• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@janaj0 teda tak to se máte Nelča musela být nadšená :slight_smile: tedy ty tt ti skáčou to je mazec
19. pro 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,moc se mě psat nechce ale Domča je ted venku s tatkou tak vám letecky písnu,nebudu psát žádné novinky koukám že toto téma už tu běží :grinning: Domča už marodí delší dobu ale pan dr.řekl že je zdravej že muže chodit do školky tak ten týden dochodíme a pak se snad z toho vylíže a po novém roce bude fit já lehla dnes večer mě začalo bolet v krku a celkově mě je divně ráno mě bylo i na zvracení :frowning2: takže doufám že se z toho nevyklube nic horšího zítra jen sjedu k dr.na ko. a na krdio už chodím taky zatím vše v pořádku málá prej roste jen mám málo železa tak jsem dostala prášky a jináč už minule na ko. byla hlavičkou dole tak mám radost byly jsme pochváleni :wink:
Domča měl ve čtv.besídku tak se nám to moc líbilo nato že tam chodí teprve měsíc tak se zapojoval docela dobře :slight_smile: mám z něj radost ale jak přijde domu je na zabití :unamused: běs!doufám že o vánocích bude hodnej jináč předčasně porodím :grinning: občas si říkam že se ještě divím že malá je ještě v břiše :slight_smile: nechce mě vubec poslouchat autorita žádná a ve školce samá chvála tak nevím kde je chyba...
jiště sem šoupnu náké fotečky at se mužete mrknout.Zatím pá
19. pro 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanulka190 tak to je taky pěkný :frowning2:

@lucifirek luci: tak hlavně, že je to není nic hrozného :slight_smile: ale jak píšeš, bolí i malá popálenina, chudinka...

jinak hlásím, že vojtas skoro 40tky a nic nepomáhá, ani nurefen, ani panadol čípky, prostě nejde ničím srazit, tak odpo jsem dělala zábaly, na chvilku pomohlo, ale ted večer nanovo, jenže měl ledové ruce a tapky a to by se nemělo, tak dostal čípeček a zábal nás asi čeká v hodině noční :frowning2: zítra razíme k dr... já už fakt nevím, co s tím naším klukem, nikdo si s ním neví rady...naše alternativy, co působí na nás, tak na něj vůbec nic :frowning2:

tak dobrou
19. pro 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 téda bambulka Vojtíšek, tyhle zpropadené nemoci, jak já je nesnáším :angry: doufám, že mu bude co nejdříve lépe.

U nás noci pořád nic moc, přes den je Luci v pohodě, skoro bez kašle, ale v noci by se ukašlala :frowning2: A já mám taky od včerejška ATB, jsem si z vánočního večírku asi dotáhla angínu :angry:
20. pro 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gabčo zkus místo zábalu koupat ve vodě podle Vojtíčkovi teploty. Ne ne vlažné, ale tak teplé. Roztáhnou se pˇory a tělo se začne chladit samo a kombinuj nurofen s panadolem(nurofen a za 2 hodky panadol/paralen jedno jestli čípek nebo sirup)
20. pro 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivis tak už i ty jo? chudáci! at je vám brzo dobře, myslíme na vás!

@janaj0 jani: díky, o tom koupání jsem slyšela, bála se toho, jako co vojta na to víš? a zkusíme, díky.. panadol s nurofenem střídám, přijde mi, že sirup nezabírá vůbec a čípky už trochu jo...ted má 39,8 chudáček..a nurofen mi v noci zvracel a bolí ho asi z něj i bříško..ale čípky taky něco, řve při zavádění...pak mu to vytíká, tak furt peru slípky... no mazec

a u dr. angínu jako trám, prej to dr. dlouho neviděla ani u dospělého natož u dítěte, má 3mm povlak v krku :frowning2: do školky nechodil, tak aspon vidím, že je to nemá smysl, prostě to chytne tak i tak..jsem zvědavá, až zase nastoupí...
20. pro 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 teda chudera Vojtík,teda to mi je ho líto,takový horečky a jak mu musí být špatně. Takže zase antibiotika co? To je teda období. Přez léto jsou děti v poho a jak nastane zima,tak takovýhle trápení.Tak halvně,aby mu bylo brzy lépe.

@ivis ten kašel potrápí. A ty už taky jo.To je teda něco,vid. At jste brzy zdraví.
20. pro 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 tak ať mu to brzo zabere :frowning2: , je to trápení s těma nemocema
20. pro 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 chuděra Vojtík :( snad se mu uleví a užijete si všichni Ježíška ;)

@ivis to máš teda taky pěkný zakončení roku,co? :frowning2: :frowning2: Brzy se uzdravte :wink:

Jinak my sme dneska s Anetkou sami. Taťka má vánoční besídku... tak sem pobalila pár dárků, jen mi nevyšel papír tak musím zítra dokoupit. Cukroví a výzdobu sem dneska dodělala, tak už mám skoro hotovo :slight_smile:
20. pro 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci nevíš jak nebo kdy dorazí o Vánocích Michala?
20. pro 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,jak se máte,tak konečně i u nás padá snížek,to je krásný,hned bych šla zkusit s malým sáně,ale jsu ještě trochu nachlazená,ráda bych se z toho dostala už mě to nebaví
jinak já mám cukroví hotov,už nic nedělám,mám tu pár kousku jednoho druhu na slepení,ale malej mi to jí i tak,tak už se nebudu sničím patlat,už jsem zlikvidovala i čokoládu z hrnce
jinak pár dárku mám zabalených,ještě musím dodělat,zítra večer se nadob stromek,protože v pátek jedem k našim a chci,aby až se malej vzbudí,byl stromek nazdoben
21. pro 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

@gaba3 gabčo, moc myslím na Vojtíška, aby už mu bylo lépe.

Já už dnes konečně začínám fungovat, těsto co jsem měla připravený na cukroví jsem vyházela, bo jsem byla ty dva dny total KO. Takže nafasujeme u maminek :wink: A ještě dobalit dva dárečky, na které jsem pozapomněla při velkém balení.

Dnes jsem byli mrknout v Hyprošce měli tam zas 50% slevy na hračky, ale letos bída největší, nekoupili jsme nic, a to jsme tam vždycky nechali tak 2litry.
21. pro 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis tak to je blbý,že v té hyper nic neměli,i když teda my už všecvhno máme,takže bych už nic nekupovala a navíc dneska doslat Kuba od jednoho dědy auto na ovládání,to je rachot jako pra..,bliká to,hraje to,no cirkus :grinning: Ale určitě se mu to bude líbit a dneska od prabábí a pradědy dostal další velké auto na ovládání a lokomotivu co vypouští prý páru. Tak jsem zvědavá,co bude říkat,každopádně toho bude mít až až.
Já ještě musím pořešit jeden dárek pro manžela,doufám,že to stihnu.
21. pro 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 tak jak jste na tom?

Jinak venku fakt hezky,ale vzhedem k tomu,že se dnes a zítra přemistuji autem,tak to zase tak skvělý není.Ale dá se to.Kolem poledne nebyl ani takový provoz.Odpoledne to bude asi horší.
21. pro 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek my máme hasičský auto houká,bliká,jezdí a samo se otočí,když narazí na překážku
a vypouští bubliny
ale to dostal už dávno
21. pro 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky díky! jste hodné...

vojtík jako nic moc, na to, že už má druhý den atb...pořád horečkuje a leží, chvilkama lepší po čípkách, ale za chvilku přestane fungovat a nanovo...hl. at do soboty funguje a neteplotujeme!!! myslete na nás prosím....

@ivis ivet: my dnes v hypošce taky byli a mazec, lidí šííílejíííííííííííííí :angry: něco jsem tam koupila, jako loutky na prsty, takový ty veliký jen za 75kč (vojtíka to ted bere,a el dostane až na narozky) a autíčka jako nakladač s angličákama, má je i nějak vystřelovat nebo co..to taky stálo pár kaček :slight_smile: a vánoční nákup jídla a peníze jen lítali :angry:

@lucifirek luci, dneska byl aleš v pizzerce, jsem obhlížela, jestli tam někde taky za rohem nesedíš a nic :frowning2: jak si zvládla cestu autem? jako dnes hnus, dopo to s mirkem šlo, on to teda krosí, ale zvládá...no chlap...ale odpo jsme jely s kamarádkou do té pizzerky a teda mazec, klouzalo to jako blázen, jsem se docela bála a u nás na klafaru, no hrůůůza....
21. pro 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifirek a co si manžovi vymyslela za dáreček?
21. pro 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se nám Štědrý den fofrem blíží, letí to strašně moc..My jsme taky teď marodili - tak nějak všichni, Tadík na tom byl nejhůř, v pondělí jsme byli na kontrole a prý je zdravý, dle dr., ale pořád ještě trošku občas pokašlává. S malou jsem tam byla včera, nechat nastřelit nášničky a na dvouměsíční prohlídce. Zdá se mi teď dr. tak milá, že to až není možný.Takovou ji vůbec neznám :grinning:

Jinak nového ani nic, vše při starém, na Vánoce se teda vůbec netěším, nic nechystám, uklidím jako každý jiný den, ale to až zítra, taky máme letos živý stromeček po X letech, ten nazdobíme s Tadíkem taky až zítra odpo ať to neděláme až v sobotu. Cukroví jsem letos nepekla..Vůbec to fakt neprožívám, dělám to jen kvůli Táďovi, Theušce to ještě bude naštěstí šumák.

Taky už nemáme psa, je v Losenici, tak je mi po něm smutno, přece jen člověk na něj byl zvyklej a mám ho ráda - i když jsem na něj často nadávala, na hajzlíka :slight_smile: Brzy se tam budeme muset vypravit s dětma..

@gaba3 - Gabčo, co to čtu? To je mi Vojtíška tak moc líto. Chudáček, snad mu bude brzy líp, aspoň aby si ten Štědrý den užil! A co Zuzanka, dobrý, nechytila to? Moc na vás myslíme! Je to hrozný s těma nemocema, je pravda, že ani nemusí děti do školky, však Tadík taky nikam nechodil teď a bylo to na to šup :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@d.h.86 - Deni, taky se brzy uzdravte, je to hnus jak to řádí, hlavně teď před svátky je to fakt na prd..

@janaj0 - Jani, 27. týden, tyjo, to je mazec!!!! Jak Ti tam ty týdny naskakují, to už tak rychle uteče!!! Mi to přijde jako chvilinka co jsi nám psala, že jsi těhulka :slight_smile: Jak se cítíš, dobře?

@Ivis:Ivet, ať je Lucince taky co nejdřív lépe, i Tobě! S tou školkou je to nářez teda, to koukám! Taky by mě to pěkně nasralo! :angry:
22. pro 2011 v 06:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 snad bude vojtíškovi už líp,do toho štědrého dne. No je to teda mazec.
Jo Aleš byl v pizerii,měli tam firemní pozdní oběd a pak šli večírkovat na pergolu a dneska mají další večírek. :slight_smile:
Jinak mě teda taky čeká ještě nákup potravin,to bude asi nářez.
Jinak jízda v autě v pohodě,jen po tom ždáře je to horší,no.
a jak ti chutnalo v pizerce? My tam byli na můj svátek no a byla to teda tragedie,neochucené... A včera Aleš říkal,že uplně jiné,asi různí kuchaři.
22. pro 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,kdyby jsme se už nesešly tady všechny,tak vám všem přeji krásné svátky v kruhu těch nejbližších,hlavně do Nového roku hodně zdravíčka,štěstíčka a ať se každému splní vše,co si přeje
22. pro 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
taky přikládám přáníčko :slight_smile:
22. pro 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@d.h.86 krásný :slight_smile:

@lucifirek
@criterska holky, díky lepší, ale stále na nurofenu, jak ho nemá, tak je teplota :frowning2:

jinak u nás stromeček ozdobený, dnes jsem upekla vánočku a samo se mi vršek rozjel (i když jsem přichytla špejlama) :frowning2: nemáte některá tip, aby zaručeně vršet nesjel na stranu?no a zítra dovézt kapra, udělat salát, odvézt babičce cukroví a v sobotu nohy nahoru a těšit se :slight_smile:
22. pro 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 teda šikula,my děláme salát a tak až na štzědrý den ráno. A teda vánočka se mi také pokaždé rozjede,i když dám špejle,tak nevím. :slight_smile: Ale dobrá je i tak.Ne? :wink:
22. pro 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veselé Vánoce :slight_smile:
22. pro 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky
u nás bude stromeček nazdobený až na štědrý den to nazdoní kluci
i salát a lososa budu dělat až 24.12

Jinak máme se snažením pořád veliký trápení už několikáty měsíc najdu na testu dušíky a za pár dní to vždycky o dejde je to hrozný člověk se tolik snaží a nic nevím co děláme špatně kde je chyba je to takový trápení věřili jsme že aspon na ty vánoce to třeba výjde a zase hrozný v únoru končím stimulaci a jdem do Sanusu tak sna nám to pomůže
omlouvám se za sloh jen sem se potřebovala vypovídat

jinak všem vám přeju Krásné svátky vánoční :dizzy_face:
22. pro 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifirek přesně tak, jen se mi mirek směje :grinning: ale chutná dobře, vojta jen chodí a a uštipuje po kouskách a hl. mandle, takže je pěkně vožraná už :grinning: a my děláme salát vždy 23.12. večer, max. ráno, tak uvidím, jak budu stíhat, on když je večer, tak se rozleží a je lepší, teda aspon nám víc tak chutná :slight_smile:

@antana123 sleduju tvé albíčko a moc na vás myslíme, určitě se zadaří, držte se! a kam do sanusu případně plánujete, jihlava? tak je to moc příjemný :wink:

jinak u nás se ještě nespí, jako zuzka jo,a le vojtík kouká na jim jam, je mu dobře a spal hodně odpoledne, tak se mu nechce, hajá tady u stromečku a kouká, tak jsem ráda, že už mu je líp a ani mi nevadí, že tak dlouho kunuje :slight_smile: snad to vydrží!!! radši - tuk tuk tuk :slight_smile:

a u nás se stromeček normálně taky zdobí dýl, ale jak je vojtík nemocný a doma, tak je to dlouhý a chtěla jsem mu udělat radost :slight_smile: zuzanka přišla a když stromeček viděla, tak jásala, ted ho furt obírá, dělá bim bam a bankám říká baloooon :grinning: jsem si úplně vzpomněla na vojtíka, když byl takhle malej, říkal snad úplně to samé :grinning: tak to letí...
22. pro 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 díky jo do Jihlavy vkládáme do toho poslední síly a naději co máme :slight_smile:
22. pro 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@antana123 my tam jezdili u vojtíka a byla jsem příjemně překvapena, byli tam úžasní :slight_smile: určitě se zadaří!
22. pro 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já už mám konečně zabalíno, ještě zítra manžovi poslední a je to.tak jsem ráda.takže teď už taky těšení,ještě zítra donese manža stromek snad ho najde, nevím kam jsme ho v tom stěhování dali :grinning: tak až malá usne tak bych ho nazdobila a uklidila do šatny a uvidí ho až na štědrý den až přijdeme domů po večeři do našich.tak to bude fajn.chci aby měla překvapení a jsem zvědavá na reakce, hlaně se jí budou líbit blikátka...to už teď když jedeme kolem stromu nebo na balokoně mají světýlka tak je unešená.dneska jsme byly zaplatit koberce a lina takže jsme zase o něco lehčí. :angry:

tak se zatím mějte.
22. pro 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 díky no doufáme to už je naše poslední šance pak už asi jen adopce pokud nevýjde ani toto
23. pro 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek