Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
hanulka190
15. led 2012
@d.h.86 Deni, gratulace k holčičce!!!!! 🙂 Jinak na Otíčka jsem měla šátek a byla jsem sním spokojená, naučil se mi v tom krásně spinkat,byl takový nosicí miminko, jinak bych nic neudělala 😃
d.h.86
15. led 2012
@hanulka190 děkujeme,nojá zvažuju,zda něco pořídit či ne,ale spíš mi vychází,že asi ani ne 😃
peta86
15. led 2012
@d.h.86 Na nádraží jak je ten bazárek tak tam to půjčujou tak to pak můžeš zkusit a uvidíš a to půjčení stojí asi 20,- na den, já jsem zkoušela nosítko alpino a taky jsem si to od nich půjčila.a i jiné věci tam půjčujou.
kyticka33
16. led 2012
Ahoj holky tak hlásíme že jsme ještě 2v1 😃 zatím se nic neděje....zítra jedem na KO tak uvidíme...
a taky pro tyrana 😃 - Domču byl u babičky na prázdninách od pátku prej to s ním šlo jenže on se chová jináč doma a jinak u babičky... :-| v so.byl v Polničce karneval tak byl ale vydržel tam jen chvíli tak se těším na fotečky samozřejmě byl za hasiče 😃 a já si tak krásně odpočinula a taky jsem se docela dostala z té chřipky už skoro nezakašlu a rýmu mám minimálně tak jsem ráda no zřejmě jsem to chytala od Domči a jemu sirup taky prej zabírá tak jsem štastná... 😉

A co je u vás nového????
ivis
16. led 2012
@kyticka33 tak jsem zvědavá, kdy se ta vaše holčička přihlásí na svět🙂
@peta86 prosím myslíš, ten bazárek v tom podchodu?tak to je super, to jsem nevěděla.
peta86
16. led 2012
@ivis jo jo ten myslím. Na půjčování věcí super, ale prý na prodej hrůza,říkají mamky tak nevím.Že jim to tam prý prodali pod cenou a nebo třeba ani nemohly to zboží najít když ho paní chtěla zpátky. tak nevím.
lucifirek
17. led 2012
@d.h.86 já dostala baby vak a nosili jsme ho dost, i když byl pak větší,tak v něm seděl. I ted 🙂
d.h.86
17. led 2012
@peta86 myslíš jak bývalo Neko?hračkárna?to má kámoška,nebo spíš kámošky švíca,ještě jsem tam teda nebyla
hele a někde v Zr levné věci na děti?
peta86
17. led 2012
@d.h.86 Jo tam myslím, mě to říkala jedna paní, že jí tam prodali značké věci po jednom dítku za úpně směšné peníze tak že byla rozobená a chtěla zbytek věcí zpátky a oni to nemohli najít, tak nevím. 😉
peta86
17. led 2012
Ach jo hl
olky musím si postěžovat, tak fakt nám štěsí nepřeje. dneska jsme si stěhovali lina a koberce, docela jsme si mákli....a pak manžel zjistil, že to lino má úplně jinej odstín než mělo mít. 😞 takže zítra mě čeká výlet na brněnskou a reklamace, ach jo fakt nic nemůžeme mít bez problémů...i prkýnko na záchod jsme museli vracet. 😞 chce se mi brečet.
zita14
17. led 2012
@peta86 čau Peťo, to je teda hotovo! Ale jak se říká, špatný začátek - dobrý konec. Tak aspoň to budete mít to špatné už za sebou!
petule33
17. led 2012
@peta86 jéžda to je pech 😞 😞 ale tak snad už bude líp věř 😉
kyticka33
18. led 2012
Ahoj holky tak jsme na konci vůbec mě to nepřijde 😉
včera na KO dobrý nic se neděje vše je o.k. a zítra na termín jedu na natáčení a pak se uvidí... 🙂 dnes v noci mě přišerně bolela hlave ale né normálně jako vždy v předu ale ze zadu ]-( bylo to děsný prášek mě trochu zabral tak od pul 4 jsem jakš takš spala :-| ale nic moc :-| vubec jsem nemohla zakašlat 😞 a ted mě ještě trochu pobolívá 😞 ještě že je Domča hodnej..odpol. pujdou na bobi tak si lehnu...
Domča je doma a zatím je jak vyměněnej vubec nezlobí nerozčiluje mě a i docela jí 😉 .... u jeho Dr. jsme taky dopadly dobře tento týden dobere sirup muže chodit ven na bobi a příští týden do školky....tak jsem ráda...máte tam fotečku z karnevalu z Polničky.A můj pupek 😃
d.h.86
18. led 2012
ahojky,no teda koukám,že si všechny užíváte
hele,chtěla jsem se vás zeptat,asi jste všechny rodily ve Městě,jezdí se pak před porodem na kontroly do Města?
d.h.86
18. led 2012
@kyticka33 mohla by malá vydržet do pondělí,to mám narozky 😃
kyticka33
19. led 2012
@d.h.86 no nestraš ale bylo by to hezký... 😉

tak hlásím dnešní KO zítra nástup do nemocnice ubejvá plodová voda a když mimí není tak velký tak prej do po.čekat nebudem takže holky držte palce už ted se klepu strachy :-p 🙂

A snad koncem příštího týdne budou fotečky 😃 😃 😃 mějte se tu fajn pa pa ...
info dostanete určitě od Jitušky 😉
janaj0
19. led 2012
@kyticka33 tak hodně štěstí 😉
ivis
19. led 2012
@kyticka33 držíme pěstičky, ať vše probíhá v pohodě 😉
antana123
19. led 2012
@kyticka33 jéé tak to držím vše co mám at je to rychlé x-) x-)
lucifirek
20. led 2012
@kyticka33 tak myslíme na vás,at je všechno v pořádku a bez komplikací 🙂
zita14
20. led 2012
@kyticka33 ať to máš bez komplikací a jste brzo doma🙂
petule33
20. led 2012
@kyticka33 držíme palčky🙂)
criterska
20. led 2012
Ahoj holky, tak hlásím že Raduš je v nemocnici a zítra ráno v sedm nastupuje na sál na vyvolávačku, tak všechny myslete! 🙂
d.h.86
20. led 2012
tak držíme palečky,ježda chuděra,mám nervy za ni a za sebe už taky pomalu
lucifirek
20. led 2012
Teda vůbec jí to vyvolávání nezávidím.Tak doufám,že to půjde hladce a rychle. 😉
antana123
20. led 2012
@criterska budu myslet a držet palce at to je rychlé 😉
peta86
20. led 2012
taky moc myslíme a přejeme rychlý a bezproblémový porod. 😉
ivis
21. led 2012
myslíme ať je to rychlovka 😉
criterska
21. led 2012
Ahoj holky,
tak si dnes od rána s Radunkou píšeme, tbl jí zavedli někdy po osmé hodině a nic..Cca kolem desáté měla slabé bolesti břicha, ty asi už úplně ustaly, dle dr. se rodit dnes nebude..Ještě zhruba do dvou nebo do tří bude dole na sále a pak půjde zpět na pokoj..Chudák, už bych jí tak moc přála ať to má za sebou!
petule33
21. led 2012
@criterska jéžda to je trápení tak ji posíláme moc síly a držíme palečky🙂at to zvládnou holky🙂