Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
janaj0
28. led 2012
@ivis Ivet a už máš potvrzenou druhou holčičku? Věcičky tam máš nádherné - holt na holčičky se nakupuje lépe než na klučíky 😉
ivis
28. led 2012
Jani, samozřejmě že nemám,jen tušení 😉 kdyžtak budu prodávat 🙂 a nakupovat modré 😉
janaj0
28. led 2012
@ivis já měla tentokrát tušení, ale špatné a abych řekla pravdu, tak jsem byla malikato zklamaná, ale už to přešlo 😉
antana123
28. led 2012
@criterska jé tak at jste brzo fit 😉
@ivis moc gratuluju k těhu 😉
@janaj0 teda tobě ty tt skáčou za chvilku tady bude Honzík 🙂
janaj0
28. led 2012
@antana123 už začínám mít strach jak to zvládneme 😉 , ale i se těším - teda jestli přežiju šestinedělí
ivis
28. led 2012
Jani, tak to já budu z klučíka brutálně zklamaná 😉 nee, teď se hlavně modlím, ať to doklepeme aspoň do 28tt-bříško tvrdne o 106, ale to jsem u Luc měla taky, a nakonec rodila jen 11 před termínem.
antana123
28. led 2012
@janaj0 neboj to zvládnete jak nic 😉 my jdem ve středu poprvé do Sanusu tak nám drž palce už se i modlím at má muj dobrý spermio 😃
ivis
28. led 2012
@janaj0 Jani, jasně že to přežiješ 😉
@antana123 držíme pěstičky, ať to dobře dopadne 😉
antana123
28. led 2012
@ivis díky já tobě at výjde holčička kdy jdeš na velký UTZ???
ivis
28. led 2012
@antana123: až 14.2. na Valentina, tak doufám, že tam bude Valentinka 😉
gaba3autor
28. led 2012
@antana123 budeme moc myslet 😉

@ivis ivet, ty jsi borec, že si to tak dlouho vydržela tajit, já bych to neudržela 😃 koukám, že bude prdolka podobně jak naše zuza, takové letňátko 🙂
d.h.86
28. led 2012
@ivis hello kitty manie 😃 taky se mi moc líbí
d.h.86
31. led 2012
ahoj,mám prosbu,kdyby jste některá věděla o někom,kdo prodává sourozenecký kočárek.dejte mi vědět,dík
lucifirek
8. únor 2012
Ahoj Jak se tu máte?
M\ opět horečkujeme 😞, tak jestli zítra asi vyrazíme k dr. 😞 V noci 39,4. Přez den bez léků taky,tak střídáme nurofen a panadol.
antana123
8. únor 2012
@lucifirek ale chudák malej držím palce at jste brzo fit 😉
antana123
8. únor 2012
holky tady je to nějaký mrtvý :-o
lucifirek
8. únor 2012
Taky jsem koukala,žč tady není ani noha

No nic,tak já jdu vařit.
janaj0
8. únor 2012
@lucifirek tak se mrzo vymaroďte
kyticka33
8. únor 2012
Ahoj holky,teda tady to žije 😃 koukám že jste všechny zaneprázdněný jako já 😉
vždicky jsem na chvíli skočím a za chvíli zase krmit...a do toho Domouš ten dělá jak kůn!Děs už aby bylo jaro leze nám to na mozek všem a mě asi nejvíc jsem hned vsteklá jako prase když mě vytočí ]-( 😞 ani ven nemůžem chodit no hrůza ale pokud bude pěkně jako dnes tak zítra dopoledne vyrážíme na první procházku 🙂 tak snad nám to vyjde... 😉

@lucifirek,tak at je malej brzy fit...
criterska
9. únor 2012
Ahoj holky,
tak se po delší době taky hlásíme..Utíká to jako blázen, Theuška už bude mít čtyři měsíce, prodělala zánět průdušek, naštěstí už jsme z toho snad venku, ale strach stejně pořád trochu mám. V po jsme byli u dr. na kontrole a prý dobré, už nám udělala i čtyřměsíční prohlídku a máme 6 kg a 64 cm - Tadík měřil ve čtyřech měsících stejně, ale vážil o tři kg víc 😃 No jo, chlap, no..

Jinak s Járou se to nezlepšilo, zítra se od nás stěhuje, tak zůstanu s dětmi sama..Víc k tomu asi psát ani snad nebudu. Bude to určitě těžký, ale my to nějak zvládneme.Matýska už nemáme, tak ubyla jedna starost, ale stýská se mi i Tadíkovi.

@lucifirek - Luci, tak ať je Kubíček brzy v pořádku, to marodění je fakt na prd!

@janaj0 - Jani, teda Tobě ty týdny skáčou, švagrová je na tom stejně, také 34. týden, třeba se potkáte v porodnici 🙂
janaj0
9. únor 2012
@criterska jojo, letí to až začínám mít strach jak to zvládnu 😉 Jinak jsem se chtěla zeptat Tebe i Radky, jestli ještě dávají v porodnici nějaké plíny - na první den nebo jestli je mám táhnout hned s sebou? Dík
antana123
9. únor 2012
@criterska teda utíká to a Teuška má krásný míry a neboj zvládnete to sami 😉
@janaj0 jo ty tvé tt to je mazec neboj to zvládneš 😉
criterska
9. únor 2012
@janaj0 - Jani, zvládneš, neboj!A s prstem v nose! 😃 Já to taky nějak zvládla, v podstatě sama a od začátku v pohodě, ale malá je teda docela hodné miminko, i pěkně spí v noci.V porodnici pleny dávají, teď nevím kolik, ale myslím, že kolem těch deseti. A polepšili si - dávají Pampersky 😃 A celý balíček těch porodních vložek (myslím Samu nebo jak se jmenují) - dřív jich taky dali jen pár..

@antana123 - Anet, děkujeme 😘, jsi hodná! Zvládnout to nějak budeme muset, no, tak snad to půjde dobře. A jak vy, chystáte se do té Jihlavy?
antana123
9. únor 2012
@criterska my tam už byli ted čekám na MS a začnou vyšetření a pokud bude vše OK tak v březnu si začnu píchat injekce na IUI snad to výjde a nebudem to muset podstupovat pořád dokola zž jsme z toho unavení oba 😞
petule33
9. únor 2012
ahoj hoky tak tady je tedy mrtvo:-) jinak u nás nic nového Kubik tuk tuk zatim pořád zdravej a v tehle mrazech jsme doma jsme liní jak lemry🙂))))))
@criterska držím palečky bude to těžký jenom chviličku uvidíš pak najednou zjistiš že je lip a že jsi v pohodě věř zkušené rozvedené🙂)))))
petule33
9. únor 2012
@janaj0 na tebe myslíme a držíme palečky už se vám to pomalu blíží ono ke konci to už jen letí🙂
petule33
9. únor 2012
@antana123 tak at to výjde a Síma má sestričku🙂
antana123
9. únor 2012
@criterska já jsem taky rozevedená a jak píše Petule za čas bude líp sice jsme neměli děti ale byli jsme spolu moc let ale já si řekla že co mě nezabije to mě posílí a bylo to tak bylo to dost těžký ale jsme ráda že to skončilo 😉
antana123
9. únor 2012
@petule33 díky no snad ano ono je jedno co to bude hlavně at se to podaří
petule33
9. únor 2012
@antana123 přesně tak hlavne at se zadaří a jeto zdravé!!!vím o čem mluvím 😢 😢 😢

Začni psát odpověď...

Odešli