• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
holky kde berete ty motivy na ty vánoční fotečky taky bych je chtěla udělat jestli máme odkaz kde to stáhnu hodte mi ho sem prosím :slight_smile:
jinak přeju dobré ránko
23. pro 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni, chceme Vám popřát krásné klidné vánoce plné pohody a marůdkům přejeme brzké uzdravení.
23. pro 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gaba3 Moje babíčka říká, že když je vánočka plná oříšku a tak, tak je těžká a vždycky se sveze. Jinak ona ji peče asi prvních 10 min na 180 a pak stáhne na 150 a pomalu propéká :wink:

Jinak všem přeju klidné a pohodové svátky
23. pro 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky,

tak jsem dnes byla na chvilinku v práci, nechtěla jsem jít totiž celý příští týden, naštěstí tedy půjdu až od středy.Ale brutálně se mi nechtělo, jsem se od toho pondělí tak doma rozležela, že se mi nechtělo ani za nic vstávat :angry:

Za chvilinku vyrážíme s manžílkem do města dokoupit drobnosti, klasika, začínám šílet, že jsem toho koupila málo, takže ještě něco málo pokoupíme, a hlavně musíme pro ovoce a vánočku :wink:

A večer uklidím ten brajgl, co tu máme doma, dobalím poslední dárečky a šábes. Tedy zítra ráno ještě nastrojit stromek, a pak už nedělám vůbec nic :wink:

@Antana123 budu držet pěstičky, aby ten příští rok byl pro vás tím šťastným rokem :wink:
U nás je tedy naprosto opačný problém, otěhotním ani nevím jak :sunglasses:

Užívejte pohodičky a krásné svátky všem.
23. pro 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@antana123 já to taky neumím s těma fotečkama :wink: možná moc “tlačíte na pilu“ s tím miminkem a to tak většinou bývá, že to nejde :frowning2: zahod testy a uvolni se a třeba to přijde natošup :wink:

@ivis tak jak jste pořídili?

@janaj0 jani, já dělala bez oříšků, jen nahoru mandle a rozinky a peču podobně, prvním 15min. 190st. a pak při 175 dopéct... tak teda nevím, proč :angry: ale díky, jsi hodná :slight_smile:

@criterska a tak pejska má babka? to musí být něco :frowning2:
23. pro 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis
@gaba3
díky holky no člověk se může snažit jak chce ale přestat na to myslet mi prostě nejde :slight_smile:
23. pro 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123:uvidíš, určitě se brzy dočkáte, ať už sami anebo svépomocí lékařů to zvládnete :wink:

@gaba3: gabčo, úplně jsem ti zapomněla napsat jak jsem ráda že je Vojtíškovi lépe, já mám dnes ATB 5.den a teprve bych řekla že začínají pořádně zabírat, i když krk pořád bolí jak čert :angry:

Já si teprve teď začínám vážit zdraví, a při přání to neříkám jen jako prázdnou frázi "hlavně hodně zdraví" Teď jsem si fakt poslední dva měsíce užila ať už se mnou anebo s Luci a přála si jediné, jen abychom už byly konečně zdravé. Večer co večer jsem říkala, ať už se zítra probudíme a jsme OK.

A máme nakoupeno :slight_smile: Utratitli jsme ještě přes 2tisíce, no mazec.....

Lucince jsme koupili kuličkovou modelínu(to je teprve 4.dárek pro ni, zdálo se mi že toho máme pořád málo-máme to Lego, stůl se židličkami s Dorou a dětský kávovar Tefal, tak teď už jsem spokojená :wink:

Neteřince Barušce jsme koupili krásnou sadu s hromady korálků, které si může sama navlékat jak se jí zlíbí :wink: A rovnou jsem ji koupila k narozeninám(má za 2měsíce) hru Kloboučku, hop.

Mamce ještě jeden parfémek, ten první je Mexx, a tento je Celine dion, oba dva jsou jenom 15ml, tak je může hezky střídat a ne používat půl roku stejnou vůni.

Zdenkovi kosmetiku-parfém,sprcháč,deodorant, šampon,.....

Lucince vlastně taky kosmetiku s princeznou-šampon, tělové mléko,sprcháč(doufám, že to nepadne při prvním koupání, je to naše matlalka takže tyto věci zbož'nuje :wink:

Ještě v hyprošce mimo Vánoce jsem koupila 3albumy pro Luci-sháněla jsem nějaké pořádné album asi před 1/4 rokem a nikde nic neměli, a tady se mi líbili 3 tak jsem je vzala

Pro tetu a strejdu víno -Modrý Portugal + čaje

Tak mne dnes čeká ještě velké balení,ale těším se nato :wink:
23. pro 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, krásné Vánoce!
24. pro 2011 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak mám vše hotové nechystané a ted už jen dodělat tu véču a dát dárečky pod stromeček :wink: se trochu nudím na procházce bylo pěkně jen mě přišla trochu zima nato že teploměr ukazoval 6 stupnů :grinning: a telce prd :angry: přijde mě že tam nedávají žádný vánoční pohádky až večer :frowning2: :angry: no nic tak sedím u pc a pustím si asi nákou vánoční na netu :slight_smile:

Všem přejeme krásné a bohaté vánoce, holky hlavně to ZDRAVÍČKO!!! :wink:

nás se to taky furt drží :angry: tatínka to bere od včera tak to dnes léčí slivovicí :grinning: taky bych to léčila radši čajčkem s rumíčkem copak můžu? :frowning2: takhle mám na krku alpu a v čaji med a stejně prd zabíra :angry: :angry:

Tak ŠŤASTNÝ A VESELÍ!! :grinning:
24. pro 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jaké u vás byly Vánoce? Copak dětičky? Náš Tadík to letos prožíval, oproti jiným rokům ho to bralo hodně, už i zdobení stromečku :slight_smile: Theušce to zatím bylo šumák, to je jasný :grinning: Těším se na Vánoce za rok, letošní pro mě stály za prd, věřím, že ty příští budou mnohem, mnohem lepší a že už bude vše jinak a vyřešený..Už aby to bylo! Kdyby šel rok přeskočit, tak jdu hned do toho.

Jinak jak píše Radunka, všem do roku 2012 přejeme hlavně zdravíčko, to je vážně nejdůležitější, ještě i kdyby to se mělo posrat mně nebo u dětí...Věřím, že ten rok 2012 pro nás všechny bude lepší!!! Jestli ne, tak už si to hodím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
27. pro 2011 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
právě sem přidala fotečky z Vánoc tak mrkněte :slight_smile:
Anetka byla kouzelná, stromeček měl úspěch a dárky samozřejmě taky. Nejvíc zabodovali hrací hračky a skákací zvířátko´. Pořád to přehrabuje a nesmí se to uklidit, tak ji to nechám na očích ještě pár dní, ať se nabaží :grinning: :grinning:

Jak už psaly holky, do nového roku přejem zdravíčko, štěstíčko a ať je ten novej rok lepší než ten předchozí

@criterska Jíťo neboj určitě líp bude!! Určitě na tebe někde ten pravej čeká ;)
27. pro 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vůbec nestíhám... natož Vás dočítat. U nás vcelku OK, jen ty noci děs běs, teda než zabere, včera třeba usnul až ve 22 hodin a to mu musel manžel držet ruku na peřině, protože jinak by se odkopal a hned byl na břichu. Tak jsem zvědavá na dnešní noc... No a o spánku přez den ani nemluvím... No hlavně, že jsme jinak v pořádku a zítra jdeme k mudr...to jsem to zakřikla! Už je vzhůru, tak já letím...
27. pro 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my vánoce super, Teuška dostala samé super potřebné dárky, takže jsem měla radost. Koukala na stromeček říkala bik bik, takže dobrý příští rok to bude ještě lepší. A na štědrý den řvala večer jak tur, zase nám poporostla stolička tak že tobyl mazec a včera v noci zase takže paráda.přes den nic ale večer jí to chytne a nic jí nepomůže ani panadol. :confounded: jinak už mám taky na ovým bytečku uklizený jeden pokoj tak se to začíná pomalu rýsovat. :wink: ale ještě nás čeká moc práce.
28. pro 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
malj nám dal opožděně ten nej dárek k vánocum-začal chodit,teda zatim jen obyvák,ale i tak a měl děsnou radost a my taky a zítra jedu na kontrolu a začínám 20.-týden a malý má zítra 17měscu
28. pro 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,koukám že všechny máte dost práce,já nic nedělám všechny nás skolila chřipka nejlíp je na tom už tatínek a nejhůř ted já :frowning2: druhý den ležím a docela se nudím i když mě je mizerně :frowning2: všechno mě bolí nevím už jak mám ležet a když už ležím začne mě pálit žáha :angry: no děs.
Vánoce jsme prožili v pořádku a v pohodě bez nehod :wink: fotečky dodám až mě bude lépe...

V ut.jsem byla na KO vše je o.k. malá sice váží jen 2,6kg ale prej ještě vyroste no bude to zase prcek po Honzovejch genech :slight_smile: takže počítám tak ty cca 3 kg :grinning: ale to stačí :wink: :grinning:

@d.h.86 ,gratulace k chození Domča začal v 16m tak ted už to začne a už se nezastavíš :grinning:
29. pro 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 jéé,ty už to máš za pár,já byla dnes na kontrole,ale bez uz,tak pořád nevíme co čekáme
jo,jsu ráda,že už začal chodit,je to sranda a změna,clkem se tim i sám zabaví
já taky chodila v 16měsíících tak co,vubec to neřeším,hlavně,že chodí,ne?
ty jo,tak to ti nezávidím,mě stačila blbá rýma přes týden,ted už jsme ok
zítra budu chystat pomazánky na sobotu,přijdou známý,tak se těším
29. pro 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsme byli na kontrole a máme v 10. měsících 8860 gramů a měříme 74,5 cm. Tak snad dobrý, teda mudr říkala, že je vše ok a Michálek tak asi vypadá. Je spokojený a já taky. Vánoce sranda, byli jsme všichni pohromadě a to je nejdůležitější!
Přeji všem krásného Silvestra a šťastné vykročení do roku 2012:slight_smile:
31. pro 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky
Přejem krásného Silvestra a šťastný Nový rok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přejeme nádherný rok 2012,ať je rokem plný zdraví a splněných přání.
1. led 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky krásný nový rok všem:slight_smile:
2. led 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. led 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj holky,taky se přidáváme a přejeme jen to nejlepší do nového roku!
Dám vám sem nové fotečky :slight_smile:
2. led 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný nový rok plný zdraví, pohody a úsměvů našich bobíšků. :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamky,

všem přejeme krásný rok 2012.......ať je hlavně plný zdraví :slight_smile:!!!

Mám prosím dotaz: neznáte někoho kdo by měl zájem o věcičky na kluka od narození zhruba do 2 let? Vše by bylo připravené v tašce, vyprané, vyžehlené, naceněné a bylo by možné si to vyzvednout v ZR. Prosím, kdyby jste někdo věděli, písněte mi. Moc díky.

Jinak u nás vše při starém. Lukášek dneska nastoupil úspěšně do školky a já si to užívám doma jen s Aduš. Příští týden jdeme na 2letou prohlídku a pak 14.1. oslava. Jinak Vánoce byly suprové, hrozně moc jsme si to všichni užili.....už se těším na další rok :slight_smile:!

Pa, pa
2. led 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Peťo, Kubík je úplně jiný... moc mu to sluší!!!!!
7. led 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kyticka33 radu, tak se vám to pěkně blíží vid? :slight_smile: jak se cítíš?
9. led 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tady je mrtvo :wink:

@gaba3 ,no jo uteklo to jako voda a máme už před termínem :wink: mám z toho smíšené pocity strach z porodu a i to těšení ale nevím co je silnější tak si to snažím moc nepřipouštět :grinning:

Dnes jsem byla na ko. tak vše o.k. jak má být mimí váží cca 2,8 prej dobrý ještě prej do těch 3 kg naroste :wink: jináč dnes se mě spalo děsně blbě a do toho Domča začal marodit vlítla jsem s ním k dr. už mě to nasralo minule nás odbyl ale tentokrát jsem se nedala 2 měsíce v tom lítá a nic žádná reakce tak jsem tam na něj tak dlouho tlačila až nám dal ant.sirup který měl před 2 rokama a zabral mu tak jsem ráda páč až bude mimí doma a Domča by mě tady smrkal prskal tak by to bylo děs stačí že se v tom plácám já a nic mě nepomáhá a dnes mě dr. řekl jeste vitamíny a čaje s citronem a medem jenže to mě fakt na tuberáckej kašel nepomáhá :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic největší strach mám abych přežila porod páč včera jsem sotva stála na nohách a dnes mě bolí dole na levé straně chodím jak stará babička zvohnutá když sedím tak dobrý ale jak se mám rozejít děs.ale dr.říkal že je vše o.k.a za týden na kontrolu před termínem....

Jináč Domču učím bez plíny na noc tak je to pohroma první dvě noci dobrý ale ted čurá do postele o 106 ale mám tam tu prací podložku a ještě jsem mu tam šoupla tu přebalovací pro mimí takže jí jen vyndám a postel je čistá 2x ho budím nejdřív po pulnoci před pulnicí ho na záchod nedostanu a musíme to stihnout do pul 2 jináč je pozdě :frowning2: ale hrozně se vsteká jde se řevem ale vyčurá se ale někdy taky ne a pak to tak dopadne a pak ho dává Honza v 5 když vstává a to už jde v poho...no musíme to překousnout pračka se s tím popere a my budeme už navždy bez plín.... :grinning:

A co jináč děláte vy????počasí děs běs Domča chce furt lupatu na sníh nebo bobi a nemužem mu to vysvětlit tady není nic v Zr jsem čučela tam máte sněhu....tady napadnou 2 cm a do rána není nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: na jednu stranu dobrý ale pro děti děs....ted bude Domča do konce ledna doma nevím kdo koho dřív zamorduje páč je díky tý nemoci ještě víc vsteklejší a protivnější :frowning2: :frowning2: :angry:
10. led 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 no ted koukám na ten tt. Ty brďo to uteklo. :slight_smile: Tak na tebe budeme myslet,at je porod v pohodě. :slight_smile:
Ty jsi teda dobrá,to tě obdivuju,jak s malým v noci stáváš a jak to máš vychytané.Tak snad se Domča brzy naučí a bude vše v pohodě. A s tím maroděním teda děs. To já si teda na dr. nestěžuju. Jak si teda člověk o všechno neřekne,co?
Jo a nezkoušela jsi jitrocelový sirup,tem mi většinou pomohl a je přirodní.

Jinak my asi něco chytli,včera jsme byli na nákupu a na uřadech. A ted má Kuba 39stupnů teplotu. Ach jo,jsem si říkala,jak se letos držíme. |A ještě máme poslední dobou problém s kakáním. Chudák je rudej,pláče. Tak jsme nasadili víc ovoce,rozvařené ovoce,kompoty,pitíčko... Tak snad se to upraví.
10. led 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak se hlásím,že je u nás vše ok a čekáme holčičku :dizzy_face:
10. led 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 Taky na Tebe budeme myslet ať je vše v pořádku. Uteklo to jako voda...
10. led 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek