• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@eelka ahoj nakonec máme z oresi.
12. pro 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Lucince všechno nejlepší ke svátečku :slight_smile:
13. pro 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Lucince vše nejlepší a pevné zdravíčko
13. pro 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifirek
@ivis
@areviv lucinkám vše nejlepší k svátky , i když teda opožděně :sweat_smile:

@peta86 a tak jak s tím montováním? pořád za stara, bude se řezat jak u nás, nebo se oreska polepšila a manža do toho jde sám? a jakej typ nakonec? tu černou?

jinak u nás vánoce v plném proudu těšení se :grinning: jako cukroví napečené, jen ještě něco ozdobit, polejt a je hotovo, dárky taky nakoupené, půlka zabalená, už jen zabalit dětem, a to až budou spát :slight_smile:
14. pro 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eelka eli: a stromeček už koupenej nebo už i ozdobenej ? :wink:
14. pro 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 tak to jsi šikulka. U nás: stromeček dneska dovezen, dárky až asi na 3 zabalené, ještě polít cukroví a douklízet - ale snaším čuníkem se na to chystám až příští týden :wink:
14. pro 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Lucinka děkuje všem za přáníčka k svátku.

@Peta86 Juuu tak to je super, manža je šikulka :wink:

@Eelka Eliško, bohužel jsme pořád nemocný, takže do Vánoc to určitě nebude :unamused:

Dnešní nákupy :úspěšné na 150%. Největší radost jsem si udělala sobě a manžílek mi koupíl notebooček :wink: Takže dárky v sobotu zabalím, napeču rohlíčky a myslivecké knoflíky a pak už nebudu dělat vůbec nic :wink:
14. pro 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky Holky,teda já se ani nesnažím vás dočítat..absolutně nestíhám..Kubík u je měsíc v kuse nemocný..prvně to byla zánětlivá rýma,pak angína a zánět dásní,teď je to zase rýma se zánětem a zíra se uvidí jestli nemáme streptokoka..nesmíme ven,takže hrůza.jinak jsem zjistila že mi chybí ještě 2 dárky a doufám že mi ještě do vánoc stihnou dojít..teda to je pech,jo a taky jsme zjistili,že nemáme svítítka na stromeček,fakt samý jobovky a to je týden před vánocema..doufám že už je to všechno ...a hlavně ty nemoci že už nám dají pokoj..jiank všem přejeme zdravíčko :wink:
14. pro 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janaj0 dobrý :slight_smile: to u nás se dělal vánoční úklid před 14ti dny a není to znát :grinning: takže nato prdím, klasickej úklid, jako normálně a bude...

@ivis tak super :slight_smile: a co lucinka, doufám, že jste holky zdravoučký!

@areviv chudáček, vy jste se z toho ještě nevyhrabali teeeeeda :frowning2: dárečky určitě dorazí, však je ještě čas a svítítka taky určitě pořídíte, mají toho všude habaděj :wink: :wink: tak budeme moc myslet, at jste zdravoučký :slight_smile:
14. pro 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamky,

nestíhám, nestačím :slight_smile:, ale jinak se máme fajn. Lukášek chodí do školky a s Andrejkou se snažím uklidit domácnost, ale je to boj, páč mi přijde, že tady je furt bordel. Dneska jsem se vrhla na vršek, tak to tam na chvíli vypadá trošku slušně a zítra musím srazit spodek. V sobotu jedeme k našim do Třince a budem tam až do středy, tak to tady chci mít uklizené, ale určitě to budu ještě muset doladit příští týden v pátek.

Jinak už se strašně moc těším na Vánoce a jsem zvědavá na prťata, jak se budou tvářit. Lukášek si nejvíc přeje garáž a mašinku Tomáše a to máme, takže snad bude spokojený. Ještě nám zbývá zabalit kuchyňku, bleska a pro Aduš hrajícího medvídka, ale to budem balit až před Štědrým dnem, protože tam chceme dát baterky, aby to hned fungovalo.

Dneska má Luki ve školce štědrý den, tak jsem zvědavá co tam dostane za dárek.

A pračka doprala, takže letím to pověsit a dát tam novou nálož. Zatím pá
15. pro 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 : Děkujem moc..no popravdě fakt mi z toho začíná šmikat...celé noci jsme vzhůru,protože Kubinka nemůže dýchat,přijde mi že už mu ani kapky nepomáhají..ach jo...no Marťa teď je poslední en v práci,tak to příští týden všechno objedeme autíkem :slight_smile: a budeme se hezky těšit na Ježíška :slight_smile:
16. pro 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3: Gabčo, bohužel opět jsme nemocný :frowning2:

Naštvali mě pěkně ve školce. Jsme tam Luci ráno odvedli, a odpoledne si pro ni přijdu a učitelka, že tam celý den prospala, ať jdeme hned k Dr. Ale proč mi tedy nezavolali hned ráno, jsem fakt nepochopila, a nechali ji tam chudinku se trápit až do 15.30 :frowning2: Jako je tohleto normální? Kdyby se na mě aspoň nedívali skrz prsty, jakože jsem tam odvedla nemocné dítě. Ale ráno se s Luci vidíme asi 15 minut, a to byla v pohodě.No fakt jsem se nasr.... takže teď si ji necháme doma až do 3.1. a snad už se z toho konečně vyhrabeme.Doufám.

Včera jsme měli v práci vánoční večírek, tak jsme se vyřádili :wink:

Dneska mě čeká úklid a mám zadělané těsto na rohlíčky a myslivecké knoflíky. Tak snad se zadaří :wink:
17. pro 2011 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
tak za týden už budeme mít po vánocích že? my už se nemůžeme dočkat, zuzka už z toho snad letos taky bude něco mít, vojtík už si plánuje, jak jí pomůže rozbalovat :grinning:

@kk28 tak jak luki a besídka?

@areviv chůdátko! :frowning2: držákujte, určitě se to brzy zlomí a budete zdravoučký..

@ivis teda tak to je něco! hlavně, že chcou na tebe číslo do práce a na mobil, aby ti mohli zavolat a pak se tam lucinka trápí :angry: a jakože se dívají skrz prsty, to taky nechápu.... všechny dobře víme, že se ta nemoc vyvrbí kolikrát z hodiny na hodinu a když dítě ráno vzbudíš, vychystáš a valíš do školky a nic mu není....no síla... tak se hezky uzdravte a v novém roce v plné síle a bez marůdkování!! já si taky u vojty říkám, tak jen aby to tak bylo vid? :wink:
17. pro 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak u nás je krize večer s usínáním, včera se ma,á vztekala ale jak s přestávkama do půlnoci.ůbec nevím proč čípek jí nezabral, taknevím, ale je to děs.Jsem úplě vyfluslá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peta86 teda :frowning2: u nás taky noc šílená...vojta včera začal horečkovat a říká, že ho bolí hlavička....nurofen zabral, tak dobrý...tuk tuk...ale taky jsem celou noc nespala, furt se budil, pak zuzka a já zase nemohla zabrat a když jsem konečně usnula, tak nanovo a před 6 jsme vstávali, takže bude dnes náročnej den...tak se drž a zkus se jít natáhnout odpo s malou :wink: a co dáváš za čípek? taky má teplůtku?
19. pro 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 teplotu nemá ale myslím, že í oste zase stoličk tak jsem jí dala panadol.ale nevím.přes den je o.k. a večer to stojí za prd.
19. pro 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 peto jestli jí bolí zoubky,tak zkůs spíš nurofen,je i na bolest,ten většinou zabere.

@gaba3 teda teplotujete,to je trápení,at jste brzy ok a at se brzy uvidíme. Já musím zaklepat,že my zatím dobrý.
To musela být teda noc.
Ale dneska se kuba spálil o kamna,pořád mu říkáme pozor a on má strach a chodí obklikou,tak nevím,co dělal. Chystala jsem mu mlíko před spaním.Naštěstí má jen první polštářky u trech prstíků,tak snad to bude dobrý.
:frowning2:
19. pro 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 no u nás řádí rotaviry - mám strach, aby to malá nechytla
@peta86 zkus ten nurofen nebo panadol. Možná už byl na ni ten čípek slabý
@lucifirek tak snad se mu ručka brzo zahojí
19. pro 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifirek teda chudáček, to muselo být křiku :frowning2: ono to teda hrozně bolí, au au...a díky :wink: je chudák hotovej, tady leží, jak mrtvolka...já si dala kafe a nějak funguju, ale bolí mě hlava, jestli jsem spala tak v tahu hodinu na dvakrát, víc určo ne, ještěže silný kafe postaví na nohy :slight_smile:

@janaj0 jani, fakt? jako on vojta v noci blinkal, ne hleny, ale štávy, už ani chudák nemohl... a má teplotu okolo 39 a stěžuje si na bolest hlavy, nožiček a bříška...tak jsem si říkala chřipka...mirek volal dr. a ta řekla, že chřipky nejsou, že bude mít zápal plic nebo streptokoka, což mi nesedí... a že mám den počkat a když teplota neustane, tak přijít...a teda bojím, aby to nebyl ten rotavir, teplota, zvracení a bolest břicha, to by tak sedělo :frowning2: já nechciiiiiiiiiiiiiiiii :cry: člověk si ho nechá doma, abychom měli “zdravé vánoce“ a stejně něco chytil a to nemusel ani do školky :frowning2:
19. pro 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janaj0 jo jani a zuzka má už třetí den průjem, jsem si říkala, jestli to není od zubů...tak snad rotavir nemají!!
19. pro 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 no ségra to teď měli - začla malá, pak ségra a Jiřík a teď to má naše mamka (byla tam ségře pomoct, když byl její manžel ještě v práci). Nemají horečku a trvá to jen jeden den. Možná to není přímo rotavir, ale určitě se to šíří vzduchem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janaj0 teda, tak to je něco :frowning2: tak se držte!
19. pro 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak u nás má Otík jenom rýmu, pořád za ním běhám, je jak mrož :grinning: Kiki je dneska se mnou doma, odpo už do práce nejdu, zase až po novém roce, jsem si myslela, že doma něco udělám, ale nedopadlo to..Vyprala jsem horu prádla, děťátka teď spí, odpo jde Kiki na gymnastiku, tak něco udělám :slight_smile: Jinak už mám skoro napečeno, ještě dneska dodělám, :slight_smile: ve čt naplním,dárky zabalím asi dneska večer a mám hotovo
@gaba3 chudinky malý, to si nevybereš..Loni Kiki skoro nemocná nebyla, ale co dotáhla ze školky, odnesl Otík,měl během 4 měsíců 3x antibiotika
19. pro 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,no,koukám,že to řádí všude,u nás začal taťka,malej jeden den pšikal a víc nic,mě začlo v uterý bolet v krku a od středy mám rýmu jak prase a zalehlý uši,děs,měla jsem jet na dia na kontrolu,ale mám přijet až 3.ledna,tak jen příští týden na gyndu
chci se zeptat,je v zr nějaký obchudek s těhu věcma?sháním rifle nebo nějaký kalhoty,přišli mi jedny na dom a ok a dnes mi přišli rifle,stejná vel,ale nejsou mi
19. pro 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 chudera,to musí být děs.My se držíme,ale je to asi tím,že jsme sami.
@janaj0 to si teda taky užili,tak doufám,že nic nechytneme.ted se docela všichni držíme.
Jinak my na vánoce snad máme všechno,já musím zařídit ještě jeden dárek,ale jinak mám pobaleno a nachystáno.Jen na ten náýkup potravin se mi nechce. :frowning2: Nechám to asi některý den večer. Dneska jsme vyrazili s Kubou pooprvé pěšky na nákup.Ale jenom tady na stalingrad a i tak to bylo na dobu.
19. pro 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 jinak prstíky budou dobrý,sice i po vyspání plakal,když na něco šahal,ale nemá to hrozné.Ale určitě to bolí,však to známe z kuchyn.ě.
19. pro 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vidím že průjmy zase řádí to je nemilé at je všem brzo líp :wink:
@janaj0 snad vás to mine :wink:
19. pro 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 no snad jo, dneska jsme sáňkovaly :wink:
19. pro 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 teda tam máte tolik sněhu???tady není nic :astonished:
19. pro 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 no asi 3 cm, ale na silnici se nesolí, tak je to hezky uježděné
19. pro 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek