• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahojky Jituš :slight_smile: To jsem ráda,že jsi mezi nás zase zavítala :grinning: Už nám bylo smutno :wink:
S tím spaním je mi to líto,ale snad se to zase zlepší.Já jsem dneska vstávala k malé 2x,dostala čaj a zase usla,pak jsem ji nakojila v 5,30.Už ji prostě v noci nedám a hotovo :slight_smile:

My dneska byli na velké procházce hned dopoledne.Přijel Járův bratranec s přítelkyní ze Slovenska,taky mají labradora-fenečku,tak jsme s nimi byli až u Ski hotelu,ať se pořádně vyblbnou :grinning: Pak jsme poobědvali,malá šla pak spinkat,já jsem upekla bábovku s vaj.koňakem,zašla do obchodu a pak ještě přišli k nám,tak jsme poklábosili a tak.Teď koukáme na Tv a já posílám mojí ségře fotky Karolínky z Vánoc. :slight_smile: Zítra nevařím,zajedeme si na oběd na Rychtu,tak si dám něco dobrého,už se těším.Malá tam bude sedět v jídelní židličce s náma,oni je tam mají pro děti,tak to bude fajn :slight_smile:
27. pro 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holciny,tak jsem opet osirela Honza sel do knajpy a malej ted usnul tak si muzu sednout k pc. :grinning:
Teda vy jste toho od vcerejska napsaly ze jsem myslela ze to ani neprectu... :wink:
Ale to je jenom dobre. :wink: No teda bohate vanoce byly u vsech ale to je dobre darecky potesi.

Ahoj jitus,teda ta Mirka ma stve tak to malyho asi neuvidim :frowning2: no nez prijedu s malim do Zr a nestavime se pro ni na vychazku to bude sranda 3 kocary na prochajde to bude sranda :wink: ani nevim uz na co ti mam odpovidat.. :wink:
No u nasich dobry to vis maleho me rozmazlovaly porad ho nekdo choval ale zvladl i spat a venku jsme byly asi hodku.Objely jsme pribuzny na zelence.Domca je v poho jak pises spime spime spime ale ted mame trochu problem s usinanim hlavne v noci treba dnes poradne zabral az v pul osme rano usnul na prsu a ja vytuhla po noci taky a vstala jsem v 9 s nahou kozou a malej vedle me uplne tuhej a vydrzel az do 10.zvykl si a pravidelne se budi po tech 2 hodinach.ale tad taky usiname s revem polozim ho do postylky je v poho ale odejdu a do 2 min.mu vypadne dudl a rev jak pises spis vsek tak tam asi po 5 min. jdu zokakuju to asi 3-4 a pak uz na nej prdim necham ho a do 10 min je tuhej.takze si nemuzu stezovat no ale v noci je to horsi to jsem s nim v jedne mistnosti a to mu ten dudl musim cpat furt takze neusnu a cekam az usne on ale nechovam ho necham ho zatnu zuby a necham ho chvily rvat a pak usinam ja v sede jak se me to povedlo dnes :grinning:
jo jo ja vim ze Lucka ma Svatu.tak to je dobry ze byly spolu na pokoji... :wink:
Dnes jsme byly na velke prochazce skoro 2 hodky bylo krasne...a zitra prijede mamka s tatkou tak budeme mit zabytej celej den...jinac nevim co psat uz jsem zapomela na co jsi se ptala tak kdyby jsi mela nake dotazy tak se ozvy... :grinning:
27. pro 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gabi,a odkud by jsi ho znala to spis je nakomu podobnej on do Zr skoro nejezdi a do prace jezdi do Polny...Jo a neni to manzel je to pritel...skoro manzel :wink:

Ahoj Kijo,to je peknej tel. ja mam taky vecko sony ericson ale starsi z530i taky dobrej ale chtelo by to obnovit ale dokud slouzi tak staci... :wink:
a co se tyce darku prakticke jsou nejlepsi... :wink:

TAk se zatim mejte zatim pa pa.
27. pro 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne děvčata, děkuji za pěkné přivítání po tak dlouhé době :wink: :grinning: Kdepak, neprdím na vás, ale fakt jsem tak nějak nestíhala, teď už to bude snad lepší, Silvestra už tolik neprožívám takže žádnej velkej úklid atp. nehrozí.. :slight_smile: Záleží teda na Tadíkovi jakou bude mít náladu, zatím to nevypadá moc růžově, ty zuby jsou fakt peklo, dovedou pěkně potrápit.. :frowning2: A až se budou měnit, tak to bude nanovo - pamatuju si, že jsem děsně řvávala, když mi vytrhávali mléčnej zub, byla jsem na to hrozná cíťa..A ségra se dokonce pozvracela, když jí vypadl první zub.. :grinning: No, máme se pořád na co těšít.. :wink: :grinning: Dnešní noc taky docela opruz, vstávali jsme asi tak 6x, do toho nám děsně v posteli prděl pes, to už se nedalo, nakonec ho Jára ve 4 musel vzít ven a prý vykadil hromadu.. :slight_smile: Na Štědrý den jsem mu totiž chtěla dopřát, tak jsem mu taky usmažila dva takový menší řízečky a od té doby jen a jen prdí - přes den to jde, ale v noci je to masakr - kór když s námi spí v posteli, většinou zadkem u našich hlav a Tadík je v postýlce hned vedle, chudinka..Takže jsme si užívali všichni.. :frowning2:

Kristi - no malá je opravdu šikulka - já už bych pomalu taky nejradši přestala v noci s tím kojením, nebo kojila jen 1x, protože to určitě není kvůli hladu nebo žízni, ale zase je mi ho líto, když řívinká, já myslím, že je to teda kvůli těm zubiskům, před Vánoci jsme měli asi 2 noci dobrý kdy se vzbudil jen 1x za noc a to vypadalo, že má zrovna pauzu, ale jinak je to noc co noc - pokaždé to vypdá stejně - budí se s pláčem a ručičkama v papulce..Takže nevím..Je možný, že by to jen hrál??? To je asi blbost, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: A s tím obídkem závidím, já dnes nevařím, protože máme taťku na bowlingovém turnaji, vypadá to na celý den, takže jen pro sebe se mi vařit nechce, asi si hodím zeleninku na páru..Na Rychtě je to fakt super, miluju ten kuřecí závitek se špenátem.. :slight_smile: A ty židličky pro mrňata jsou dobrá věc, pamatuju, že když jsme tam byli naposledy, tak tam zrovna v jedné nějaký prcek hačal..Tadík ještě v žádné restauračce nebyl, pokud nepočítám pizzerku, když mu byly asi 3,5 měsíce, ale to jsme hned mazali pryč, vůbec se mu tam nelíbilo a mně vadilo, že hned vedle u stolu kouřili - není tam nekuřácká část.. :frowning2:

Gabčo - co fotečky? Zatím nestíháš, viď? To znám, taky mám něco nafocenýho, ale není čas..Teď si malej výjimečně hraje sám v obýváku, tak jsem si uvařila kafíčko a sedla si na chvíli k PC, ale myslím, že mě moc dlouho nenechá.. :slight_smile: Taky pořád chce Vojtíšek aby jsi si s ním hrála nebo je Ti pořád za zadkem? :grinning: Tádík jo..Když jsem se včera večer sprchovala a hlídal ho taťka, tak se doplazil za dveře od koupelny, lomcoval s nima a když mě uslyšel, že za nima mluvím, tak spustil mamamamama a do toho šílenej řev, je to taky pravej mamiňák.. :grinning: A to jsem nechtěla aby byl..Ale asi to takhle mají všichni prckové v tomhle věku..S kočárkama někdy musíme vyrazit, to bude sranda, dva stejný golfáčky.. :grinning: Také jsem uvažovala nad tou vaší barvou, ale pak zvítězila ta modrá - můj favorit - jen mám strach, aby kočárek nebyl brzy jako prase..Teprve v pá jsme ho objednávali, takže kdoví kdy přijde..Ale mohly bychom vzít kluky a nějaký den vyrazit na prochajdičku, ne? My dnes vyrazíme - vezmu i psa - okolo 11 na stezku, taťku máme na tom turnaji, takže budeme dnes kdoví do kdy sami - podle toho, jak se jim se švagrem bude dařit - v jednu máme návštěvu a odpo se půjdeme zase projít..Za oknem vypadá že je krásně, svítí sluníčko, ale na teploměru máme -10, takže se musíme pořádně zababušit, asi dnes obléknu i Matesa.. :slight_smile: A jak jsi psala, že jsi přecpaná - já taky, permanentně, jen žeru, to bude něco, až 1. vlezu na váhu, pak ale nastolíme krutej režim, ať se v létě nemusím stydět do šatů atp.. :slight_smile: A MS pořád nic nebo už teda jo? Taky mě kolikrát bolí tak břicho, že si říkám, už a ono nic..Ani by mi to nevadilo, už se docela i těším..

A co ten sraz holky? Jak se domluvíme? Až někdy v novém roce nebo měly byste čas tento týden?

Také už tu dlouho nebyla Hanča a Vladuška..Asi toho mají taky moc..

Zatím musím končit, Tadík se vzteká..Radunko, napíšu Ti potom..
28. pro 2008 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě mám chviličku - Tadík je napapanej - teď miluje Kiddiboo, sní mi 2 proužky naráz a ještě čučí.. :sweat_smile: Pes taky čumí a závidí, to abych pro ně kupovala 2 balení na den.. :grinning: Teď jsem dala Táďovi na hraní PET lahev, tak je spokojenej, kdepak by ho zajímaly hračky co dostal od Ježíška, vymýšlí jen samý kravinky s věcmi, co na hraní absolutně nejsou, taky pořád tahá psa za nohy a strká mu řučičky do huby, dneska se dokonce ráno podělili o piškot - házíme jich vždycky pár Matesovi na zem jen tak na chutičku, Tadík to uviděl, rychle se připlazil a jednou si kousl, pustil ho na zem, pak si hryzl Mates, pustil ho, zase Tadík a pak už ho Matýsek dopapal..No jsou to moje prasátka.. :grinning: Ale četla jsem tady na Koníkovi daleko horší věci, co se dají sníst - chcíplá masařka, hovínko, kamínky.., takže na tom nejsme zase tak hrozně.. :grinning: :wink: A co, Gabi, říká Vojtíšek na broučka od FP? Tadíkovi se docela líbí, ale vždycky jen na chviličku, spíš ho teda různě válí a kutálí a hlavně se mu líbí ta blikací tykadla.. :grinning:

Radunko- ahojky, takže noci máte pořád pohodový - to je tak nefér... :grinning: :slight_smile: :wink:
A co Honza, pořád ho Domča drží, stále se o něj stará, nebo už ho to prvotní nadšení trošku opustilo? :slight_smile: A Ty už jsi byla v hospodě, jak jsi plánovala, když jsem u vás byla s Tadíkem? Já večer nebyla nikde, od té doby co se malej narodil a vypadá to, že ještě ani hodně dlouho nebudu - to usínání je fakt horor, jste na tom fakt líp, ale na dudel ho učit nehodlám, to fakt ne, vydrželi jsme bez něj doteď a tak to nebudu zavádět..Navíc se mi větší dětičky s dudlíkem vůbec nelíbí, třeba nad rok a výš..A jak ho tak znám, tak by to u nás dopadlo, že bych ho odnaučovala někdy v roce a půl, nebo ve dvou letech.. :grinning: No, já jak jsem myslela, že na Vánoce nic nedostanu, tak jsem byla mile překvapená - dostala jsem ponorný mixer od Braunu, fakt vmakanej, s příslušenstvím, a to se podrž - od Majdinýho přítele..Pak peníze od táty, od báby povlečení a Tadík hadříky, od Járových rodičů sadu hrnců, fakt parádní a k tomu peníze, aby nám jakože doplatili cenu dárku, co kupovali Mirce a Honzovi, Tadík od nich dostal prďácký tepláčky s laclem a zimní budičku a knížečku, no a od Járy jsem dostala opět parfém :grinning: - Ch.Aguileru - 50 ml - kupoval mi už k narozeninám sadu od Aguilery - těl. mléko, sprcháč a parfém - ale jen 15 ml, já jsem se do něj úplně zamilovala, voní nádherně - takže jsem pak bědovala, že mi měl radši koupit samotnej parfém a větší, tak mi ho koupil k Vánocům, takže teď s ním nemusím šetřit a smradím se o 106 :grinning:
No a koukám, že Dominička už viděli všichni..Však je potřeba chodit na procházky, mě to taky moc baví, včera dopoledne bral malýho Jára - já jsem si zatím vyžehlila a dělala jsem obalovanej květák - a odpo jsem byla na vycházce s Tadíkem sama - Jára byl na tréninku - šel na hodinu na bowling - tak jsme ušli 5 km - mám to v mobilu, speciální funkce, počítá mi to každý den kolik ujdu a spálím kalorií.. :grinning: To by člověk nevěřil, kolik toho ujde za jeden den - většinou mám průměr těch 6 km, tuhle jsme ušli za den 10 km..A s Martínkem neboj, však ho uvidíš, buď naživo, nebo na fotkách, to víš, že si nějaké udělám, jen na Koníka je dávat nebudu, takže až se stavíte na návštěvu, můžeš se podívat.. :wink:

Tak já končím, ještě dám malýmu napít, a pak si pohrajeme a okolo 11 se budeme chystat ven..Krásný den..Jo a ještě jsem málem zapomněla - Dominiček má dnes přesně 4 týdny, takže GRATULUJEME!!!!!!!!!! :wink: :grinning:
28. pro 2008 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Jituš,ty píšeš romány :grinning: :grinning: :grinning: Ale to je dobře,aspoň si člověk počte :grinning:

Tak my jsme dneska byli na tom obědě,na Rychtě měli plno,tak jsme šli vedle na Romantiku.Je to tam moc hezké,byla jsem tam poprvé a spokojenost.i jídlo bylo moc dobré a taky tam mají ty dětské židličky,takže super :slight_smile: Karolínka byla celkem hodná,snědla mi okurku a kousek rajčátka z přílohy :grinning: Pak jsme jeli do Kauflandu něco nakoupit a pak domů,malá byla unavená,ale teď stejně nechce spát.Když ji položím do postýlky,tak si hned stoupne a stojí a řve.Tak jsem ji vytáhla a teď si tady s taťkou hrajou :slight_smile:

Jituš,tak dárků jsi měla taky hodně,to je dobře,ono to potěší,že?A Karolínka si taky raději hraje s blbostma,než s těma dárkama od Ježíška.No,co naděláme.příští rok to bude lepší.Jíťo,a Ty nedáváš malému dudel?To ho neměl nikdy?To jste dobří,já ho malé dala hned druhý den po příchodu z porodnice,už jsem to nemohla vydržet,jak plakala.brečela jsem s ní.Pak už byl klid :unamused:

Taky už jsem přidala nějaké fotky,tak mrkněte :slight_smile:
28. pro 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kristinko, nojo, když jsem vás předtím zanedbávala, tak se vám to teď snažím vynahradit romány :grinning: :wink:
Já jsem si dnes nakonec na obídek koupila pizzu RistoRante - nevím jak se to přesně píše, tak omluv chyby :slight_smile: s mozzarelou, taky pochoutka, takže spokojenost..Jára na bowlingu končil až někdy po třetí, pak jsme ho s Tadíkem vyzvedli a šli na nákup do Lidlu, teď jsem chvilinku koukala na Útěk z vězení online, na tom fakt strašně ujíždím, jenže jsem viděla tak půlku a ještě jsem se chtěla stavit kouknout sem, víc mi Tadík nedovolí, dnes nám dávají ty zubiska zabrat - tvářičky má úplně rudý, pořád ručičky v pusince a hodně pláčeme, den jako víno..Navíc mi teď pořád jde po počítači, naučil se ho vypínat, takže ho musím hlídat prostě opravdu neustále..Je to lump..A dnešní noc bude asi taky hrůza, fakt se netěším už teď.. :frowning2:
28. pro 2008 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rdši to odešlu nadvakrát, mám strach, aby mi Tadík nevypl Pc a abych nepsala tudíž zbytečně.. :grinning: Na Romantice jsme taky byli, někdy na jaře, to měl skorošvagr narozeniny, Tadíka jsem měla poprvé na hlídání - byli jsme tam s cestou tak hodinku a půl,to jsem ještě odsávala, zlatý časy.. :grinning: Bylo to tam moc fajn, to máš pravdu, taky se nám líbilo prostředí a chutnalo nám taky.. :wink: Karolínka je šikulka, nějak jsem nepostřehla, že už stojí a teď tady na to čumím jako péro.. :grinning: To Tádík asi dlouho ještě nebude, vůbec neví na co ty nožičky má, když ho chci postavit, tak stojí jen na špičkách, na celá chodidla se postavit nedokáže, a hned jde k zemi..Dárečky opravdu potěšily, vůbec jsem jich tolik a tak krásné nečekala..A na příští rok se těším, letos to ještě nebylo to pravé, příští rok už to bude lepší a jiné..Ty jsi taky byla nadšená z mobílku, to věřím, já ho dostala taky nedávno a nadšení mě zatím nepřešlo.. :grinning: A Tadíkovi dudel nedávám, měl ho asi 3x v nemocnici, pak asi 3 týdny doma, ale v noci si na něj tak zvykl, že jak mu vypadl z papulky -když začal usínat nebo už i spal - tak se znova úplně probudil a říval, třeba jsem u něj seděla 3 hodiny a strkala mu ho do pusy, jen jsem čekala na to, kdy mu vypadne..Byla to hrůza..Tak jsem si řekla, že to nemá cenu a odebrala jsem mu ho, bylo to určitě jednodušší než ho pak odnaučovat někdy ve 2 letech, jak by to u nás dopadlo.. :slight_smile: A navíc dudel ničí zoubky a taky ty bakterie z neustálého ocintávání, u dětí nad ten rok se mi to fakt nelíbí..Vím, že Karolínka dudlá, ale Ty ji to určitě odnaučíš v pohodě, jsi šikovná, zvládáte krásně i to noční (ne)kojení..No a na fotečky jsem koukala a jedním slovem nádhera, jak Vánoce z katalogu, jak tam Karolínka pózuje.. :wink: :grinning: Moc vám to tam sluší i jako komplet rodince, fakt krásný fotečky..
No nic, končím, musíme se jít převlékat do pyžamka, zapnu Arabelu a půjdu vyrábět kaši..Noc bude fakt hnusná..Ať jste na tom všechny líp.. :wink: Papa a dobrou
28. pro 2008 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jitus tak mam blbe zpravy ted jsem tu mela napsanej takovej romanek pomerne dlouhej na me datlovani a ten kram zasranej se sam odhlasil a ten clanek me to neulozilo vazne nechapu jak me muzou samy odhlasit tak snad az budu chtit odejit tak se odhlasim.takze to co jsem ti napsala napisu heslovite tak se nediv vazne psani nesnasim radsi si volam pres Skype je to jednodus.Takze.Malej ma ted problemy se spanim,blbe se mu usina dnes uz sel do deckeho pokoje pac jeste v pul 7 jsme skoro nespaly skoro cela noc probdela kdybych si neschrupla kdyz ko krmim tak bych to vazne nezvladla trva to 3 noci tak snad se to sparvy.Doufam ze uz dnes... :angry: Jinac Honza si maleho zatim uziva vcera sam koupal....dnes tu byly nasi,venku jsme dnes byly poprve 2x krasne venku spi sotva ho hodim do kocarku. radsi to pisni na vycekrat nebo se to zase odhlasi...
28. pro 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokracovani-co se tyce dudliku ja je uznavam bez nej bych byla asi uz v blazivci.. :grinning: to se nebojim on se to odnauci a hlavne Honza byl taky zavislak na dudlu tak ma byt po kom... :grinning: co sr tyce darku to cucim a hlavne ten od Majdinyho pritele... :confused: :wink: jinac krasne darecky...ten programerk na mobilu je super to jsi tam jako mela kdyz jsi ho koupila nebo jsi si ho tam stahla to by se me taky libilo ja si po vanocich objedna stepr jestly ti to neco rika ted ho daly v jste to co jite te Renate z vyvolenych jestly jsi to videly takove slapky na slapani...No a Martinka uvidim az nekdy........
Jo Dominickovy je dnes mesic je to uz velky chlapak... :grinning: :grinning: :grinning:
Tak se tu zatim mejte pa.Jo a co se tyce te hospy tak tam se asi pujdu podivat po novem roce ted si davam obcas vinko doma dala jsme si na stedry den dvojku k veci a vcera a dnes malej svaracek...Musim se domluvit se Stepou a ty taky nekam vyraz at si to Jara tak s malim uzije nemusis otrocit jen ty sama Tada uz neni zavislej na prsu kazdy 2hiodky jako Domca.tak si taky trochu vyraz ja tu Honzu s malym muzu nechat jen 2 hodky takze na otocku a zase domu nakrmit malyho... :grinning: ale na 2 hodky to staci kdyz nemuzu chlastat tak me to tam nebavy asi jako kdyz jsem byla tehotna skoro samej priklat...tak pa :grinning:
28. pro 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kočky :slight_smile:
koukám, že řešíte dudlíky :wink: to my taky vůbec nemáme a neměli jsme, když byl malilinkatej, tak furt jen řval a řval (i v porodnici vrchní na mě, jestli mám dudlíka, at mu ho dám, že už nevěděli co s ním, no petráš jedinec) :grinning: a on ho prostě nechtěl a doma furt řval a řval, tak jsem zkoušela různé druhy a doufala, že si nějakej veme a bude klid a ted mám snad přes 10druhů dudlů doma a ani náhodou, slouží nám jako hračka ve vaně a kousátko :grinning: :grinning: :grinning:

jíto: pet lahve taky zbožnujeme :grinning: to jsou blbounci že? :grinning: vojtík za ní furt po 4řech lítá, celej spocenej a rudej a nedá si pokoj.... hračky nás teda berou, ale taky ne na moc dlouho, pak se věnuje kravinám, jak píšete! ale to chodítko ho fakt baví, jsem ráda, že jsem ho pořídila :slight_smile:

kytička: já ti nevím, ale tvůj přítel mi fakt přijde povědomej, nemůžu si pomoct... a nejezdil ani dřív do zr nebo jihlavy třeba taky, tak mě napadlo....? ale mě přijde povědomej každej, jednou někoho uvidím a za rok ho třeba potkám a říkám si, odkud toho člověka znám, pak takovej divnej mozek na tyhle věci... ale je pravda, že znám i kiju podle vidění vid kijo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a neboj, určo se vám spinkání spraví :wink:

kijo: taky jak malá začala stát, tak usínání nic mov vid? to jsou prevíti :grinning:

no a my jsme spinkali ted celkem dobře, vždy jsem ho nakojila po 22hod, pak v 1hod. a pak až třeba v 7hod a spali jsme do8hod... ale ted poslední dvě noci zase na prd a dnes děláme kravinky, vojtík se zasmál a další zub venku a to dvojka dole, takže jich máme 7 a to mu vlastně ještě natekly dásně u trojek nahoře :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže u nás platí, špatné spaní, tak lezou zuby :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kijo: o té romantice jsem taky slyšela, že to tam je dobrý.. musíme taky vyrazit a když tam mají ty židličky, tak se toho musí využít :wink: a okurku jsem dnes taky dávala, ale nastrouhala jsem mu jí na tou skleněném struhadle a jak mu to chutnalo i štávička :slight_smile: jsem říkala mirkovi, jak u jídla musíte dělat kravinky, že malá není extra žravec a ten náš nesmí vidět jídlo a to ani u nás, jinak chce a chce, fakt nenažranec nenažranej :sweat_smile: :grinning:

tak myslím, že stačí :grinning:
28. pro 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jooooo s tím srazem, co třeba příští týden???
28. pro 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO,Gábi,mě znáš taky od vidění,no :grinning: :grinning: :grinning: A máš pravdu,jak se naučila stát,tak stojí a řve.Hrůza :grinning:

Jsem zvědavá,jak bude spinkat dneska,před chvilkou kňourala,ale to ji jen vypadl dudel.Je u nás Járův kámoš,tak možná jsme ji i vzbudili my,nevím :confounded: Ale mlíčko už nedávám.A radím,holky,zkuste to taky.Chce to fakt vydržet a nevzdávat.Prostě si říct nedám a basta :slight_smile: Možná bude první noci řev,ale pak se to uklidní.Malá se sice stejně bvudí,ale jen ji dám cucnout čaje,ona se otočí na boček a spinká.Většinou už ji dám kolem 5,30.Jako snídaně :slight_smile:

No,sraz by byl super,už bych vás chtěla poznat konečně osobně a taky pokecat "naživo" :grinning: My máme taťku doma,tak není problém,aby nás odvezl :slight_smile: Tak to nějak vykuťte,jo :slight_smile:
28. pro 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gabi,jo jo tema dudliky :grinning: v porodnici jsem ho nemela prej to tam neradi vidi ale zvladly jsme to ale doma ho dostal hned druhou noc pac to jinak neslo a ted je velice spokojene sina s nim a pak kdyz ho jdu budit tak uz ho nema az vytuhne uplne tak ho vyplivne nebo mu vypadne.obcas ho taky odmita ale pak je rad ze si ho vezma a je klid segra ma dve deti a oba mely dudl a taky se to odnaucily dudl k detem patri treba Honza byl zavislak tak ma byt po kom.Jednou se zahadnym zpusobem dostal do boty a jeho tata prohledal celej barak a nic a to prej byl zachvat bez dudlu ani krok a kdyz mu daly jinaj tak ho nechtel :grinning: :grinning: jen ten svuj.ale pak se nasel.

Si predstavte ted jsme ho pred hodkou daly po jidle spat chvily ticho pak rev a kdyz po hodine jsem tam sla vysavat tak hned vytuhos... :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a Honza prej do Jihlavy jezdil ale tezko rict jestly se znate...
TAk cau.
29. pro 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kytička: to je borec, u vysávání jo? :grinning: :grinning: a bud ráda za ten dudlík, odnaučit se to dá, však skoro všechny děti dudlíkujou a ve škole už ho žádnej nemá :grinning: :grinning: :wink: náš vojtík to prostě neumí, neví co s ním :grinning: :grinning:
a přítele neznám, jen mi přijde povědomej podle vidění, ale jak jsem psala .... :grinning:

kijo: tak jak jste spinkali? my zase trochu líp, dlaa jsem mu nurofen, hořely mu tvářičky a měl průjem a po nurofenu byla noc o něco lepší :slight_smile: dnes byl ok, tak už ho nedostal, tak jsem zvědavá... a kijo, tobě malá se otočí na boček a spinká, lae má dudlíček ne? to vojta začne řvát a je po prdelce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: co bych za dudáka dala, kdyby ho měl, tak se skoro vůbec v noci nebudí a spí... jenže takto budí a odudává mě, to jsem zvědavá, jaká pak budu mít prsiska :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to abych šla po druhým na plastiku :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten sraz, zítra mrknu (jeslti to stihnu, měla bych jít okolo), jak tam příští týden budou, aby třeba neměli zavřeno..... a kdo všechno půjde? kija, jíta a já určo. a co kytička a zbytek se tady neukazuje že?
29. pro 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Gábi,spali jsme všelijak,ale ve 4 ráno se začala stavět v postýlce a jako že už vstává,tak jsme si ji vzali k sobě a ještě zabrala.Ale nevím,co ji to popadlo :unamused: na boku spává normálně,je jedno,jestli má dudel nebo ne.Třeba když kojím,tak se pak odtrhne a usne na bočku bez dudlíka :wink:

A se srazem...my jedeme ve středu do Orlové,je to nečekaně,dneska jsme se rozhodli.Tak doufám,že se moc nebudete zlobit :frowning2:
29. pro 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak koukam ze dudlik je velke tema...Domca taky strasne rad lezi na boku a jak pises Kijo taky odpadne od prsa a vytuhne bez dudlu ale kdyz ho prenesu do poslilky tak hned po nem lapne pac se trochu probere...
Je na sraz bych sla rada ale jsem nachlazena takze nechci roznaset dal bacily dnes me zacalo bolet v krku a mam rymu bojim se aby to malej nechytl...nebo je zetim proti tomu imuni???Nevim...tak pa malej je po jidle vypada ze je hodnej ze nic neslysim tak jdu taky dnes jsem vytuhla pri kojeni odpoledne.:grinning: uz ty 3 dny nespani jsou na me vadet i kdyz dneska to celkem slo...tak DObrou klidnou noc.
29. pro 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jak se máte? Nestíhám číst, píšete tu rychle :grinning:
29. pro 2008 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám na vás prosbu, nevíte kde je ve Žďáře obchod s těhu oblečením a bazar s kočárky? Děkuji
30. pro 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Reni,no mame se asi porad stejne jime,spime,curame a kadime... :grinning: a porad dokola...
No tvuj doataz jezajmavej.Obchod s tehu co ja vim tak je na Smetanovce ty zdravotni potreby,bylo to v byvalem tegu ale to se prestehovalo o kousek vedle naz zelezarstvi-dom.potreby vedle Rosmanu.a neco se da sehnat pod zverimexem pod kostelem ale tam nic moc a ted me uz nic nenapada...a bazar s kocarky?Tak to teda nevim vubec to snad ani v ZR neni treba holky poradi ty maji mesto prolezle vic nez ja.... :wink:

Ahoj holky tak jak se dnes vede??My se dnes musime pochlubyt v noci jsme spaly...
Jen 2x jsme se nabastily a hned usnul nebo cucel a pak vytuh ale bylo ticho bez revu,, :grinning:
Jinac navsevy probehly v poho ale obe tu byly jen na chvily takze takovej malej fofr... :wink: snad to bude priste lepsi. :slight_smile:

Ahoj Jitus,tak to je super ze to je on.a co kadernice jak to dopadlo dobry?Ja jsem objednana tady u nas na 6.ledna.Moc se tesim ted me to hrozne narostlo a pri myti me to vazne sere takze se tesim az me to Marta zkrati a obarvy to taky potrebuju. :wink: jo a dodej taky foto uz se tesim...Tak cau.
30. pro 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj HOlky tak jak u vas vypadaji pripravy na Silvastra.Ja mam vse hotovo skoro ted jdu skouknout VKV a pak zacnu chYstat vecu vymyslely jsme si cinu s ryzi.Jak budete slavit asi vsichni doma co?My taky letos...Ale co nemusime byt porad jen nekde mezi lidma...ikdyz nevim jestly to doma preziju Honza ma jen lahvace a to na nej moc neni toceny je toceny...Ja si dam trochu cervaneho vina az maleho nakrmim a trochu šana jinac ne zatim az bude veci tak jo ale ted ne.

Takze preji vsem co se tu zucastnuji debat VESELEHO Silvestra a stastny novy rok.
31. pro 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem vás rychlostí blesku dočetla, vůbec jsem nestíhala klidné a pohodové Vánoce, tak možná za Ladových obrázků, ale ne v dnešní době, u nás se to pořád někým střídalo, prvě naši pak jsme jely do Brna za Tomášovejma rodičema a teď doma honem vyprat všechno prádlo a v sobotu odjíždíme do Krkonoš.Hurááá :slight_smile: už se fakt těším i když letos to s tím lyžováním bude horší, ale i tak se těším.
jinak Gabi moc pěknej kočár na nějakej takovej sem se na internetu dívala taky, ale v březnu chci jet do Brna na veletr bydlení a tam toho maj mraky, tak na to spolíhám že něco vyberu.
jinak se holčiny mějte zatím papa a přeji vám všem veselýho Silvestra a v Novém roce hodně sťěstí, zdraví. :slight_smile:
31. pro 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kytičko, děkuji :slight_smile:
31. pro 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji krásného Silvestra a šťastná nový rok :slight_smile:
31. pro 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata, všem vám také s Tadíkem přejeme štastný nový rok a jen to nejlepší, hlavně, ať jsou mimiňáci hodňoučcí :grinning: :wink:
Včera jsem žádnou velkou oslavu nechystala, Silvestr nemusím ani normálně, natož teď, když máme Tadíka..Takže jsem udělala pár jednohubek, chlebíčků a bylo to..Jára pil červené s kolou, já si dala za večer dvě skleničky šampáňa s jahodama - byla jsem z toho pěkně cinklá, hrůza, pak mě začala bolet hlava.. :slight_smile: Takže jsem šla chrnět okolo desáté a Jára tak v půl jedenácté..Petardy tad za barákem pouštěli už zhruba od sedmi, takže mi trvalo, než jsem Tadíka uspala a pak se stejně každou chvilinku budil, chudáček, bylo toho tady docela dost.. :frowning2: A od půl dvanácté do půl jedné jsem ho měla v posteli a hladila ho- to byly ty největší pecky..Jára vedle chrněl, no hrůza.. :grinning: Jinak jsme byli odpoledne u tchánů a Tadík nějak prostydl, má trochu kašlík, takže s ním dnes ven asi nepůjdu, pořád se ty teploty pohybují okolo -10, to je opruz.. :frowning2:

Jinak Renkam - to oblečení jak psala Kytička a ještě něco měli jednu dobu i v Lole a pak v Litexu - ten je taky v Conventu hne u jezdících schodů..Já jsem tam měla vyhlédnuté krásné těhušatičky, jenže v létě jsem ještě břicho ani neměla a na podzim a v zimě bych je neunosila..:slight_smile: A ty kočárky to taky nevím, myslím, že tu žádný bazar není, ale tak se podívej na netu, tam jich najdeš spoustu, určitě..Vždyť takových lidí prodává kočárky, používané třeba jen pár měsíců..Taky jsem prodávala.Nebo na nějaké aukce - třeba Aukro, Mimiaukce nebo Mimibazar, tam si určitě vybereš :wink: Na Aukru kolikrát prodává firma Babymaxx a ta prodává nové věci a dost levné - navíc Ti to pošlou PPL až domů, nemusíš někam jezdit..

Vladuska- ahojky, to jsem ráda, že jsi k nám také zase zavítala, už jsem myslela, že na nás prdíš, tak jak to říkaly holky předtím o mně :grinning: S těma horama závidím, taky bych někam strašně moc ráda jela, mě by to stačilo v létě, to by byla paráda, ale Jára nechce, že prý bude Tadík ještě malej, což mně se nezdá..Třeba jen někam na víkend..Blbý je, že nemáme auto, ale zase máme rodiny s autama, takže někdo by nás určitě odvezl, stačilo by mi to jen kousíček, ale určitě by to bylo super..Tak se tam mějte moc hezky a užijte si to i s malou :wink: Pak nám napiš dojmy a taky jak Vánoce..

No čau, Radunko, tak to je Honza borec, že už si troufne malého i sám vykoupat, to Jára nekoupal doteď ani jednou, prej se na to necítí, ale u něj je to spíš lenost, než, že by se bál.. :slight_smile: A ani neasistuje, to dělala tak 5x za celou dobu, že mi podával osušku a tak..A u kadeřnice bylo super, strávila jsem tam 2,5 hodiny, ale spokojenost, jen mě teda docela až moc ostříhala, chtěla jsem jen trošinku a ona to vzala víc..Ale nevadí, to doroste, vlasy mi rostou naštěstí dost rychle, však se sama divila, jaký mám po 3 měsících odrosty.. :slight_smile: Takže mám i obnovenej melír..Člověk si tam vždycky parádně odpočine, že? Věřím, že se tam těšíš..A co noci, jak Domeček spinká..My už máme normálně 6 zubů, pořád měl jen 4, najednou koukám, a prořízly se mu 2 naráz, takže už je Tadík pěknej zubateček.. :grinning: Ale je to na úkor našeho spánku.. :unamused:

Gačo - tak jakej jste měli Silvestr? Co Vojtíšek, jak to snášel? U vás určitě taky pár petard práskalo, že? Já to nemám tak ráda, to je hrůza..Se srazíkem nám to nedopdlo, když Kristinka s malou odjela, Vladuska taky bude pryč, Radunka je nachrchlaná a u nás na tom zase není moc dobře Tadík, takže to odložíme a snad to v lednu co nejdřív dopadne, už se těším.. :wink: Mohly bychom třeba někdy po neděli jít s klukama ven, jestli na tom budeme už dobře a jestli i vy nebudete mít žádné problémy..Jo, golfáček nám má přijít v po, tak už se moc těším.. :wink:
1. led 2009 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě Radu, jak jsi se ptala na ten mobil, tak to už v něm bylo, je to taková spešl věcička, moc fajn..Dnes jsme zase extrémně protivní, vypadá to, že se nám bude klubat sedmý zubisko..No hrůza, jdu mu dělat dudel.. :confounded:
1. led 2009 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek tak sjem to ve zdravi prezily... :grinning:
My jsme sice do pulnoci vydrzely ale nic noc nuda jako prase jidlo uz nam nechutanalo piti uz taky ne a nakonec jsme ani sano nanacaly az dnes odpoledne s dedou a strejdou a padly 2 flasky :grinning:
I par petard jsme vydelycelkem to tu jelo...a v pul jedne jsme uz byly v postely.
Pristi rok nekam razime ja se citila jak duchodce...to uz malymu bude rok a nebude zavyslej kazdy 2 hodky na jidle tak babicka s dedou budou hlidat a mamka s tatkou vyrazi... :wink:

A jak vy???

Ahoj Jitus teda ty se tu ted objevis jednou za cas a pak to stoji za to.... :grinning:
Jo jo Honza je trida vubec se neboji malyho chova zvlada celkem i prebalovani chsta koupani koupe ale oblekam ja to prej radsi ne...jen to krmeni nemuze jinac by to byla parada... :grinning: Fakt ho musim chvalit tad i obcas vari nekdy.A nebo na pul ja zacnu on dokoncuje nebo ja dokoncuju kuli malemu vzdy musim jit v pulce krmit... :unamused: :wink:
ty jo tak to si s tebou vazne s tebou vyhrala...no mas pravdu moc se tesim...tak dej foto.zajma me to mam dylema co mam si udelat ja mam to porad takove zrzave ale jina barva nez cervena ma nenapada pac blondatej melir me dlouho odrusta a pak kdyz chci neco jineho tak to chyta vselijak tak jeste se poradim s Martou ale asi zustanu zase u te cervane... :grinning: No a co se tyce Domci tak ho musim zase chvalyt 3 noci zase krasne spime...je hodnouckej zitra jdeme k panu doktorovy na kontrolu tak zlistime jestly jsme pribraly tak doufam ze jo.

TAK to je parada to by se me taky libilo ale ja nez si poridim novej mobil....
No neni dudlik lepsi.......aspon neni zavyslej na mamne muzu ti rict ze uz ma stve to krmeni po 2 hodinach nekdy me uz pekne boly prsa tak ze ho krmim jen chvily pac to se neda ale ted uz je to zase dobry.
No jinac se mej zatim fajn a zas nekdy doufam ze se brzy uvydime v ZR Tenhle tyden ma Honza odpol.ale to toho mame uz dost napalanovano tak kdyztek bych prijela s Domcou az tu dalsi odpol.jestly chces a kdyztek kdyz nebude mrznout tak vezmu i kocar a vyrazome po ZR.JO?Tak zatim papapapa.
1. led 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, jsem zničená, tak jsem vás dočetla jen letmo :sweat_smile: celý den jsme byli v pelhřimově u bráchy, ale bylo to fajn, mají dvě děti, honzíka a ivanku, 5 a 4 roky a fakt sranda, vojtíka se vošušňávali :grinning: a pak jsme byli na ohnostroji, vojtík jásal jééé, zezačátku koukal, co se děje a pak ani nemrkl, jak byl uchvácenej :grinning:

no a u nás silvestr v pohodě doma, vojtík teda usnul až v 21hod. a spal do 23hod. pak jsem ho nakojila a vstával ve 3, pak v 6 a v půl osmé jsme lezli z postele.... zase mi došla trpělivost s tím naším dudáním, ted si zase zvykl a vodudával mě celou noc, jen jsem se hla a řev :angry: tak jsme předvčerejším půlku noci prořvali, fakt děsný a včera spal, budil se v noci, ale vždy se zavrtěl a našel tu dobrou spací polohu a bylo... jsem zvědavá na dnešek, ted to budu absolvovat, bude prostě řvát, žádné ududávání u prsa, je to už chlap, to aby se to nenaučil že? :wink: jo a jíto tady byly děsný rany, ale fakt, to se nedalo, jak jsme v prvním patře + to tady soused fakt nešetřil, ale vojta nic, já se o půlnoci vzbudila, protože to bylo hrozný, obloha jen svítila a s vojtíkem to ani nehlo, jsme byli s mirkme moc překvapeni, asi tím jak nedudá, tak má kvalitnější spaní, nebo to byla jen výjimka, to jsem zvědavá, jak to bude dál....

jíto: určo zajdem a zakočárkujeme, ty teploty jsou fakt děsný, tak můžem zalézt třeba do té kavárny hm?? když tady nikdo nemůže co? at je bobíčkovi lépe a brzo se uzdravíte :wink:

vladuska: užijte si krkonoše :wink:

renkam: ahoj, asi tak nějak jak píšou holky :slight_smile:

kytička: koukala jsem na fotečky, krásný :slight_smile: a přítel má dlouhé vlasy, tak to jsem si ho spletla, v té čepici či kšiltovce vypadá jak tady někdo v zr, už jsem si vzpomněla na tu tvář....at u dr. dobře pořídíte a písni míry :wink:

nic, jdu se natáhnout, mám toho dost a všem přejeme jen to nej v celém novém roce :slight_smile:
1. led 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme zpátky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Konečně zase doma :slight_smile:
Ale bylo v dobře,jen švagr se nám trošku víc opil...spíš ožral :grinning: :grinning: :grinning: Ségra,zuřila,ale už v poho :slight_smile:
2. led 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek