• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@ckei ahoi,no restaurace nnarně přennýšlínn a newínn.Tady na Orlowně nnaií nnalý koutek pro děti,ale newínn,iak waří,pak kawárna pod poštou,tak nnaií dětskou část,nebo kawárna w Globalu. Ale dobrou restauraci fakt netušínn. :frowning2:
24. lis 2011 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Katkám taky vše nejlepší k svátku :slight_smile:
25. lis 2011 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
zase nemůžu spát, tak po delší době píšu..Poslední dobou to stojí za hovno, jinak to nemůžu říct, Jára mě nechal s dvěma dětma samotnou, našel si mladší - což je ironie, když mi je 26, že - hezčí a asi i v něčem lepší - v čem asi, že?
Zatím bydlíme společně, řešíme to teprve cca týden - to o tom vím, táhne se to bych řekla už tak tři měsíce..Zatím tu bude bydlet, tak uvidíme jak to půjde..Měla jsem snahu dávat to dohromady, odpustila bych mu, ale co je nejhorší, on o to ani nestojí, je úplně zblblej, zamilovanej..To tak bolí, sakra! Nemít aspoň tu malou, to je hrozný, vždyť teď nám s Theuškou skončilo šestinedělí - jinak jsem samozřejmě ráda, že ji mám, miluju ji, ale je to o to bolavější a bude to i o to těžší. Vůbec nevím co dělat a když vidím někde tatínky s dětmi, tak řvu jak malá..Nemůžu jíst, spát, mám strach, že přijdu o mlíko, to by mi tak ještě chybělo..

No, tak jsem se politovala a vypsala, aspoň je to venku, už to nebudu dál tajit, protože to nemá cenu..Cítím se jak zpráskanej pes..
26. lis 2011 ve 02:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

@criterska Jitu, panebože, co to tu čtu. To snad není možný. Vůbec nevím co napsat, snad jen drž se. Mám z toho až slzy v očích. Budu na tebe myslet a kdyby jsi cokoli potřebovala, stačí písnout. Jakkoli budu moct pomoct, ráda pomůžu. Drž se.
Do prdele, to je šílený :frowning2:.
26. lis 2011 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska bože, co je to za ... ,že tahá tátu od rodiny. Vím, že za to nemůže jen sama - když chlapi přemýšlejí poklopcem :angry: . Je mi to strašně líto. Nic jiného Ti napsat nemůžu - nevím co :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. lis 2011 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jitu, ufff, hajzlík jeden :angry: vykastrovat a poslat do pr.....Drž se.....Máš dvě krásný děti, tak si je užívej a zase bude dobře, věř mi.
26. lis 2011 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
člověk sem jen nakukuje a když,tak takový zprávy,Jituš,drž se i když to moc nejde,je to jasný
ale třeba ho to časem přejde a uvědomí si vše
tohle já osobně nechápu,a popravdě nevím co bxch dělala,kdyby si manžel našel jinou,naštěstí mě ujištuje že on tohle odsuzuje
takže to už táhl když jsi byla těhu?to je děs
je mi to fakt moc líto,nechápu,proč tohle chlapi dělají,co si dokazují,doma má krásnou mladou,tak nevím co kde hledá,vždyt je to všude stejný a popravdě si myslím,že i ten sex je snad stejnej ne?drž se
26. lis 2011 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska Ahoj Jíťo,no to je strašný,přeju ti moc sil at to vše ustojíš,seš silná a zvládneš to. Je to hrozný, ale třeba vám nakonec bude líp bez něj. Takovýhle věci by se neměly stávat. Drž se.
26. lis 2011 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska Zlato ,já už jsem ti svoje psala...furt na tebe myslím, tohle jsou chvíle, kdy mě sere, že bydlím tak daleko. Přijela bych za tebou, objala tě, nechala vybrečet, pak bysme společně ponadávaly na ty kokoty chlapy, poňuchala bych malou.....:slight_smile: A víš, co je ještě svatá pravda? Že tvoje bolest z tebe dělá lepšího člověka...
26. lis 2011 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, díky moc..Pořád jsem věřila tomu, že bysme to mohli ještě přes to vše dát dohromady, ale nemohli, on je fakt zamilovanej, takže jsem to už vzdala. Snažím se to brát rozumně a zůstat v pohodě, i když to jde v některých situacích těžko..Chci vycházet po dobrém, Jára taky, tak snad to půjde..Mrzí mě to ale moc, hlavně kvůli dětem.
26. lis 2011 v 16:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@criterska teda Jíto to mi je fakt moc líto moooc ono to bude trvat ale určitě se na nohy postavíš je to ted těžký ale věř že čas to urovná já vím dvě děti ale já věřím že to zvládneš a je mi to fakt líto :pensive: :pensive:
26. lis 2011 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jitunko,móóóc na tebe myslíme a jsme s tebou,tak se drž.
26. lis 2011 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska Iitu ie nni to nnoc líto,co na to říct. Ty chlapi isou někdy fakt sobci. Si nnyslí,že ženská bude pořád steiná,iako na začátku wztahu. Oni si to teda předstawuií ,iak Hurwínek wálku. :frowning2: Budeš to nnít těžké,ale ty isi strašně šikowná a určitě to zwládneš a určitě tě čeká štěstí a budeš i štastněiší,wěř tonnu. Někdo iíný bude štastný za to,že nná donna hodnou ženu,která se postará o donnácnost,děti,uwaří..... A není to žádná nnladá nannyslená hwězda. :slight_smile: Uwidíš. :wink:
27. lis 2011 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@criterska jíto, pořád na vás myslíme, drž se a kdykoli zase napiš...
27. lis 2011 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska Jito drž se je to šílený snad máš okolo sebe dost dobrých lidi a pomuzou ti :slight_smile: je to teda hrozný ale doufám že to bude vše v pořádku a zvládneš to už kvuli detem musiš být silná posilám hodne sil kdybyb cokoli napis :wink:
27. lis 2011 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska No to je hrůza, co to čtu....! Nevím, co na to říct, to je pěknej h...l, nechat Tě teď, když potřebuješ podporu a ta kačena, co to může být za existenci, když tohle dokáže? Jitko drž se a kdyby jsi cokoliv potřebovala, dej vědět, jsem tu a když to jen trochu půjde - pomůžu. Mysli na děti a hlavně nehledej chybu v sobě!
27. lis 2011 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak zítra má Domík 3.narozeniny tak jsem vám sem přihodila fotečky z narozenin slavil je už o víkendu.

Jináč koukám že se tu nic neděje co furt děláte???My se teda děsně nudíme venku hnusně Domča má kašl a doufám že do čt.bude fit nastupuje totiž už do školky jako dospělák :wink: na každý den ale už se na to těším některý dny je na facku :angry: a nejhorší je že to ani nezabere :frowning2: no hrůza...
29. lis 2011 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kyticka33 Domčovi vše nej a ať se mu líbí ve školce :wink:
29. lis 2011 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@kyticka33 Domčovi přeju vše nej:slight_smile: fotky jsou super
29. lis 2011 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@kyticka33 všechno nejlepší Domčovi k narozeninám a moc ho zítra nezlobte :wink: :slight_smile: Krásný dortík :slight_smile: je vidět že tu hasičinu potatil, co? :slight_smile:)

Jinak my sme stále na hromadě :( :( Sotva sme vyléčili zánět stř.ucha tak dneska začala Anet zase chraptět, uvidím jak zítra a možná se stavím k Mudr. aby jí aspoň poslechl. No a já se pořád přeléčuju s bacilem. Dneska mi dělali kontrolní výtěr tak to snad dobře dopadne.....
A co dárky? už máte nakoupeno?? já letos kupodivu už docela jo, jen mi chybí ještě nějaký drobnosti a mám to pro letošek z krku :slight_smile:
29. lis 2011 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@kyticka33 Posíláme Domíkovi gratulaci :grinning:
30. lis 2011 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kyticka33 dominičkovi také přejeme vše nejlepší k narozeninkám, hodně zdravíčka a at se mu líbí ve školce :slight_smile: fotečky a dort super!

@eelka to mě mrzí, chuděrka :frowning2: u nás taky kašel valí o 106. asi bude kašlat celou zimu (podle dr. je už zdráv, výtěr ani poslech nemá).tak se držte a t jste brzy fit!!! :slight_smile:

@peta86 peti, minule to bylo fajn, musíme se zase domluvit..maličká je krásná, hrozný jak to letí a děti rostou....
30. lis 2011 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
Raduš,Domíkovi vše nej k narozeninám
jinak dárečky už téměř mám,jen těm dospělákum ještě něco
a dnes peču,teda já už mám 4druhy a včera jsem zadělala 5těst,jedno mám zpracovaný a ted dělám košíčky
jinak jdu v pátek na gyndu,tak jsu zvědavá,ale myslím,že zatim vše ok
30. lis 2011 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj, holky :slight_smile:
Raduš, malému vše nej, posíláme pusu z Ostravska :slight_smile:

Koukám, že děti máte nemocné...no my jsme zdraví, ťuk ťuk ťuk, moc bych si přála, aby malý měl vycepovanou imunitu po mně - přece jen na mě 11 let prskali pacienti fakt úplná svinstva a já nikdy neonemocněla. Kdy jsem byla nemocná ani nepamatuju, tak snad jsem mu to v mlíčku předala. Teda měl před 2 měsícema tu rýmu, asi ji chytil od Štěpánka, ale trvalo to jen 10 dní, teplotu měl jen jeden den...tak nám držím palce.

Vánoce : Musím si napsat seznam, co budu potřebovat na cukroví ,a nakoupit, budu letos péct podruhé ve svém životě, jednou jsem pekla, nebylo toho moc, ale nakonec jsem to rozdávala, nejedli jsme to, takže asi tak :grinning: .
Letos udělám taky jen linecké a rohlíčky,to mám nejradši.
Včera jsme byli v Ikea OV, koupili jsme malému a Karolínce, Štěpulovi a Filípkovi dárek, ještě teda musím Karol ještě něco a F. upletu svetr a bude. Zdeněčkovi ještě dokoupíme. Tím, že má hned pak narozeniny a je ještě malinký a nemá z toho rozum ,to nebudeme přehánět. Příští rok se vyřádíme více, to už bude mít 2 ročky :slight_smile: . Hrozně to letí............
Já jsem si vybrala novou zimní bundu v Decathonu, krásnou, dlouhou, sice stála 2 tis. ( původní cena 3 tis.), ale mi věci hrozně dlouho vydrží. Je z peří, takže zima mi nebude :slight_smile: Táta se plácnul přes kapsu :grinning: .
Rodičům nebudeme dávat nic, na tchýni seru z vysoka a mojí mamce mám kalendář z fotek Zdeněčka, dělala mi ho kamarádčina maminka, takže snad to babičku potěší. Mamka se fakt snaží. Tchýně viděla malého minulý pátek po 3 měsících, byli jsme tam gratulovat Filípkovi, měl roček. Nedala mu nic. Já už tam totiž nechodím, nesnáším ji, je mi z ní špatně - morálně. Ta žena nemá moje dítě ráda, nemá o ně zájem. Ona má Filípka přece. Naše dítě je pro ni nic. Co bych byla za matku, které by toto nevadilo???
2. pro 2011 v 07:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak u nás katastrofa, malá nechcwe večer spát takže včera usnula o půlnoci po hodinovém hysterickém záchvatu, nikdy jsem to u ní neviděla úplně sae zajíkala, vytlačovala to ze sebe a nebylo možný jí utišit, až pak z toho vytuhla. Chudák táta spal na gauči.co to bylo nevím ale jestli to bude každý den tak potěš.
@zuzimila krásný kaledář, sji šikulka, koukám že to taky nemáš jednoduchý... :wink: kašli na ní.
2. pro 2011 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes jsme šli do školky za čerta nakonec jsem to všechno sehnala v Polné větnamci, bazar a půda to jistí :grinning:

Jináč holky děkujeme za přáníčka...a za pochvalu fotek :wink:

@eelka no zřejmě asi jo :grinning: :grinning: ale to mě vubec nevadí :slight_smile:
@peta86 tak my měly něco podobného asi něco na měsíci...normálně usíná v 8 a v klidu a včera se řevem a usnul v 21,30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky konečně dorazili penízky takže dnes hurá do ZR pro kočárek já se snad nedočkám :wink: :grinning:
Jináč ve školce se mu líbí šel tam po 3 týdnech a uplně v poho a nadšenej...a dnes i v kostýmu a nechal si ho obléct uplně v pohodě tak mám radost a snad mu to vydrží....
2. pro 2011 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@kyticka33 co nnáte wybráno za kočárek? To se ti nediwínn,že se nennůžeš dočkat,iá bych pořád tak nakupowala.:grinning:
Ale wánoce teda ieště pořešené nennánn
2. pro 2011 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
2. pro 2011 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek já nevím co to je za značku ale myslím že zas budem muset vybírat novej že mě ho určitě zase prodali :frowning2: nevím nechám se překvapit... :wink: vánoce mám jen pro Domču zatím...
2. pro 2011 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 Tak to neiste sanni,u nás se se spanínn stáwkuie už týden iak w poledne,tak wečer,hodinowé uspáwání a nic.Ted chodí spát kolenn půl desáté wečer.:frowning2:
2. pro 2011 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek