• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@zita14 Mě tenkrát Ušáková řekla,že bxy měli do 1,5roku mít mléko. A já tenkrát zkusila do Sunaru dát trošku toho ovocného granka Frapko a chutnalo mu to,až si na to zvykl,tak jsem mu to tam přestala dávat. A od roku a půl dáváme normál mlékoů. Takže sunar měl asi 2 měsíce. Ale Kuba byl teda starší. Tak uvidíš,co ti řekne dr.
20. únor 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,koukjám,že se tu řeší mlíčko,my přešli z nutrilonu na hami jahodové
@lucifirek mužu se zeptat jaké ovocné granko?
21. únor 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Janí děkuji za podporu...

@kyticka33 no uvidíme, jak to bude dál, zatím taky baští všechno...
Jinak dneska jsme byli na roční prohlídce a vážíme 9,8 kg a měříme 76 cm. Dostala jsem medaily za kojení a Michálek píchanec - to poprvé brečel, ale jinak vše v pořádku, mám radost :slight_smile:

@peta86 ještě jednou Vám moc děkujeme za dárečky a za krásné odpoledne!!!
22. únor 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@d.h.86 myslím se to jmenuje Frapko.
22. únor 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek děkuji,to jsem snad nikde ani neviděla,ale na netu jsem si všimla,že to stojí cca 200Kč
22. únor 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 Není zač, my také děkujeme za příjemnou společnost.
22. únor 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem byly na prohlídce v roce a půl a výsledek je 12,5 kg a 80 cm, zdravé batole a pochvala. :grinning:
mám radost.
22. únor 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@peta86 ježda,to je teda velká slečna,my měli 7820gramu a 79cm :grinning:
holky,už jsem v Zr nebyla dlouho nikde ve městě,tak se chci zeptat,kde mají nějaký hezký mimi věci,hračky,kosmetiku a tak vše?
23. únor 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 ne to nebylo tak drahé,to stálo pár korun. A mají to spíš v takových těch starých klasických prodejnách,jednota,flop...
http://www.frape.cz/produkty/bananove-s-vlakninou stojí to do 30kč.
23. únor 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 No jo když má mamka místo mlíka smetanu tak to pak jde samo. :grinning: ale když to srovnám tak v roce měla 11,75 a teď 12,5 takže za ten půl rok skoro kilo.před tím to byla kilo za měsíc. :grinning:
23. únor 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 to je mazec,tak já taky měla mlíko si myslím dost hutný a výživný,ale když jsem ho měla,malej moc nejedl :grinning: a s odstříkáváním jsem vydržela 8měsícu
ted jsu zvědavá,zda pujde kojení a kolik bude mlíčka
23. únor 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taky jsme byli na roční prohlídce a Míša váží 9875 kg a měří 76 cm. Už je to také zdravé batole, jsem ráda, že je vše v pořádku. Včera jsme oslavili narozeniny a druhé kolo nás čeká o víkendu :slight_smile:
24. únor 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 tak vše nejlepší a hlavně to zdravíčko ať se ho drží
24. únor 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata, kdysi (asi tak před rokem?) jsem vám semka psala.. a teď budu vyřazovat holčičí oblečení od narození do 2,5let, tak jsem se chtěla zeptat, jestli byste se na to některá nechtěla mrknout, prodávala bych balíčky, řekněme v rozmezí půl roku, jinak se toho nezbavím, a nemám na to už místo. Nabízím to sem, protože jste blízko, je možnost se sejít, věci prohlédnout, na ceně se domluvit. Malou ukázku mám v inzerátu. Nechci za to nějak moc peněz, vychází to cca 20 Kč za kus (bez vad), i méně. Kde jsou flíčky a žmolky, nebo je to zaprané, dávám zdarma na donošení. Šla by i výměna za chlapecké. Tak kdybyste některá měla zájem, můžeme se sejít, nebo to můžu nejdříve nafotit, u vietnamců nenakupuji, spoustu věcí nám malá neunosila vůbec, ale já se toho musím zbavit..

Kdyby vás bylo víc, můžeme u mě uspořádat malý bazárek, seznámit se (tedy já s vámi) a něco třeba povyměňovat :wink:
24. únor 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 míšovi vše nejlepší jak se do éčíme tak dorazíme:slight_smile:))))
24. únor 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zita14 míšánkovi také přejeme jen to nejlepší, míry krásné:slight_smile: oslavy si pěkně užijte a pak nám přihod fotečky s dortíkem :wink:

@lucifirek luci, dáváš frapko jo? já to jednou už teda dřív koupila a mělo to umělé barvivo, už nevím, třeba už to ale uměle nepřibarvují...vím, že tohle taky hlídáš, tak proto píšu :wink:
24. únor 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifirek beru zpět :grinning: schválně jsem koukala na net a oni se asi fakt polepšili, když byl vojtík malej, tak vím určo, že tam barvivo, myslím annato nebo něco takového bylo...
24. únor 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 jo,jo dávala jsem ze začátku do sunaru,když ho nechtěl a když jsme přecházeli na normální mléko,ale ted už mu to moc nedávám,přece jenom sladké. Tak mu to dám občas,na obmměu.
25. únor 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 hele dneska jsem byla v albertu a frapko tam měli,teda zrvna jen jahodové,a
le měli a stálo to 29,-
25. únor 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jj,jsem koukala u nás v jednotě taky mají :grinning:
25. únor 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 @petule33 @gaba3 moc děkujem za přání :slight_smile: Dneska jsem KO... jdu do postele... kéž by Míša spal celou noc....
25. únor 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak jsme objevila frapko i v kauflandu,vzala jsem banánový a mňamka,mě to teda chutná
v březnu budu asi s malým na cca 3dny v Zr,tak se těším,jak prošmedjím obchody :grinning:
26. únor 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky chci se zeptat měli vaše děti potničky? čím jste to mazali? Natálka je má ted nejvíc na tvářičkách a má to děsně strupatý hrubý...mažu podle pana dr líhem a olejčkem ale nic moc....

tak se nám to konečně začíná asi srovnávat tuk tuk :wink: dneska v noci se budila po 3 hod. hurá tak snad to bude i dnes :grinning: je to uleva a člověk se hned víc vyspí a ona má aspon hodně mlíčka :slight_smile: i když poslední 2 dny dělá jak satan u prsa přitom ho má naplněný k prasknutí a po chvíli se začně děsně vstekat a dnes to dělala i u flašky tak nevím co jí bylo a ted už pěkně zařezává :wink: tak já spacifikuju Domču a hurá na ordinaci... :wink:

@deyana-to není špatný nápad...já zase prodávám po klukovi :slight_smile: odkud jsi?
28. únor 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
zdravíme po delší době, vždycky sem jen nakouknu :slight_smile:
@zita14 dodatečně přejeme Michálkovi všechno nejlepší
@janaj0 Jani koukám, jak ti ty týdny přibývají ;) Už to budeš mít brzy za sebou a z Nelinky bude "velká" ségra :slight_smile: Myslím na tebe ať to všechno zvládnete.....
@kyticka33 Radu my sme je promazávali bepanthenem
29. únor 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky,

tak jdu omrknout co nového:wink: Mě už konečně přestaly těhu nevolnosti, spaní už se taky trošku zlepšilo tak teď už nás čekají jen samé světlé zítřky :wink:

Na kontrole, jsme se bohužel pohlaví nedozvěděli, tak netrpělivě čekám na 5.3.kdy mne čeká další utz.

Lucinka už se na miminko strašně těší, tak snad jí nadšení vydrží i po porodu :wink:
29. únor 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eelka díky, snad to dobře zvládneme všichni :wink:
29. únor 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janaj0 Jani, tak to je krásný, ty už jsi 37tt.
29. únor 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis než se naděješ, tak už budeš v porodnici taky :wink:
29. únor 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janaj0 Jani, nu jen ať ještě bambulka v pupíku zůstane, přeci jenom teď je to pohodička, po porodu budu zas na blázinec :wink:
29. únor 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis taky si to říkám, že v šestinedělí ho budu chtít vrátit zpátky do pupíku :grinning:
29. únor 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek