• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@petule33 - Peti, děkujeme, vyřídím..Chudák, no, vím, že to úplně stejně měla i u Domči..Natálka se hold ještě v bříšku krášlí..:slight_smile: :wink:
21. led 2012 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska teda chudák. :frowning2: Nechápu ,proč to takhle prodlužují. Takže zítra zase další tableta? Moc tomu teda nerozumím. Mě tenkrát zavedli jednu a za půl hodiny další. No to vyvolávání je fakt na nic.
:frowning2:
21. led 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska já si říkala, že ji nebudou honit, aby malá bylahned venku :frowning2: , je to blbé, ale snad zítra bude mít malou u sebe
21. led 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježda mane,chuděra,vím,že kámošce to takhle vyvolávali ale tři dny,ale tak snad to bude dřív,když oni se vždy tk děsně brní císaři,já vím,přirozený porod je přirozený,já popradvě bych šla zas do císaře,i když to je jendo,hlavně aby to holky měly rychle za sebou a byly už spolu
21. led 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska jé chudina tak at to má už brzo za sebou :wink:
21. led 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak Radunka má Natálku - narodila se zhruba ve 22:30, 48 cm a 2900 g, mám i fotku, je krásná, princezna :slight_smile: Pořád to nevypadalo a najednou prý hrozný fofr..Holky jsou v pořádku a zdravý, to je hlavní :slight_smile: Tak mám radost.
22. led 2012 v 06:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Supeeeer, gratulace největší, přejeme hodně zdravíčka Natálce a Ráďa ať je brzy fit :wink:
22. led 2012 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska jéé velikánaská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 Raduš, mooooc gratulujeme k Natálce a přejeme hodně zdraví!!! :slight_smile: Zuzka a Zdeněček :wink:
22. led 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
paráda tak velíá gratulace moc moc je p ozdravuj a at jsou brzy doma:slight_smile:))
22. led 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc gratulujeme, ať se Natálce na světě líbí a rodiče a brácha z mají jen raodst :grinning: Jste šikulky.
22. led 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na tom něco pravdy bude,že vždy je jeden život náhradou za jiný,před hodinou a pul mi umřel prastejda a čtu,že se narodila Natálka,tak přejeme Natálce vše nej,hlavně zdravíčko,to je hezký
22. led 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 gratulujeme, ať vám dělá Natálka jen radost
22. led 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 gratulace k Natálce, ať vám dělá samou radost :slight_smile:
22. led 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujeme k Natálce a jste brzy doma :slight_smile: a jste zdraví:slight_smile:
22. led 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé tak jsem tu chvilku nebyla a ona taková parádní zprávička :slight_smile:

@kyticka33 radu, gratulujeme k natálce, jste holky šikulky a těšíme se na fotečky :slight_smile:
22. led 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
díky za Radunku :grinning: :wink: Dnes jsem se byla za holkama podívat a super, malá je nádherná, jen je tak maličká - má teď 2,70 kg a 48 cm, člověk tak rychle zapomene..Theuška je proti Natálce obryně :slight_smile: Zítra by měly už domů, tak snad si je tam nenechají dýl - nějak nepřibírají..Prý má asi Raduš málo mléka.Přidávám dvě fotečky - víc jsem nenafotila, páč na tom pořád holky ležely :grinning:
24. led 2012 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@criterska taky velká gratulace, ale to jsme už říkali na zumbě. Natálka je krásná... opravdu to letí, ani se mi nechce věřit, že byl Michálek taky tak malý. Tak ať jsou obě v pořádku a v klidu doma:slight_smile:
24. led 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@criterska @kyticka33 Natálka je krásňoučká! :dizzy_face: a tak jíto, pustili je?doufám, že ano :slight_smile:
25. led 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, @gaba3 - Gabčo, jojo, pustili, ráno mi Radunka psala..Tak je to fajn :slight_smile:
25. led 2012 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Krásná princezna, však to holky doženou a doma se hodí do klidu. :slight_smile:
25. led 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá je nádherná,koukala jsem na foto na Fb,už se taky těším na tu naši mimislečnu,ale to si ještě chvilku počkám
jinak kolik že má malá?pochopila jsem dobře,že 2700 nebo 2070?
25. led 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Ráďo: Natálka je nádherná:slight_smile:

Já se dnes holky dovolenkuji, už jsem toho měla v práci plný brejle, tak mám dneska válecí den :wink:

Včera jsem se stala tetou maličkého Tobiáška, narodil se o 5 týdnů dříve, a bobíšek má 1700g :wink:
27. led 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ivis ivet, tak si to hezky užij a odpočni si :slight_smile: a gratuluju, to je teda bobíneček prtavej vid? :slight_smile: a od mladšího nebo toho staršího bráchy? a lucinku máš ve školce? u nás jinak rýmujeme, vojta sice do školky chodí, ale je to naprd...zuza v noci teplotu :frowning2:
27. led 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gabčo, od švagrové, je to myšička malušká , už se strašně těším na fotečky :wink: Lucinku jsem ráno odeslala z babi do školky, a odpo si ji vyzvednou Jonákovi a odvezou do Losky, takže až do zítřejšího večera mám pré :wink: vidím to na 2 pyžamové dny :wink:
A zítra si možná vyrazíme v Losce zaplesat :slight_smile:

Tak ať je Zuzanka brzy v pohodě, ty nemoci nám dávají zabrat,co :frowning2:

Luci se zatím drží, ale pořád je to hraně, kdy se jí něco rozjede :frowning2:
27. led 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivis jééé, tak pěkně užívej :slight_smile:
27. led 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,všem vám moc moc děkuji za to že jste myslely a za gratulace...asi na tom něco bude :grinning: byl to fofr ale to už víte od jitušky ani jsem pak už nedoufala a byla smířená s tím že to bude jako u Domči na podruhé ale né povedlo se a byl to mazec por.asistentka si ze mě dělala srandu že jsem si tam jen skákla na kafe :grinning: :grinning: :wink: ale jsem ráda že to šlo rychle hladce a skoro bezbolestně :wink: Natálka vylítla jak špunt :wink: ale to bylo tím že byla malinká :slight_smile:
Trochu bojujeme s kojením ale snažím se aby to nedopadlo jak u Domči...tak kojíme skoro každou hodinu a vypadá to že jsme na dobré cestě máme od dr.pujčenou váhu do po. tak vážíme a přibýráme sice ne moc ale pokroky tam jsou nejhorší je že nás pustili s tím že jsme zdraví ale co jsme přišli domu tak jsme jak pomeranč :frowning2: ale sluníme krmíme o 106 i když se jí moc nechce je přes den děsně spavá opravdu má tu žloutenku páč tohle samé mě dělal Domča :unamused: tak snad v po.až přijde dr. řekne že je to o.k. :slight_smile:

jináč jak se narodila v noci tak to má přesně otočený ve dne spí jak špalek a v noci kojíme a kojíme a jsme skoro furt vzhuru a oči má jak sůva :grinning: koukám fotečky tu jsou už od Jitušky tak vám sem přihodim jednu pomerančovou :grinning:
No a Domča ten je velkej brácha furt ho mám za zadkem a asistuje pri přebalování odnáší plínku a při kojení leží nebo skáče po posteli a furt jí hladí a posinkuje :slight_smile: tak jsem zvědavá jak mu to dlouho vydrží.....
27. led 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj holky,
my marodíme - Theuška má zánět průdušek, takže na prd - i když konečně je jí dnes první den o něco líp - asi začínají zabírat atb..Tadík se zatím drží, tak uvidíme, jestli ho to ještě neskolí..Já chraptím - šíleně -ale jinak dobrý, přijdu si zdravá. Dnes večer jdu na promítání Wanastovek tu ve ZR - tak se moc těším. Konečně zase mezi lidi :grinning: :wink:

@ivis - Ivetko, ještě jednou gratulujeme k těhu!!!To je krásné! Další miminko na cestě :slight_smile:
28. led 2012 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska brzo se uzdravte :wink:
28. led 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu, ach jo, další bobínek nemocný, ať je Theuška brzy zdravoučká.

Holky, tak jsem si dokopala i k albu, tak mrkněte :wink:
28. led 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek