• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@antana123 Anetko, tak budeme držet pěsti, ať to vyjde co nejdřív!Moc bych vám to přála!Věřím, že z toho musíte být unavení :frowning2: A to jsem nevěděla, že jsi rozvedená, no, máš pravdu, já vím, jen teď jak je to čerstvý, tak je to špatný..Ale bude lepší pro nás pro všechny, když nebudeme bydlet pohromadě.

@petule33 - Peti, díky, já vím, že jo. Na Tebe si občas vzpomenu, když nad náma tak přemýšlím a mám depku z toho všeho a říkám si, že třeba taky jednou to bude u nás vše dobrý :slight_smile: Kéž by! A je dobře, že se Kubík drží, Tadík taky zatím letos, oproti loňsku je to nebe a dudy, ale zase je fakt, že letos jsme skoro pořád doma, loni jsme chodili mezi děti do kavárny a tak..
9. únor 2012 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@criterska díky :wink: jo bude to lepší když budete bydlet zvlášt
9. únor 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33
@antana123
@criterska díky holky, Tak to se polepšili :wink: . A tobě bude líp jen s dětmi a co víš, za rok budeš šťastně zamilovaná :wink:
9. únor 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska pěkná profilovka ty tmavý vlasy ti moc sluší :wink:
holky kdy udělámě nějaký sraz????
9. únor 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

@lucifirek Kubíčkovi přejeme brzký uzdravení :slight_smile:

@criterska Jíťo neboj stoprocentně bude všechno lepší. Poslední dobou mě přijde, že se v mým okolí lidi rozváděj nebo odchází od sebe. To je hrůza co se to děje :unamused: :unamused:

@janaj0 pěkně ti to utíká, to je pravda :slight_smile:

Jinak my se tady docela držíme. Teď v sobotu máme dětskej karneval, ale asi nepůjdem. Řádí tady zase neštovice a taky sem slyšela že spála a streptokok. Tak když sme ty nemoci přečkali doteď, abysme nezačli... Ve škole sem zdárně ukončila první semestr, ještě si půjdu zkusit naposledy matiku a pak hurá do letního :grinning:
9. únor 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janaj0 - Jani, díky, no s tím zamilováním to teda moc nevidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt ne. Ale doufám že tak jako celkově bude líp. A to určitě bude - čas je nejlepší lék, to je stará pravda.

@antana123 - jéé, děkuji, no nevím, barvu jsem si koupila světle hnědou a takhle to dopadlo :grinning: Ale už jsem si zvykla :wink: A se srazem bych byla pro - klidně tak za čtrnáct dní, ať jsme stopro zdraví..Ráda bych vás všechny viděla, holky!

@eelka - Eliško, jsi dobrá, gratuluju!A s těma rozvodama a odcházením od sebe mám taky takovej pocit..Je to děs.
9. únor 2012 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo srazík by to chtělo ale hlavně aby byli všichno ok navíc hlásí že mrazy už nebudou takový tak bychom mohli něco spáchat :wink:
@eelka tak super že máš semestr za sebou :wink:
9. únor 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli u dr. a dobrý,prý jenom nějaká virozka. Dneska už ani tak vysokjé horečky nemá. Ve středu jsme dělali zábali,protože měl odpoledne čtařicítky-
JInak srazík by mohl být,rádi vás všechny uvidíme :slight_smile: Jen s těma nemocema je to ted na prd.
A ted ještě na víkend teda hlásí dost hrozné mrazy a na pondělí.
@criterska Jitu bude to určitě těžké,ale ty jsi šikula a zvládneš to,časem bude určitě lépe. A máš dvě prdelky,které tě drží nad vodou.
10. únor 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se taky hlásíme, Teuška je o.k. jen já jsem narýmovaná , tak se zdržujeme hodně doma, kurýruju se a jen na chvilku na zdravotní procházku a zase zpátky ty mrazy jsou hrozný už ať je jaro. :wink:

@lucifirek Ať jste brzy fit a Kubíkovi ať je líp.
@antana123 myslíme na vás aťse brzy zadaří :wink:

@criterska Moc na Vás myslíme, to zvládneš seš šikulka a jak píšou hoky, časem bude líp.
10. únor 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
doufám, že ten srazík dopadne, taky bych ještě chvíli ale počkala, až odezní ty nejhorší mrazy..Snad když vyrazíme, tak hned něco zase nechytneme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lucifirek - Luci, díky, taky věřím, že to zvládneme, ono mi ani nic jinýho nezbývá.Musím koukat dopředu. A je dobře, že máte "jen" virozu a ne něco horšího. To budete za pár dní fit!

@peta86 - Peťo, dík, určitě bude, už teď je - i když taky jak kdy (podle momentálního rozpoložení). Brzy se uzdrav.
11. únor 2012 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Ahoj Jitu, díky, už jsem o.k. ale zase to padlo na Toma tak si to přenášíme sobě nevzájem to je děs. :wink:
15. únor 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je děs co se děje venku, už ať to skončí a je jaro, už mě to nebaví. Dneska jsme byli jen na chvili venku a Teušce se lepil sníh na botky tak ani ťapat nechtěla a jak jí to fouklo do obličeje, tak se zasekla :grinning: tak měla aspoň zážitek a mamka si zaposilovala :grinning: tak se opatrujte.
15. únor 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 to teda jo,tady na klafaru děs. Se odsud nevyhrabem. Skoro tři týdny hsne nebyli venku,před tím mrazy a Kuba měl horečky a tento týden akorát na stalingradě na poště.No snad se brzy to počasí umoudří.
16. únor 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
tak u nás fakt děs, teď jsem byla prohazovat před garaží, nevím, koho napadlo udělat tak širokej vjezd..Otík má kašel a rýmu, tak jdeme jen do obchodu a zpátky..Chvilku na zahrádku se psama, hází tam sníh lopatou..
Kiki do školky teď nechodí, jezdí lyžovat do Hlinska :slight_smile:
16. únor 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Konečně jsem Vás dočetla... Venku je dnes o něco lepší počasí,ale bude hodně vody..... Míša už je taky po rýmě, tak jsem ráda. A musím se Vám pochlubit, Michálek je vyfocený ve Familly Staru.... je to náš brouček:slight_smile:
18. únor 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,tak hlásíme že Natálce bude měsíc a máme 3,540kg a 53 cm takže velká pochvala u pana dr. akorát musíme natírat jazyk tou fialovou vodičkou a máme malou kílu tak lepíme pupík náplastí aby se to prej stáhlo..
Jináč od minulého týdne přikrmujem ale vubec to neřeším malá je spokojená a já mám taky klid je pěkně nenažraná nejdřív vypije odemě z prsa a pak dá ještě třeba 90-120 :wink: ale mám radost že přibejvá pěkně na váze...to Domča nepřibejval tak dobře... :slight_smile:
No a mě od včera skolilo bolení v krku pěkně nechutný jak kdyby mě tam někdo řezal nožem :frowning2: dnes už je to lepší ale byla to hruza...

Ještě se chci zeptat používali jste někdo to fialovou vodičku???jde to pěkně vyprat nebo už to nevyperu? :unamused: dík
18. únor 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 genciánu vypereš, ale je lepší když ji namočíš hned , zaschlá se pomalu vypírá. A proč ji dáváš? Malá má moučnivku?
18. únor 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@kyticka33 super že tak přibírá a hlavně že je spokojená i ty :wink:
@janaj0 Ahojky jak se cítíš Jani???
18. únor 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 docela dobře, ale začli mi otíkat nohy. Teď v zimě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 aa tak to je radost ale hlavní je že ledvina je ok :wink: už to máš za pár
18. únor 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 jo to jo :wink:
18. únor 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky,jak se tu máte?

@kyticka33 to je nádhera,že ti tak hezky přibírá,to náš malej vypil snad až někdy v roce to co ti pije malá jen z lahvičky
já doufám,že budu moc ted kojit,ale dyž ne,hroutit se z toho nebudu,jen musím zítra vyvařit formovač bradavky a začít nosit
jinak my už máme kočárek pro dva,tak jsu zvědavá
jinak na gyndu jdu v pátek,ted v pondělí končím 6.měsíc
18. únor 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 no koukala jsem je to borec tý jo to to letí už mu bude rok:slight_smile:brouček:slight_smile:
19. únor 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 No krásnej chlapák, Teuška nedělá nic jinýho než ho pořád listuje a pak mu dává pusinky. :grinning:
19. únor 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kyticka33 tak to máte krásné míry a váhy:slight_smile: Hlavně, ať jde vše jak má, to je nejdůležitější:slight_smile:
20. únor 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 to jo Janí, letí Ti to, tak ať jsi v pohodě a šetři se, ať Tě ty noh tak nebolí.
@petule33 Peťo, to jo, utíká to jako voda, ale už je s ním větší legrace. Když se mu chce, tak podá ruku na dobrý den hi hi.

@peta86 To jen díky Tobě mám časopis, jsi naše pravá ruka. A nejen Míša se už těší na Teušku. Musíme naplánovat oslavu narozenin a mohla by přijet i petule33.
20. únor 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem přestala kojit, teda Míša se úplně odstavil sám a nechce mi Nutrilon ani mléko od Hami, tak nevím co.... no uvidíme, co mi řekne doktorka ve středu, ale jsem zvědavá! Taky jsem koupila to levnější mléko z Rossmannu, to mi jednu 150 ml vypil, tak jsem měla radost, ale to bylo vše, další den opět nic a tak to jde už asi 4 dny....Ale myslím, že jí dost mléčných výrobků, dokonce i pudink baští a to mu taky nevoněl....tak aspoň tak.
20. únor 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 no letí to. Jinak sestře se malá odtavila taky zedne na den a dr. jí říkal, že pokud baští kaše, jogurty, ... tak ať mlíko neřeší
20. únor 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Ahoj jo jo má to prej na jazyku...dík

@zita14 Dominik mě taky přestal pít mlíko když jsem mu sebrala flašku :angry: ale dr.řekl pokud jí mléčný výrobky nemám to řešit a už je to cca 2-3 měs. ale tvrdí mě že ve školce ho pije. :wink: jináč to mlíko z rosmanu jsme taky kupovali...
20. únor 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 tak zkus vytírat pusinu 3x denně tantumverde a vyvař dudle v octové vodě a bude klid
20. únor 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek