• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@d.h.86 gratulace!!!!
10. led 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 to je krásné :slight_smile:
11. led 2012 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko
@d.h.86 gratulace ještě jednou :wink:
11. led 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jo jo letí to ani sama tomu nemůžu uvěřit :wink:
no vychytaný to sice mám ale štve mě to...chodí na záchod s děsným řevem a nevím proč...dnes jsme byly suchý ale byl 3x tak snad to už tak bude...já jsem to chtěla odložit až bude malá že budu vstávat k ní ale jak se mě ted blbě spí tak jsem to zkusila stejně jsem furt vzhuru tak co :slight_smile: :angry: a ty plíny taky něco stojí...

Jináč Domča je sice nemocnej ale včera tu řádil jak čert :angry: dnes přijede pomoc babička tak budu mít do zítra leháro konečně :wink: včera mě děsně brala ta bolest na te levé straně tak to bylo hrozný chvíli si člověk lehne k tv hned jsem zase vstávala co kde zase provádí a to jsou muka než to člověk rozchodí vubec nevím co to bylo dnes už je to o.k. ale bylo to hrozný...

@lucifirek děckej dr. je hroznej musíš ho tlačit když něco chceš takže jsem tam nechodila páč jsem věděla že mu nic nedá ale po 2měs.jsem nasraně šla a vysledek sirup dostal :grinning: ale jak říkáš co si člověk nevydupe to nemá a ještě jim platíme :angry: jitrocelovej sirup máme doma ale nezabírá ani Domčovi ani mě ...to je jen takovej sladkej sajrajt z kterýho mě děsně bolí zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: to je spíš preventivka před chřipkou a ne když se v tom člověk dlouhodobě patlá...ale za ty prachy se to nevyplatí brát preventivně radši koupím ovoce....z toho se člověk i jako nají :grinning:
Díky že na mě budete myslet budem to potřebovat....
11. led 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,chci se vás zeptat,nevíte někdo,četla jsem tu u jedné holky,že jde změnit délka mateřské,i pro nás se starou mateřskou,má holčičku rok a tři měsíce a na květen čekají druhé,tak si vyřídila na ty tři měsíce vyšší mateřskou.Tak to dnes chci taky zkusit,přeci jen bych jim nechala hodně peněz,že?tak jsem jen jestli někdo nevíte,zda to jde či ne
11. led 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@d.h.86 určite to jde kamoška si to ted taky delala nechala si zvýšit mateřskou na tech 11400 nebo kolik to je do té doby než nastoupí na mateřskou s tím druhým mimi zeptj se na sociálce tam ti poradi:slight_smile:
11. led 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule33 jj,já jdu dnes na pracák se zeptat a pak asi na SSSZ neo jak je ta zkratka
nebylo by to špatný,pokud to jde
a platí teda pořád,že když jsu stále zaměstnaná,tak nastoupím pak na toho pul roku s penězma od zaměstnavatele a pak si zvolím zase na tři roky?
11. led 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 myslím si že jo a máš zase určite narok i na proplacení dovolené nato se taky zeptej :wink:
11. led 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 tak to pak asi v práci,ne?ale dovolená asi ne,když nemám noc odpracováno
11. led 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne proplácí se jen když ukončíš mateřskou dovolenou,..protože jakmile splníš 60 dnů na mateřské což splní každej,...tak máš automaticky nárok v práci na dovolenou :wink:
11. led 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak papíry mám doma na vyplnění,paní mc ochotná,zítra to pošlu na SSSZ a budem čekat na penízky:slight_smile:
11. led 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Ahoj Jíťo,
přejeme Theušce vše nejlepší k prvnímu svátku, ať hezky roste a dělá mamince jen samou radost. :grinning:

Holky, tak mám za sebou uklízecí den, bylo to náročný, ale ten pocit, že jsem zvládla tolik práce mě těší. :wink: jdu spát s Teuškou :grinning:
11. led 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teuškám vše nej k svátku
12. led 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janaj0 Děkujeme. :wink:
12. led 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se přidívám vše nej Theuškám :dizzy_face: :dizzy_face:
12. led 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Jani ty tt ti skáčou teda :grinning:
12. led 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Viď až jsem se toho lekla :grinning: . Včera porodila Jendova sestřenka, tak teď jsem na řadě já
12. led 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 :grinning: :grinning: tý brdo tak to fakt jsi na řadě :wink:
12. led 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Díky za gratulaci. :slight_smile:
@janaj0 tak co mají?
12. led 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 holčičku
12. led 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Tak to je krásný.
12. led 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Peti, já ji mám doma v mailu, můžu ti ji poslat, napiš mi mail :slight_smile: Akorát je ve slovenštině :slight_smile:
12. led 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,jak se tu máte?
13. led 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady na klafaru je zase fujavice.
Malý usnul,já dopekla koláče a v parním hrnci dělám brambory,brokolici a kuř.maso,jsem zvědavá,jaké to bude.
13. led 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš parní hrnec?takový ten jak jsou tři nad sebou?taky uvažuju
13. led 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 ano,koupila jsem si to,jak v tom budu vařit, a ted nic moc,na příkrmy to bylo super. Trošk uváznou ty recepty,ale už jsem něco pohledaola,tak to snad využiju víc.
13. led 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha
tak to asi kupovat nebudu
13. led 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím,jestli jsem se vás tu už ptala,ale používala jste některá šátek na nošení mimi?nechci klasickou klokanku,spíš ten šátek asi na mal miminko ale vubec se v tom neorientuju je toho hodně a fakt nevím
15. led 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Mě to lákalo, tak jsem si ho půjčila a nic moc. Jsem docela malá a šátek byl dlouhý a Michálek než jsem si ho tam dala a nebo než jsem si to uvázala, tak byl protivka. Asi jsou lepší jen ty nosítka a stejně to máš jen na chvilku.....
15. led 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, asi během pár dnů nám konečně vyrostly další 2 zoubky nahoře a další je na cestě! Michálek se už sám posadí a leze po kolenách - to jsou fofry!!!! Asi doba klidu je fuč.....
15. led 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek