• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@peta86 aha tak nic, jinak s tím bepantenem - akce trvá do konce prosince a měla bys mít s sebou ten kuponek z letáku nebo upozornit na tu akci :wink:
5. pro 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Ahoj Jani tak jsem tam dneska byla a paní mi to dala i bez kuponku :wink: takže jsem platila 2 za 398,- což je super cena. :grinning:
5. pro 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se hlásím zpět z UTZ vše dopadlo na 1 ted už to je jen na nás :grinning:
5. pro 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
z jakého letáku-dr.max?chjo,bepanthen by se hodil,ale leták nám sem nechodí a to jsou dva malé?
5. pro 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 nene jsou to velké a ten leták mají i v lékárně, ale stačí je upozornit na tu akci.
5. pro 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukám, že jste se rozepsalii a nebo jsem tu dlouho nebyla... ten bepanten je super, byla jsem tam s Peťou! Venku začalo pěkně chumelit, tak děti, které neodnesl čert si to užijí:slight_smile:
6. pro 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsme dneska byli na rozsvícení stromu a bylo to fajn až do ohnostroje, to se malé moc nelíbilo, tak jsem zvědavá na ten novoroční. :wink:
pak jsem zvládla hned 2 preventivní prohlídky jedna na gyndě a druhá u mudr obvodní tak mám zase vystaráno.taky pár dárků přikoupených tak už jen dorbnosti asi 3 a je to hotovo.
6. pro 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jo jsem se chtěla zeptat co to přibilo za bonbonek na hl.stránce?
6. pro 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 ahoiky,zítra se tedy stawíš? Už to nnán schystané.
No nánn se to nnoc nelíbilo. Progrann nic nnoc a to co isenn chtěla neiwíc widět,ohnowou šou,tak tu isenn newiděla,protože byli na zenni.To nenněli nnoc wynnywlené. Ohnostroi se líbili i Kubowi.
To isi to zwládla dobře.Iá byla ted ráno u obwodní,tak ienonn počkat na wýsledky.
Ted isenn se nasnídala a idenn něco dělat,Kuba si hraie,budenn wařit. A zkusínn upíct rohlíčky. Dneska to wypadá,že by nnohlo být i lepší počasí,tak třeba zwládnenn procházku. A odpoledne na tance.
7. pro 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 iakei bonbonek,iá žádnei nennán:slight_smile:
7. pro 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to nezvládla na rozsvícení stromku, ale moc pozitivních ohlasů jsem neslyšela, tak nevím.... v každém případě si myslím, že město docela zaspalo na to, že je už druhá adventní neděle za námi a teprve teď se dělá výzdoba města :unamused:

@lucifirek jakej tanec Lucko? A jak se povedly rohlíčky? Já už mám skoro napečené, ale jak přijede Pepa za Brna, tak si myslím, že perníčků ubyde a ostatního taky:slight_smile:
7. pro 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek ted mám místo bonbonku srdíčko a nevím co to znamená. :wink:
jjinak máš pravdu ohňovou šou jsme neviděli a ohńostroj proplakali.zítra bych se stavila ale ještě přemýšlím jestli dopo nebo odpo, mám toho hodně na klafaru na vyřizování.tal furt přemýšlím jak to skloubit.kdyby to bylo kolem oběda nevadilo by ti to?já bych si to jen vzala abych nezdržovala.
7. pro 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 iá nnánn ien linecké kokosky,rohlíčky. A necháwánn to na iídlo,iestli se to sní do wánoc,iedině dobře,pak už to steině nikdo nechce,perníčky ieště upeču. Ted budu dělat kakaowé dortíčky a plánuii i něco nepečeného.
Stronn fakt nic nnoc. Na tance isenn dneska nakonec nešla. Iinak orientální tance :slight_smile:

@peta86 newa,ien dei wědět,Kuba chodí spát kolenn iedenácté. Iinak nnůžete klidně přiiít.
7. pro 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já bych zavolala at ho nevzbudím.díky.
7. pro 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 ten bobbonek byla mkulášská nadílka:slight_smile: klikni na nej:slight_smile:
7. pro 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
iá žádnei bonbonek nenněla a ani srdíčko.Tak newínnco to tann holky nnátek :slight_smile:
7. pro 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 no klikla jsem a nic a mám z toho srdíčko a můžu klikat jak chci a nic nevidím.
7. pro 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
děkuju všem za podporu, už je mi líp, lítost teď nahradil vztek a pomalu si uvědomuju, že by to stejně dál nemělo cenu..Takže tak. Jen Jára tu prý s námi bude dál bydlet (bydlení musí stejně platit), prý se slečnou už není (což jsou lži a nevím proč to tvrdí, když oba moc dobře víme, že s ní je, ale to už je jeho věc!), takže zatím to holt bude tak, že budeme takoví spolubydlící. Upřímně, raději bych, kdyby se odstěhoval, ale vyhnat ho nemůžu.

Jinak se máme dobře, jen si vůbec neuvědomuju ty blížící se Vánoce, nemám na ně letos vůbec náladu, ale vůbec..Tak je jen tak přežiju kvůli Tadíkovi, Theušce je to naštěstí ještě šumák..Dárků bude jen pár, ale ono to stačí.

Malé už budou dva měsíce - letí to..Dnes jsem s ní byla na kloubkách, máme je v pořádku, ještě musíme jít za měsíc na další KO, ve středu teď půjdeme k dr. na dvouměsíční prohlídku a na nastřelení náušniček, už se moc těším :slight_smile: Jinak už "povídá" a krásně se umí usmívat, to je k sežrání..Tadík teď už přes týden kašle, tak jsme byli doma, ale jinak mu nic není, tak přemýšlím, že zítra dopoledne na chvilku přeci jen vyrazíme ven - ať se taky vyvětrá, aspoň trošku, už ho to doma nebaví a zlobí. Tedy bude-li hezky.. A na pečení letos kašlu, jste šikulky, holky, mně vůbec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2011 v 18:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska nebudeš to ted nnít lehké,když bude Iára donna.Pro tebe by bylo lepší,kdyby tann nebyl a nněla isi klid. Na pečení se wykašli. Ono se to nezblázní. Dárků taky není potřeba kupa. Theuška z toho rozunn ieště nenná a Tádík bude nnít určitě radost i tak. :slight_smile: Theuška nnusí být skwělá :slight_smile: Aspon ty děti ti dělaií radost ne :wink: Iá už si to bez nich nedowedu předstawit.
8. pro 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@criterska já si taky myslím že by pro tebe bylo lepší kdyby tam nebyl tak to musí být dost bolestné a na cukroví kašli a dárky stačí jich málo každý dárek ikdyby byl jen jeden potěší moc na tebe myslím :slight_smile:
9. pro 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem byly včera na kontrole vše jo o.k. jen mě trošku znepokojilo že je malá ještě hlavičkou nahoru :frowning2: ale jdu tam už v uterý na krdio tak snad už se otočí potvůrka :slight_smile: jináč Domča co se týká školky super nadšenej poslouchá jí akorát si domů občas donese balíšek s punčochama páč si neřekne :angry: jináč jsem spokojená mám doma chvíly klid :wink: a dnes jsem si udělala radost novejma vlasama :wink:
Jináč trochu jsem pekla cukroví pokračování příští týden :slight_smile: a dárky furt jen na pul koupený ale to mě vubec netankuje :grinning: až pojedem s Honzou dokoupíme vše a bude hotovo :wink:
9. pro 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 prý na otočení pomáhá vytírání podlahy na všech čtyřech :wink:
10. pro 2011 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 Radu, pohyby dítěte v děloze nemáš šanci nijak ovlivnit. Hýbe se samo, podle svojí vůle a možností. Pokud se malá neotočí sama, tak nějaké babské dobré rady nepomůžou...Vzpomeň si, jak se říká, že se nemají mýt okna v těhu, že dítě bude mít otočenou šňůru kolem krku...pověry, ničím neprověřené a zbytečně stresující maminky!
Je fajn, že jste obě v pořádku.
10. pro 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,chci vám jen nabídnout možnost si nechat zkontrolovat smlouvy,poradit s financema,jak a kde ušetřit,jak čerpat víc státníc příspěvku atd,možnost i přivýdělku nebo práce,kdyby měl někdo zájem,písněte mi do IP,dělá to muj brácha,tak sháníme klientelu-Vysočina
11. pro 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 taky něco takového dělám... možná je to i od stejné firmy :slight_smile:
11. pro 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ähoj holky, tak od té doby co začala malá chodit tak považuje spánek za zbytečný. :angry:
chodí spát kolem půlnoci a dřív jí tm nedostanu, nechápu já bych spala a ona je furt čilá.nebo jestli je to zase nějaké období??? snad to nebude trvat dlouho. :wink:
12. pro 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky,

tak hlásím,že cukroví není napečený ani dárky koupený, v bytu bordýlek jak v tanku, ale na Vánoce už se moc těšíme, hlavně se těším na volno :slight_smile:

@Peta86 Theuška ti teda dává zabrat, tak vyděržaj a co byteček jak pokračujete?

@criterska Jíťo, drž se drž se.Štěstí se na vás určitě brzy zase usměje :wink:

Ve středu vyrážíme do City, tak snad všechny dárky pokoupíme. Tchánovce již jsme obdarovali o víkendu, dali jsme jim lístky na Lucii Bílou, tak jsem z toho měla radost.
12. pro 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis tak dárky celkem mám,cukrovíčko taky mám,ještě něco nepečenýho no a uklid,ani nemluvím,nechce se mi do toho,vubec,ale je to potřeba,si snad objednám nějakou uklízecí četu :grinning:
ale manža bude mít přští týden volno,tak na to asi vltnem,možná už o vkendu
a budem si konečně užívat pohodu a klídeček
jinak malej má ted problém s usínáním,tak přemýšlíme,že ztra zksme čct pohádku nebo seženem pohádky na poslech
nemáte někdo tip,kde je sehnat?
12. pro 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj já už celkem pokoupíno taky mám a cukroví mám objednané u paní co mi pekla na svatbu a to příjde až příští rok až v novém:slight_smile: jinak pokračujeme zdárně zítra dovezou kuchyn si tak se těším, pak to Tom časem smontuje a snad v lednu budem sousedi. Manža dělá seč mu síly stačí... :wink:
12. pro 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,
my už dárečky máme všechny :slight_smile: dokonce i stromeček ;) Co se cukroví týče tak mám akorát perníčky a ještě se chystám na dva druhy z lineckýho a končím. Já to moc nemusím, Pavel taky ne, tak jen aby bylo pro návštěvy a na stůl :grinning:

@peta86 Peti kuchyň máš na míru? (jestli jo tak kdo ti ji dělal?) chystám si nechat dodělat pár skříněk :slight_smile: potřebuju více prostoru a odkládací plochy :grinning: Doufám, že pak nafotíš byteček ;)

@ivis Ivet pořád čekám, kdy se ozvete s Lucinkou na tu návštěvu...... a zatím nic :( Tak to naplánujte,jo?? ;)
12. pro 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek