• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
@janaj0 jani, má antibiotika... jako říkala, že to není nebezpečné, jaký typ, to sama neví, z laborky jí poslaly bez typu...což teda je divný vid? ale já to radši chtěla přeléčit, mám strach, má to v sobě a vojtík jak zase začne chodit do školky, tak něco dotáhne a mohlo by jí to jen přitížit, proč to tam nechávat a kor když kašle...no a vojtas jde na kontrolu po víkendu a dostane pendepon, to zase bude, do zadku a pak ještě krev, výtěr, ten bude chudák nadšenej :frowning2:

jinak jsem byla na taky na kontrole a ve školkce, vyzvedla fotky /jsou krásné/ a ještě za 14dní budou mít všichni stejná trička, aby děti ladily, takže celá třída budou mít na cvičení a na akce + výlety stejné triko...no radši ani nepsat, je to bavlna s potiskem za 220kč :sweat_smile: ale vojtas bude nadšenej :slight_smile:

a co je nového? srazík se nekonal koukám...
10. lis 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gaba3 já bych to taky nechala přeléčit. Vojtíšek je statečný a v tričku bude fešák :wink: A třeba si to vybere teď v mládí a pak už bude zdravý. Manžel byl jak dítko do 5-ti let pořád na ATB a v nemocnici a teď jednou za uherský rok má angínu nebo chřipku :wink:
10. lis 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janaj0 jéé jani, děkuji, to si mě uklidnila :slight_smile: tak snad pak bude taky neporazitelný :slight_smile: u zuzky mám strach, jsem ráda, že jsi stejného názoru, to potěší a podpoří :slight_smile: nic musím jít hrát pexeso, dostal ze školky a i když jich máme doma milion, tak je nadšenej, musel sám rozstříhat a jdeme na to!!! :grinning:
10. lis 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak školkujeme o 106 :wink: včera ráno s brekem ale sousedka tam šla s klukem asi 5 min.po nás a říkala že tam bylo ticho zabavili ho mezi hračkama a bylo to :slight_smile: jináč dnes v poho je hrozně šikovnej chválí ho jí pěkně ještě si prej přidává :grinning: no valim oči jsem jenom ráda akorád mu dělá problém říkat naschledanou a paní učitelko má jí jako tetu :slight_smile: a dnes se počůral páč si neřekne doma je zvyklej chodit sám a asi toho víc vypil tak se počůral ale co doma mě třeba zechčije 4 punčochy :angry: nechce mě pak chodit už spát ale včera a dnes se mě povedlo ho uspat tak jsem ráda večer je totiž pak děsně protivnej. :frowning2: a já posledních 14 dní večer taky padám na hubu jsem normálně včera od pul 7 do pul8 vytuhla :wink:
Dnes mě volali z té brigády že pro mě mají ještě práci tak jsem děsně ráda jen na 5 dní ale to neva taky prachy...tak jsem to vzala..tak budem zase kempovat u babičky :grinning:
jináč nic nového dárek pro Domču k narozkám jeden už máne doma a druhej musíme objednat a vánoce jsem změnila takže už máme taky častečně koupené místo hasičského auta dostane autodráhu tak domfám že bude mít uspěch...
jo a od včera jsme zase zrušili flašku tak doufám že už doopravdy je jak mimino :grinning: ve školce totiž nechce pít mlíko z hrnku doma taky ne tak jsem se naštvala vzala flašku schovala a až budu vědět že to bez ní opravdu jde tak jí vyhodím..večer dostal kakao do hrnku kecal že to pít nebude tak jsem ho náko přesvědčila strčil do toho čumák a řekl dobrý a vypil pul hrnku ono to pujde... :grinning:

@janaj0 jak jsi se ptala na ty hračky tak mě se osobně vůbec nelíbí a nikdy bych to dítěti nedala ani kdyby to bylo zadarmo působí to i na mě děsivě :frowning2:
@gaba3,teda ten Vojtík je šikula když už umí s nůžkama a trička budou určitě fajn se jim děti aspon nastratí v davu :grinning: to jsi ho nechala fotit na ty vánoční kalendáře???Nebo něco obyč?mám doma letáček na ty vánoční...
10. lis 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janaj0 jo jani ty hračky, náhodou mě se některé líbí :slight_smile: dokonce to někdy šil a ted nevím, jestli tady na mk nebo někde v zr nebo v jiném foru, ježiš já ted vůbec nevím...

@kyticka33 tak šikovnej a s jídlem super nee?? :grinning: neboj on si zvykne, mě se tam vojtík zezačátku taky asi 2x počůral, prostě se styděl čůrat s ostaníma, tak to držel a pak pustil, a taky jsme asi 3 nebo 4dny plakali a jak jsem zavřela dveře, tak klid, jsou to potvůrky, tak vydrž :slight_smile: i když ted naposledy se mi stalo, že jsem se ještě bavila s učitelkou a vojtík už si hrál s dětma, pak jsem se s účitelkou loučila a vojtík jen na mě: maminko ahoj, zamával a viděla jsem, jak se usmívá a má slzičky v očích, tak jsem z toho byla taková špatná, ale odpo v poho a druhý den zase šel a pohoda, takže mám vyzkoušené, ráno se nezdržovat - předat a zavřít dveře a diskutovat s učitelkou až odpo :wink: jo a fotili je ve školce, takovou sérii za 280kč, jako pěkný, je vyretušovanej, taková zimní tématika, pěkný, zkusím mirka, at mi to dá do “pc podoby“, mám to jen jako foto a cd k tomu nedávali...na těch fotkách jsem si až ted uvědomila, jakej u ž je vojtík velkej klučina a ne to naše malé miminko :grinning:
10. lis 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3
@kyticka33 no ona to začla šít sestra, tak jsem jen zjišťovala jestli se to líbí a tak. Šije podobné, ale pro děti dělá zvířátka a různé doplňky, ale spíš takhle v tom vintage stilu
10. lis 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 malej je šikula, že to takhle zvládá ve školce :wink:
10. lis 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak dneska jsme byli s Luckou a Zitou na chvíli v kavárně pod poštou a byl to docela mazec, bylo plno, navíc tak strašně řval kompresor od skákacího hradu, do toho děti a moc jsme si teda nepopovídali. :frowning2: byly jsme rády že venku bylo ticho. tak vám teda nevím s tím srazem jestli je to vhodný tam jít.
10. lis 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dneska zcela náhodou byla s Petrou 86 a Luckou v kavárně pod poštou. Bylo tam docela dost dětí a co mě osobně vadilo je to, že tam mají nafukovací hrad se skluzavkou a jak tam foukají vzduch, tak to dělá rachot - nedá se normálně mluvit - musíte hlasitěji. Takže nic pro mě, ale jinak dětem to asi nevadilo.... teda těm větším, Míša z toho ze začátku brečel.... A servírka? Ta je moc pomalá....
10. lis 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 koukám, že jsme se docela shodly...
10. lis 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 no to jo :grinning: a to jsme se ani nedomlouvaly. :grinning:
10. lis 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda io holky,krawál strašnei,ale Kuba byl nadšenei. :slight_smile: A člowěk nnusí dáwat pozor na ty nnenší,když isou tann welká děcka. O Obsluze ani nennluwínn,wýběr,přístup a obsluha tann stála wždycky za prd. :angry:
10. lis 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@janaj0 ,znám ušité domácí zvířátka s děcké látky většinou to prodávají na pouti a různejch trzích ale to se mě i celkem líbí ale tohle opravdu ne....

no koukám že žádná změna v kavárně :grinning: my byly s kamarádkou v pondělí v Globalu a nemužu si stěžovat obsluhovala nás mladá slečna pohotová rychlá ochotná..bylo to super byly jsme tam sami a pak tam přišel jeden tatínek s chlapečkem Domča z něj byl unešenej hlavně z jeho mikiny s mašinkou Tomášem :wink: vyhrál si tam sám a ani jednou mě neutekl do elektra :slight_smile: seděli jsme hned vedle hraček...kámoška má roční holčičku a té se tam taky moc líbilo samozřejmě balonky lítaly všude :grinning: :grinning:

@gaba3 jo jo Gabi jak píšeš ráno jen načuhnu a jdu dnes opět pohoda včera snědl krupicovou kaši já nechápu :wink: dokonce mě doma potom i spí hodku a půl..ale včera byl nákej špatnej asi unava ze školky :wink: nechtěl si hrát polehával a dělal mrtvolku pak přišel strejda a jak když do něj bodneš žihadlo ožil skákal a blbosti,skládal puzzle a komín a bylo 20,10 a vubec se mu nechtělo spát závislák na strejdovi :grinning: ale usnul rychle pěkně ho asi školka zmáhá ale to je dobře :grinning: :grinning: ted bude do 1.doma a pak mu to už začne každý den tak jsem zvědavá,,, :slight_smile: a ty fotky to bude asi to samé...

jináč tady je zima měly jsme i bílej trávník no zima se blíží :rolling_eyes: :frowning2: nesnáším ji! :angry: a hlavně nevím co nosit hodně věcí je mě malejch a když si dám víc vrstev tak jsme jak medvěd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: děs.
11. lis 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jak se všechny máte, co nového?
Naší Theulíně už byl měsíc, rychle to utíká, fakt že jo..Jinak Tadík ja na ni moc hodnej, až jsem překvapená, jen kdyby ji pořád nechtěl hladit po hlavičce (hlavně fontanela ho láká :stuck_out_tongue_closed_eyes:) - z toho nemám dobrej pocit..Ty dny letí teď jako blázen, přijde mi, že se sotva probudíme a už je pomalu zase večer - a to vstáváme stále v pět..:grinning: Malá usíná kolem desáté nejdříve, nezřídka až v půl dvanácté, takže máme veselo - mi občas přes den padá hlava :grinning:
Je hodňoučká, v případě že kojíme nebo chováme, když ne, tak je to pak horší - řev, řev, řev..Teď jsme pořídili houpačku, tak ještě tam se to s ní dá - původně jsem ji plánovala až na Vánoce, ale jsem ráda, že jsem ji vytáhla už teď, uši si odpočinou :grinning:
V neděli jsem byla poprvé na Zumbě, nebyla jsem tak čtyři měsíce počítám a už mi to chybělo..Když vše dobře půjde, tak bych ráda chodila každou neděli..
Taky jsem byla s Theulkou u dr. na měsíční prohlídce a naše míry jsou 4500 g a 56 cm, pěkně rosteme..Příště - 14.12. - jí nastřelí náušničky..Těším se, ale i se toho hrozím..

@gaba3 - Gabčo, tak co, jak jste na tom, už je to lepší? Myslím na vás!

@janaj0 - Jani, mně se zvířátka líbí, ale třeba náš Tadík by si nima vůbec nehrál, jeho takovéhle hračky neberou, ale určitě se najde spousta dětí, kterým se budou líbit moc..
15. lis 2011 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@criterska jito: jste šikulky :slight_smile: fontanelka vojtíka taky brala, ale pak pochopil a poučoval mě, že tam teda jako fakt nesmím ani já :grinning: jsou to šišky :grinning: naušniček se neboj, hlavně nenech píchat, ale nastřelit (nehnisá, zaplatíš okolo 200 a vybereš si naušky a ty když budeš chtít se za měsíc vymění za zlaté) :slight_smile: ale řev bude, zuzka řvala, jen když jí dělala tečty fixou :grinning: jinak my dnes byli na kontrole, poslech dobrej, můžeme ven a v pátek budou výsledky, tak pokud budeme čistý , tak se můžeme sejít, kdyžtak bych mohla vojtu dát babičce, aby to bylo poklidnější :slight_smile: ale do školky ho prej dávat min. měsíc nemám /po spále se to tak prej dělá/, hrozně to tam řádí a jak je oslabenej (jsem dnes viděla děti ze školky tady ze staloše, chodí tam od sousedky malej a místo 20, jich šlo 7, to je mazec), tak by to chytil znovu a to nechci, tak si ho asi fakt do vánoc nechám doma...sice ještě kašle, tak snad už to bude ok a kašel přejde... podle dr. to prej tak doznívá, že vykašlává a to je dobré, pokud ne, tak nám pak ještě něco napíše...no a odpo razíme doměsta, já se tak těším, po dlouhé době :grinning: :grinning:
15. lis 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem od včera doma zase jsem byla na té brigádě a ještě příští týden jedu tak jsem ráda budou penízky :wink: jináč Domča je taky nemocnej už od pondělka nejdřív to vypadalo jako zahlenění a pak druhý den rýma a třetí kašel :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes byl doma ale jináč ne chvíli chodíme ven je to s ním k nevydržení :frowning2:
Byla jsem v bazárku a opět jsme si vybrala kočárek ale nevím jestli ho do příštího týdne neprodají paní říká že je to různé jeden den nic a druhej třeba 2 najednou :unamused: tak jsem zvědavá i babička ho schválila a to byla proti :grinning: a nebo tam dodaj nákej ještě lepší říkala že je kočárků mraky...tak se moc těším. :wink:

Jináč fotka na přání pupíku je přidána :grinning: :grinning: :wink:
17. lis 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 a jaký jsi si vybrala?
18. lis 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to kdybych věděla já si značky nepamatuju :grinning: ale je celej tmavě modrej a přední kolečka jsou ty motací... tak sand už bude náš :slight_smile:
18. lis 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zita14 krásná nová fotečka, moc vám to sluší :slight_smile:
@kyticka33 tak at je váš a dobře se s ním jezdí :wink: a at je domča brzy fit!
@janaj0 jani: a co vy a kočárek? bude prdolka dětit po sestřičce nebo taky pořizuješ nový? úplně vám to holky závidím, ted jsem viděla sestřenky novorozenou holčičku a nádhera :slight_smile: :dizzy_face:
18. lis 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
hlásím že sme lehli už i my :( Dneska sme byli na ušním a Anetce píchali pravé ouško :( Tak doufám, že bude brzy fit. Na dnešek sme vůbec nespali a teď ne a ne zabrat, takže u nás jede nepřetržitě krtek :grinning:

@kyticka33 to budeš kupovat pod sokolovnou? mimojiné pupík hezoučkej :slight_smile: už se vám to holky taky pěkně krátí :wink:
@gaba3 jak vy ste na tom zdravotně, už dobrý?? tuhle sem vás zahlídla na Staloši,když sem si uvědomila že to ste vy, tak sem byla přejetá :slight_smile:
18. lis 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 máme Espiro GT a byla jsem spokojená, tak Honzík bude dědit :wink:
18. lis 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@eelka chudinka malá :frowning2: my vás taky zahlídli až na poslední chvíli :slight_smile: šli jsme se jen projít do penny... vojtík stále kašle, do školky nesmí, tak ho mám do konce roku doma a ven můžeme, tak aspon to :slight_smile: se zuzkou jsem byla na kontrolním výtěru dneska, tak budu vědět po neděli, ale je už dobrá... koukám, že jsou všichni nemocní :frowning2:

@janaj0 já vím, je podobný našemu hocu, taky jsem byla spokojená a odvozila bych v něm další mimí, kdyby se nějaký plánovalo :grinning:
18. lis 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eelka tak ať se Anet brzo vyzdraví :wink:
18. lis 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 -snad jo jenže penízky ještě nedorazily takže se tam dostanu až příští týden ve čtvrtek tak mám strach že zase bude fuč... :frowning2: co máte všichni s tím malým pupkem :grinning: :grinning: :grinning: docela stačí :wink:

@eelka jj pod sokolkou, to jo uteklo to a to furt se to táhlo...taky přejem brzké uzdravení Domča ještě kašle a trochu rýmuje jináč hleny už jsou pryč...
18. lis 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

vůbec nestíhám dočítat, v práci to začíná být před koncem roku zase hustý, tak jsem odpo total KO.

Eliško, chudáček bobíšek, ať je Anet brzy zdravoučká.

Jinak my pořád kašlíkujeme, teď má Luci v noci vždycky hodinový záchvat kašle, tak ji pak musím dát dithiaden, aby se zklidnila.

Holky už mám první dárečky, velikou stavebnici Lego duplo, pak stoleček se židličkami s Dorkou, a k svátečku kostky s včelkou májou. Takže už jen koupím kávovar a mám Luci vyřešenou. A Zdeněk si vybral boty na běžky :wink:
21. lis 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ivet ty si teda užíváš :frowning2: ,ať je Lucinka brzo fit. U nás se v tom taky pořád plácáme, malé se zas vrátil kašel a sople :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, díky, no je to šílený, dneska jsme nakonec šli k MuDr, jako 3měsíční kašel už je fakt na pytel. u Mudr to byl masakr, Luci zas dělala jak hysterka, ale doufám, že už se z toho konečně dostane.
22. lis 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis to se Lucince nedivím, že u doktorky vyvádí, když jí pořád něco trápí - ty průjmy a tak. Nám ten kašel začal na začátku listopadu, pak jen pokašlávala a teď zas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gabčo, děkuji za pochvalu fotky :grinning: To víš, Míša roste jako z vody, tak ať to jde trošku vidět:slight_smile: Už máme dva zoubky a myslím, že dole se zase něco klube...

Ale ještě neleze, všude, kam potřebuje se dokoulí a hodně si pomůže bříškem. Sice se snaží šponoat nohy, ale zadek špulí nahoru, je to sranda. No asi se nic neuspěchá. Hlavně, že je zdravej a pořád usměvavej.
Vám holky přeji, ať jste všichni brzo v pořádku a Vaše děťulky taky:slight_smile:
22. lis 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se vás zeptat, mohly byste mi poradit, kde v zr je nějaká dobrá restaurace i s dětským koutkem????
23. lis 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek