• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
Ahoj kijo, tak to musela být sranda :slight_smile: :wink: já si dala jen asi 3 sklleničky sektu po dlouuuuuhé době a jak mi chutnal :grinning: no příští víkend pokračování, mirek bude mít 30, tak to bude :slight_smile:
jinak krásnej stromeček a sáňky asi měly úspěch vid? a jak se malá natahovala po šnečkovi :slight_smile: já to s fotečkama nějak nestíhám :sweat_smile:
2. led 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
huráá, tak jsem fotečky konečně přihodila, ale jen pár, nechce se mi to zmenšovat :confused:
2. led 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky jsem dnes prisla az vecer byly jsme dnes 2x venku no jednou jen u toho pana Dr.a tak mame dobre zpravy vse je O.K. vypada ze je zloutenka za nami janac mame miry 3,350 kg a 54cm cucela jsem jako pero z gauce ze tolik za mesic vytahl.a za 14 dni znova.
Jinac diky ze se fotky libi tak jak to dopisu je hnes ty tvoje skouknu.
A jinac se musim pochlubyt tatka dnes vecer hlidal a mamka si odskocila s kamosku na 2 hodky do hospudky.bylo to takove male odreagovani ale muzu rict takovy divny proste jsem vedela za malej je doma a ja pric fakt divny ale prej byl hodnej ale usnul az hodinu pred buzenim klasika...ale kdyz nechce spat at si nespi ale je hlavne hodnej. :grinning:

Holky co sedite porad doma s detma odejdete taky jeden vecer pric je to fakt super a tata to doma zvladne... :wink:

Tak se mejte ja jdu lezet malej spi tak toho musim zneuzit.. :wink: Pa
2. led 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi,taky pekne fotecky.Koukam ze ten hraci hrnec je oblibenej taky se ho chystam malemu koupit za rok bud k narozkam 1 a nebo k vanocum,,,ale to je jeste daleko... :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zensky,tak kde vam je konec?Jindy pisete o 106 a ja nestiham odepisovat a dnes nemam co cist.... :grinning:
3. led 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :slight_smile:
Kytičko,tak to už jste teda velcí :wink: Jen tak dál,však hezky papejte,ať je z malého kus chlapa,jako mají holky :wink:

My dneska byli taky 2x venku.Dopoledne všichni ve městě a k mamce na oběd,pak odpoledne si vzala na procházku Karolínku mamka a my šli s taťkou a Kubou na rybník.Bruslil ale jen Jarda,já to neumím,tak jsem se jen klouzala :sweat_smile: Kuba běhal po ledě jak drak,celkem sranda,jak u to klouže :slight_smile:
Před chvilkou jsem dovařila oběd na zítra,v novém hrnci od Ježíška :slight_smile: Taťka hned koštoval a prý dobrý.Tak snad bude chutnat i tchyni zítra,jsme je pozvali.
Malá dneska spala v noci krásně,probudila se až ve 4 ráno,to jsem ji dala jen čajík a hned usla,pak v 6 jsem ji nakojila a ještě do 7,30 jsme spali,takže paráda.Za to v Orlové to byla katastrofa,ve 2 ráno si chtěla hrát atd...

Gábi,moc hezké fotky máte,kočárek je taky super :slight_smile: Vojtíšek je frajer :wink:
3. led 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
kytička: jojo hrnec je dobrej :wink: a bud ráda, že sis tak odskočila, to bych taky brala, u nás jaksi nemožné :sweat_smile: pěkné míry :slight_smile: takovej bobíček, to my neměli ani takovou porodní váhu, jakej byl vojtas cvalda :grinning:
kijo: šikulka, u nás noc všelijaká, vojtík spal do jedné a pak o šesti nechtěl spinkat a chtěl být u mě, tak jsem ho nechala chvililinku dudat a spali jsme až do 8.15 :slight_smile: a copak si vařila dobrého?
my dnes byli jen nakoupit v rámci procházky a pak jen doma pohoda, chtěli jsme do brna na slevy, ale nějka se nám nechtělo...
a děkuji za pochvalu fotek, vojtík je frajer,ale pěkný zlobidlo, dělá pěkné kousky, hlavně před spaním v obýváku lítá kolem stolu, snad 10x ho obejde a tlemí a srandičky srandičky, protože ví, že je čas hajání, ale usíná nádhera, ani nepípne, někdy si zapovídá a do 5min. chrní, šikulka, ale taky nám to trvalo :unamused:
jakpak asi jíta s tím usínáním, jestli už to umí nebo se ukojujou stále??
3. led 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky, zase nějak nestíháme, ale ne, že bych neměla čas, spíš nám PC stále blokuje tatín :grinning: Ale zítra mu to končí, razí zase do práce, takže budeme mít víc prostoru :slight_smile:

Jinak vítáme Kristinku s Karolínkou, tak jak bylo, kromě ožratého švagříka? :grinning: :slight_smile: :wink: Však jednou za čas to tak má být, i když se ségře nedivím :wink: A jak dopadl obídek?

Já dnes dělala kuřecí steaky na žampionech a opečené brambory, to bylo provařený dopoledne..Odpo jsme byli na vycházce, u babičky a dědy, ale jen na hodinku, pak nakrmit kačeny a zpět domů, sice bylo pěkně teplíčko - oproti včerejším -20 kdy jsem šla ráno na město - horor - ale zase sněžilo a to přímo do ksichtu, takže docela nepříjemný..Tadík teď řádí na zemi s Matesem, mlátí ho a Mates mu chňape po ručičce a malej z toho má děsnou radost :slight_smile: Jinak se nám klube 7. zoubek..

Radunka - Ty si teda užíváš, sakra, ale jak píše Gabča, u nás to taky zatím nepříchází v úvahu..Tak si to užij za nás všechny.. :wink: :slight_smile: Jo a hrací hrnec máme taky - malej ho dostal k Mikuláši - a doslova ho taky miluje, vždycky, když ho vytáhneme, tak se na něj úplně klepe.. :slight_smile: Zatím mu ho nenechávám s ostatníma hračkama, protože ho dost devastuje, musíme ho hlídat, když si s ním hraje, spíš si teda s ním hrajeme ve dvou :slight_smile: A Domča je fakt chlapisko, pěkně se vytáhl, jen tak dál, to my už rosteme a přibíráme pomaleji..Jo a jinak taky mám objednanej steppřík, už se těším, až dojde, budu cvičit, je to potřeba..A s tou návštěvou - jasně, to se domluvíme...

Gabi - ahojky, fotečky krásný, Vojtíšek je čertík, Jára čuměl na tu fotku s chodítkem a nemohl tomu uvěřit :grinning: Tadík je holt takovej línější..Jinak my už jsme naprosto zdraví, tak bychom mohli třeba nějaký den všichni vyrazit ven, co vy na to? Pak bysme mohli otestovat tu kavárnu, ať víme, do čeho jdeme, nebo bysme mohli jít k nám, to uvidíme..A co golfáček, zatím dobrý? Nám už má zítra dojít,tak musím celej den čumět doma, blbnou nám zvonky a nevím, v kolik ho přivezou, to bude otrava.. :frowning2: Ale na něj se moc těšíme..

Holky a s tím spinkáním je to hrůza, vůbec nechce usínat v potýlce, už nevím co s ním, poraďte!!! :pensive:
Jednu dobu už usínal tak krásně a sám, ale teď ani náhodou..Jak ho dám do postýlky, tak spustí takový neskutečný ryk a řev, že jsem to ještě neviděla..Tuhle se z toho pozvracel, jak řval. Nepomáhá nic, prvně u něj sedím a hladím ho, zkoušela jsem mu i zpívat, pohádku povídat, nebo jen sedím a říkám mu, že nastal čas spinkat, dám mu do postýlky plyšáka, toho mrskne ven nebo někam vedle, dokud u něj sedím, tak je spokojenej, ale jak zvednu zadek, tak začne "mamamamama" a jak opustím pokoj, tak je to úplně v pr... A to mu nechávám otevřené dveře, aby nás slyšel, v kuchyni svítí malé světlo, už nevím co mám dělat.. :frowning2: Na prsu, jako dřív, už taky neusíná, teď ho musím držet v náručí, houpat a zpívat mu, to pak tak do 20 min usne..Ruce mám bolavý, záda úplně v kelu, nevím, zkrátka už fakt nevím, jak na něj..Je to potvůrka..A za noc vstáváme asi 8x, jsem hin. Teď máme nové číslo, pokaždé se v noci překulí na bříško, doleze úplně do čela postýlky, tak naráží hlavou do mantinelu a spouští řev a "mamama", takže vstáváme, kojíme se anebo se chováme a houpeme..Jsem z toho na mrtvici, dělá to teprve 3 dny a jestli to bude pokračovat, tak mi brzy hrábne..
4. led 2009 v 16:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš,tak to ti moc nezávidím s tím usínáním.To musí výt horor :frowning2: Karolínka je zvyklá spát v postýlce sama pořád,takže s tím jsme nikdy problém něměli :wink: To Ti teda fakt neporadím :confounded:
V noci se dneska malá vzbudila 2x,z toho ve 4 už jako chtěla vstávat,ale Jarda ji tam nějak ukecal.Stejně pořád stála a pokřikovala :wink:

Oběd se vydařil,dělala jsem vepřové maso s omáčkou z rajčat a kapie a k tomu rýži.Tchyně i její přítel si přidali,Jára taky,ale ten si přidává pokaždé :grinning: Ještě nám zbylo na zítra,tak uvařím jen něco malého Karolínce.Dneska dostane na večeři poprvé chleba s lučinou,tak jsem zvědavá,jak ji bude chutnat :slight_smile: Teď ještě spí,už od 16.00 :wink: Snad bude spát i v noci :slight_smile: My dneska ještě venku ani nebyli,dopoledne jsme nešli,to jsem uklízela a pak jsem myslela,ža půjdeme až nějak později,jenže to pak šla spát a teď už se mi moc nikam nechce.Maximálně sjedeme k babičce autem,na tu chvilku se mi ji nechce navlíkat do kočáru :slight_smile:

V Orlové v pohodě,ale teď tam dlouho nepojedeme,jsou na řadě oni.Ségra už mi psala,že v únoru přijedou na víkend a mamka ještě nevím :slight_smile: Jsem zvědavá :wink:
4. led 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky maminy :slight_smile:
a zdravím jitušku, teda chudáku, ty si do spinkání vyžíráš, ale musím přiznat, že takto to bylo u nás, fakt takový začátky, až mi ruply nervy a řekla jsem dost! a u nás platilo jen jedno, fakt vyřvat, zní to drasticky, já trpěla jako zvíře, ale ted jsem za to ráda.. jsou to mršky vyčůraný, pozor na ně, zneužívají situace a jak se jednou rozhodneš něco změnit, tak už nepolevuj, je to horší a horší.... jinak nám to usínání trvalo přes měsíc, i hodinu a půl řevu v tahu, šílenost, ale nepolevila jsem a ted ho položím do postýlky, chvilku si povídá a pak už ho chodím jen přikrýt, takže doporučuju drastárnu pod jménem VYŘVÁNÍ :sweat_smile: jo a pozor na ty pohádky a zpívání, jak mě vojtík viděl, tak dělal, to co píšeš, jen ne spát... takže pár minut před spinkáním máme rituál - chováníčko, klídeček, zpěv a mazlení a pak čas hajat :slight_smile: sice se budí v těch 23hod., tak ho nakojím a žádné uspávání a dudání, kolikrát mi řve i hodinu, ale utišuju ho a on se utahá a usne, dvakrát za noc nakojím, nechci mu to mlíčko odepřít úplně a kor když byl zvyklej pít a dudat i celou noc :sweat_smile: a začíná se nám to spaní lepšit, tuky tuk :slight_smile:budíme se fakt dvakrát za noc a pak až kojení okolo 6-7 a po 8 lezeme z pelechu... tak snad ti má zkušenost k něčemu bude :slight_smile: jen asi jára bude trpět, druhý den do práce.... vid? :sweat_smile: mirek je odstěhovanej v obýváku, takže to neřeším, jen sousedi nás asi milovali a milujou, ale oni zase dělají strašnej čurbes přes den a kolikrát mi vojtu probudí, tak na ně prdím....
jíto: moc myslím, v týdnu se domluvíme, písnu sms a proberem vše, jen úterý mám plné, jedeme s vojtíkem na ten uzv, tak myslete, trochu se bojím. a vojtas je drak, bud ráda, že je tádík lenošík :wink: však vás to taky čeká a určo brzo, vojtík s tím vyloženě lítá a všude bourá, dokonce i jídelní židličku mi přesouvá z obýváku do kuchyně, asi máme doma supermana, takovej malej a taková síla, mě za rok přepere :grinning: :grinning: :grinning:

jinak nám nachumelilo co? já to tak nesnáším, lidi dupou dole, jak oklepávají sníh a vojta se tím budí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vytáhnu asi trojkolku, na ten sníh jsou potřeba pořádná kola, ale zase se mi s ní nechce tahat, jsem si zvykla na tu lehkost golfek :sweat_smile:

holky, vy jste šikulky, jak vaříte a kijo, to bych si taky přidala :grinning: :wink: a co ta lučina, chutnala? já dnes vyzkoušela ovesnou kaši a lupla jsem mu tam ovoce, ten mlaskal, u nás naštěstí není problém, otvíráme pusu na vše a pak k tomu i vypadáme že? :grinning: :grinning: :slight_smile:
4. led 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky.
Nebojte, já na vás nekašlu. Jen jsem si dala přes svátky pauzu - na počítači seděl pořád buď Vojta nebo Mirek. Už mám všechno dočteno. Máte krásné fotky z vánoc všechny.
U nás vánoce proběhly v poklidu. Vojta měl velikou radost - dostal novej činel k bicím. Finančně jsme se tím zruinovali tak na 3 měsíce. :grinning: Mikulka dostal hračky- odrážedlo, auto a nějaký drobnosti. Byl nadšenej a pořád pobíhal od jednoho dárku k druhýmu a dělal jééééé, jéééééé.
Silvestr taky bomba. Poprvé nám Mikyho hlídali moji rodiče, tak jsme vyrazili ke známým na chatu a bylo to bezva. Miky prý krásně spal celou noc. :slight_smile:
5. led 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik.taky hledám nějakou maminku ze žďáru.zrovna dneska má naše kačenka měsíc :wink:
5. led 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj cvachno,tak Tě tady vítám :slight_smile: Já jsem sice z NMnM.ale holky tady ze ZR jsou.Máte krásnou holčičku.Další ženská,super.Už nás je tady více,na ty malé chlapy :slight_smile:
5. led 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holky,dneska jsme byli s malou venku na sáňkách.Sice se netvářila nějak nadšeně,ale občas se i smála :sweat_smile: Tak snad se jí to zalíbí :grinning: Zato Kuba byl nadšený :wink: Já jsem si sedla na chvilku ke Karolínce a tahal nás obě,má sílu jako kůň :wink:
5. led 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jsem zapomněla,Gábi,ta lučina nic moc,teda s tím chlebem,malá to převaluje v pusině,je to na ní moc suché.ráno jsem jí to dala s rohlíkem a bylo to lepší,alre sní tak asi 5 kousíčků a pak už nechce.Ale jogurt dlabala :wink:

Jíťo,jaký máte jídelníček?
5. led 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dneska vůbec nestíhám, takže hodně stručně - zbytek dopíšu ráno..

Dnes u nás byla na návštěvě Radunka s Dominičkem, tak jsem tam lupla foto..Chtěla jsem tam dát i z Vánoc, ale je to špatný, protože skoro všechny jsem fotila já, takže je to samej Tadík s tatínem, jenže Jára nechce abych jeho fotky zveřejňovala - mám to přísně zakázaný - takže je to bída.. :frowning2: No, budeme fotit dál.. :slight_smile: Sami sebe :grinning:

Kijo - my teď jíme bídně obídky, dost často mi ho fluše nebo u jídla dělá binec, ale jak má něco sladkého, tak mu to jede..Jogurtík naštěstí baští bez problémů, chlebík mažeme Kiri, to má rád..Dnes měl na snídani rohlík s Kiri, snědl půlku, pak má také rád ty Kiddiboo - zkus to Karolínce nabídnout, my je milujeme celá rodina.. :grinning:

Gabi -díky moc za radu, asi to vyzkouším, akorát je mi líto sousedů, já je mám ráda a vycházíme s nima dobře :wink: Jinak nám dnes došel goláč - fakt paráda, je super..A ta vychajda - jasně, moc se těším, určitě se na nějakej den musíme domluvit, co třeba st?

Zatím se mějte, holky, máme hrozný fofr..
5. led 2009 v 18:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky taky jsem se sem jen prisla na chvily mrknou dnes jsem strasne utahana ted jsem u zprav vytuhla.. :wink:
Ale musim do 9 vydrzet budem papkat a pak sup do postele je dnes se tak tesim...a zitra ke kadernici hura... :grinning: tesim se jak maly dite...
Jinac jak pise Jitus dnes jsme ji byly chvily otravovat s Domcou :grinning: :grinning: :grinning:
A koukam je rychla uz tam vytelila fotky.. :wink:
Jitus tu posledni jsi tam nemusela davat! :wink: jinac jsme prijely az v pul sedme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tatka to tu prezil ale prej nam malem umrel hlady z hladu si udelal z mrazaku pizzu tu bez chuti z lidlu-nesnasi ju ale nic mu jineho nezbilo.. :slight_smile: Jinac si prodluzuje vanocni volno ode dneska marodi chytli ho zada.

Ahoj Nova pritelkyne Cvacho,taky te tu vitam.A koukam ze mame stejne stare mimi nam je mesic a tyden.chci se zeptat rodila jsi v Novem Meste?Treba se zname od videni....Ja jsem byla ze Zradu ale ted uz jsem se prestehovala pred rokem do Nizkova.Taky muzes dat vic foto i sebe... :wink: tak pa.
5. led 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj mamule
cvachna: vítám tě mezi náma, koukala jsem na kačenku a je to krásná holčička :slight_smile: kde si rodila a jak porod a malá je hodná?
kijo: závidím, já zkouším ty mléčné výrobky a to jen sýry malilinko, u nás asi ta alergie, na jogurt si netroufám, musím to prokonzultovat s dr....ale nahrazuju mu to florou (jediné kloudné s omega3mastnýma kyselinama bez obsahu ml. bílkoviny), dávám mu jí malinko na rohlíček či chleba, dnes měl na sváču moskevskej chleba s florou a salátovou okurečku a jak si mlaskal :grinning:
jíto: krásný fotečky, teda tádík je dlouhej jako blázen, celej tatínek vid? :slight_smile: se ti nedivím, že jsi stahaná, nespíš a ještě uspávat v ruce takovýho chlapáka, chudáku. já jsem to spaní včera zakřikla, řval asi 3x za noc a to asi po půl hodinách než usnul, ale já jsem si už asi zvykla, normálně u toho usínám a poprvé z toho nenervačím a říkám si, musí se to naučit, spi :sweat_smile: a ráno mirkovi říkám, jak byla skvělá noc a mirek nechápal, že on ho slyšel pořád a vůbec nespal :sweat_smile: :grinning: to aby bylo, aby se to nenaučil že? to samé jíto u vás, my to ty naše bobíky naučíme, neboj, jen důslednost :slight_smile: s těma sousedama je to blbý, ale máte malé dítě, to musí pochopit a třeba to nebude tak děsné, u usínání v poho, to není v noci, tak vyzkoušej to a uvidíš, třeba pak bude v noci hezky spinkat :wink:
5. led 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo kijo: sánky závidím, my je nakonec nepořizovali...ale golfky na sněhu celkem dobrý, dvakrát jsem asi zapadla :sweat_smile: zajela jsem do nevyhrnutých cest a to byla sranda, jestli bude chumelit dál, tak fakt vyjíždím se sportákem...

a zítra jedeme do nemocnice, tak myslete na nás, mám z toho strach :frowning2: ted mi psala mamka, že pojede s náma, tak jsem ráda, taková podpora, když mirek musí do práce... a taky mám hrůzu z toho, jak to bude probíhat, vojta je ted vztekloun, když má ležet, kope nohama rukama a děsně u toho řve!! tak nevím, jak to zvládneme, to bude cirkus a ostuda v jednom :sweat_smile: snad pomůžou sušenky a oblíbená knížečka!!!
5. led 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,to bude dobrý,neboj.Budeme na vás s Karolínkou myslet.Určitě to dopadne dobře.A že bude zlobit,tak to je snad normální.Určitě nebude v klidu ležet,ale je to mimi,oni mají prostě strach,tak je to normální.Však oni jsou tam zvyklí,o to se neboj,že bude ostuda.Určitě pak napiš,jak jste dopadli. :wink:
5. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: díky za podoru, jsi hodná. věřím tomu, že to bude ok, ale stejně toho červíčka v hlavě mám :unamused: nedokážu si představit, že by mi ho měli třeba operovat.... :frowning2: jedeme na 9:30, tak vám pak napíšu a díky :wink:
5. led 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bude to O.K. :wink: A kdyby náhodou něco našli,tak věř tomu,že to bude pro Vojtíka lepší,když se to bude řešit teď.Tak na to aspoň rychle zapomene. :wink: Je ještě maličký,tak by se rychle otřepal,navíc by si s ním určitě byla v nemocnici.Tak se neboj. :slight_smile: Je to chlapák,on to zítra zvládne :wink:

My jsme teď s taťkou snědli celé pomelo.Včera jsem ho měla poprvé a dneska ho šla hned koupit.Je to vynikající.Ty ho máš taky ráda,že? :grinning:
5. led 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak je to ok:slight_smile:jen do moč.trubice nevidí, to by bylo potřeba potrobněji vyšetřit s tekutinou....ale prej pokud ho to nebolí a nepláče při čůrání, tak to nemá asi ani smysl...domluvíme se s dr... já mám takovou radost :slight_smile: a vykoukala jsem, že vel. ledviny má 63mm :slight_smile: byl hodný, pak se vzpíral a pofnukával a dr. koukal, jakou má sílu :grinning:
a pomelo zbožnuju, mnam mnam :grinning: jen ho ted dost zdražili, svinuše :sweat_smile:
6. led 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super,Gábi :grinning: Mám radost za Tebe :wink: Hlavně,že je to za vámi a máte už pokoj.Myslím,že vás už nikam nepošle :wink:
6. led 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: taky doufám, dnes jsem za ním byla, ale byla tam jeho manželka(také nějaké dny ordinuje) a ta at se domluvím s ním, tak mu budu zítra volat, tak uvidíme.... a díky
koukám, že to tady žije a píše se o 106co? vojta byl dnes strašně protivnej, spal 2x jen po půl hodkách, jsem se unosila ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: už spí,tak snad chvilku vydrží! jinak noc byla celkem dobrá, kojila jsem o půl 11, pak ve 3 a v 6 a lezli jsme před 8, vůbec neřval a mezi kojením spal...takto mi to nevadí, o první kojo chodím spát, takže to neřeším, jen ve 3 se mi nechce a v 6 slyším mirka vstávat a už taky prd spím, takže pro mě toto spokojenost, ale kdyby spal celou noc, tak bych se taky nezlobila :grinning: jo a víte, co se mi v noci stalo, jsem nechápala, to jsem zažila naposledy v 6ti nedělí, normálně v ty 3 se vzbudím a mokro, celej vršek pyžama a obr koleso na prostěradle, no mléko, jsem nechápala, a to mi pak z toho prsa vojta pil a bylo tam toho ještě hodně, to nevím, kde se mi tam toho tolik vzalo a hl. že mi takto vyteklo :sweat_smile: tak byla noční převlíkačka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gabi,tak cucim ze jste nako nemocny ale nakonec to dopadlo dobre tak to je vazne super gratuluju.Ja bych se taky bala ja brecela i u blbe zloutenky ale to asi bylo tema rozhasenejma hormonama jinac jsem asi divna :wink:
Tak se drzte at se vam nemoci vyhybaji. :slight_smile:

Jinac co je u vas noveho???
6. led 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kyticka: to je normální, já taky vše obulím a to už by u mě hormony plašit neměli, to je taky to mateřství a strach o díte, jsmě takový divný matky :grinning: :grinning: :grinning: jinak nemocní nijak nejsme, jen jsme se dr. zmínila, že vojtík při čůraní hodně tlačí.... tak se mu to nelíbilo a radši nás poslal na vyšetření, kdyby se něco našlo, tak at se to zavčas řeší...
koukala jsem na fotečky, jak jste byli u jitušky, tak jste krásní, sluší vám to :slight_smile: :wink: a co spinkání a papání? pořád zlatíčko vid? :slight_smile:
6. led 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jo.tak to je dobre.Zdravi je nejdulezitejsi.Mas pravdu jsme starostlivi ale to je dobre nejsme zadne macechy... :wink: Jo byly jsme u Jitus super navstavka to vis ted uz se vidame mene driv jsme byly spolu porad ale kde jsou ty casy... :wink: :grinning:
Jinac Domca je porad zlaticko papa cim dal lip uz se udrzi dost dlouho ale nekdy jen tak pocucava a to jsem z nej na prasky ale dnes to bylo super.A spinkame taky dobre dnes jsme stavaly 2x a hned po tom vytuhne... :grinning:
6. led 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojtéééé :slight_smile:

Holky,já taky pořád řvu,všechno mě dojíma,jsem nějaká citlivka.Takže nejste divné,je to normální. :grinning:

Gábi,tak to mně už se teda prsa tak moc nenalívají a tím,že jsem přestala kojit v noci,tak už tam mám tak akorát.To je dobře ale :slight_smile:

Karolínka měla dneska poprvé na oběd kuskus,dělala jsem ji ho s brokolicí a kuřecím a celkem ji chutnalo.Taky jsem ji koupila ty sýrové tyčinky KIdiboo,ale to ji moc nejelo,kousla si a pak to držela v ruce,nakonec to dojedl taťka.Tak zkusíme zítra zase :slight_smile: Večer jsem ji do kaše dala trošku nastrouhaného tvrdého sýra a to baštila lépe.

Odpoledne jsme byli v Hypernově,ale nic jsem nekopupili,en pár blbostí do ledničky.Zítra jdeme na 10m prohlídku,jsem zvědavá,kolik bude vážit,snad nebude moc vyvádět :slight_smile:
6. led 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kijo, karolínka je šikulka, že ti papá domácí stravu :slight_smile: my už si taky pomalu zvykáme, ale skleničky stále vítezí :sweat_smile: tak zítra na vás budeme myslet, pak nám napiš míry, určo bude hodná jako všechny děti, neboj :grinning: ty ml. výrobky vám závidím, jak já bych si taky dala a vojtíkovi :frowning2: ale kdo si počká, ten se dočká že :slight_smile: :wink:
jinak s tím prsem, to byl šok, mě už se taky právě nenanlívají a to jen jedno, jinak přes den normálka :sweat_smile:
6. led 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek