• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj holky, tak koukám, že se tady nic nového neděje, holkám těhulkám to pěkně naskakuje :grinning: u nás novinka že jsme v Teuščiným roce a půl přestali kojit, takže ted je to týden co jsme bez koja, tak už to snad bude dobrý, akorát jeden večer měla takovej uplakanej i tam první noc byla taková nic moc ale zvyká si holčina tak jsem z toho měla strach a je to celkem dobrý. Jinak my pořád budujeme čekáme na nábytek a pak už hurá na stěhování takže já ve volných chvílí chodím uklízet ale už se to rýsuje, kuchyňskou linku už mám přestěhovanou. Ale ty dodací lhůty jsou teda docela pekelný, mají psáno 28 dní už je to měsíc a furt nic...takže je člověk musí uhánět.
tak se mějte fajn.
4. bře 2012 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky kam se dá jít ve zdáře s detičkama jako do nejakého klubu nebo herny nebo jak to napsat nejaký kam chodi maminky s detma?je takového neco ve zdáře???
6. bře 2012 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
petule33:Ahoj,tak já vím o dvouch kavárnách a to pod hlavní poštou-dětský ráj Ekvilibrum a nebo za Hypernovou v tom novým elektro centru.A jinak přes léto fungují různý hospody se zahradním posezením a dětským vyžitím :grinning:
6. bře 2012 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule33 Peti dá se jít do rodinného centra Srdíčko a na kafíčko s hernou pod poštu a do Globalu.
6. bře 2012 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsme byli v Srdíčku a super. Čekala jsme na sestru a dlouho nešla, tak jsem se tam chtěla jen nakouknout a paní mě přemluvila, ať jdeme na chvilku dál a Míša byl ve svém živlu. Můžu jen doporučit!!! A Peťo musíme se domluvit a s Teuškou vyrazíme! Jinak dnešní noc - poprvé se nevzbudil a spal až do rána:slight_smile:
6. bře 2012 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
tak to je supr už jsme s Petou mluviili tak se domluvte a jdem tam:slight_smile:)
@zita14
@peta86
6. bře 2012 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@zita14 Tak to je super a to jsi stihla ten jejich čas? my jsme s Petulou33 koukali na centrum kopretina co je naproti conventu a tam mají cvičení s dětma a nějakou herničku i odpo tak bysme mohli zkusit i to. :grinning:
6. bře 2012 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@gaba3 všechno nejlepší k svátku:slight_smile:
8. bře 2012 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petule33 díky, jsi hodná :slight_smile:
8. bře 2012 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@gaba3 Taky přejeme jen to nejlepší hodně zdraví a spokojenosti. :grinning:
8. bře 2012 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@peta86 díky :slight_smile:
11. bře 2012 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky, nechcete některá??nic za ní nechci, jen odvoz... je jetá - flekatá (stará 7let), ale kdyby se vyčistila, tak by třeba ještě někde posloužila (třeba chata,chalupa atd)..
12. bře 2012 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@gaba3 proč ji nezkusíš prodat?kdybys viděla,co mají dole tchánovci,škoda,že není doma manža,přijde až večer,ten by ji určo dolu pro tchyni bral :slight_smile:
a jak se tu holky máte?malej ted spinká,ale asi za chvilku vstane,já polehávám,už mě nějak vše zmáhá :grinning:
a to nám budou dělat ted během 14dnu okna,ale už se těším,já pojedu s malým k našim do Zr a okna odbude manža s tchýní :grinning:
a pak.....začnu chystat a prát věcičky pro naši malou princeznu
12. bře 2012 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@d.h.86 tak se můžeme domluvit ještě s ostatníma holkama a když budeš v tom ZR,tak zajít do kavárny s dětma :slight_smile:
:wink:
12. bře 2012 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek taky mě to napadlo,ale vubec ještě nevím,od kdy do kdy tam budu ,na jeden den mám v plánu město,čumendo po obchodech a pak se chce sejít kámoška,a kam vy tak chodíte?pod tu poštu?tak bych si vzala na tebe třeba číslo,naplánujte si to asi nějak podle sebe a kdyžtak dorazíme.jak to chodí v tý kavárně?jako skrz děti,mám popř vzít malýmu nějaký přezuvky|?
12. bře 2012 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
my choídíme do kavárny pod hlavní poštu
Malému asi bačkůrky vem,je tam většinou studená dlažba. Číslo mobilu mám na fb. Nebo můžeš písnout na fb.:slight_smile:
Třega vse k nám někdo přidá :slight_smile:
13. bře 2012 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek tak okna se budou dělat v pátek,ale naši jedou pryč,takže budem asi doma dole u tchyně
13. bře 2012 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@d.h.86
@lucifirek
ráda se přidám záleží na tom kdy???
13. bře 2012 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj my se taky hlásíme že dorazíme, dejte vědět termín. :grinning:

Máme se fajn, přípravy na stěhování vrcholí a v sobotu to vypukne. :wink:
13. bře 2012 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
děvčata,asi jste si nevšimli příspěvku nebo vám to nedošlo,ale my asi nedojedem,protože naši jedou pryč,tak nebudu mít možnost kde být s malým,takže budem doma
13. bře 2012 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@peta86 hele stěhování nezávidím tak at vše proběhne hladce :wink:
@d.h.86 škoda
holky já bych se sešla i tak pokud máte zájem v té kavárně u pošty to je super
14. bře 2012 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,

my bysme taky dorazili :slight_smile: Tak hoďte někdo termínek a my se přizpůsobíme :wink:
14. bře 2012 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@d.h.86 tak třeba jindy.

Ale srazík můžem dát i tak ne:slight_smile: Tento týden už bych to nehrotila,co třeba příštíů
Jak se to hodí vám?
14. bře 2012 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@d.h.86 Já myslela že sem jedeš na celý týden, když ses chtěla podívat po obchodech...tak to je škoda.
@antana123 Jo díky snad jo naštěstí nebudeme stěhovat nábytek takže jen postýlku lednici pračku a hadry.A příjde mě že jich máme nějak moc. :slight_smile: tak snad to půjde dobře a rychle.
14. bře 2012 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek mě je to jedno kdykoliv příští týden :wink:
@peta86 jo ono se to nezdá ale těch věcí doma je to je mazec co :grinning:
14. bře 2012 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,taky se rádi přidáme na srazík........ :wink: my můžeme uterý,středa i čtvrtek.
14. bře 2012 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 nee,měla jsem to v plánu cca na 3-4dny,kvuli těm oknum,aby jsme nebyli v tom bordelu,ale naši zrovna jedou do Znojma,takže se odstěhujem dolu k tchyni,tak se budem střídat a klízet nahoře,v pátek stejnak nic,budoou to dělat a v sobotu se začne pomalu uklízet,už aby byla tak středa :grinning: ale na nová okna se těším
14. bře 2012 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych to viděla středa nebo čtvrtek. :wink:
14. bře 2012 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
my se rádi přidáme:slight_smile:
14. bře 2012 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,dá se v Novým Městě rodit do vody?
14. bře 2012 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek