• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@kyticka33 taky bych wybíralal kočárek :wink: :slight_smile:
2. pro 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzimila kalendář je moc pěknej a kašli na tchýni
@peta86 a nemohli to být zoubky???u nás je pokaždý takhle špatný spaní???
@kyticka33 jaký máš vybraný kočárek???super že se mu ve školce líbí :wink:
ad vánoce zatím máme jen 4 dárky :frowning2: dneska odpo jedem do ZR tak snad něco vyberem
2. pro 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsme se do ZR konečně přehlásila na gyndu tak snad už se to konečně někam hne to snažení,ale dneska jsme byla na utz a zatím nic moc na to že mám clostil tak to ještě není ono
2. pro 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak kočárek bych vybírala taky :wink:
2. pro 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 ten ,,běh,,za nnninninken ie strašnei wid.Kdyby to šlo bez obtíží a přirozeně hned. :angry:
2. pro 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jo strašný to je tolik depek už proběhlo i muž je z toho špatnej dnes jsem byla u té nové dr. a i po clostilu je to na prd je to taková bezneděj,ale na druhou stranu člověk pořád věří já už bych šla i do centra ale Martin pořád věří že to zvládneme sami já si to nemyslím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: rodina mi i radí at se na to vykašlem že máme jedno ale my se prostě bez boje vzdát nechceme až vyzkoušíme všechno tak pak to vzdáme
2. pro 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek a vy se snažíte taky o druhé???
2. pro 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek ty chodíš taky k Maškové???
2. pro 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Peti, kalendář jsem nedělala já, ale mamka mojí kamarádky z práce. Jinak ale máš pravdu s tím, že to nemám jednoduché. Ona toiž příčina mých skoro všech starostí je to, že si všechno moc beru, sálodlouze řeším, neumím rychle vstřebat a hodit za hlavu. Ve mně se to kumuluje, kumuluje, až jsem otrávená, ale tak, že už není cesta zpátky. To je problém, který mám. Vlastně já sama jsem problém sama pro sebe. Užírám se, vytáčím se, jsem nepříjemná a leckdy až nenávistná . Ve vztahu k mojí tchýni jsem tak daleko, že kdyby umřela, je mi to jedno. Opovrhuju jí, ale jak říkám..to se nasbíralo za těch skoro 10 let, co jsme spolu + ta nešťastná událost loni před mým porodem + to, že nemá zájem o svého vnuka - teda Zdendu, pro ni existuje jen Filip...Moje dítě je jí lhostejné, takže nevím, proč by mi mělo záležet na ní. Ona totiž nemá ráda mě ( jsem hubatá, upřímná, nemám ráda pštrosí politiku a neodkývu jí ty její pi.oviny), takže sumasumárum: nemá ráda mě, tak nemá ráda ani Zdendu - že je to i syn jejího syna je jí fuck. Asi tak. Chudinka, že? Nechat se ovlivnit snachou, jako by to dítě mohlo za to, jakou má matku.
Filípka má ráda, nevadí, že jeho otec je skvoter a feťák.....................
2. pro 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci, co máš s klávesnící? :grinning:
2. pro 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila nalila isen si tann wíno a už nněsíc píšu iak trotl :grinning:
2. pro 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 uplně tě chápu,ií isenn clostil brala také něiakou dobu a bez uspěchu,naprosto k ničennu a ieště nnusíš w určitý den přesně .... wíš co :wink: :to taky není zrowna dobrý,takhle na powel a člowěk z toho steině níc nenná. A nakonec isne steině zkončili w Caru. A tak ise si nnyslela,že by se třeba druhé nnohlo podařit nornnálně,když isen iednou otěhotněla (i když to bylo zannlklé),ale to asi nedopadne.Tak newínn,co dál. Iedináčka bych také asi nechtěla. Od porodu žádnou antiko nebere a steině nic.
:frowning2:
2. pro 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek
@antana123 Jak už jsem kolikrát říkala Anet, tak si nedovedu vžít do vaší situace. Je to pro vás určitě strašně těžké, ale já razím heslo, že se musí věřit a určitě se to povede, i třeba za asistence lékařů
2. pro 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifirek no já se taky pomalu ale jistě smiřuju s centrem,co už hlavně aby to k něčemu bylo :wink:
@janaj0 pěkná profilovka :wink:
2. pro 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek a vy jste podstoupili v caru nějakou metodu????a jakou???jestli se můžu zeptat
2. pro 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. pro 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila máme stejný problém, tak vše beru a dlouho vstřebávám. Moje tchýně má rači děti švagrové, která je před 2 měsíci dostal do pěstounské péče. to zamrzí ještě víc, když vlastní děti nebere.
Včera měla Karolínka rok a ani jí nedokázala popřát, peníze poslala po manželovi.
@lucifirek věříš trochu bylinkám, moje známá nemohla otěhotnět a zkusila bylinky a za 2 měsíce se zadařilo.
2. pro 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky,
tak dneska usnula bez řevu ale u prsa ve 23:15 takže masakr, douám, že je to tím očkováním a 12.den to odezní, jinak teda nevím. jinak z,koušíme mlíčko s kaší z hrnečku a bez úspěchu a flaška taky takže zkusíme asi bebu, dostala jsem vzoreček ale stejně to asi nebude chtít, tak asi budem kojit až do školky, :grinning:
2. pro 2011 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@burianka Gratulujeme Karolínce k 1. narozeninám :slight_smile:
Ono je to těžké. Já tak všeobecně všechno moc řeším, všechno probírám ze všech stran a pak se trápím a trápím...Víš, co bych udělala nejradši? Zařvala bych na ni co si o ní myslím. Hezké by to nebylo vůbec. Možná by se mi konečně ulevilo. Ona k nám nechodí. A teď se nahlásila v úterý, že přijde, bo je Mikuláš, ale přijde jen v případě, že bude můj muž - její syn - doma. Jinak ne. No bojí se mě asi...nedivím se.Peníze na Vánoce beztak pošle taky. Moje mamka shání dárky a lítá po obchodech, ale dát peníze je pohodlnější, ne? A vsadím boty, že to bude dárek dokupy : Vánoce + narozeniny ( Zdenda se narodil 27.12. ). Jestli tohle udělá, další důvod ji nesnášet - moje dítě nebude nikdo šidit. Nemůže za to, kdy se narodilo...prostě je toho hodně. A tolik, že to nezkousnu. Malého uvidí jednou za půl roku, já tam častěji chodit nebudu, chce ho vidět, ať přijde. Bydlíme v části Lutyně, ona Poruba. Od sebe je to cca 3 km. Zastávky hned ubaráku, jak ona, tak my. Nota bene - ona každý den jezdí do naší čtvrti do práce. A stejně nepřijde, nezavolá, nenapíše. Jak jinak to vnímat než jako nezájem? :astonished: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Ji nemá ráda nikdo. Ale ona si myslí, že všichni :grinning:
3. pro 2011 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@burianka gratulka k ročku :dizzy_face:
@peta86 tak snad je to očko a na čem jste byli????my byli naposledy ve 14měsících
3. pro 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila ach jo ty tchýně to je rápení nekdo se zajímá až moc a někdo vůbec nekaž si vánoce já vím že to člověka štve,ale zkus na to ted nemyslet a jak říkáš žádný chození tam at si ona příjde k vám třeba ji tím donutíš aby přišla častěji
3. pro 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@burianka iá nnánn bylinky ráda? A neisou to takowé ty bylinkowé kapky,ty nni doporučowala iedna znánná,ale nnusel by ie brát asi i nnnanže a to newínn,iestli bych ho donutila. U nně problénn s bylinkanna není. Tak porad:slight_smile:
3. pro 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 io,io stále doufánn a wěřínn,ale už ie to po té době unawné. Sice už to člowěk tak nehrotí,když už to iedno nnninninko nnáš,ale i tak to zannrzí.Ale nedá se nic dělat.
3. pro 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 tohle očkowání bylo fakt hnusné:frowning2:
3. pro 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Peto Beba ie hnusná,zkus ii,Kuba ii teda nechtěl,ale ted dáwánne klasický sunar,chutná dobře. Zkus si říct taky o wzoreček,nebo ti třeba trošku oddělánn na zkoušku.
3. pro 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Zuzi rodinu si člowěk newybere. Ie to snnutné.:frowning2: Bohužel to tak nnánne také. Ne sice s tchýní.ALe dlouho isenn to zkousáwala. No nebudu to řešit tady,třeba ti to písnu do IP až bude chwilka. Už isenn se s tínn tak něiak snnířila,ale steině to iednou za čas zase wyplawe na powrch. Snnutný ie,že nná člowěk wětší podporu u cizích lidí,než we swé rodině.
3. pro 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 taky ti odpowínn do IP,abych to tady nerozebírala.
3. pro 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky které používáte Bepanten - v novém Městě na náměstí je lékárna - naproti kostelu a mají ho tam za 235,- velký a 105,- malý :wink:
3. pro 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 super cena díky :wink: ale nevím jestli to co projedu s Přibyslavi nevyjde nastejno jako ho koupit tady ale pro vás to výhodny je :wink:
3. pro 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jen tak letecky se vám musím pochlubyt kočárek je doma :wink: :grinning:
fak z něj mám radost jak malé děcko o vánocích :grinning: je užasnej vyfotila jsme vám ho ale má ještě sportovní nástavec a vajčko. :wink: ale to až jindy.... :slight_smile:
3. pro 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek