určitě taky /že mám krk škaredej/, hned jsem dostala atb. (což teda nejsem nadšená, po tolika letech a já těm práškům moc nedávám) a v pondělí budou výsledky z výtěrů, tak jsem zvědavá, z jednoho kašle tolik “parády“ :frowning2:
takže my se příští týden určitě nedostavíme...

@janaj0 at jste brzy zdravoučký!
3. lis 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se hlásíme že jsme včera byly v Brně na tom ultrazvuku jak nás tam pan Dr.poslal a samozřejmě že opět zbytečně :frowning2: jsme zdraví jak rybyčky vše jak má být žádná malá šišatá hlavička a vážíme cca 1,1 kg :wink: jo a taky mě jí ukázal v 3D obličejček je pěkná :wink: tak jsme utratily za cestu a žrádlo 700Kč a jen tak pro nic za nic :angry: nejhorší je to že to nikdo neproplácí :frowning2: Lukáš mě pěkně začíná srát!

co se týče srazíku je nám to jedno tak sem už konečně hodte někdo ten datum at si tam nic neplánujem...pod poštou to je lepší ale nevím jak to tam ted funguje... :frowning2: a v tom globálu kdyby se tam šlo stačí té mladé servírce říct že jsme tam už byly a že nás je hodně a oni nám nachystají ten stul hned vedla hraček jsem se s ní seznámila náhodou jsem zjistila že chodí s mím kámošem z Nížkova :wink: říkala že to tam ještě chtějí líp dodělat a vymyslet...tak třeba to tam pak bude super.....moc se těšíme

my jsme zatím zdraví a Domča od pondělka nastupuje do školky konečně :slight_smile:
Všem marůdkum brzké uzdravení...už to zase začíná hnus počasí a chřipky :angry:
3. lis 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 tak vidíš, hlavně, že jste v pořádku. No radši dát peníze navíc, i když je to třeba zbytečné... já teda na Lukáše nedám dopustit, jsem s ním spokojená, dokonce mi dělal i císař a krásný! Nesmíš se mu divit, taky je radši opatrný, kdyby pak něco bylo, zase by jsi mu určitě neodpustila, že Vás nikam neposlal. Takhle jste si udělali výlet, ber to pozitivně :slight_smile:
3. lis 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda teda co se nám to tu rozmáhá za choroby..chuderky malý..hlavně ať se všechny dětičky brzy uzdraví a žádná nemoc je netrápí..Když ono je to teď asi všude taky se není čemu divit v tomhle počasí.

Dobře Global padá :slight_smile: je zbytečný tam teď chodit když jste tam posledně nebyly spokojený..tak asi teda pod tu poštu nebo je tu ještě něco s hracím koutkem??Já teda o ničem nevím..no ještě uvidíme ono do příštího týdne daleko a jak to tak pozoruju bude nás tam 5 a půl :slight_smile: My teda každopádně dorazíme když nebudem nemocný :slight_smile:

Dneska jsem Kubíkovi našla další 2 zoubky tak už jich máme 5, dva dole a tři nahoře :slight_smile: pizizoubek náš .Jinak co mě potěšilo,tak kakání na nočník se stalo celkem pravidlem,většinou to vždycky chytnem.Tak uvidíme jak dlouho mu to vydrží.
3. lis 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 to ie teda nnazec,tak snad budete brzy zdrawí. To ie teda něco. :frowning2:
3. lis 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kyticka33 tak aspon budeš mít klid :wink: jsem ráda, že vám to dobře dopadlo :slight_smile:

@lucifirek no jsem nadšená :frowning2: to školka no, dalo se to čekat.. dr. mi říkala, že tyhle školkové nemoci jsou dost zákeřné a většinou padnou i rodiče... je mi líto mirka, musí být v německu, mají hodně práce a je tam chudák každý den do večera :frowning2:

a co holky děláte, když je tam tak hnusně?
3. lis 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek