Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
criterska
9. únor 2012
@antana123 Anetko, tak budeme držet pěsti, ať to vyjde co nejdřív!Moc bych vám to přála!Věřím, že z toho musíte být unavení 😞 A to jsem nevěděla, že jsi rozvedená, no, máš pravdu, já vím, jen teď jak je to čerstvý, tak je to špatný..Ale bude lepší pro nás pro všechny, když nebudeme bydlet pohromadě.

@petule33 - Peti, díky, já vím, že jo. Na Tebe si občas vzpomenu, když nad náma tak přemýšlím a mám depku z toho všeho a říkám si, že třeba taky jednou to bude u nás vše dobrý 🙂 Kéž by! A je dobře, že se Kubík drží, Tadík taky zatím letos, oproti loňsku je to nebe a dudy, ale zase je fakt, že letos jsme skoro pořád doma, loni jsme chodili mezi děti do kavárny a tak..
antana123
9. únor 2012
@criterska díky 😉 jo bude to lepší když budete bydlet zvlášt
janaj0
9. únor 2012
@petule33
@antana123
@criterska díky holky, Tak to se polepšili 😉 . A tobě bude líp jen s dětmi a co víš, za rok budeš šťastně zamilovaná 😉
antana123
9. únor 2012
@criterska pěkná profilovka ty tmavý vlasy ti moc sluší 😉
holky kdy udělámě nějaký sraz????
eelka
9. únor 2012
Ahoj,

@lucifirek Kubíčkovi přejeme brzký uzdravení 🙂

@criterska Jíťo neboj stoprocentně bude všechno lepší. Poslední dobou mě přijde, že se v mým okolí lidi rozváděj nebo odchází od sebe. To je hrůza co se to děje :-| :-|

@janaj0 pěkně ti to utíká, to je pravda 🙂

Jinak my se tady docela držíme. Teď v sobotu máme dětskej karneval, ale asi nepůjdem. Řádí tady zase neštovice a taky sem slyšela že spála a streptokok. Tak když sme ty nemoci přečkali doteď, abysme nezačli... Ve škole sem zdárně ukončila první semestr, ještě si půjdu zkusit naposledy matiku a pak hurá do letního 😃
criterska
9. únor 2012
@janaj0 - Jani, díky, no s tím zamilováním to teda moc nevidím :-p Fakt ne. Ale doufám že tak jako celkově bude líp. A to určitě bude - čas je nejlepší lék, to je stará pravda.

@antana123 - jéé, děkuji, no nevím, barvu jsem si koupila světle hnědou a takhle to dopadlo 😃 Ale už jsem si zvykla 😉 A se srazem bych byla pro - klidně tak za čtrnáct dní, ať jsme stopro zdraví..Ráda bych vás všechny viděla, holky!

@eelka - Eliško, jsi dobrá, gratuluju!A s těma rozvodama a odcházením od sebe mám taky takovej pocit..Je to děs.
antana123
9. únor 2012
jo srazík by to chtělo ale hlavně aby byli všichno ok navíc hlásí že mrazy už nebudou takový tak bychom mohli něco spáchat 😉
@eelka tak super že máš semestr za sebou 😉
lucifirek
10. únor 2012
Tak jsme byli u dr. a dobrý,prý jenom nějaká virozka. Dneska už ani tak vysokjé horečky nemá. Ve středu jsme dělali zábali,protože měl odpoledne čtařicítky-
JInak srazík by mohl být,rádi vás všechny uvidíme 🙂 Jen s těma nemocema je to ted na prd.
A ted ještě na víkend teda hlásí dost hrozné mrazy a na pondělí.
@criterska Jitu bude to určitě těžké,ale ty jsi šikula a zvládneš to,časem bude určitě lépe. A máš dvě prdelky,které tě drží nad vodou.
peta86
10. únor 2012
Ahoj holky,
tak se taky hlásíme, Teuška je o.k. jen já jsem narýmovaná , tak se zdržujeme hodně doma, kurýruju se a jen na chvilku na zdravotní procházku a zase zpátky ty mrazy jsou hrozný už ať je jaro. 😉

@lucifirek Ať jste brzy fit a Kubíkovi ať je líp.
@antana123 myslíme na vás aťse brzy zadaří 😉

@criterska Moc na Vás myslíme, to zvládneš seš šikulka a jak píšou hoky, časem bude líp.
criterska
11. únor 2012
Ahoj holky,
doufám, že ten srazík dopadne, taky bych ještě chvíli ale počkala, až odezní ty nejhorší mrazy..Snad když vyrazíme, tak hned něco zase nechytneme :-p

@lucifirek - Luci, díky, taky věřím, že to zvládneme, ono mi ani nic jinýho nezbývá.Musím koukat dopředu. A je dobře, že máte "jen" virozu a ne něco horšího. To budete za pár dní fit!

@peta86 - Peťo, dík, určitě bude, už teď je - i když taky jak kdy (podle momentálního rozpoložení). Brzy se uzdrav.
peta86
15. únor 2012
@criterska Ahoj Jitu, díky, už jsem o.k. ale zase to padlo na Toma tak si to přenášíme sobě nevzájem to je děs. 😉
peta86
15. únor 2012
Ahoj holky,
to je děs co se děje venku, už ať to skončí a je jaro, už mě to nebaví. Dneska jsme byli jen na chvili venku a Teušce se lepil sníh na botky tak ani ťapat nechtěla a jak jí to fouklo do obličeje, tak se zasekla 😃 tak měla aspoň zážitek a mamka si zaposilovala 😃 tak se opatrujte.
lucifirek
16. únor 2012
@peta86 to teda jo,tady na klafaru děs. Se odsud nevyhrabem. Skoro tři týdny hsne nebyli venku,před tím mrazy a Kuba měl horečky a tento týden akorát na stalingradě na poště.No snad se brzy to počasí umoudří.
hanulka190
16. únor 2012
Ahojky 🙂
tak u nás fakt děs, teď jsem byla prohazovat před garaží, nevím, koho napadlo udělat tak širokej vjezd..Otík má kašel a rýmu, tak jdeme jen do obchodu a zpátky..Chvilku na zahrádku se psama, hází tam sníh lopatou..
Kiki do školky teď nechodí, jezdí lyžovat do Hlinska 🙂
zita14
18. únor 2012
Konečně jsem Vás dočetla... Venku je dnes o něco lepší počasí,ale bude hodně vody..... Míša už je taky po rýmě, tak jsem ráda. A musím se Vám pochlubit, Michálek je vyfocený ve Familly Staru.... je to náš brouček🙂
kyticka33
18. únor 2012
Ahoj holky,tak hlásíme že Natálce bude měsíc a máme 3,540kg a 53 cm takže velká pochvala u pana dr. akorát musíme natírat jazyk tou fialovou vodičkou a máme malou kílu tak lepíme pupík náplastí aby se to prej stáhlo..
Jináč od minulého týdne přikrmujem ale vubec to neřeším malá je spokojená a já mám taky klid je pěkně nenažraná nejdřív vypije odemě z prsa a pak dá ještě třeba 90-120 😉 ale mám radost že přibejvá pěkně na váze...to Domča nepřibejval tak dobře... 🙂
No a mě od včera skolilo bolení v krku pěkně nechutný jak kdyby mě tam někdo řezal nožem 😞 dnes už je to lepší ale byla to hruza...

Ještě se chci zeptat používali jste někdo to fialovou vodičku???jde to pěkně vyprat nebo už to nevyperu? :-| dík
janaj0
18. únor 2012
@kyticka33 genciánu vypereš, ale je lepší když ji namočíš hned , zaschlá se pomalu vypírá. A proč ji dáváš? Malá má moučnivku?
antana123
18. únor 2012
Ahoj holky 🙂
@kyticka33 super že tak přibírá a hlavně že je spokojená i ty 😉
@janaj0 Ahojky jak se cítíš Jani???
janaj0
18. únor 2012
@antana123 docela dobře, ale začli mi otíkat nohy. Teď v zimě :-p
antana123
18. únor 2012
@janaj0 aa tak to je radost ale hlavní je že ledvina je ok 😉 už to máš za pár
janaj0
18. únor 2012
@antana123 jo to jo 😉
d.h.86
18. únor 2012
ahojky,jak se tu máte?

@kyticka33 to je nádhera,že ti tak hezky přibírá,to náš malej vypil snad až někdy v roce to co ti pije malá jen z lahvičky
já doufám,že budu moc ted kojit,ale dyž ne,hroutit se z toho nebudu,jen musím zítra vyvařit formovač bradavky a začít nosit
jinak my už máme kočárek pro dva,tak jsu zvědavá
jinak na gyndu jdu v pátek,ted v pondělí končím 6.měsíc
petule33
19. únor 2012
@zita14 no koukala jsem je to borec tý jo to to letí už mu bude rok🙂brouček🙂
peta86
19. únor 2012
@zita14 No krásnej chlapák, Teuška nedělá nic jinýho než ho pořád listuje a pak mu dává pusinky. 😃
zita14
20. únor 2012
@kyticka33 tak to máte krásné míry a váhy🙂 Hlavně, ať jde vše jak má, to je nejdůležitější🙂
zita14
20. únor 2012
@janaj0 to jo Janí, letí Ti to, tak ať jsi v pohodě a šetři se, ať Tě ty noh tak nebolí.
@petule33 Peťo, to jo, utíká to jako voda, ale už je s ním větší legrace. Když se mu chce, tak podá ruku na dobrý den hi hi.

@peta86 To jen díky Tobě mám časopis, jsi naše pravá ruka. A nejen Míša se už těší na Teušku. Musíme naplánovat oslavu narozenin a mohla by přijet i petule33.
zita14
20. únor 2012
Holky, tak jsem přestala kojit, teda Míša se úplně odstavil sám a nechce mi Nutrilon ani mléko od Hami, tak nevím co.... no uvidíme, co mi řekne doktorka ve středu, ale jsem zvědavá! Taky jsem koupila to levnější mléko z Rossmannu, to mi jednu 150 ml vypil, tak jsem měla radost, ale to bylo vše, další den opět nic a tak to jde už asi 4 dny....Ale myslím, že jí dost mléčných výrobků, dokonce i pudink baští a to mu taky nevoněl....tak aspoň tak.
janaj0
20. únor 2012
@zita14 no letí to. Jinak sestře se malá odtavila taky zedne na den a dr. jí říkal, že pokud baští kaše, jogurty, ... tak ať mlíko neřeší
kyticka33
20. únor 2012
@janaj0 Ahoj jo jo má to prej na jazyku...dík

@zita14 Dominik mě taky přestal pít mlíko když jsem mu sebrala flašku ]-( ale dr.řekl pokud jí mléčný výrobky nemám to řešit a už je to cca 2-3 měs. ale tvrdí mě že ve školce ho pije. 😉 jináč to mlíko z rosmanu jsme taky kupovali...
janaj0
20. únor 2012
@kyticka33 tak zkus vytírat pusinu 3x denně tantumverde a vyvař dudle v octové vodě a bude klid

Začni psát odpověď...

Odešli