• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@ivis Ivet a už máš potvrzenou druhou holčičku? Věcičky tam máš nádherné - holt na holčičky se nakupuje lépe než na klučíky :wink:
28. led 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, samozřejmě že nemám,jen tušení :wink: kdyžtak budu prodávat :slight_smile: a nakupovat modré :wink:
28. led 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis já měla tentokrát tušení, ale špatné a abych řekla pravdu, tak jsem byla malikato zklamaná, ale už to přešlo :wink:
28. led 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska jé tak at jste brzo fit :wink:
@ivis moc gratuluju k těhu :wink:
@janaj0 teda tobě ty tt skáčou za chvilku tady bude Honzík :slight_smile:
28. led 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 už začínám mít strach jak to zvládneme :wink: , ale i se těším - teda jestli přežiju šestinedělí
28. led 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to já budu z klučíka brutálně zklamaná :wink: nee, teď se hlavně modlím, ať to doklepeme aspoň do 28tt-bříško tvrdne o 106, ale to jsem u Luc měla taky, a nakonec rodila jen 11 před termínem.
28. led 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 neboj to zvládnete jak nic :wink: my jdem ve středu poprvé do Sanusu tak nám drž palce už se i modlím at má muj dobrý spermio :grinning:
28. led 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janaj0 Jani, jasně že to přežiješ :wink:
@antana123 držíme pěstičky, ať to dobře dopadne :wink:
28. led 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivis díky já tobě at výjde holčička kdy jdeš na velký UTZ???
28. led 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123: až 14.2. na Valentina, tak doufám, že tam bude Valentinka :wink:
28. led 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@antana123 budeme moc myslet :wink:

@ivis ivet, ty jsi borec, že si to tak dlouho vydržela tajit, já bych to neudržela :grinning: koukám, že bude prdolka podobně jak naše zuza, takové letňátko :slight_smile:
28. led 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ivis hello kitty manie :grinning: taky se mi moc líbí
28. led 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,mám prosbu,kdyby jste některá věděla o někom,kdo prodává sourozenecký kočárek.dejte mi vědět,dík
31. led 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jak se tu máte?
M\ opět horečkujeme :frowning2:, tak jestli zítra asi vyrazíme k dr. :frowning2: V noci 39,4. Přez den bez léků taky,tak střídáme nurofen a panadol.
8. únor 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek ale chudák malej držím palce at jste brzo fit :wink:
8. únor 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady je to nějaký mrtvý :astonished:
8. únor 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem koukala,žč tady není ani noha

No nic,tak já jdu vařit.
8. únor 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak se mrzo vymaroďte
8. únor 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda tady to žije :grinning: koukám že jste všechny zaneprázdněný jako já :wink:
vždicky jsem na chvíli skočím a za chvíli zase krmit...a do toho Domouš ten dělá jak kůn!Děs už aby bylo jaro leze nám to na mozek všem a mě asi nejvíc jsem hned vsteklá jako prase když mě vytočí :angry: :frowning2: ani ven nemůžem chodit no hrůza ale pokud bude pěkně jako dnes tak zítra dopoledne vyrážíme na první procházku :slight_smile: tak snad nám to vyjde... :wink:

@lucifirek,tak at je malej brzy fit...
8. únor 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se po delší době taky hlásíme..Utíká to jako blázen, Theuška už bude mít čtyři měsíce, prodělala zánět průdušek, naštěstí už jsme z toho snad venku, ale strach stejně pořád trochu mám. V po jsme byli u dr. na kontrole a prý dobré, už nám udělala i čtyřměsíční prohlídku a máme 6 kg a 64 cm - Tadík měřil ve čtyřech měsících stejně, ale vážil o tři kg víc :grinning: No jo, chlap, no..

Jinak s Járou se to nezlepšilo, zítra se od nás stěhuje, tak zůstanu s dětmi sama..Víc k tomu asi psát ani snad nebudu. Bude to určitě těžký, ale my to nějak zvládneme.Matýska už nemáme, tak ubyla jedna starost, ale stýská se mi i Tadíkovi.

@lucifirek - Luci, tak ať je Kubíček brzy v pořádku, to marodění je fakt na prd!

@janaj0 - Jani, teda Tobě ty týdny skáčou, švagrová je na tom stejně, také 34. týden, třeba se potkáte v porodnici :slight_smile:
9. únor 2012 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska jojo, letí to až začínám mít strach jak to zvládnu :wink: Jinak jsem se chtěla zeptat Tebe i Radky, jestli ještě dávají v porodnici nějaké plíny - na první den nebo jestli je mám táhnout hned s sebou? Dík
9. únor 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska teda utíká to a Teuška má krásný míry a neboj zvládnete to sami :wink:
@janaj0 jo ty tvé tt to je mazec neboj to zvládneš :wink:
9. únor 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 - Jani, zvládneš, neboj!A s prstem v nose! :grinning: Já to taky nějak zvládla, v podstatě sama a od začátku v pohodě, ale malá je teda docela hodné miminko, i pěkně spí v noci.V porodnici pleny dávají, teď nevím kolik, ale myslím, že kolem těch deseti. A polepšili si - dávají Pampersky :grinning: A celý balíček těch porodních vložek (myslím Samu nebo jak se jmenují) - dřív jich taky dali jen pár..

@antana123 - Anet, děkujeme :-*, jsi hodná! Zvládnout to nějak budeme muset, no, tak snad to půjde dobře. A jak vy, chystáte se do té Jihlavy?
9. únor 2012 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska my tam už byli ted čekám na MS a začnou vyšetření a pokud bude vše OK tak v březnu si začnu píchat injekce na IUI snad to výjde a nebudem to muset podstupovat pořád dokola zž jsme z toho unavení oba :frowning2:
9. únor 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hoky tak tady je tedy mrtvo:slight_smile: jinak u nás nic nového Kubik tuk tuk zatim pořád zdravej a v tehle mrazech jsme doma jsme liní jak lemry:slight_smile:))))))
@criterska držím palečky bude to těžký jenom chviličku uvidíš pak najednou zjistiš že je lip a že jsi v pohodě věř zkušené rozvedené:slight_smile:)))))
9. únor 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 na tebe myslíme a držíme palečky už se vám to pomalu blíží ono ke konci to už jen letí:slight_smile:
9. únor 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 tak at to výjde a Síma má sestričku:slight_smile:
9. únor 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@criterska já jsem taky rozevedená a jak píše Petule za čas bude líp sice jsme neměli děti ale byli jsme spolu moc let ale já si řekla že co mě nezabije to mě posílí a bylo to tak bylo to dost těžký ale jsme ráda že to skončilo :wink:
9. únor 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 díky no snad ano ono je jedno co to bude hlavně at se to podaří
9. únor 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 přesně tak hlavne at se zadaří a jeto zdravé!!!vím o čem mluvím :cry: :cry: :cry:
9. únor 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek