• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@d.h.86 Deni, gratulace k holčičce!!!!! :slight_smile: Jinak na Otíčka jsem měla šátek a byla jsem sním spokojená, naučil se mi v tom krásně spinkat,byl takový nosicí miminko, jinak bych nic neudělala :grinning:
15. led 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 děkujeme,nojá zvažuju,zda něco pořídit či ne,ale spíš mi vychází,že asi ani ne :grinning:
15. led 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Na nádraží jak je ten bazárek tak tam to půjčujou tak to pak můžeš zkusit a uvidíš a to půjčení stojí asi 20,- na den, já jsem zkoušela nosítko alpino a taky jsem si to od nich půjčila.a i jiné věci tam půjčujou.
15. led 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak hlásíme že jsme ještě 2v1 :grinning: zatím se nic neděje....zítra jedem na KO tak uvidíme...
a taky pro tyrana :grinning: - Domču byl u babičky na prázdninách od pátku prej to s ním šlo jenže on se chová jináč doma a jinak u babičky... :unamused: v so.byl v Polničce karneval tak byl ale vydržel tam jen chvíli tak se těším na fotečky samozřejmě byl za hasiče :grinning: a já si tak krásně odpočinula a taky jsem se docela dostala z té chřipky už skoro nezakašlu a rýmu mám minimálně tak jsem ráda no zřejmě jsem to chytala od Domči a jemu sirup taky prej zabírá tak jsem štastná... :wink:

A co je u vás nového????
16. led 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 tak jsem zvědavá, kdy se ta vaše holčička přihlásí na svět:slight_smile:
@peta86 prosím myslíš, ten bazárek v tom podchodu?tak to je super, to jsem nevěděla.
16. led 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis jo jo ten myslím. Na půjčování věcí super, ale prý na prodej hrůza,říkají mamky tak nevím.Že jim to tam prý prodali pod cenou a nebo třeba ani nemohly to zboží najít když ho paní chtěla zpátky. tak nevím.
16. led 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@d.h.86 já dostala baby vak a nosili jsme ho dost, i když byl pak větší,tak v něm seděl. I ted :slight_smile:
17. led 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 myslíš jak bývalo Neko?hračkárna?to má kámoška,nebo spíš kámošky švíca,ještě jsem tam teda nebyla
hele a někde v Zr levné věci na děti?
17. led 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Jo tam myslím, mě to říkala jedna paní, že jí tam prodali značké věci po jednom dítku za úpně směšné peníze tak že byla rozobená a chtěla zbytek věcí zpátky a oni to nemohli najít, tak nevím. :wink:
17. led 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo hl
olky musím si postěžovat, tak fakt nám štěsí nepřeje. dneska jsme si stěhovali lina a koberce, docela jsme si mákli....a pak manžel zjistil, že to lino má úplně jinej odstín než mělo mít. :frowning2: takže zítra mě čeká výlet na brněnskou a reklamace, ach jo fakt nic nemůžeme mít bez problémů...i prkýnko na záchod jsme museli vracet. :frowning2: chce se mi brečet.
17. led 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 čau Peťo, to je teda hotovo! Ale jak se říká, špatný začátek - dobrý konec. Tak aspoň to budete mít to špatné už za sebou!
17. led 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 jéžda to je pech :frowning2: :frowning2: ale tak snad už bude líp věř :wink:
17. led 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsme na konci vůbec mě to nepřijde :wink:
včera na KO dobrý nic se neděje vše je o.k. a zítra na termín jedu na natáčení a pak se uvidí... :slight_smile: dnes v noci mě přišerně bolela hlave ale né normálně jako vždy v předu ale ze zadu :angry: bylo to děsný prášek mě trochu zabral tak od pul 4 jsem jakš takš spala :unamused: ale nic moc :unamused: vubec jsem nemohla zakašlat :frowning2: a ted mě ještě trochu pobolívá :frowning2: ještě že je Domča hodnej..odpol. pujdou na bobi tak si lehnu...
Domča je doma a zatím je jak vyměněnej vubec nezlobí nerozčiluje mě a i docela jí :wink: .... u jeho Dr. jsme taky dopadly dobře tento týden dobere sirup muže chodit ven na bobi a příští týden do školky....tak jsem ráda...máte tam fotečku z karnevalu z Polničky.A můj pupek :grinning:
18. led 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,no teda koukám,že si všechny užíváte
hele,chtěla jsem se vás zeptat,asi jste všechny rodily ve Městě,jezdí se pak před porodem na kontroly do Města?
18. led 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 mohla by malá vydržet do pondělí,to mám narozky :grinning:
18. led 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 no nestraš ale bylo by to hezký... :wink:

tak hlásím dnešní KO zítra nástup do nemocnice ubejvá plodová voda a když mimí není tak velký tak prej do po.čekat nebudem takže holky držte palce už ted se klepu strachy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

A snad koncem příštího týdne budou fotečky :grinning: :grinning: :grinning: mějte se tu fajn pa pa ...
info dostanete určitě od Jitušky :wink:
19. led 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 tak hodně štěstí :wink:
19. led 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 držíme pěstičky, ať vše probíhá v pohodě :wink:
19. led 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 jéé tak to držím vše co mám at je to rychlé :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 tak myslíme na vás,at je všechno v pořádku a bez komplikací :slight_smile:
20. led 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 ať to máš bez komplikací a jste brzo doma:slight_smile:
20. led 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 držíme palčky:slight_smile:)
20. led 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím že Raduš je v nemocnici a zítra ráno v sedm nastupuje na sál na vyvolávačku, tak všechny myslete! :slight_smile:
20. led 2012 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak držíme palečky,ježda chuděra,mám nervy za ni a za sebe už taky pomalu
20. led 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vůbec jí to vyvolávání nezávidím.Tak doufám,že to půjde hladce a rychle. :wink:
20. led 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska budu myslet a držet palce at to je rychlé :wink:
20. led 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky moc myslíme a přejeme rychlý a bezproblémový porod. :wink:
20. led 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíme ať je to rychlovka :wink:
21. led 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak si dnes od rána s Radunkou píšeme, tbl jí zavedli někdy po osmé hodině a nic..Cca kolem desáté měla slabé bolesti břicha, ty asi už úplně ustaly, dle dr. se rodit dnes nebude..Ještě zhruba do dvou nebo do tří bude dole na sále a pak půjde zpět na pokoj..Chudák, už bych jí tak moc přála ať to má za sebou!
21. led 2012 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska jéžda to je trápení tak ji posíláme moc síly a držíme palečky:slight_smile:at to zvládnou holky:slight_smile:
21. led 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek